*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί Επιτυχόντων ΑΣΕΠ για την Αντισυνταγματικότητα 40%+24μηνου+30μηνου  (Αναγνώστηκε 1241463 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pelargos

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 230
  • Ακόμα ελπίζω!!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Τις ομαδούλες τις έχουμε απέναντί μας από την αρχή, αυτό το στάδιο έχει ξεπεραστεί.Απλά είναι ύψιστη ανηθικότητα να στέλνεις επιστολή στη Βουλή για να μην εφαρμοστούν δικαστικές αποφάσεις που δικαιώνουν Έλληνες πολίτες!!!!!Ντροπή τους!!Και θέλουν να λέγονται εκπαιδευτικοί!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Ωρίων

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
    • Προφίλ
Καλό θα είναι να βρούμε την επιστολή για να δούμε τα επιχειρήματά τους.

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2888
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Παιδιά δεν είναι η επιστολή του οιουδήποτε το θέμα μας. Δεν είναι λόγω μιας ή πενήντα επιστολών που δεν υπογράφει ο υπουργός. Απλά δε θέλει να υπογράψει και το τρενάρει. Αλλά απ' τη στιγμή που υπάρχουν αμετάκλητες αποφάσεις και δημοσίως κι ο ίδιος κι ενώπιον όλων δήλωσε ότι προχωρούν οι διορισμοί θεωρώ πως δε μπορεί για καιρό ακόμη να το καθυστερεί. Μα πως είναι ζήτημα ημερών να υπογράψει. Μες στο Σεπτέμβρη πιστεύω.

Αποσυνδεδεμένος Aneta

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 807
    • Προφίλ
Γιατί δεν υπογραφεί ακόμη? .. Ασ περιμένουμε μέχρι την Παρασκευή όπως έγραψε κάποιο ποιο πάνω να έχουμε την απόφαση από το ΝΣΚ.. Πάντως όλοι είναι εναντίων μας.... Βέβαια πλέον πάνε 9μηνες από την έκδοση των αποφάσεων και είναι αμετάκλητες.. Ας κάνουν ότι θέλουν. Οι δικαστικοί διορισμοί θα γίνουν... Αλλιώς δε μπορεί να βγει νέος σύστημα διορισμων.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
Το θεμα ειναι ομως να βγει γρηγορα το φεκ ωστε να παψει πια ολο αυτο το θεατρο του παραλογου..οσο καθυστερει τοσο οι "καλοι"
 μας συναδελφοι για να μην τους χαρακτηρισω..
Θα δημιουργουν αναταραχες..οχι οτι κατι θ αλλαξει δλδ αλλα θα μας φθειρουν ολους εμας ψυχολογικα..και νομιζω οτι ολοι μας εχουμε φτασει στο αμην...δλδ λιγη ανθρωπια πια δεν υπαρχει απο αυτο το υπουργειο...ποτε θα τελειωσει ολο αυτο αραγε?
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 18, 2018, 11:27:57 πμ από Vania »

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2888
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Στον τόπο τούτο δεν υπάρχουν ούτε Δικαστήρια ούτε ΣΤΕ ούτε ΔΕΑ ούτε ΑΣΕΠ ούτε τίποτις. Μόνον η Υπογραφή της Α.Μ. του (εκάστοτε) Σουλτάνου. Για το φιρμάνι.

Αποσυνδεδεμένος Ωρίων

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
    • Προφίλ
Μόλις τηλεφώνησα κι εγώ στο γραφείο του υπουργού και η υπάλληλος δήλωσε ό,τι ήδη γνωρίζουμε.
Η υπόθεσή μας δηλαδή βρίσκεται στο γραφείο του υπουργού προς υπογραφή.Όταν υπογράψει,θα αναρτηθεί δελτίο τύπου στην ιστοσελίδα του υπουργείου.
Για να δούμε...

Αποσυνδεδεμένος Aneta

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 807
    • Προφίλ
Μόλις τηλεφώνησα κι εγώ στο γραφείο του υπουργού και η υπάλληλος δήλωσε ό,τι ήδη γνωρίζουμε.
Η υπόθεσή μας δηλαδή βρίσκεται στο γραφείο του υπουργού προς υπογραφή.Όταν υπογράψει,θα αναρτηθεί δελτίο τύπου στην ιστοσελίδα του υπουργείου.
Για να δούμε...

Παιδιά από τον Ιούλιο μηνα που παίρνω τηλέφωνο μου λένε ότι είναι για υπογραφή στο γραφείο του υπουργού.. Πάνε τώρα δύο μήνες περίπου, γιατί αυτή η υπογραφή  αργεί?

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2888
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Είναι περίτεχνη η υπογραφή... Πήρα κι εγώ τηλέφωνο και μου είπαν ότι θα υπογράψει και να έχω υπομονή... Αφού με ρώτησε ονοματεπώνυμο... Χο χο χο... Δουλευόμεθα...

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
Αυτο δεν ειναι υπογραφη ειναι το γιοφυρι της Αρτας!!!😂

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2888
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Χαχαχαχαχαχαχα!!!! Καλό!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Aneta

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 807
    • Προφίλ
Και εμένα κάθε φορά που παίρνω με ρωτάνε όνομα και τηλέφωνο κάποιες φορές,... Αλλα ακόμα περιμένω... Εάν κάνει κανένα μήνα να υπογράψει και 4μηνες το λιγότερο για τι φεκ, βλέπω να περνάει και η φετινή χρονιά  ως αναπληρωτες, και το καλοκαίρι το επόμενο να είμαστε εδώ να τα λέμε πάλι..

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2888
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Νταξ μέχρι ν' αποκτήσομε κι αγγόνια θα περιμένομεν... Υπομονήν έχομεν... Ο Θεός είναι μεγάλος...

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
Μαααα γιατι να κανει 4 μηνες για το φεκ μετα την υπογραφη??δεν εχω καταλαβει...για 600 ατομα μιλαμε..οχι για χιλιαδες...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159834
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 539
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 529
Σύνολο: 535

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.105 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.