*

Αποστολέας Θέμα: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό  (Αναγνώστηκε 74613 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Απάντηση #224 στις: Ιανουάριος 26, 2019, 04:08:01 μμ »
Gia ,συμφωνώ απόλυτα με όσα έγραψες κ λυπάμαι που βλέπω συναδελφους ν απευθύνονται με τέτοια λόγια σε άλλους λέγοντας τους χαμηλοβαθμους κι ανήθικους..το έχουμε ξαναπεί.διεκδικησαν θέσεις που δεν διεκδικηθηκαν κ τις πήραν κ μπράβο τους γιατί βοήθησαν ν ξεσκεπάστει αδικία τόσων χρόνων .κι εγώ από εδώ έμαθα για τις προσφυγές κ δεν ήμουν καμιά αργοσχολη..ήμουν έγκυος εκανα σεμινάριο δούλευα κάθε μέρα πάνω από δέκα ώρες σε μια δύσκολη δουλειά αλλά το έμαθα..κ να πω ότι δεν ήταν μόνο το pde..είχαν αναρτηθεί στο διαδίκτυο διάφορα σχετικά άρθρα κι όποιος ήθελε ν το ψάξει το έψαχνε άνετα..προσωπικά έφτιαξα κ σελίδα στο fb που καλούσαν συναδέλφους να προσφύγουν για ν είμαστε πολλοί κι όλοι μου έλεγαν ότι αν κάποιος τα κατάφερνε  θ υπήρχε δικαίωση κ για αυτούς άρα ποιος ο λόγος ν πληρώσουν δικηγόρο..μάλιστα κάποιοι υπονοησαν κιόλας ότι τα παίρνω από δικηγορο κ για αυτό τους καλώ γ προσφυγή..ακόμη κ σε συναδέλφους που ήξερα τους πήρα τηλ κ μου είπαν το ίδιο..λοιπόν αυτή είναι η πραγματικότητα..τώρα άνοιξε το βάζο με το μέλι που κανείς δεν περίμενε κ τρεξαν όλοι ν γκρινιάζουν...λυπηρό...σίγουρα υπάρχουν κ κάποιοι που δεν ενημερώθηκαν ποτέ..αλλά αυτοί είναι λίγοι κ πάλι φέρουν την προσωπική ευθύνη που δεν μελέτησαν άλλες εναλλακτικές .αν σε ληστέψουν κ δεν πας στην αστυνομία ν βρεις τον ληστή κ το δίκιο σου φέρεις ευθύνη εσύ κ μόνο εσύ κι όχι το κακό το σύμπαν που δεν σε ενημέρωσε...ας πορευτουνε με αυτό τώρα κι ας δράσουν κατά του νέου συστήματος..στην Ελλάδα πρέπει ν μάθουμε ν δρούμε συλλογικά..ποτέ δεν είναι αργά...προσωπικά θ ευχηθώ τα καλύτερα αν κ νιώθω πολύ άσχημα για όσους βλέπω ν γράφουν ότι γράφουν..κατανοώ την πίκρα τους αλλά λίγη τσίπα παραπάνω δεν βλάπτει...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 26, 2019, 04:11:49 μμ από Vania »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 11:47:00 »

Αποσυνδεδεμένος lzdg

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 648
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ 1010110
    • Προφίλ
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Απάντηση #225 στις: Ιανουάριος 26, 2019, 04:20:18 μμ »
Ενώ το δικό σου ύφος ... σε τιμά!
Αλήθεια, γίνεται να πιστεύεις ότι όσοι προσέφυγαν (και μάλιστα έγκαιρα) δεν είχαν δουλειές, οικογένειες, παιδιά, λοιπές υποχρεώσεις, διαβάσματα για μεταπτυχιακά κι ότι κάθε ώρα και στιγμή ξημεροβραδιάζονταν στα forum κι έτσι έμαθαν για τις προσφυγές και τη δικαστική οδό της διεκδίκησης του διορισμού;
Απορώ, πραγματικά!
Ασφαλώς δεν είμαστε δικηγόροι ούτε δικομανείς, αλλά συχνά η ανάγκη σε κάνει να αποκτήσεις γνώσεις κι από άλλες επιστήμες/άλλα επαγγέλματα, ειδικά αν έτσι πρόκειται να προασπιστείς καλύτερα τα δίκια σου!
Το λογικό, λοιπόν, ως προς τους επιτυχόντες είναι να διοριστούν μόνο όσοι διεκδίκησαν κάτι τέτοιο και προσέφυγαν κι όχι όλοι-όλοι οι επιτυχόντες του ΑΣΕΠ του 2008 για ευνόητους λόγους (οικονομικούς, πολιτικούς κλπ.).
Τα υπόλοιπα που γράφονται, λειτουργούν μόνο αποπροσανατολιστικά και διασπαστικά!


