*

Αποστολέας Θέμα: Αγγλικα Λυκείου και προβολή ταινιών  (Αναγνώστηκε 1016 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vassiliki K.

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
Αγγλικα Λυκείου και προβολή ταινιών
« στις: Δεκέμβριος 15, 2013, 10:11:01 πμ »
Καλημέρα σας! Ξεκιναω καινουριο θέμα γιατι το άλλο εχει καιρο να κινηθει και σκεφτηκα οτι δεν θα δει κανεις το post μου. Ειμαι φετος πρωτη φορα σε Λυκειο, κανω μαθημα σε Β και Γ Λυκειου. Τα παιδια ειναι καλα και συνεργασιμα, δεν εχω σοβαρα προβληματα και τους αξιζει να βγουμε λιγο απο το βιβλιο, μου το ζητανε και επιμονα, γιατι η περσυνη καθηγητρια που ειχαν τους εδειχνε συνεχεια ταινιες και τους αρεσε πολυ.Θα μπορουσατε οι συναδελφοι των Αγγλικων να μου προτεινετε καποιες ταινιες που αρεσουν στα παιδια αυτης της ηλικιας για να τους δειξω; Δεν ειμαι καθολου σιγουρη τι τους αρεσει. Θα ηθελα αν εχτε την ευγενη καλοσυνη και εχετε δουλεψει συγκεκριμενες ταινιες και εχετε worksheets και οδηγιες να με συνδραμετε. Δεν ειναι οτι θελω ετοιμες λυσεις, αλλα θελει ψαξιμο το ζητημα και ωρες δουλειας και εχω ενα μικρο αγορακι 13 μηνων που δεν μου αφηνει χρονο για διαβασμα-ερευνα και πολυ ενασσχοληση με τη δουλεια. Αν βρισκετε υπερβολικο το τελευταιο αιτημα μου αγνοειστε το, εχω κατανοηση. Αλλα θα ημουν ευγνωμων για τις προτασεις σας!Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159560
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 355
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 351
Σύνολο: 365

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.089 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.