*

Ψηφοφορία

Προγραμματίζουμε γενική συνάντηση όλων των αναπληρωτών νηπιαγωγών το Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2014 και ώρα 11:00 στην Αθήνα, στα γραφεία της ΔΟΕ. Παρακαλώ δηλώστε τη συμμετοχή σας

Ναι
22 (78.6%)
Όχι
6 (21.4%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 27

Η ψηφοφορία έληξε: Ιανουάριος 11, 2014, 08:36:40 πμ

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ60 : προτάσεις, απόψεις, σχολιασμός  (Αναγνώστηκε 176720 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #462 στις: Φεβρουάριος 01, 2014, 04:07:20 μμ »
Συγγνώμη που επεμβαίνω, αλλα θελω να πω κατι.
Σας διαβαζω και ως συντονιστης προσεχω λιγο παραπανω τα λεγόμενα σας- αν και με τους ΠΕ60 ποτέ δεν ειχα πρόβλημα!! ;)
Λοιπόν, θα μιλησω ειλικρινά.
Αν ημουν ΠΕ60 προσωπικά δεν θα ηξερα τι να κάνω? Θελω να πω, δεν εχω καταλαβει σε ποιο σημειο βρίσκονται τα πράγματα.
Πολλοί συνάδελφοι σας ζουν στην επαρχία και ενημερώνονται  μονο μεσα από το pde. Δεν ξερουν όμως τί να βγουν και να γράψουν? (διορθωστε με αν κανω λάθος- μια σκεψη διατυπωνω)

Θα ελεγα λοιπον να βγει καποιος να πει σε τι ακριβως σημειο είναι τα πραγματα και πώς και πότε πρεπει να γινουν οι επομενες κινησεις.

Αλλοι συλλογοι επι τουτου, μαζεύονται κάθε 15 μερες στο κεντρο και συζητάνε. Καντε το ιδιο.
Δεν μπορει ολοκληρη Αττική, η μιση Ελλαδα δηλ. να μην μπορουν να παρεβρεθουν 20 ατομα κάθε φορα....!!!

Συγγνώμη για την παρέμβαση μου,

« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 01, 2014, 07:22:42 μμ από MARKOS »
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 21:58:44 »

Αποσυνδεδεμένος MAITS

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 328
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #463 στις: Φεβρουάριος 01, 2014, 04:10:28 μμ »
Αγάντα ν` αναστήσουμε τον πεθαμένο!!! ;D ;D ;D
Οι εκπαιδευτικοί τελείωσαν...τους πάτησαν τα τραίνα!

Αποσυνδεδεμένος raniasop

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 330
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #464 στις: Φεβρουάριος 02, 2014, 11:40:43 πμ »
Συγγνώμη που επεμβαίνω, αλλα θελω να πω κατι.
Σας διαβαζω και ως συντονιστης προσεχω λιγο παραπανω τα λεγόμενα σας- αν και με τους ΠΕ60 ποτέ δεν ειχα πρόβλημα!! ;)
Λοιπόν, θα μιλησω ειλικρινά.
Αν ημουν ΠΕ60 προσωπικά δεν θα ηξερα τι να κάνω? Θελω να πω, δεν εχω καταλαβει σε ποιο σημειο βρίσκονται τα πράγματα.
Πολλοί συνάδελφοι σας ζουν στην επαρχία και ενημερώνονται  μονο μεσα από το pde. Δεν ξερουν όμως τί να βγουν και να γράψουν? (διορθωστε με αν κανω λάθος- μια σκεψη διατυπωνω)

Θα ελεγα λοιπον να βγει καποιος να πει σε τι ακριβως σημειο είναι τα πραγματα και πώς και πότε πρεπει να γινουν οι επομενες κινησεις.





Αλλοι συλλογοι επι τουτου, μαζεύονται κάθε 15 μερες στο κεντρο και συζητάνε. Καντε το ιδιο.
Δεν μπορει ολοκληρη Αττική, η μιση Ελλαδα δηλ. να μην μπορουν να παρεβρεθουν 20 ατομα κάθε φορα....!!!

Συγγνώμη για την παρέμβαση μου,










Καλημέρα!