Εγώ δεν είπα ότι όσοι προσέφυγαν και δικαιώθηκαν είναι αργόσχολοι ή κάτι άλλο αρνητικό. Μπράβο τους και συγχαρητήρια και έτσι έπρεπε να είχαμε πράξει και οι υπόλοιποι. Αλήθεια όμως πιστεύεις ότι υπάρχει έστω και ένας αναπληρωτής που να πίστευε ότι μπορεί να δικαιωθεί και δεν κινήθηκε; Όσοι δηλαδή για τον Α ή Β λόγο δεν προσέφυγαν δεν δικαιούνται να διοριστούν; Ναι δεν πήραν χαμπάρι, ναι κοιμόντουσαν αλλά όχι ότι δεν είναι δίκαιο να διοριστούν! Όσο για το δικό μου ύφος είναι απλά καθρέπτης μερικές φορές
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 26, 2019, 04:23:52 μμ από lzdg »

Αποσυνδεδεμένος gia 96

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5013
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η κακή εκπαίδευση, χειρότερη της αγραμματοσύνης
    • Προφίλ
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Απάντηση #226 στις: Ιανουάριος 26, 2019, 04:23:58 μμ »
Gia ,συμφωνώ απόλυτα με όσα έγραψες κ λυπάμαι που βλέπω συναδελφους ν απευθύνονται με τέτοια λόγια σε άλλους λέγοντας τους χαμηλοβαθμους κι ανήθικους..το έχουμε ξαναπεί.διεκδικησαν θέσεις που δεν διεκδικηθηκαν κ τις πήραν κ μπράβο τους γιατί βοήθησαν ν ξεσκεπάστει αδικία τόσων χρόνων .κι εγώ από εδώ έμαθα για τις προσφυγές κ δεν ήμουν καμιά αργοσχολη..ήμουν έγκυος εκανα σεμινάριο δούλευα κάθε μέρα πάνω από δέκα ώρες σε μια δύσκολη δουλειά αλλά το έμαθα..κ να πω ότι δεν ήταν μόνο το pde..είχαν αναρτηθεί στο διαδίκτυο διάφορα σχετικά άρθρα κι όποιος ήθελε ν το ψάξει το έψαχνε άνετα..προσωπικά έφτιαξα κ σελίδα στο fb που καλούσαν συναδέλφους να προσφύγουν για ν είμαστε πολλοί κι όλοι μου έλεγαν ότι αν κάποιος τα κατάφερνε  θ υπήρχε δικαίωση κ για αυτούς άρα ποιος ο λόγος ν πληρώσουν δικηγόρο..μάλιστα κάποιοι υπονοησαν κιόλας ότι τα παίρνω από δικηγορο κ για αυτό τους καλώ γ προσφυγή..ακόμη κ σε συναδέλφους που ήξερα τους πήρα τηλ κ μου είπαν το ίδιο..λοιπόν αυτή είναι η πραγματικότητα..τώρα άνοιξε το βάζο με το μέλι που κανείς δεν περίμενε κ τρεξαν όλοι ν γκρινιάζουν...λυπηρό...σίγουρα υπάρχουν κ κάποιοι που δεν ενημερώθηκαν ποτέ..αλλά αυτοί είναι λίγοι κ πάλι φέρουν την προσωπική ευθύνη που δεν μελέτησαν άλλες εναλλακτικές .αν σε ληστέψουν κ δεν πας στην αστυνομία ν βρεις τον ληστή κ το δίκιο σου φέρεις ευθύνη εσύ κ μόνο εσύ κι όχι το κακό το σύμπαν που δεν σε ενημέρωσε...ας πορευτουνε με αυτό τώρα κι ας δράσουν κατά του νέου συστήματος..στην Ελλάδα πρέπει ν μάθουμε ν δρούμε συλλογικά..ποτέ δεν είναι αργά...προσωπικά θ ευχηθώ τα καλύτερα αν κ νιώθω πολύ άσχημα για όσους βλέπω ν γράφουν ότι γράφουν..κατανοώ την πίκρα τους αλλά λίγη τσίπα παραπάνω δεν βλάπτει...
Ειδικά, συναδέλφισσα Vania, αυτό που γράφεις ότι κάποιοι ενημερώναμε γνωστούς μας να προσφύγουν και μετά ακούγαμε πως τα παίρναμε από δικηγόρους ή πως δεν πρόκειται να καταφέρουμε τίποτε, είναι χαρακτηριστικό του κλίματος της καχυποψίας, της αντισυναδελφικότητας, αλλά και του ωχαδελφισμού που επικρατούσε τότε (πράγματα που και σήμερα εν ολίγοις δεν έχουν αλλάξει).
Εν κατακλείδι, ο μόνος τρόπος δράσης για όσους είναι επιτυχόντες του ΑΣΕΠ και τώρα θέλουν να κινηθούν δικαστικά είναι η προσφυγή κατά του νέου συστήματος διορισμών (με αμφίβολο πάντα αποτέλεσμα).
Οι άνθρωποι σπεύδουν να ασκήσουν κριτική, για να μην κριθούν οι ίδιοι!

