*

Αποστολέας Θέμα: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014  (Αναγνώστηκε 214500 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος joyliet

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 174
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Απάντηση #952 στις: Σεπτέμβριος 06, 2014, 10:47:47 μμ »
Από καρδιάς καλή τοποθέτηση και γρήγορα η Β' φάση για τους υπόλοιπους. Όμως ο αγώνας για δικαίωση των κόπων μας και άρση των αυθαιρεσιών από πλευράς της εκάστοτε πολιτικής ηγεσίας του υπουργείου θα πρέπει να συνεχιστεί.
Επίσης, θα είχε ενδιαφέρον όσες κοπέλες παρουσιαστούν σε πρωτοβάθμιες με δυσπρόσιτα να μας ενημερώσουν αν υπήρχαν κενά ή είχαν καλυφθεί από μόνιμους.
Καλή χρονιά!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:20:29 »

Αποσυνδεδεμένος dimitra68

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Απάντηση #953 στις: Σεπτέμβριος 06, 2014, 11:00:21 μμ »
παιδιά δεν έχω συνέλθει ακόμα από το σοκ.... πφφφ αύριο το πρωί ξεκινάω για ηράκλειο. έχετε καμιά πληροφορία-συμβουλή να μου δώσετε?
Mia χαρα ειναι το Ηρακλειο εμενα 7 χρονια εκει Η Κρητη ειναι συγκλονιστικο νησι...φροντισε να προσαρμοστεις και οι κρητικοι θα σαγαπησουν...ειναι τοπικιστες και αγαπουν τον τοπο τους και αλληλουποστηριζονται...επισης ειναι πλουσιος νομος και το βλεπεις στη ζωντανια και τους ρυθμους της ζωης... το Ηρακλειο απο το 2004 και τα χρηματα που δοθηκαν εκει γιατι ηταν ολυμπιακη πολη , εχει γίνει μια πολυ ωραια συγχρονη πολη!
Διαφορα υπαρχει στα χωρια οπου οι ανθρωποι ειναι πιο παραδοσιακοι...και παιζει αναλογα με το που θα σε τοποθετησουν,παντως οσο πιο κοντα στο Ηρακλειο τοσο καλυτερα
Εχει πολυ καλη συγκοινωνιακη συνδεση και με Ελλαδα και εξωτερικο και η ζωη ειναι αρκετα φτηνη
Ειναι μεγαλη ευκαιρια παντως να κανεις πραγματα εκει .εκτος απο τουρισμο και πολιτιστικη κινηση εχει και πανεπιστημια
Να περασεις καλα ειναι η καλυτερη τοποθετηση απο οσες ακουσα!!!ξερω και σπιτι αν σε ενδιαφερει μεσα στο Ηρακλειο!
καλή τοποθέτηση :)
"Δε συμφωνώ με αυτά που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου ελεύθερα να λες ό,τι πιστεύεις" Βολταίρος.
"Ο έρωτας είναι παιδί τσιγγάνας ποτέ μα ποτέ δε γνώρισε το νόμο" - Κάρμεν (Μπιζέ)
Η συνέλευση των ποντικών
http://www.youtube.com/watch?v=3gkqNvx-RwQ

Αποσυνδεδεμένος baxalakis

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 498
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Απάντηση #954 στις: Σεπτέμβριος 06, 2014, 11:34:33 μμ »
Λοιπόν 7 χρονια αναπληρωτης. Κάθε χρόνο με την ελπιδα να μαι κοντιτερα στην οικογενεια μου. Κάθε χρονο επιλεγω και μακρινα μερη αν και ειμαι θεση 40 για να έχω να θρεψω τα παιδια μου. Γιατι τα εξοδα τωρα που μεγαλωνουν τρέχουν. Και κάθε χρόνο μακρυτερα. "Να επανδρωσουμε τα ορεινα και τα νησιωτικα σχολεία" είπαν οι ηδημονες και να τωρα που πάω σε ορεινο φέτος Η κόρη μου αν και Δημοτικο έκλεγε μόνη στο μπαλκόνι Τα άλλα παιδια μου μου δίναν κουράγιο Μικρα είναι και δεν πολυκαταλαβαίνουν. Δεν πειραζει μπαμπα θα έρχεσαι τα Χριστούγεννα Αυτα Κυριε Υπουργε σας τα έχουν πει οι παντογνωστες συμβουλάτορες σας; Ανοιξτε όλες τις περιοχες η τουλάχιστον το 80% ταυτοχρονα Αυτο που γινεται είναι άλλη μια αδικία για τον εκπαιδευτικο Νιωθω τόσο κουρασμένος και τόσο στενοχωρημένος. Πως να εμπνεύσω μωρε τα παιδακια μου στην τάξη; Πως θα διδαξω; Τι να τους λέω που τη ψυχη μου την ριμάξατε; Δεν μ αρέσει να κλαιγομαι συναδελφοι αλλα είναι κατι ώρες που δεν αντεχω. Πνιγομαι μωρε ανθρωπος ειμαι και γω δεν είμαι ο νούμερο 40!!!
Αυτα γιατι για πολλους απο εμας ειναι ώρες δύσκολες ασχετα αν καποιος μου πει υπάρχει και η ανεργια Το ξερω γιατι και απο αυτη περασα.
Καληνυχτα
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 07, 2014, 01:07:13 πμ από baxalakis »