   Έλεγα να μην απαντήσω αλλά τελικά με τρώει η γλώσσα μου Μάρκο.Τί εννοείς όταν λες "αν ήμουν ΠΕ60 δεν θα ήξερα τί να κάνω".Δηλαδή τί άλλο να κάνουμε εμείς για να ενημερώσουμε?Υποτίθεται ότι έχουμε mail 300 ατόμων που είχαν δηλώσει επιθυμία να συμμετέχουν.Έχουν ενημερωθεί όλοι, άσχετα αν τελικά στην συνάντηση παρευρέθηκαν οι 30 εξ'αυτών.
   Ρωτάμε , για να κρατηθούμε σε δημοκρατικά επίπεδα, τί αλλαγές θέλετε στο καταστατικό, πώς να ονομάζεται και όλα τα σχετικά.Αφού μας παρακολουθείς, θα είδες και την συμμετοχή στις απαντήσεις.Όσο για τα άτομα που δεν είναι μέλη του pde , έχουν ομαδάρχες ανά γεωγραφικό διαμέρισμα που θα μπορούσαν να συσπειρωθούν και να συμμετέχουν με τον τρόπο τους και να ενημερώνονται.Μην ψάχνουμε για δικαιολογίες εκεί που δεν υπάρχουν.
  Από την δική μας μεριά, το νέο καταστατικό είναι έτοιμο, μου το έστειλε ο δικηγόρος και θα το αναρτήσω μαζί με τον αριθμό λογαριασμού που θ'ανοίξει η pandwra εντός της εβδομάδας , έτσι για να γελάσουμε και λίγο.Τότε, όταν θα έχουμε κάνει όλα τα βήματα για το νέο σύλλογο από μέρους μας, να δω ποιες θα εμφανιστούν.Μακάρι να βγω ψεύτρα.Αλλά μην μου λες ότι δεν ενημερώνονται γιατί δεν το δέχομαι.Επιπλέον, επειδή μιλάω και εκτός forum με διάφορα  μέλη, σου λέω ότι κάποιες φορές τα μηνύματά σου ενοχλούν,πολυμπερδεύεις τα πράγματα.Προς Θεού, δεν λέω να μην εκφέρεις την άποψή σου, αλλά από τα μηνύματά σου φαίνεται σα να ρίχνεις λάδι στη φωτιά και να καταδικάζεις εκ προοιμίου την προσπάθειά μας.Εμείς θέλουμε υποστήριξη( την οποία φαίνεται να παρέχεις αρχικά αλλά μετά το χαλάς) και όχι μόνο κριτική.Οι ιδέες που προτείνεις , το ξέρουμε όλοι, δεν είναι εφικτές.Εδώ δεν καταφέραμε να συναντηθούμε σε μια συνάντηση, θα κατεβαίνουμε κάθε 15 μέρες για ενημέρωση και δράση?
     Συγνώμη για το έντονο ύφος αλλά ζήτησες να βγει κάποιος και να πει πού βρισκόμαστε και το πήρα πάνω μου, η αλήθεια είναι, χωρίς να ρωτήσω τα υπόλοιπα μέλη του προσωρινού προεδρείου.Αν κάποιος ενοχλείται από τα γραφόμενα, παρακαλώ ας το γράψει!







Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #465 στις: Φεβρουάριος 02, 2014, 01:34:01 μμ »
Τί εννοείς όταν λες "αν ήμουν ΠΕ60 δεν θα ήξερα τί να κάνω".Δηλαδή τί άλλο να κάνουμε εμείς για να ενημερώσουμε?Υποτίθεται ότι έχουμε mail 300 ατόμων που είχαν δηλώσει επιθυμία να συμμετέχουν.Έχουν ενημερωθεί όλοι, άσχετα αν τελικά στην συνάντηση παρευρέθηκαν οι 30 εξ'αυτών.
 

Γνωρίζω πως αλλοι συλλογοι εχουν καποιο δικο τους σαιτ οπου εκει κανουν τις συζητήσεις τους με μεγαλυτερη ανεση. Είναι σαν να λεμε το "σπιτι" τους. Αυτό σε σας προς το παρον τουλάχιστον δεν υπαρχει.Ισως να μην είναι και απαραιτητο.
Τα σχόλια μου είναι πανω στα δικά σας. Δεν λεω κατι διαφορετικο.


  κάποιες φορές τα μηνύματά σου ενοχλούν,πολυμπερδεύεις τα πράγματα.Προς Θεού, δεν λέω να μην εκφέρεις την άποψή σου, αλλά από τα μηνύματά σου φαίνεται σα να ρίχνεις λάδι στη φωτιά και να καταδικάζεις εκ προοιμίου την προσπάθειά μας.Εμείς θέλουμε υποστήριξη( την οποία φαίνεται να παρέχεις αρχικά αλλά μετά το χαλάς) και όχι μόνο κριτική.Οι ιδέες που προτείνεις , το ξέρουμε όλοι, δεν είναι εφικτές.Εδώ δεν καταφέραμε να συναντηθούμε σε μια συνάντηση, θα κατεβαίνουμε κάθε 15 μέρες για ενημέρωση και δράση?
   