Αποσυνδεδεμένος gia 96

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5013
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η κακή εκπαίδευση, χειρότερη της αγραμματοσύνης
    • Προφίλ
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Απάντηση #227 στις: Ιανουάριος 26, 2019, 04:28:38 μμ »

Εγώ δεν είπα ότι όσοι προσέφυγαν και δικαιώθηκαν είναι αργόσχολοι ή κάτι άλλο αρνητικό. Μπράβο τους και συγχαρητήρια και έτσι έπρεπε να είχαμε πράξει και οι υπόλοιποι. Αλήθεια όμως πιστεύεις ότι υπάρχει έστω και ένας αναπληρωτής που να πίστευε ότι μπορεί να δικαιωθεί και δεν κινήθηκε; Όσοι δηλαδή για τον Α ή Β λόγο δεν προσέφυγαν δεν δικαιούνται να διοριστούν; Ναι δεν πήραν χαμπάρι, ναι κοιμόντουσαν αλλά όχι ότι δεν είναι δίκαιο να διοριστούν! Όσο για το δικό μου ύφος είναι απλά καθρέπτης μερικές φορές
Αν μπορέσεις να πείσεις το Υπουργείο για το δίκαιο που έχεις εσύ κι οι υπόλοιποι επιτυχόντες του ΑΣΕΠ να ζητάς/-άτε διορισμό, τώρα, εκ των υστέρων, τότε εγώ δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα!
Οι άνθρωποι σπεύδουν να ασκήσουν κριτική, για να μην κριθούν οι ίδιοι!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 11:47:00 »

Αποσυνδεδεμένος elialex

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 47
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Απάντηση #228 στις: Ιανουάριος 26, 2019, 04:29:35 μμ »
Παιδιά κατάντησε κουραστικό να μπαίνουμε για να μάθουμε κανένα νέο κ αντι για αυτο να διαβάζουμε την κλάψα του καθένα. Οι πρόσφυγες ξεκίνησαν το 2016. Πάνε τρια χρόνια. Εσύ φίλε μου που ήσουν;;;; Όλοι είχαμε τρεχάματα, αλλά μπαίναμε κ ρίχναμε μια ματιά γιατί μας ενδιέφερε. Κ όσοι δεν προλάβανε και το ειδαν αργότερα έκαναν αργότερα προσφυγή. Εσυ που κραζεις είσαι αυτός/η που τοσα χρόνια ήσουν χαμένος ή δεν έδωσες σημασία ή θεωρησες πεταμενα λεφτά αυτα του δικηγόρου κ τώρα που είδες το αποτέλεσμα βγάζεις κακίες και ψεύτικες δικαιολογίες γιατί δεν μπορείς να συγχωρέσεις τον εαυτό σου. Λοιπόν λυπάμαι αλλά όλοι κάνουμε τις επιλογές μας. Είναι άδικο να προσληφθηει κάποιος σε κατώτερη θέση, αλλά δεν θα πληρώσουμε κ την αδιαφορία του άλλου. Και εδω μέσα μπαίνουμε για να ενωθούμε, να κυνηγησουμε το μέλλον μας, να ενημερωθουμε. Να δούμε, τι θα γίνει με αυτούς που δικαιώθηκαν; τι θα γίνει με αυτούς που περιμένουν αποφάσεις; τι μπορούν να κάνουν όσοι έμειναν απ εξω;;;

