*

Αποστολέας Θέμα: Προκήρυξη Πρόσληψης Εκπαιδευτικού Προσωπικού ΕΠΑΣ και ΣΕΚ ΟΑΕΔ 2014-2015  (Αναγνώστηκε 373569 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος GameOver

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 88
  • Ntari ntari mexrei na......
    • Προφίλ

Όταν στείλεις την αίτηση, επισύναψε μία υπεύθυνη δήλωση τροποποιώντας την ήδη καταχωρημένη αίτηση και επισυνάπτοντας το σχετικό δικαιολογητικό.

Σε ευχαριστω πολυ!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Vicky_02

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 37
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
τα τηλέφωνα στην Αθήνα κατεβασμένα....  >:(

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10795
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
ευχαριστω! οι οποιες κυρωσεις ξερουμε ποιες ειναι? π.χ. δεν εχεις δικαιωμα αιτησης στις ΕΠΑΣ  το επομενο διδακτικο ετος?
Μη σου πω...και το μεθεπόμενο!

Αποσυνδεδεμένος frank1972

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 58
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ακούγεται για παράταση?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Serendipity

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 16
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Καλημέρα!

Μήπως γνωρίζει κάποιος... Η εργασία στις ΕΠΑΣ και ΣΕΚ δίνει μόρια για τον πίνακα αναπληρωτών; (Για του χρόνου σκέφτομαι όταν ανοίξει - αν δεν γίνει ΑΣΕΠ.)

Αποσυνδεδεμένος elep

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Καλημέρα! μια φιλη συμπληρωσε τη φορμα της αιτησης αλλα δεν την εστειλε απλα αποθηκευσε τα στοιχεια της. Μολις πηγε να ξαναμπει για να συνεχισει τη διαδικασια, δεν την αφηνε. Οι κωδικοι της ειναι ακυροι!! Εκανε εκ νεου εγγραφη και μολις εβαλε αριθμο ταυτοτητας και ΑΦΜ της λεει οτι τα στοιχεια δεν ειναι εγγυρα και δεν μπορει να μπει. Τι γινεται σε αυτη την περιπτωση;;

Αποσυνδεδεμένος elep

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Καλημέρα!

Μήπως γνωρίζει κάποιος... Η εργασία στις ΕΠΑΣ και ΣΕΚ δίνει μόρια για τον πίνακα αναπληρωτών; (Για του χρόνου σκέφτομαι όταν ανοίξει - αν δεν γίνει ΑΣΕΠ.)

Οχι η προϋπηρεσια στις ΕΠΑΣ του ΟΑΕΔ δεν πιανεται για το Υπουργειο Παιδειας είναι μονο για τον ΟΑΕΔ.

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10795
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Καλημέρα! μια φιλη συμπληρωσε τη φορμα της αιτησης αλλα δεν την εστειλε απλα αποθηκευσε τα στοιχεια της. Μολις πηγε να ξαναμπει για να συνεχισει τη διαδικασια, δεν την αφηνε. Οι κωδικοι της ειναι ακυροι!! Εκανε εκ νεου εγγραφη και μολις εβαλε αριθμο ταυτοτητας και ΑΦΜ της λεει οτι τα στοιχεια δεν ειναι εγγυρα και δεν μπορει να μπει. Τι γινεται σε αυτη την περιπτωση;;
Κάποιοι δήλωσαν ότι έκαναν διαγραφή της αίτησής τους και του βιογραφικού τους και μπόρεσαν να στείλουν νέα αίτηση κάνοντάς τα όλα από την αρχή. Ας το δοκιμάσει!

Αποσυνδεδεμένος kotoyla

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 142
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Εκ παραδρομης δε διεγραψα τις ξενες γλωσσες και η/υ απο την αιτηση ΕΠΑΣ.Η αιτηση εχει ..φυγει..Τι μπορω να κανω? :'(

Αποσυνδεδεμένος dimkos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 65
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ξερει κανεις  ποσο παει η ωρα;

Αποσυνδεδεμένος elep

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Κάποιοι δήλωσαν ότι έκαναν διαγραφή της αίτησής τους και του βιογραφικού τους και μπόρεσαν να στείλουν νέα αίτηση κάνοντάς τα όλα από την αρχή. Ας το δοκιμάσει!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗ, ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ..
ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ;;

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10795
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ

Πραγματικά δεν ξέρω κάτι περισσότερο elep. Καλά έγραφες πριν με πεζά... Όχι κεφαλαία! Είναι κανόνας του pde!

Αποσυνδεδεμένος Serendipity

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 16
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Οχι η προϋπηρεσια στις ΕΠΑΣ του ΟΑΕΔ δεν πιανεται για το Υπουργειο Παιδειας είναι μονο για τον ΟΑΕΔ.

Ok. Σε ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος GALAZOULIS

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 49
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλησπέρα σε όλους. Έκανα την ηλεκτρονική αίτηση τη 1η σχεδόν μέρα (κακό αυτό όπως μου δήλωσαν οι φίλοι...) κ δεν μου είχε επιλογή την ειδικοτητα μου....18.35.02 (Τουρ. Επιχ/σεων), αλλά είχε μόνο την ειδικότητα 18.35.01 (Τουρ. Επαγγ).....παρόλο που βάση της προκύρηξης έχουν δικαίωμα συμμετοχής κ οι δυο σχολές...
Ενημέρωσα γνωστούς για αυτό...εγώ έκανα την αίτηση με τον 2ο κωδικό...και σήμερα που μπήκανε κ κάνανε την αίτηση μου ειπαν ότι είχε προστεθεί κανονικά κ ο πρώτος κωδικός...
Δεν ξέρω τι να κάνω..όχι ότι έχω ελπίδες..αλλά έχει κανείς καμιά συμβουλή....(πέρα από το να μην κάνω αιτήσεις τη πρώτη μέρα....lol). Ευχαριστώ πολύ!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158561
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 597
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 17
Επισκέπτες: 553
Σύνολο: 570

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.103 δευτερόλεπτα. 36 ερωτήματα.