Η κριτική να γινει αντικειμενο σκεψης αντι του εύκολου "λαδι στη φωτιά" και παντως ποτε δεν κανω άγονη κριτική. Φροντιζω να δινω κάποια "ιδέα"
Και αν οι ιδεες δεν είναι εφικτες, αυτό δεν σημαινει πως δεν πρεπει να ακουστουν. Εσεις γνωρίζετε καλυτερα...
Καλή επιτυχία!!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 02, 2014, 01:36:25 μμ από MARKOS »
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 21:58:44 »

Triainoforos

  • Επισκέπτης
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #466 στις: Φεβρουάριος 02, 2014, 02:24:11 μμ »
Καλημέρα!

    Τις τελευταίες μέρες σκέφτομαι τα του συλλόγου και λίγο έχω μπερδευτεί.Τελικά ξέρουμε τι θέλουμε;Γιατί έχω την αίσθηση ότι όλες είμαστε λίγο χλιαρές και μουδιασμένες όσον αφορά στην δημιουργία του.Σα να μην πολυπιστεύουμε ότι μπορεί να λειτουργήσει το πράγμα.                                                                                                                                                               
    Αν είναι έτσι όμως, καλύτερα να το πούμε τώρα, που είμαστε στην αρχή, για να μην φάμε ορισμένοι όλο το τρέξιμο στη μάπα και καταλήξει σε βατερλώ όλο αυτό.Πιστέψτε με , όλοι έχουν να κάνουν πολύ καλύτερα πράγματα απ'το ν'ασχολούνται με έναν σύλλογο, που φαίνεται να μην υποστηρίζεται και πολύ,από τα ίδια τα μέλη που λίγο καιρό πριν βροντοφώναζαν ότι ό,τι κι αν αποφασίσουμε θα τις βρει σύμφωνες και λένε ναι σε όλα κλπ, κλπ.Τώρα που βρίσκονται όλοι;Σιγή ιχθύος.Το Σεπτέμβρη όμως πάλι θα λέμε ότι δεν έχουμε εκπροσώπηση από πουθενά.Σύλλογος που ν'ανήκει όλη η πρωτοβάθμια, το βλέπω αδύνατο.Πάλι θα είμαστε ο τελευταίος τροχός της αμάξης.Κι αν τελικά γίνει και αυτή η σχετικά μεγάλη φάση αναπληρωτών που περιμένουμε,( που μου μυρίζει λίγο εκλογές θέλω να σας εκμυστηρευτώ), θα εξαφανιστούν και αυτές οι λίγες που μαζεύτηκαν για την δημιουργία του συλλόγου.Τότε όμως πραγματικά παραιτούμαι κάθε προσπάθειας και δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ με τέτοια θέματα.Νομίζω, απ'όσο έχω συζητήσει και με άλλους, ότι αισθάνονται πολλοί το ίδιο με μένα.Διορθώστε με αν κάνω κάπου λάθος.

Απλα θα πρεπει να κανεις τεραστια υπομονη μεχρι το καλοκαιρι
Μετα (με το μαχαιρι στο λαιμο και ολες ανεργες) τα πραγματα θα παρουν το δρομο απο μονα τους
Τωρα ολες (νομιζουν οτι) ειναι βολεμενες με τα ξεροκομματα.  Νεοελληνιδες γαρ...

Αποσυνδεδεμένος helenintza

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 193
  • Φύλο: Γυναίκα
  • κ τωρα?τι θα γινει τωρα????
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #467 στις: Φεβρουάριος 03, 2014, 03:12:55 μμ »
Καλημέρα!

