*

Αποστολέας Θέμα: Δικαιολογητικά για αναγνώριση του μαστερ επιστήμες αγωγής Λευκωσίας από ΔΟΑΤΑΠ  (Αναγνώστηκε 108992 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος shmar

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 62
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Εμένα ο φάκελος μου δεν είναι πλήρης και όμως μπορώ να μπω, απλά είναι τσεκαρισμένο μόνο το πρώτο κελί που λέει (αν θυμάμαι καλά) έλεγχος φακέλου.

Α, δεν ξέρω...εμένα εμφανίστηκαν με την ίδια ημερομηνία και τα δύο, ίσως και για αυτό δεν μπορούσα να μπω νωρίτερα!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος foibos81

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1024
    • Προφίλ
Φοίβο, όταν ο φάκελος σου είναι πλήρης θα μπορείς να δεις την Online πορεία της αίτησης σου. Και εμένα στην αρχή δεν μου έβγαζε κάτι, ενώ τώρα μου δείχνει ότι έγινε έλεγχος στοιχείων και ο φάκελος είναι πλήρης!

Άρα εσείς λέτε ότι κάποιοι φάκελοι ολοκληρώθηκαν από τον ΔΟΑΤΑΠ. Άντε να δούμε. Αριθμό πρωτοκόλου και ημερομήνια δεν βάζετε στην online πορεία;

Αποσυνδεδεμένος foibos81

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1024
    • Προφίλ
Εγώ δεν είμαι από το συγκεκριμένο Πανεπιστήμιο, αλλά πριν πάω στο ΔΟΑΤΑΠ προσωπικά πήρα τηλ για να ενημερωθώ αν φτάσανε τα χαρτιά μου, ώστε να πάω να καταθέσω και τα υπόλοιπα και να πάρω αριθμό πρωτοκόλλου και μου απάντησαν.
Αν κατάλαβα αυτό που λες, όταν φτάσουν τα χαρτιά στο ΔΟΑΤΑΠ απευθείας πρωτοκολλούνται (όπως κάθε έγγραφο εισερχόμενο), απλά για να ανοίξει ο φάκελος ο ατομικός και να πάρεις αριθμό πρωτοκόλλου για να εξεταστεί θα πρέπει να προσκομίσεις και τα υπόλοιπα δικαιολογητικά, ιδιαίτερα το παράβολο, την αίτηση και την υπεύθυνη δήλωση.

Όσο αναφορά την ηλεκτρονική πορεία της αίτησης, βάζεις τον αριθμό πρωτοκόλλου που σου δώσανε/έτος που έκανες την αίτηση, υποθέτω πως είναι 2014 και στο δεύτερο κουτάκι την ημερομηνία γέννησής σου. Αν δεν γίνεται τπτ σημαίνει πως δεν έχει καταχωρηθεί ακόμα ηλεκτρονικά από το ΔΟΑΤΑΠ.

Nαι απλά σήμερα από τον ΔΟΑΤΑΠ μου απάντησαν ότι θα αργήσουν να πρωτοκοληθούν τα έγγραφα που έστειλε το Πανεπιστημιο. Για το δικό μου φάκελο πήρα αριθμό πρωτοκόλλου, αλλά στην online πορεία δεν φαίνεται τίποτα. Δεν είναι απαραίτηο να φτάσουν πρώτα τα χαρτιά απο το Πανεπιστήμιο στο ΔΟΑΤΑΠ, μπορείς να καταθέσεις τα χαρτιά που έχεις εσύ νωρίτερα, το γράφει στο site

Αποσυνδεδεμένος shmar

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 62
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Άρα εσείς λέτε ότι κάποιοι φάκελοι ολοκληρώθηκαν από τον ΔΟΑΤΑΠ. Άντε να δούμε. Αριθμό πρωτοκόλου και ημερομήνια δεν βάζετε στην online πορεία;

Ναι, αριθμό πρωτοκόλλου/2014 και ημερομηνία γέννησης βάλε και αμα έχει γίνει ο έλεγχος στοιχείων ή είναι πλήρης ο φάκελος σου θα σου εμφανίσει και εσένα το πινακάκι!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος foibos81

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1024
    • Προφίλ
Σας εμφανίζει δηλαδή, ένα πίνακα για να καταλάβω που είναι τσεκαρισμένα κάποια πράγματα. Μάλιστα εμένα δεν εμφανίζει τίποτα Εισηγητή μάθατε ποιον έχετε; Mου φαίνεται πρέπει να επικοινωνήσω με τον εισηγητή

