*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί Επιτυχόντων ΑΣΕΠ για την Αντισυνταγματικότητα 40%+24μηνου+30μηνου  (Αναγνώστηκε 1241790 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Koma

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 137
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Α μάλιστα!! Φωστήρες και μελλοντολογοι μαζί!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Aneta

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 807
    • Προφίλ
Α μάλιστα!! Φωστήρες και μελλοντολογοι μαζί!!!

Έχουμε κάποια άλλη πρόβλεψη?? Τελικά ποιο συμπέρασμα βγήκε? Μάλλον ότι δε πρόκειται να γίνουν διορισμοί δικαστικά δικαιωθεντων και ότι όλα στα χαρτιά θα μείνουν.. Ωραια. Τέλεια.

Αποσυνδεδεμένος gia 96

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5014
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η κακή εκπαίδευση, χειρότερη της αγραμματοσύνης
    • Προφίλ
Πελαγονία,θεωρώ πως το πρώτο τους μέλημα είναι να μην σας διορίσουν πριν τις εκλογές, αλλά να πετάξουν το μπαλάκι στους επόμενους. Απο εκεί και πέρα αυτό που θέλουν είναι να σας εξισώσουν πλήρως με όλους τους άλλους. Δεν θέλουν να ακούν για αξιοκρατία και γραπτό ασεπ!
Πολλοί θα ήθελαν διευκρινίσεις και επεξηγήσεις πάνω σε όσα υποστηρίζεις και κυρίως να μας πεις τις "πηγές" σου! Δεν είναι ό,τι καλύτερο να γράφονται τέτοια πράγματα, δημόσια, χωρίς να γνωρίζουμε αν πρόκειται για προσωπικές σου μόνο απόψεις ή αν όντως έχεις κάποια επίσημη ενημέρωση.
Πώς είναι δυνατό να εξισωθούν συνάδελφοι που έχουν αμετάκλητες δικαστικές αποφάσεις και ο διορισμός τους έχει προχωρήσει σε μεγάλο βαθμό με τους της ειδικής αγωγής (όπως έγραφες παλιότερα) ή με τους μη επιτυχόντες του ΑΣΕΠ ή με όσους έχουν μεγάλες προυπηρεσίες και πρόκειται να διοριστούν με το νέο σύστημα; 
Οι άνθρωποι σπεύδουν να ασκήσουν κριτική, για να μην κριθούν οι ίδιοι!

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2889
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Παρακαλώ όλα τα παιδιά να 'χουν την ελάχιστη υπομονή μιας δυο ημερών ώστε να ιδούμε την τροπολογία. Εκεί θα λέει και για το χρόνο των διορισμών. Οπότε θα μιλήσουμε επί πραγματικών (έγγραφων) δεδομένων.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Koma

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 137
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
ΛΕΩΝ21 γιατί να περιμένουμε;;; Έχουμε την Αneta.

Αποσυνδεδεμένος LINX

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 239
    • Προφίλ
Οι εξελίξεις πραγματικά με ξεπερνούν. Μέχρι εχθές συζητούσαμε για έκδοση φεκ στις 15/1 και τοποθέτηση μας έως το Μάρτη και σημερα για βάθος διετίας? Θα τρελαθούμε τελείως. ????Τι σημαίνει δε θέλει να μας διορισει? Που είναι η δικαιοσύνη? Ζούμε μια παράνοια. ...

Αποσυνδεδεμένος pupsi

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 803
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όχι με λόγια, με έργα το άδικο πολέμα....
    • Προφίλ
Οι εξελίξεις πραγματικά με ξεπερνούν. Μέχρι εχθές συζητούσαμε για έκδοση φεκ στις 15/1 και τοποθέτηση μας έως το Μάρτη και σημερα για βάθος διετίας? Θα τρελαθούμε τελείως. ????Τι σημαίνει δε θέλει να μας διορισει? Που είναι η δικαιοσύνη? Ζούμε μια παράνοια. ...
Όπου ήταν τόσο χρόνια....Η ανομία κυβερνά! Προσφεύγει για να εφαρμοστεί ο νόμος! Αν ήσουν ρουσφέτι ή παραθύρι θα την περνούσες ζάχαρη!

Αποσυνδεδεμένος Koma

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 137
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ο.τι ναναι λέει ο καθένας. Είπαμε καφετζού δες και μελλοντολογοι!!! Περιμενουμε την τροπολογία! Κάποιοι εδώ μέσα είναι σαφές ότι δεν θέλουν να γινουν οι διορισμοί. Γιατί άραγε;;;

Αποσυνδεδεμένος kosgian

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 478
    • Προφίλ
Eχουμε κατι φρουτα και εμεις στον μπαχτσε...15/1 θα βγει ΦΕΚ? Σε χαλαει και η διετια εεε...την στιγμη που δεν θα διοριζοσουν ΠΟΤΕ? Τι να πει κανεις.... 8)


Οι εξελίξεις πραγματικά με ξεπερνούν. Μέχρι εχθές συζητούσαμε για έκδοση φεκ στις 15/1 και τοποθέτηση μας έως το Μάρτη και σημερα για βάθος διετίας? Θα τρελαθούμε τελείως. ????Τι σημαίνει δε θέλει να μας διορισει? Που είναι η δικαιοσύνη? Ζούμε μια παράνοια. ...

Αποσυνδεδεμένος LINX

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 239
    • Προφίλ
Ναι με πείραζει όταν έχω περάσει τόσο άγχος και έχω κανει τόσο αγώνα οικονομικό και μη και εγω και η οικογένειά μου ΚΎΡΙΕ. Εσύ τι πρόβλημα εχεις?

Αποσυνδεδεμένος kosgian

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 478
    • Προφίλ
Μονο εσυ εκανες δικαστικο αγωνα ? Τι να πω και εγω που τρεχω ακομη στα δικαστηρια...τρατζικ... 8)

Ναι με πείραζει όταν έχω περάσει τόσο άγχος και έχω κανει τόσο αγώνα οικονομικό και μη και εγω και η οικογένειά μου ΚΎΡΙΕ. Εσύ τι πρόβλημα εχεις?

Αποσυνδεδεμένος Koma

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 137
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Συνέλθετε συνάδελφοι. Δεν κατατέθηκε ακόμη η τροπολογία λέμε. Από πού προκύπτει η διετία; Μήπως οι διορισμοί γίνουν και πριν το Μάρτιο; Δεν το ξέρουμε . Θα δούμε. Αμάν πια με τα τρολ.!!!

Αποσυνδεδεμένος kosgian

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 478
    • Προφίλ
Tι να συνελθω? Καταλαβαινει ο αλλος οτι γκρεμιζονται κοσμοι...και στεναχωριεται για τα 2 χρονια που μπορει να περιμενει για τον διορισμο ? Που θα ηταν αν δεν υπηρχε η δικαστικη αποφαση ρεεε? Ασε  τους ζω 4-5 χρονια με τις προσφυγες και τους ξερω... 8)

Συνέλθετε συνάδελφοι. Δεν κατατέθηκε ακόμη η τροπολογία λέμε. Από πού προκύπτει η διετία; Μήπως οι διορισμοί γίνουν και πριν το Μάρτιο; Δεν το ξέρουμε . Θα δούμε. Αμάν πια με τα τρολ.!!!

Αποσυνδεδεμένος taxi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 343
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Kosgian έχεις επίσημη ενημέρωση για αυτό που γράφεις με τόση θέρμη ή να σε υπολογίσουμε ως άλλη μία ασεπούλα;;;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159846
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 608
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 4
Επισκέπτες: 574
Σύνολο: 578

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.121 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.