Αποσυνδεδεμένος LIAV

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 612
    • Προφίλ
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Απάντηση #955 στις: Σεπτέμβριος 06, 2014, 11:41:24 μμ »
Το μήνυμα σου ...συγκλονιστικό...Τι να πεις και ποιος να σε καταλάβει αν δεν το έχει ζήσει. Κουράγιο...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:20:29 »

Αποσυνδεδεμένος trikie

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 792
    • Προφίλ
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Απάντηση #956 στις: Σεπτέμβριος 06, 2014, 11:45:21 μμ »
Ξέρω βάζω την ερώτηση σε λάθος θέμα,αλλά επειδή εδώ έχουμε μαζευτεί πολλοί... καταλαβαίνετε. Υπάρχει κοπέλα που να έχει υπηρετήσει Β Πειραιά; Κυρίως με ενδιαφέρει αν ξέρετε πληροφορίες  για δρομολόγια Αίγινα -Αγκίστρι αν μπορεί κάποιος να πηγαινοέρχεται καθημερινά από Αθήνα. Επίσης είδα ότι η Αίγινα δίνει εκτός από τα νηπιαγωγεία στη χώρα, κάποια κενά σε οικισμούς όπως ο Μεσαγρός. Γενικότερα όποια πληροφορία για την Αίγινα και τους οικισμούς της ευπρόσδεκτη.

Αποσυνδεδεμένος diontsa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 84
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Απάντηση #957 στις: Σεπτέμβριος 06, 2014, 11:48:05 μμ »
παιδιά δεν έχω συνέλθει ακόμα από το σοκ.... πφφφ αύριο το πρωί ξεκινάω για ηράκλειο. έχετε καμιά πληροφορία-συμβουλή να μου δώσετε?
χαρτη στο χερι  να δεις αποστασεις, βιαννος σε βολευει να μενεις κ ιεραπετρα

Αποσυνδεδεμένος dimi-asia

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1081
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κάθε εμπόδιο για καλό!!
    • Προφίλ
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Απάντηση #958 στις: Σεπτέμβριος 07, 2014, 12:06:44 πμ »
Λοιπόν 7 χρονια αναπληρωτης Κάθε χρόνο με την ελπιδα να μαι κοντιτερα στην οικογενεια μου Κάθε χρονο επιλεγω και μακρινα μερη αν και ειμαι θεση 40 για να έχω να θρεψω τα παιδια μου Γιατι τα εξοδα τωρα που μεγαλωνουν τρέχουν. Και κάθε χρόνο μακρυτερα Να επανδρωσουμε τα ορεινα και τα νησιωτικα σχολεία είπαν οι ηδημονες και να τωρα που πάω σε ορεινο φέτος Η κόρη μου αν και Δημοτικο έκλεγε μόνη στο μπαλκόνι Τα άλλα παιδια μου μου δίναν κουράγιο Μικρα είναι και δεν πολυκαταλαβαίνουν. Δεν πειραζει μπαμπα θα έρχεσαι τα Χριστούγεννα Αυτα Κυριε Υπουργε σας τα έχουν πει οι παντογνωστες συμβουλάτορες σας; Ανοιξτε όλες τις περιοχες η τουλάχιστον το 80% ταυτοχρονα Αυτο που γινεται είναι άλλη μια αδικία για τον εκπαιδευτικο Νιωθω τόσο κουρασμένος και τόσο στενοχωρημένος Πως να εμπνεύσω μωρε τα παιδακια μου που θα διδαξω; Τι να τους λέω;Αυτα γιατι για πολλους απο εμας ειναι ώρες δύσκολες ασχετα αν καποιος μου πει υπάρχει και η ανεργια Το ξερω γιατι και απο αυτη περασα.
Καληνυχτα

