*

Αποστολέας Θέμα: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;  (Αναγνώστηκε 374620 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Sofia_P

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 232
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #434 στις: Μάρτιος 12, 2014, 06:06:59 μμ »
Κοριτσια καλησπερα πηρα τηλ το πρωι στο υπουργειο κ μου ειπαν πως αλληλογραφουν με τον ασεπ κ περιμενουν τα ονοματα κ μετα θα καλεσουν τα ατομα. Δεν ηξερε ποτε θα γινει αυτο ουτε κ αν θα παρει αλλα ατομα εκτος απο τους 13...πολυ ενημερωμενοι ειναι ολοι............

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:06:26 »

Αποσυνδεδεμένος Termar

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 60
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #435 στις: Μάρτιος 12, 2014, 07:00:19 μμ »
Φυσικά εδώ είμαι κι εγώ. Τα έχουμε ξαναπεί, δεν θα σταματήσουμε τώρα στο τέλος.

Αποσυνδεδεμένος Maria Lts

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 44
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #436 στις: Μάρτιος 12, 2014, 10:00:32 μμ »
Άρα το μπαλάκι παει στο Ασεπ..το τηλ ειναι 2131319100... Ας τους υπενθυμίσουμε πόσοι ειναι οι επιλαχοντες για να δώσουν το σωστό αριθμό στο υπουργείο...αύριο όλοι πρέπει να έχουμε νέα κ απο το ΑΣΕΠ κ απο το υπουργείο... Μπράβο κορίτσια για τα τηλεφωνήματα... Συνεχιζουμεεεεεεε...

Αποσυνδεδεμένος anna.b

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 19
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #437 στις: Μάρτιος 13, 2014, 12:45:24 μμ »
Καλημέρα, τηλεφώνησα πριν λίγο σε αυτό τον αριθμό στο ΑΣΕΠ (2131319100) και μου είπε εκεί μια κυρία ότι δεν είναι αρμόδιοι να δώσουν καμιά απάντηση παρά να απευθυνθώ στο υπουργείο... Αυτά...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:06:26 »

Αποσυνδεδεμένος sosta7

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 133
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #438 στις: Μάρτιος 13, 2014, 02:05:53 μμ »
εδω κ 2 εβδομαδες παμε απο τον ασεπ στο υπουργειο κ απο το υπουργειο στον ασεπ... δε μπορει να μη ξερουν,μας δουλευουν για περασει ο καιρος κ να βρεθουμε προ τετελεσμενων..................

Αποσυνδεδεμένος Sofia_P

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 232
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #439 στις: Μάρτιος 13, 2014, 04:16:24 μμ »
Καλημερα και απο εμένα πήρα το πρωί στο 2131319100 το σήκωε μία και μου είπε ότι δεν ήξερε απολύτως τίποτα για το θέμα μας και να πάρω στο υπουργείο μας. Πηρα παλι στο υπουργειο της ειπα οτι ειχα παρει κ χθες κ μου ειχε πει οτι περιμενουν τα ονοματα απο τον ασεπ και σημερα πηρα στον ασεπ κ δεν ηξεραν τιποτα. Μου ειπε οτι μαλλον επεσα σε υπαλληλο που δεν ηξερε καθολου και πως επρεπε να της εξηγησω τη διαδικασια κ να μην αγχωνομαι γιατι ετσι θα γινει περιμενουν ονοματα απο τον ασεπ οπως  μου ειπε κ χθες.   Αναρωτιεμαι ομως βρε κοριτσια αν η κυρια αυτη δεν ηξερε κ επρεπε να της εξηγησω εγω τη διαδικασια πως κανουν τη δουλεια τους??????????  Αλλα θα μου πεις το περιεργο θα ηταν να ηξερε!

Αποσυνδεδεμένος georgiasamar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 264
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #440 στις: Μάρτιος 13, 2014, 07:00:05 μμ »
και εγω πηρα στον ασεπ και μου ειπαν τα ιδια, προφανως ειναι συνεννοημενοι.επισης εστειλα ενημερωτικα μειλ σε εφημεριδες, ακομη τπτ και εστειλα και στον αξιαγαπητο κ.μπρατη ο οποιος ειναι για σφαλιαρες και απντησε:"Το γνωριζω το θεμα...όμως το υπουργειο αναγνωριζει μονο 13 ως επιλαχοντες.Δεν πειθονται για οτιδηποτε αλλο παρα τις παρεμβασεις μας.Μόνο δικαστικα μπορει να διεκδικηθει το θεμα πιστευω.".για ποιες παρεμβασεις μιλα δεν καταλαβαινω να μας τις πει για του πουμε τουλαχιστον ενα μπραβο και ενα ευχαριστω.θα διοριστουμε και θα μας πει οτι εγινε χαρη στη δοε.παντως διαισθανομαι δουλεμα απο παντου.δεν πειραζει εμεις θα συνεχισουμε με ολα μας τα μεσα.