Αποσυνδεδεμένος lzdg

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 648
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ 1010110
    • Προφίλ
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Απάντηση #229 στις: Ιανουάριος 26, 2019, 04:52:25 μμ »
Παιδιά κατάντησε κουραστικό να μπαίνουμε για να μάθουμε κανένα νέο κ αντι για αυτο να διαβάζουμε την κλάψα του καθένα. Οι πρόσφυγες ξεκίνησαν το 2016. Πάνε τρια χρόνια. Εσύ φίλε μου που ήσουν;;;; Όλοι είχαμε τρεχάματα, αλλά μπαίναμε κ ρίχναμε μια ματιά γιατί μας ενδιέφερε. Κ όσοι δεν προλάβανε και το ειδαν αργότερα έκαναν αργότερα προσφυγή. Εσυ που κραζεις είσαι αυτός/η που τοσα χρόνια ήσουν χαμένος ή δεν έδωσες σημασία ή θεωρησες πεταμενα λεφτά αυτα του δικηγόρου κ τώρα που είδες το αποτέλεσμα βγάζεις κακίες και ψεύτικες δικαιολογίες γιατί δεν μπορείς να συγχωρέσεις τον εαυτό σου. Λοιπόν λυπάμαι αλλά όλοι κάνουμε τις επιλογές μας. Είναι άδικο να προσληφθηει κάποιος σε κατώτερη θέση, αλλά δεν θα πληρώσουμε κ την αδιαφορία του άλλου. Και εδω μέσα μπαίνουμε για να ενωθούμε, να κυνηγησουμε το μέλλον μας, να ενημερωθουμε. Να δούμε, τι θα γίνει με αυτούς που δικαιώθηκαν; τι θα γίνει με αυτούς που περιμένουν αποφάσεις; τι μπορούν να κάνουν όσοι έμειναν απ εξω;;;

Ναι μπορεί να τα θεωρούσα πεταμένα λεφτά όντας άσχετος με τα δικαστικά, έκανα λάθος, πρέπει να πετροβοληθώ; Ναι και εγώ μπαίνω στο forum για να ενημερωθώ και βλέπω προσβολές του τύπου "καλά να πάθετε όσοι δεν προσφύγατε", στις οποίες (κακώς) μπαίνω στη διαδικασία να απαντήσω. Την κακία που ακριβώς την είδες, καμία κακία φίλε μου! Το αντίθετο, είπα μπράβο και συγχαρητήρια σε αυτούς που δικαιώθηκαν και το εννοώ! Αλλά ένα μεγαλύτερο μπράβο θα πω σε αυτούς που δικαιώθηκαν και υποστηρίζουν ότι το δίκαιο είναι να δικαιωθούν και οι υπόλοιποι! Η μεγαλοψυχία είναι περισσότερο σημαντική από μια θέση στο δημόσιο και η τελευταία κατηγορία την έχει.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 26, 2019, 04:54:24 μμ από lzdg »

Αποσυνδεδεμένος JURE

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1017
    • Προφίλ
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Απάντηση #230 στις: Ιανουάριος 26, 2019, 04:57:41 μμ »
Να τελειώνει αυτό το αστείο. Πόση μιζέρια πια! Οι μόνοι που αξίζει να δεχθούν τα πυρά σας είναι οι αιρετοί..τα συνδικαλιστικά μας όργανα που μεροληπτούν υπέρ ολίγων εδώ και χρόνια. Έπρεπε να ενημερώσουν. Αντ αυτού μας είχαν στο περιθώριο και εξαιτίας τους αρκετοί είτε δεν έμαθαν είτε αποπροσανατολίστηκαν. Έκανα το λάθος να απευθυνθώ σε εκείνους...το μάθημά μου το πήρα. Κινούνται έκνομα! Πικρή αλήθεια... Μακριά πια. Το δίκιο μας θα το διεκδικήσουμε. Τουλάχιστον θα έχουμε προσπαθήσει για αυτό που μας αφαίρεσαν.
Η αρχή για όσους δεν έχουν προσφύγει μέχρι και σήμερα είναι να βοηθήσουν στον έλεγχο του νέου συστήματος. Δεν μπορεί.να είναι νόμιμο...αν είναι...καλώς.

Αποσυνδεδεμένος mvis

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 95
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Απάντηση #231 στις: Ιανουάριος 26, 2019, 05:50:52 μμ »
Ηρεμήστε λίγο, όσοι κάνετε γενικεύσεις και για όσους δεν προσέφυγαν και για όσους προσέφυγαν.
Είναι απαράδεκτο, να χαρακτηρίζετε οι μεν τους δε και οι δε τους μεν.
Το τι συνέβη στο μεσοδιάστημα το έγραψαν δεκάδες μέλη συνοπτικά και αναλυτικά, το ίδιο αναλυτικά ή συνοπτικά κάποιοι γράψατε και τα προσωπικά σας βιώματα. Οι γενικεύσεις όμως δεν ισχύουν.

