*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί Επιτυχόντων ΑΣΕΠ για την Αντισυνταγματικότητα 40%+24μηνου+30μηνου  (Αναγνώστηκε 1239356 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dionp

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Σωστά.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος origenis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 659
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Να περιμένουμε βρε παιδιά τι θα γίνει !! Γιατί δεν έχουν βγάλει στη δημοσιότητα κάποια από τις αποφάσεις αυτών που δικαιώθηκαν να τις δούμε ;
Οποίος δεν είναι μέσα στις αποφάσεις, να βάλει δικηγόρο να πάρει το ανώνυμο κείμενο των αποφάσεων. Δεν ξέρεις πως οι δικαστικές αποφάσεις είναι προσωπικό δεδομένο των πολιτών και προστατευονται από τον νόμο; Ότι ήταν να δημοσιευθεί, το κοινοποίησε ο δικηγόρος. Οι συνάδελφοι εκπροσωπονται νομικά!

Αποσυνδεδεμένος morgan

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1203
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Θα το πω μια φορά ακόμα και τέλος. Δεν κάνω υπαινιγμούς, δεν απειλώ, δεν εύχομαι να απολυθεί κανείς. Θα το καταλάβεις;

Δεν γράφω άλλο...τζάμπα γράφω, γιατί άλλα λέω κι άλλα καταλαβαίνουν!

Όσοι έχουν το δίκιο με το μέρος τους και προσδοκούν επιτέλους ΔΙΚΑΙΩΣΗ μια χαρά σε καταλαβαίνουν, συνέχισε γιατί την κρίση σου την χρειαζόμαστε.

Όσοι αντιλαμβάνονται ότι ήρθε η ώρα να ξεχωρίσει η ήρα απ' το στάρι, και κατά βάθος γνωρίζουν ότι απειλούνται από την εφαρμογή της νομιμότητας, πρόβλημά τους. Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα.
ἔστι δίκης ὀφθαλμός ὅς τὰ πάνθ' ὁρᾷ

Αποσυνδεδεμένος skathari

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Μπορεί κάποιος άλλος που προσέφυγε με κάποιον άλλον δικηγόρο να μου στείλει σε πμ το όνομα του δικηγόρου του? Θέλω να καταθέσω κι εγώ προσφυγή, αλλά ο Χατζηφώτης δεν σηκώνει τα τηλέφωνα, οπότε υποθέτω δε θέλει άλλη πελατεία.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος nikolopol

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3425
  • ΠΕ 4.01
    • Προφίλ
Μπορεί κάποιος άλλος που προσέφυγε με κάποιον άλλον δικηγόρο να μου στείλει σε πμ το όνομα του δικηγόρου του? Θέλω να καταθέσω κι εγώ προσφυγή, αλλά ο Χατζηφώτης δεν σηκώνει τα τηλέφωνα, οπότε υποθέτω δε θέλει άλλη πελατεία.

Φανταζομαι οτι απο σημερα θα ειναι ανοιχτο το γραφειο...κυριως απογευμα τα σηκωνουνε.

Αποσυνδεδεμένος origenis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 659
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Μπορεί κάποιος άλλος που προσέφυγε με κάποιον άλλον δικηγόρο να μου στείλει σε πμ το όνομα του δικηγόρου του? Θέλω να καταθέσω κι εγώ προσφυγή, αλλά ο Χατζηφώτης δεν σηκώνει τα τηλέφωνα, οπότε υποθέτω δε θέλει άλλη πελατεία.
Συνάδελφε, ο δικηγόρος είναι διακοπές. Φώτη τον λένε. Μην αγχώνεσαι, από Δευτέρα θα τον βρεις κυρίως απόγευμα. Καλή χρονιά

Αποσυνδεδεμένος skathari

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ευχαριστώ..

Αποσυνδεδεμένος origenis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 659
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Φανταζομαι οτι απο σημερα θα ειναι ανοιχτο το γραφειο...κυριως απογευμα τα σηκωνουνε.
Φίλε, καλή χρονιά.

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10808
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Όσοι έχουν το δίκιο με το μέρος τους και προσδοκούν επιτέλους ΔΙΚΑΙΩΣΗ μια χαρά σε καταλαβαίνουν, συνέχισε γιατί την κρίση σου την χρειαζόμαστε.

Όσοι αντιλαμβάνονται ότι ήρθε η ώρα να ξεχωρίσει η ήρα απ' το στάρι, και κατά βάθος γνωρίζουν ότι απειλούνται από την εφαρμογή της νομιμότητας, πρόβλημά τους. Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα.
Ευχαριστώ morgan.