Αποσυνδεδεμένος shmar

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 62
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Σας εμφανίζει δηλαδή, ένα πίνακα για να καταλάβω που είναι τσεκαρισμένα κάποια πράγματα. Μάλιστα εμένα δεν εμφανίζει τίποτα Εισηγητή μάθατε ποιον έχετε; Mου φαίνεται πρέπει να επικοινωνήσω με τον εισηγητή

Φοίβο εμένα αυτό μου εμφανίζει:
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΕΛΕΓΧΟΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ   19/03/14      
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΦΑΚΕΛΟΣ ΠΛΗΡΗΣ   19/03/14      
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ         
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ         
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ         
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.         
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ         
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΕΞΟΔΟΣ


δεν μου γράφει κάπου για εισηγητή...

Αποσυνδεδεμένος synekatbo

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 262
    • Προφίλ
Φοίβο εμένα αυτό μου εμφανίζει:
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΕΛΕΓΧΟΣ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ   19/03/14      
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΦΑΚΕΛΟΣ ΠΛΗΡΗΣ   19/03/14      
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ         
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ         
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ         
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΠΡΟΕΔΡΟΣ Δ.Σ.         
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ         
ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ   ΕΞΟΔΟΣ


δεν μου γράφει κάπου για εισηγητή...

Πότε τα έστειλες ή κατέθεσες τα χαρτιά σου και ελέγχθηκαν στις 19 Μαρτίου;
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 25, 2014, 12:23:56 μμ από synekatbo »

Αποσυνδεδεμένος shmar

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 62
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Πότε τα έστειλες ή κατέθεσες τα χαρτιά σου και ελέγχθηκαν στις 19 Μαρτίου;

Τέλη Φεβρουαρίου..

Αποσυνδεδεμένος Ariadni@

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 115
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
ποια κατευθυνση ειχες στο μεταπτυχιακο και πηρες τοσο νωρις τα χαρτια;;; εμενα μολις προχτες μου τα εστειλαν...

Αποσυνδεδεμένος shmar

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 62
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
ποια κατευθυνση ειχες στο μεταπτυχιακο και πηρες τοσο νωρις τα χαρτια;;; εμενα μολις προχτες μου τα εστειλαν...

Στην ειδική αγωγή ήμουνα. Και εμένα τα χαρτιά μου ήρθαν την εβδομάδα που πέρασε. Αίτηση στον Δοαταπ όμως για να πάρεις αριθμό πρωτοκόλλου μπορούσαμε να κάνουμε πριν μας έρθουν τα χαρτιά από το Πανεπιστήμιο, καταθέτοντας τα υπόλοιπα δικαιολογητικά!

Αποσυνδεδεμένος foibos81

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1024
    • Προφίλ
Ναι μπορούσες να κάνεις και πριν. Απλά έχουν πολύ φορτο εργασίας και αργούν λίγο να τα πρωτοκολήσουν. Αλλά δεν υπάρχει θέμα.

Αποσυνδεδεμένος maryfysikos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Θέλω να ρωτήσω,  ενώ έχω πάρει αριθμό πρωτοκόλλου πως γίνεται να μην μου  μου βγάζει τίποτα στην online πορεία αίτησης; Δεν δέχεται τα στοιχεία μου.

Αποσυνδεδεμένος shmar

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 62
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Θέλω να ρωτήσω,  ενώ έχω πάρει αριθμό πρωτοκόλλου πως γίνεται να μην μου  μου βγάζει τίποτα στην online πορεία αίτησης; Δεν δέχεται τα στοιχεία μου.
Λογικά δεν θα έχουν βάλει τα στοιχεία σου στο σύστημα ακόμα. Και εμένα στην αρχή δεν μου εμφάνιζε κάτι...

Αποσυνδεδεμένος ell1

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 131
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Δυο ερωτήσεις γι'αυτούς που έστειλαν ήδη τα χαρτιά τους.. Τα επικυρώσατε στα ΚΕΠ? Εμένα αρνήθηκαν να τα επικυρώσουν επειδή είναι από ξένη χώρα και με έστειλαν σε δικηγόρο.
Επίσης, το diploma supplement το στείλατε μεταφρασμένο?

Ευχαριστώ!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32294
  • Τελευταία: etaap0021
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159882
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 492
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 426
Σύνολο: 434

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.08 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.