Η μεγάλη ανακίνηση υπάρχει διότι αφαιρούνται τα μόρια του διαγωνισμού και δε διεξάγεται νέος.

Η 527/2015 δικαίωσε εκπαιδευτικούς που ήταν διοριστέοι ήδη από το διαγωνισμό και πάλι είχαν την  παρανομία να  αντιμετωπίσουν. Καλώς, τα υπόλοιπα συνεχίστηκαν. Και ελπίζω άμεσα να βρεθούν στη θέση διορισμού τους όλοι οι συνάδελφοι που δικαιώθηκαν στο επόμενο διάστημα.
Το θέμα είναι πως τύποις έστω ήταν υπέρ του διαγωνισμού και της θέσης που κατοχύρωσαν μέσω αυτού και το ίδιο θέλουν ή θα θελήσουν και οι προσφυγέντες τώρα για το νέο σύστημα.
Όντως, οι αιρετοί και οι σύλλογοι και οι ομοσπονδίες δεν αντιπροσωπούνται ούτε αντιπροώπευσαν  ποτέ ΑΣΕΠίτες, ούτε προωθούσαν ποτέ διαγωνισμό ΑΣΕΠ ή τέτοιου τύπου οριζόντιες αξιολογήσεις.  Το νέο σύστημα όμως  επικυρώνει την κατάργησή του και σε αυτό αρκετοί είμαστε αντίθετοι. Οπότε οι προσφυγές ειδικά και γενικά θα συνεχίσουν.

Αποσυνδεδεμένος zwi86

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Απάντηση #232 στις: Ιανουάριος 27, 2019, 11:04:44 πμ »
Gia96,
 Αφού ανακοινωθεί η πρόσκληση θα έχουμε 5 ημέρες καιρό να κάνουμε την αίτηση. Αν εγώ χάσω αυτή την προθεσμία, επειδή μου έτυχαν διάφορα και έτρεχα ή επειδή ήμουν σε ταξίδι, ποιος θα μου φταίει για το χάσιμο του διορισμού;

Αν ανακοινωθεί επίσημα από τον εργοδοτικό φορέα και την χάσεις, τότε ναι είναι προσωπικό το φταίξιμο. Στο θέμα των προσφυγών, τι ανακοινώθηκε επίσημα από αρμόδιο φορέα;

Αποσυνδεδεμένος ELA

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 21
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Απάντηση #233 στις: Ιανουάριος 27, 2019, 04:25:06 μμ »
Ποιοι δικαιώθηκαν βρε παιδιά;;; Βγήκε κάποια απόφαση;;; Εγώ γνωρίζω ότι η δίκη πήρε αναβολή... λίγο φως παρακαλώ!!!! ???

Αποσυνδεδεμένος renee

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 194
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Απάντηση #234 στις: Απρίλιος 25, 2019, 12:09:14 πμ »
Καλησπερα συναδερφοι!! Ευχομαι σε οσες το τολμησαν και ξεκινησαν αυτον τον ψυχολογικα επωδυνο δικαστικο αγωνα ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ και σιδεροκεφαλες!! Και στους υπολοιπους πε60 που περιμενουν αποφαση για τονευλογο να πανε τα πραγματα καλα και να χαρουμε και για τους δικους σας διορισμους!!!!

Αποσυνδεδεμένος nagiatop

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Απάντηση #235 στις: Ιούνιος 27, 2019, 10:16:55 πμ »
Καλημέρα!!! Γνωρίζετε αν μπορούμε να προσφύγουμε τώρα και εμείς που δεν το κάναμε? Ή είναι πολύ αργά? :)

Αποσυνδεδεμένος liberty

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: προσφυγή επιτυχόντων ΠΕ60 ΑΣΕΠ 2008 για διορισμό
« Απάντηση #236 στις: Ιούνιος 27, 2019, 10:39:41 πμ »
Καλημέρα, καλό είναι να επικοινωνήσεις με ένα δικηγόρο να σε κατατοπίσει. Ο Τζαμτζής που μίλησα εγώ, κατέθεσε την προηγούμενη εβδομάδα την αγωγή.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158561
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 597
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 525
Σύνολο: 535

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.113 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.