Εχεις πολυ δικιο!!Σε καταλαβαινω τοσο πολυ!Κι εγω 6 χρονια αναπληρωτρια κ τα ιδια σχεδον με δυο παιδια ομως!κ να κουβαλάω μαμα η πεθερά μαζι μου!Ειναι δύσκολες καταστάσεις εννοειται!!Κι εχεις απόλυτο δικιο κ για το πως θα εμπνεύσεις τα παιδακια της τάξης σου!Αλλο μεγαλο θεμα κι αυτο!
Παρε κουράγιο τωρα απο τα παιδακια σου κ τη γυναικα σου, να εχετε υγεια κ ολα θα πανε καλα στο τελος!!Σκεψου θετικά γιατι αλλιως ειναι δύσκολα τα πραγματα κ τα ζουζούνια σου θέλουν εναν μπαμπά δυνατό!
Καλο βραδυ!

Αποσυνδεδεμένος daft

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Απάντηση #959 στις: Σεπτέμβριος 07, 2014, 12:13:23 πμ »
Baxalakis, με έπιασαν τα κλάματα βραδιάτικα! Κουράγιο...

Αποσυνδεδεμένος dimitra68

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 841
    • Προφίλ
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Απάντηση #960 στις: Σεπτέμβριος 07, 2014, 12:19:38 πμ »
Λοιπόν 7 χρονια αναπληρωτης Κάθε χρόνο με την ελπιδα να μαι κοντιτερα στην οικογενεια μου Κάθε χρονο επιλεγω και μακρινα μερη αν και ειμαι θεση 40 για να έχω να θρεψω τα παιδια μου Γιατι τα εξοδα τωρα που μεγαλωνουν τρέχουν. Και κάθε χρόνο μακρυτερα Να επανδρωσουμε τα ορεινα και τα νησιωτικα σχολεία είπαν οι ηδημονες και να τωρα που πάω σε ορεινο φέτος Η κόρη μου αν και Δημοτικο έκλεγε μόνη στο μπαλκόνι Τα άλλα παιδια μου μου δίναν κουράγιο Μικρα είναι και δεν πολυκαταλαβαίνουν. Δεν πειραζει μπαμπα θα έρχεσαι τα Χριστούγεννα Αυτα Κυριε Υπουργε σας τα έχουν πει οι παντογνωστες συμβουλάτορες σας; Ανοιξτε όλες τις περιοχες η τουλάχιστον το 80% ταυτοχρονα Αυτο που γινεται είναι άλλη μια αδικία για τον εκπαιδευτικο Νιωθω τόσο κουρασμένος και τόσο στενοχωρημένος Πως να εμπνεύσω μωρε τα παιδακια μου που θα διδαξω; Τι να τους λέω;Αυτα γιατι για πολλους απο εμας ειναι ώρες δύσκολες ασχετα αν καποιος μου πει υπάρχει και η ανεργια Το ξερω γιατι και απο αυτη περασα.
Καληνυχτα


ποσο σε καταλαβαινω...εχω και γω μια κορη στα 11 αλλα την παιρνω μαζι μου...τη μεγαλωνω μονη μου και δε θα αντεχα να την αποχωριστω ... την περσινη χρονια που βρεθηκα με τη μικρη μου μακρια απο το σπιτι μας μπηκα στη διαδιακασια να σκεφτομαι πως θα το μεγαλωσω αυτο το παιδι...αν με στελνουν  καθε χρονο και αλλου!; στους δρόμους; σκεφτομουνα μαλιστα την επομενη φορα να δηλωνα απομακρυσμενη περιοχη που δεν επιλεγουν πολλοι με το σκεπτικο να μεινουμε μονιμα εκει για να με καλουν εκει καθε χρόνο -οσο με καλουν τελος παντων
Τι να πω συναδελφε...σκεψου οτι οσο περισσοτερα χρονια προυπηρεσιας αποκταμε τόσο περισσότερα και τα δικαιώματα που μπορουμε να διεκδικησουμε ως εργαζομενοι να απαιτησουμε πραγματα -οπως το αυτονοητο να μετραει και η εντοπιοτητα και η οικογενειακη κατασταση για μας τους αναπληρωτες και επιτελους να μας δωσουν τη δυνατοτητα μετ'αθεσης -εχουν καταλαβει ότι ειμαστε οικογενειαρχες με υποχρεωσεις ή μας περνανε για 25χρονα που κανουνε τουρισμο;
Να σου ευχηθω να χεις υγεια και συ και η οικογενεια σου και ότι το καλύτερο πρεπει καποια στιγμη (!) να το διεκδικησουμε γιατι μας το οφειλουν-καλη τοποθετηση :)
"Δε συμφωνώ με αυτά που λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου ελεύθερα να λες ό,τι πιστεύεις" Βολταίρος.
"Ο έρωτας είναι παιδί τσιγγάνας ποτέ μα ποτέ δε γνώρισε το νόμο" - Κάρμεν (Μπιζέ)
Η συνέλευση των ποντικών
http://www.youtube.com/watch?v=3gkqNvx-RwQ