Χαίρομαι που όλο και περισσότεροι αντιλαμβάνονται τι γίνεται πραγματικά. Όταν έχω κάτι ουσιαστικό να γράψω, θα το γράφω.
Αλλά δεν χρειάζεται να προσπαθώ να πείσω το κάθε νέο μέλος στο φόρουμ, ποιος είμαι και αν έχω καλές προθέσεις...

Φυσικά για τα πράγματα που δεν μπορούν να γραφούν δημόσια, μπορούμε να χρησιμοποιούμε τα προσωπικά μηνύματα.

Εύχομαι να υπάρξει θετική ανταπόκριση του υπουργείου στις προσφυγές σας και να είστε σύντομα διορισμένοι.

Αποσυνδεδεμένος νεμι

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 397
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ευχαριστώ morgan.

Χαίρομαι που όλο και περισσότεροι αντιλαμβάνονται τι γίνεται πραγματικά. Όταν έχω κάτι ουσιαστικό να γράψω, θα το γράφω.
Αλλά δεν χρειάζεται να προσπαθώ να πείσω το κάθε νέο μέλος στο φόρουμ, ποιος είμαι και αν έχω καλές προθέσεις...

Φυσικά για τα πράγματα που δεν μπορούν να γραφούν δημόσια, μπορούμε να χρησιμοποιούμε τα προσωπικά μηνύματα.

Εύχομαι να υπάρξει θετική ανταπόκριση του υπουργείου στις προσφυγές σας και να είστε σύντομα διορισμένοι.


  Όλοι αντιλαμβάβανονται μην ανησυχείς και μερικοί εκεί ακριβώς αποσκοπούν . Να κάνουν κάποιους να σταματήσουν να μιλούν, όπως έγραψε κάποιος πριν μερικά μνμ να κλειδώσουν το θέμα οι διαχειριστές. Όποιος θέλει ας μην μπαίνει να διαβάζει. Οι υπόλοιποι θέλουμε ενημέρωση, και θα αξιολογήσουμε μόνοι μας ποιοι λένε βλακείες ή εξυπνάδες, ψέμματα ή αλήθεια. Αν έχεις κάποια πληροφορία που δεν μπορεί να ειπωθεί δημοσίως , στειλε μου και εμένα αν θέλεις πμ. Ευχαριστούμε πάντως και για τις μέχρι τώρα ενημερώσεις που έχεις κάνει.

Αποσυνδεδεμένος vasia1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 225
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Το αν εχεις καλες προθεσεις αποδειχτηκε με το προηγουμενο μηνυμα μου στο οποιο φαινεται καθαρα πως ψευδεσαι δικαιολογωντας καποιους που ευχονται απολυσεις και τις προτεινουν μαλιστα σαν λυση για να σωθει η χωρα!  Τωρα για την ... ηρα και το σταρι ο καθενας μπορει να λεει ο,τι γραφικοτητες θελει. Ειναι γνωστο αλλωστε πως ο καθε τελευταιος φαντασιωνεται πως ειναι ... αριστος.

Αποσυνδεδεμένος morgan

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1203
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Ειναι γνωστο αλλωστε πως ο καθε τελευταιος φαντασιωνεται πως ειναι ... αριστος.

Αει γεια σου! Τώρα μιλάς σωστά. Χαίρομαι που κάνεις αυτοκριτική.
ἔστι δίκης ὀφθαλμός ὅς τὰ πάνθ' ὁρᾷ

Αποσυνδεδεμένος sissi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 410
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ευχαριστώ morgan.

Χαίρομαι που όλο και περισσότεροι αντιλαμβάνονται τι γίνεται πραγματικά. Όταν έχω κάτι ουσιαστικό να γράψω, θα το γράφω.
Αλλά δεν χρειάζεται να προσπαθώ να πείσω το κάθε νέο μέλος στο φόρουμ, ποιος είμαι και αν έχω καλές προθέσεις...

Φυσικά για τα πράγματα που δεν μπορούν να γραφούν δημόσια, μπορούμε να χρησιμοποιούμε τα προσωπικά μηνύματα.

Εύχομαι να υπάρξει θετική ανταπόκριση του υπουργείου στις προσφυγές σας και να είστε σύντομα διορισμένοι.

Kαι αντιλαμβανόμαστε και ξερουμε ποσο βοήθησες και ποσο ακομα θα βοηθας!Ενα μεγαλο ευχαριστω Lasid!!!

Αποσυνδεδεμένος sikat

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4151
    • Προφίλ
Ο Lasid είναι ανιδιοτελής, το αποδεικνύει καθημερινά με την προσφορά του προς τους συναδέλφους. Έχει επίσης και παρόμοια εμπειρία από την δική του περιπέτεια. Αν διαβάσει κάποιος τα δικά του σχετικά μηνύματα, μπορεί να διαμορφώσει μία εικόνα για το πως έχει η κατάσταση.




 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159625
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 467
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 415
Σύνολο: 426

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.099 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.