    Τις τελευταίες μέρες σκέφτομαι τα του συλλόγου και λίγο έχω μπερδευτεί.Τελικά ξέρουμε τι θέλουμε;Γιατί έχω την αίσθηση ότι όλες είμαστε λίγο χλιαρές και μουδιασμένες όσον αφορά στην δημιουργία του.Σα να μην πολυπιστεύουμε ότι μπορεί να λειτουργήσει το πράγμα.                                                                                                                                                               
    Αν είναι έτσι όμως, καλύτερα να το πούμε τώρα, που είμαστε στην αρχή, για να μην φάμε ορισμένοι όλο το τρέξιμο στη μάπα και καταλήξει σε βατερλώ όλο αυτό.Πιστέψτε με , όλοι έχουν να κάνουν πολύ καλύτερα πράγματα απ'το ν'ασχολούνται με έναν σύλλογο, που φαίνεται να μην υποστηρίζεται και πολύ,από τα ίδια τα μέλη που λίγο καιρό πριν βροντοφώναζαν ότι ό,τι κι αν αποφασίσουμε θα τις βρει σύμφωνες και λένε ναι σε όλα κλπ, κλπ.Τώρα που βρίσκονται όλοι;Σιγή ιχθύος.Το Σεπτέμβρη όμως πάλι θα λέμε ότι δεν έχουμε εκπροσώπηση από πουθενά.Σύλλογος που ν'ανήκει όλη η πρωτοβάθμια, το βλέπω αδύνατο.Πάλι θα είμαστε ο τελευταίος τροχός της αμάξης.Κι αν τελικά γίνει και αυτή η σχετικά μεγάλη φάση αναπληρωτών που περιμένουμε,( που μου μυρίζει λίγο εκλογές θέλω να σας εκμυστηρευτώ), θα εξαφανιστούν και αυτές οι λίγες που μαζεύτηκαν για την δημιουργία του συλλόγου.Τότε όμως πραγματικά παραιτούμαι κάθε προσπάθειας και δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ με τέτοια θέματα.Νομίζω, απ'όσο έχω συζητήσει και με άλλους, ότι αισθάνονται πολλοί το ίδιο με μένα.Διορθώστε με αν κάνω κάπου λάθος.


εξεφρασες τις σκεψεις μου ....φοβαμαι οτι τρωνε-τρωτε το πακετο καποια ατομα, στη προκειμενη εσεις το προσωρινο πενταμελες, αντε κ θα φτιαχτει το καταστατικο, μεα βιας πιστευω θα οργανωθει ενα πενταμελες με καποιου ειδους ψηφοφορια, δεδομενου οτι καπου ολες μας δισταζουμε κ φοβομαστε τις ευθυνες θα δυσκολευτουμε κ σε αυτο, κ μετα τι?ηδη εδω μεσα 5 ατομα μιλαμε...τι πορεια θα υπαρξει ? κ δεν ειναι κριτικη αυτο που λεω για κανεναν.μην παρεξηγηθω..ιδιες σκεψεις ρανια με σενα κανω ωρες ωρες..

Αποσυνδεδεμένος mendor

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 518
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #468 στις: Φεβρουάριος 03, 2014, 03:30:51 μμ »
Στην αρχη ολα ειναι δυσκολα. Παντως αξιζει να διασωσετε τη αξιοπρεπεια του κλαδου σας!!!!

Αποσυνδεδεμένος ELEN LIA

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1106
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #469 στις: Φεβρουάριος 04, 2014, 08:56:38 πμ »
καλημέρα... τι γίνετε βρε κορίτσια γιατί σας παίρνει από κάτω ?υπάρχει κάτι που δεν γνωρίζουμε γι αυτά τα πισωγυρίσματα? είπατε πως αυτή την εβδομάδα θα αναρτηθεί το οριστικό καταστατικό, και ο αριθμός λογαριασμού της τράπεζας!!!!! περιμένουμε!!!! συνεχίστε με την ίδια ένταση που ξεκινήσαμε και στη πορεία όλα θα βρουν το δρόμο τους..........
Βάλε στόχο το φεγγάρι.Ακόμα και αν αποτύχεις θα βρεθείς ανάμεσα στ΄αστέρια.:)