Αποσυνδεδεμένος libra

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 445
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #441 στις: Μάρτιος 13, 2014, 08:25:47 μμ »
Εμενα προσωπικα με ενδιαφερει να ειστε εδω ΟΛΕΣ και να το δειχνετε....ΜΗ νομιζετε πως περναει απαρατηρητο αυτο!!! Ενωμενες θα τα καταφερουμε! Μπραβο για τα τηλεφωνηματα και εγω με την σειρα μου ακουω τα ιδια απ το υπουργειο! Εστειλα τα υπομνηματα και προσωπικα μν σε 3 συλλογους εκπαιδευτικων και παρακαλεσα για δημοσιευση και κινητοποιηση, η απαντηση ηταν ενθαρρυντικη και αμεση :) . Ανεβασα επισης ξανα το 2ο υπομνημα σε αρκετα  εκπαιδευτικα σαιτ. Εφημεριδες και εκπαιδευτικα σαιτ ποιος????
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος libra

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 445
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #442 στις: Μάρτιος 13, 2014, 08:46:43 μμ »
το εστειλα και σε  3-4 εφημεριδες... ουφ! καληνυχτα!
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος dimi-asia

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1081
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κάθε εμπόδιο για καλό!!
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #443 στις: Μάρτιος 13, 2014, 09:09:27 μμ »
Εμενα προσωπικα με ενδιαφερει να ειστε εδω ΟΛΕΣ και να το δειχνετε....ΜΗ νομιζετε πως περναει απαρατηρητο αυτο!!! Ενωμενες θα τα καταφερουμε! Μπραβο για τα τηλεφωνηματα και εγω με την σειρα μου ακουω τα ιδια απ το υπουργειο! Εστειλα τα υπομνηματα και προσωπικα μν σε 3 συλλογους εκπαιδευτικων και παρακαλεσα για δημοσιευση και κινητοποιηση, η απαντηση ηταν ενθαρρυντικη και αμεση :) . Ανεβασα επισης ξανα το 2ο υπομνημα σε αρκετα  εκπαιδευτικα σαιτ. Εφημεριδες και εκπαιδευτικα σαιτ ποιος????

Εδώ ειμαστε libra!ολες εδώ!Εννοειται οτι ενωμένες θα τα καταφέρουμε!
Ολα θα πανε καλα!
Καλο βραδυ σε όλους!

Αποσυνδεδεμένος libra

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 445
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #444 στις: Μάρτιος 14, 2014, 07:40:56 πμ »
http://www.e-mesara.gr/index.php/2014-01-29-19-20-37/568-oi-epilaxontes-nipiagogoi-asep-2008-zitoyn-monimo-diorismo Να τη η 1η δημοσιευση απο τον εξαιρετικο Ζαχαρια Καψαλακη!!! Επεται συνεχεια..............!!!!!!!!!!!!
Μη σας πω πως φτασαμε ισα με τον προεδρο Δοε και χαρειτε!!! :) καλημερα!!!!!
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος Evagelia_am

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 38
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #445 στις: Μάρτιος 14, 2014, 09:55:12 πμ »
Καλημέρα και από μένα. Μπράβο σε όλες. Μόλις πήρα στο υπουργείο και ο υπάλληλος μου είπε, ότι περιμένουν την απάντηση για τους 34 από τη βουλή. Συνεχίζουμε τις προσπάθειες μας, καλή δύναμη...
 

Αποσυνδεδεμένος Maria Lts

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 44
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #446 στις: Μάρτιος 14, 2014, 01:03:16 μμ »
Μολις τωρα πηρα κ εγω στο υπουργειο, της εξηγησα παλι το θεμα..της ειπα οτι ειμαστε ετοιμοι να κινηθουμε νομικα και τη ρωτησα για τα υπομνηματα..για την ερωτηση του υπουργου στη βουλη μου ειπε οτι εχει δοθει απαντηση και θα δημοσιευθει αμεσα απο το αρμοδιο τμημα και για τα δικα μας υπομνηματα ειπε οτι εχουν περιθωριο 50 ημερες απο την ημερα πρωτοκολλησης για να απαντησουν και θα απαντηθουν και αυτα μεχρι τη ληξη της προθεσμιας δηλαδη μεσα στην επομενη εβδομαδα, το πρωτο τουλαχιστον..οπως παντα ολα την τελευταια στιγμη...πολυ φοβαμαι τις απαντησεις που θα δωσουν...ολοι οι υπαλληλοι δεν εχουν ιδεα για τους 34 των προηγουμενων χρονων...κατι σημαινει αυτο..ελπιζω να μη μας κανουν καμια εκπληξη..παντως της ειπα να μεταφερει οτι θα κινηθουμε νομικα σε περιπτωση που η απαντηση τους δεν ειναι αυτη που πρεπει...τελος την ρωτησα σε τι φαση βρισκονται με τους επιλαχοντες και μου ειπε κι εμενα οτι εχουν ζητησει τα ονοματα απο το ασεπ και την ξαναρωτησα ποιοις καθοριζει τον αριθμο και μου ειπε οτι αριθμος δινεται απο το υπουργειο και αυτος που δοθηκε τωρα ηταν το 13...ελεος με αυτο το 13 ειναι που ειναι γρουσουζικο μας κυνηγαει και απο πανω...

Αποσυνδεδεμένος libra

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 445
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #447 στις: Μάρτιος 14, 2014, 01:14:07 μμ »
νεα απαντηση! Εφημεριδα ''εργασια''  <<καλή επιτυχία.....θα αναδειξουμε το θεμα στην εφημερίδα....>>!
ΠΕ 60

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162180
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 18
Επισκέπτες: 670
Σύνολο: 688

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.119 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.