Αποσυνδεδεμένος Demek

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 771
    • Προφίλ
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Απάντηση #961 στις: Σεπτέμβριος 07, 2014, 01:10:23 πμ »
Λοιπόν 7 χρονια αναπληρωτης. Κάθε χρόνο με την ελπιδα να μαι κοντιτερα στην οικογενεια μου. Κάθε χρονο επιλεγω και μακρινα μερη αν και ειμαι θεση 40 για να έχω να θρεψω τα παιδια μου. Γιατι τα εξοδα τωρα που μεγαλωνουν τρέχουν. Και κάθε χρόνο μακρυτερα. "Να επανδρωσουμε τα ορεινα και τα νησιωτικα σχολεία" είπαν οι ηδημονες και να τωρα που πάω σε ορεινο φέτος Η κόρη μου αν και Δημοτικο έκλεγε μόνη στο μπαλκόνι Τα άλλα παιδια μου μου δίναν κουράγιο Μικρα είναι και δεν πολυκαταλαβαίνουν. Δεν πειραζει μπαμπα θα έρχεσαι τα Χριστούγεννα Αυτα Κυριε Υπουργε σας τα έχουν πει οι παντογνωστες συμβουλάτορες σας; Ανοιξτε όλες τις περιοχες η τουλάχιστον το 80% ταυτοχρονα Αυτο που γινεται είναι άλλη μια αδικία για τον εκπαιδευτικο Νιωθω τόσο κουρασμένος και τόσο στενοχωρημένος. Πως να εμπνεύσω μωρε τα παιδακια μου στην τάξη; Πως θα διδαξω; Τι να τους λέω που τη ψυχη μου την ριμάξατε; Δεν μ αρέσει να κλαιγομαι συναδελφοι αλλα είναι κατι ώρες που δεν αντεχω. Πνιγομαι μωρε ανθρωπος ειμαι και γω δεν είμαι ο νούμερο 40!!!
Αυτα γιατι για πολλους απο εμας ειναι ώρες δύσκολες ασχετα αν καποιος μου πει υπάρχει και η ανεργια Το ξερω γιατι και απο αυτη περασα.
Καληνυχτα
Αγγιξες την καρδια μου Καλη δυναμη συναδελφε

gesthimani

  • Επισκέπτης
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Απάντηση #962 στις: Σεπτέμβριος 07, 2014, 01:23:13 πμ »
Αυτά δεν ξεπληρώνονται ούτε με μόνιμο διορισμό. Σου εύχομαι καλή δύναμη και να πάνε τα πράγματα όσο γίνεται καλύτερα για σένα και την οικογένειά σου.