Αποσυνδεδεμένος geosimal

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #470 στις: Φεβρουάριος 06, 2014, 05:00:13 μμ »
καλημέρα... τι γίνετε βρε κορίτσια γιατί σας παίρνει από κάτω ?υπάρχει κάτι που δεν γνωρίζουμε γι αυτά τα πισωγυρίσματα? είπατε πως αυτή την εβδομάδα θα αναρτηθεί το οριστικό καταστατικό, και ο αριθμός λογαριασμού της τράπεζας!!!!! περιμένουμε!!!! συνεχίστε με την ίδια ένταση που ξεκινήσαμε και στη πορεία όλα θα βρουν το δρόμο τους..........
Συμφωνώ μαζί σου ELEN LIA. Δεν πρέπει να το βάλουμε κάτω, πρέπει να ξεσηκωνόμαστε συνεχώς και να μην επηρεαζόμαστε από λόγια ή πράξεις άλλων. Όσον αφορά τα κορίτσια του προσωρινού συμβουλίου κάνουν και αυτές ότι μπορούνε, πρέπει να της στηρίξουμε και να μην τους ρίχνουμε ευθύνες. Όταν θα είναι έτοιμο το καταστατικό θα το αναρτήσουν, άλλωστε για αυτό έγινε και η συνάντηση και άνοιξε αυτό το θέμα.Ένας μήνας πέρασε από τη συνάντηση, δεν είναι και εύκολο να ιδρύσεις ένα σύλλογο όταν μάλιστα δεν έχει και τη συμπαράσταση που πρέπει από όλους εμάς που δηλωνουμε νηπιαγωγοί. Κορίτσια του συμβουλίου είμαι στη διάθεσή σας για οτιδήποτε ακόμα και για μια συνάντηση ή μια τηλεφωνική επικοινωνία.

Αποσυνδεδεμένος Marinip

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 461
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #471 στις: Φεβρουάριος 06, 2014, 07:16:19 μμ »
καλησπέρα κι από μενα.παρακολουθώ καθημερινά τις εξελίξεις με το θέμα του συλλόγου αλλά δε γράφω συχνά.ένα μεγάλο μπράβο στις κοπέλες που έχουν αναλάβει τα διαδικαστικά.αναμένουμε το καταστατικό για να προχωρήσουμε.η προσπάθειά μας είναι μεγάλη γι αυτό ας μην τα παρατήσουμε κι ας συνεχίσουμε δυναμικά με το ίδιο πάθος και ένταση όπως στις αρχές.ότι χρειαστούν οι κοπέλες του συμβουλίου να ξέρουν πως είμαστε εδώ.ο καιρός περνάει και για να μη μας προλάβουν οι δραματικές εξελίξεις που πιθανότατα μαγειρεύονται στο υπουργείο για την επόμενη χρονιά πρέπει να συσπειρωθούμε και να δράσουμε.

Αποσυνδεδεμένος raniasop

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 330
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #472 στις: Φεβρουάριος 06, 2014, 09:56:10 μμ »
https://dl.dropboxusercontent.com/u/35850829/neo%20katastatiko.doc

Σας παραθέτω το νέο καταστατικό.Μην κολλήσετε στο όνομα.Αυτό είναι το μόνο εύκολο ν'αλλαχτεί.Ας τελειώσει η ψηφοφορία και το βρίσκουμε.Τα άλλα μας ενδιαφέρουν...

Αποσυνδεδεμένος raniasop

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 330
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #473 στις: Φεβρουάριος 06, 2014, 10:28:48 μμ »
Όσο για τον αριθμό λογαριασμού, επειδή ζητάνε πολλά προσωπικά στοιχεία, δεν θέλει η κοπέλα που το'χει αναλάβει να φαίνεται μόνο εκείνη δικαιούχος.Ετσι ζήτησε να φαίνεται λογαριασμός  του υπό ίδρυση συλλόγου.Δεν ξέρουμε αν είναι εφικτό αυτό.Είπε θα ενημερώσει τηλεφωνικά ο υπαλληλος αύριο.Μέχρι τότε αναμένουμε...

Αποσυνδεδεμένος MAITS

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 328
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #474 στις: Φεβρουάριος 06, 2014, 11:22:18 μμ »
https://dl.dropboxusercontent.com/u/35850829/neo%20katastatiko.doc

Σας παραθέτω το νέο καταστατικό.Μην κολλήσετε στο όνομα.Αυτό είναι το μόνο εύκολο ν'αλλαχτεί.Ας τελειώσει η ψηφοφορία και το βρίσκουμε.Τα άλλα μας ενδιαφέρουν...

Μια χαρά το βλέπω! Συνεχίζουμε! :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Οι εκπαιδευτικοί τελείωσαν...τους πάτησαν τα τραίνα!

Αποσυνδεδεμένος silken

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 166
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #475 στις: Φεβρουάριος 06, 2014, 11:43:57 μμ »
Και εγώ το βλέπω καλό το καταστατικο.Περιμένουμε νεώτερα για τον λογαριασμό.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162200
  • Σύνολο θεμάτων: 19243
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 389
Σύνολο: 401

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.111 δευτερόλεπτα. 39 ερωτήματα.