*

Αποστολέας Θέμα: Πρόβλημα με την αναγνώριση των μάστερ από το Παν.Λευκωσίας  (Αναγνώστηκε 217198 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pde2000

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 385
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ευχαριστώ apollon για την απάντηση.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος ilini

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 14
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ

Εγώ τηλεφώνησα και μου έδωσαν τον αριθμό πρωτοκόλλου από το τηλέφωνο.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 14, 2015, 05:56:36 μμ από ilini »

Αποσυνδεδεμένος ilini

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 14
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Συνάδελφοι έχω στείλει τα διικαιολογητικά ταχυδρομικώς. Πρέπει να τηλεφωνήσω για να μου δώσουν αριθμό πρωτοκόλλου ή θα μου τηλεφωνήσυν αυτοί όταν τα λάβουν;

Εγώ τηλεφώνησα και μου έδωσαν τον αριθμό πρωτοκόλλου από το τηλέφωνο.

Αποσυνδεδεμένος pde2000

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 385
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Στην Παφλιώτη τηλεφώνησες; Μπορείς να μου γράψεις το τηλ σε παρακαλώ;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος ilini

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 14
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Δεν θυμάμαι με ποιον μίλησα (έχουν περάσει 3 μήνες από τότε). Το τηλέφωνο που πήρα ήταν το 210 5281000 και τους ζήτησα τον αρ. πρωτ. για να μπορώ να ενημερώνομαι ηλεκτρονικά για την πορεία της αίτησής μου και το έψαξαν επί τόπου και μου το είπαν.

Αποσυνδεδεμένος EleNa_03

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 21
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλησπέρα! Εγώ έχω πάρει αριθμό πρωτοκόλλου, αλλά στην online πορεία της αίτησης δε μου λέει τίποτα, ούτε καν ξέρω αν έχω πλήρη φάκελο. Κάνω κάτι λάθος στο ψάξιμο????

Αποσυνδεδεμένος ekat2210

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Παράθεση
Καλησπέρα! Εγώ έχω πάρει αριθμό πρωτοκόλλου, αλλά στην online πορεία της αίτησης δε μου λέει τίποτα, ούτε καν ξέρω αν έχω πλήρη φάκελο. Κάνω κάτι λάθος στο ψάξιμο????

Καλημέρα, μην ανησυχείς. Δεν τα περνούν αμέσως στο σύστημα. Εγώ έχω αριθμό πρωτοκόλλου από 16-2-2015 και ο φάκελος εμφανίστηκε ως "Πλήρης" μόλις στις 22-4-2015.

Αποσυνδεδεμένος pde2000

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 385
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλημέρα και από εμένα. Έχεις λάβει την αναγνώριση;

Αποσυνδεδεμένος ekat2210

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Παράθεση
Καλημέρα και από εμένα. Έχεις λάβει την αναγνώριση;

Όχι, ακόμη περιμένω. Ελπίζω όχι για πολύ... ???

Αποσυνδεδεμένος tsoklis

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
    • Προφίλ
Καλημέρα, μην ανησυχείς. Δεν τα περνούν αμέσως στο σύστημα. Εγώ έχω αριθμό πρωτοκόλλου από 16-2-2015 και ο φάκελος εμφανίστηκε ως "Πλήρης" μόλις στις 22-4-2015.

Κι εγώ ανήκω στην ίδια κατηγορία. Μου εμφανίζει "Φάκελος πλήρης" στις 22/04/2015. Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα την Πέμπτη με το γραφείο 307 (η υπεύθυνη δεν μου έδωσε όνομα), μου είπε ότι θα υπάρξει νεότερη ενημέρωση μετά το μεσημέρι της Τρίτης, 19/05, δηλαδή σήμερα. Λογικά μέχρι αύριο θα πρέπει να εμφανιστεί κάτι στην on-line πορεία της αίτησης. Αν θέλει κάποιος, ας επιχειρήσει να επικοινωνήσει και σήμερα. Γενικά, είναι εξυπηρετικοί, αλλά αργούν να απαντήσουν στο τηλέφωνο, προφανώς γιατί δεν έχουν αρκετό προσωπικό.

Αποσυνδεδεμένος ekat2210

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Παράθεση
Κι εγώ ανήκω στην ίδια κατηγορία. Μου εμφανίζει "Φάκελος πλήρης" στις 22/04/2015. Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα την Πέμπτη με το γραφείο 307 (η υπεύθυνη δεν μου έδωσε όνομα), μου είπε ότι θα υπάρξει νεότερη ενημέρωση μετά το μεσημέρι της Τρίτης, 19/05, δηλαδή σήμερα. Λογικά μέχρι αύριο θα πρέπει να εμφανιστεί κάτι στην on-line πορεία της αίτησης. Αν θέλει κάποιος, ας επιχειρήσει να επικοινωνήσει και σήμερα. Γενικά, είναι εξυπηρετικοί, αλλά αργούν να απαντήσουν στο τηλέφωνο, προφανώς γιατί δεν έχουν αρκετό προσωπικό.

Προσπαθώ να βγάλω γραμμή χωρίς επιτυχία. Μήπως θυμάσαι τον εσωτερικό αριθμό κλήσης. Χρησιμοποιώ τον (307) αλλά επιστρέφει στο κεντρικό menu. Αν στο μεταξύ έχεις εσύ κάποιο νεότερο σε παρακαλώ ενημέρωσέ με.

Αποσυνδεδεμένος tsoklis

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
    • Προφίλ
Προσπαθώ να βγάλω γραμμή χωρίς επιτυχία. Μήπως θυμάσαι τον εσωτερικό αριθμό κλήσης. Χρησιμοποιώ τον (307) αλλά επιστρέφει στο κεντρικό menu. Αν στο μεταξύ έχεις εσύ κάποιο νεότερο σε παρακαλώ ενημέρωσέ με.

210 5281000 με εσωτερικό αριθμό 306 ή 307. Στο 306 είχα δοκιμάσει πολλές φορές, αλλά δεν απάντησε κανείς. Στο 307 απάντησαν, αλλά μετά από 3-4 φορές. Μπορεί να έχουν κατεβασμένο το τηλέφωνο. Γενικά, θέλει να έχεις υπομονή.

Αποσυνδεδεμένος tsoklis

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
    • Προφίλ
Μήπως υπάρχει καμιά ενημέρωση για την εξέλιξη των αιτήσεών μας; Αν θυμάμαι καλά, κάποιος είχε γράψει στο forum ότι θα υπάρξει νεότερη ενημέρωση από τις 20 Μαϊου και μετά. Προς το παρόν δεν βλέπω να εμφανίζεται κάτι καινούριο στην on-line πορεία της αίτησης.

Αποσυνδεδεμένος taxi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 343
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Υπάρχει περίπτωση αυτοί που τελείωσαν τώρα να μπορέσουν να πάρουν την αναγνώριση έγκαιρα, για να κάνουν την αίτηση στον πίνακα των αναπληρωτών τον Αύγουστο; Ποιά είναι η άποψή σας;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32310
  • Τελευταία: Alex.pe83
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160986
  • Σύνολο θεμάτων: 19226
  • Σε σύνδεση σήμερα: 660
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 474
Σύνολο: 477

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.052 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.