Αποσυνδεδεμένος giotadgk

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 93
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Εχω επιλεξει το καλυτερο επαγγελμα του κοσμου!!!
    • Προφίλ
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Απάντηση #963 στις: Σεπτέμβριος 07, 2014, 01:42:46 πμ »
Λοιπόν 7 χρονια αναπληρωτης. Κάθε χρόνο με την ελπιδα να μαι κοντιτερα στην οικογενεια μου. Κάθε χρονο επιλεγω και μακρινα μερη αν και ειμαι θεση 40 για να έχω να θρεψω τα παιδια μου. Γιατι τα εξοδα τωρα που μεγαλωνουν τρέχουν. Και κάθε χρόνο μακρυτερα. "Να επανδρωσουμε τα ορεινα και τα νησιωτικα σχολεία" είπαν οι ηδημονες και να τωρα που πάω σε ορεινο φέτος Η κόρη μου αν και Δημοτικο έκλεγε μόνη στο μπαλκόνι Τα άλλα παιδια μου μου δίναν κουράγιο Μικρα είναι και δεν πολυκαταλαβαίνουν. Δεν πειραζει μπαμπα θα έρχεσαι τα Χριστούγεννα Αυτα Κυριε Υπουργε σας τα έχουν πει οι παντογνωστες συμβουλάτορες σας; Ανοιξτε όλες τις περιοχες η τουλάχιστον το 80% ταυτοχρονα Αυτο που γινεται είναι άλλη μια αδικία για τον εκπαιδευτικο Νιωθω τόσο κουρασμένος και τόσο στενοχωρημένος. Πως να εμπνεύσω μωρε τα παιδακια μου στην τάξη; Πως θα διδαξω; Τι να τους λέω που τη ψυχη μου την ριμάξατε; Δεν μ αρέσει να κλαιγομαι συναδελφοι αλλα είναι κατι ώρες που δεν αντεχω. Πνιγομαι μωρε ανθρωπος ειμαι και γω δεν είμαι ο νούμερο 40!!!
Αυτα γιατι για πολλους απο εμας ειναι ώρες δύσκολες ασχετα αν καποιος μου πει υπάρχει και η ανεργια Το ξερω γιατι και απο αυτη περασα.
Καληνυχτα
Καλο κουραγιο!Βασικα και σε ολους μας.Μας αγγιξες πολυ!Αυτοι δεν ειναι ανθρωποι ομως ειναι ΑΠΑΝΘΡΩΠΟΙ!

Αποσυνδεδεμένος fiona

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 342
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω..........ελπιζω........
    • Προφίλ
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Απάντηση #964 στις: Σεπτέμβριος 07, 2014, 02:25:20 πμ »
καλη τοποθετηση σε ολες μας!!!!!!!και ελπιζω συντομα να γινει και η δευτερη φαση και να παρουν αρκετες!

Αποσυνδεδεμένος MAITS

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 328
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Α' Φάση αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60 2014
« Απάντηση #965 στις: Σεπτέμβριος 07, 2014, 08:22:29 πμ »
Λοιπόν 7 χρονια αναπληρωτης. Κάθε χρόνο με την ελπιδα να μαι κοντιτερα στην οικογενεια μου. Κάθε χρονο επιλεγω και μακρινα μερη αν και ειμαι θεση 40 για να έχω να θρεψω τα παιδια μου. Γιατι τα εξοδα τωρα που μεγαλωνουν τρέχουν. Και κάθε χρόνο μακρυτερα. "Να επανδρωσουμε τα ορεινα και τα νησιωτικα σχολεία" είπαν οι ηδημονες και να τωρα που πάω σε ορεινο φέτος Η κόρη μου αν και Δημοτικο έκλεγε μόνη στο μπαλκόνι Τα άλλα παιδια μου μου δίναν κουράγιο Μικρα είναι και δεν πολυκαταλαβαίνουν. Δεν πειραζει μπαμπα θα έρχεσαι τα Χριστούγεννα Αυτα Κυριε Υπουργε σας τα έχουν πει οι παντογνωστες συμβουλάτορες σας; Ανοιξτε όλες τις περιοχες η τουλάχιστον το 80% ταυτοχρονα Αυτο που γινεται είναι άλλη μια αδικία για τον εκπαιδευτικο Νιωθω τόσο κουρασμένος και τόσο στενοχωρημένος. Πως να εμπνεύσω μωρε τα παιδακια μου στην τάξη; Πως θα διδαξω; Τι να τους λέω που τη ψυχη μου την ριμάξατε; Δεν μ αρέσει να κλαιγομαι συναδελφοι αλλα είναι κατι ώρες που δεν αντεχω. Πνιγομαι μωρε ανθρωπος ειμαι και γω δεν είμαι ο νούμερο 40!!!
Αυτα γιατι για πολλους απο εμας ειναι ώρες δύσκολες ασχετα αν καποιος μου πει υπάρχει και η ανεργια Το ξερω γιατι και απο αυτη περασα.
Καληνυχτα

Φίλε μου συμπάσχω μαζί σου! Καλό κουράγιο!
 Ό,τι και να κάνουν, την ψυχή μας δεν θα την πάρουν!

Αλήθεια! Σας έστειλαν κάποιο mail για την πρόσληψη; Εγώ μέχρι τώρα δεν έλαβα!
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 07, 2014, 08:37:02 πμ από MAITS »
Οι εκπαιδευτικοί τελείωσαν...τους πάτησαν τα τραίνα!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160929
  • Σύνολο θεμάτων: 19225
  • Σε σύνδεση σήμερα: 872
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 665
Σύνολο: 680

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.08 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.