*

Αποστολέας Θέμα: Πιέσεις για αναγνώριση από τον ΔΟΑΤΑΠ των μεταπτυχιακών τίτλων - Μάιος 2015  (Αναγνώστηκε 167028 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mariabou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Αν πάρει παράταση, σίγουρα προλαβαίνουμε! Γι΄αυτό στείλτε στο μέιλ να ζητήσετε παράταση ή όσοι μπορείτε πάρτε την κ. Μυστακίδου τηλ στο 210 3442279.
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 20, 2015, 07:01:00 μμ από mariabou »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Marinip

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 461
    • Προφίλ
http://xenesglosses.eu/2015/08/paratasi-prothesmias-eos-tis-258-oi-aitiseis-gia-tous-anaplirotes-eidikis-agogis/

Δόθηκε παράταση για τις αιτήσεις μέχρι την Τρίτη στις 25 του μήνα.Πιέστε τους υπαλλλήλους στο Δοαταπ για να προλάβετε.


Αποσυνδεδεμένος roialim

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
Μόλις με πήραν τηλ από ΔΟΑΤΑΠ για να με ενημερώσαν σχετικά με το κόλημα της αίτησης μου λόγω μεταφερόμενων μονάδων από προηγούμενο μεταπτυχιακό ... Σχετικά με αυτό το ΔΣ θα γίνει από 1η Σεπτέμβρη....
άσε τα πράγματα να συμβαίνουν, το καθένα στον καιρό του, και μην προσπαθείς να σπρώξεις το ποτάμι....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος sixtir

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1137
    • Προφίλ
Μόλις με πήραν τηλ από ΔΟΑΤΑΠ για να με ενημερώσαν σχετικά με το κόλημα της αίτησης μου λόγω μεταφερόμενων μονάδων από προηγούμενο μεταπτυχιακό ... Σχετικά με αυτό το ΔΣ θα γίνει από 1η Σεπτέμβρη....
τέτοια ώρα;;; μωρέ μπράβο!!!! κρίμα που δεν κατάφερες για αυτό που κόπιασες. ίσως να προλάβεις στους προσωρινούς. Καλή τύχη

Αποσυνδεδεμένος roialim

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
κι εγώ όταν είδα τον αριθμό δεν το πίστευα ...ευτυχώς ήμουν προετοιμασμένη από όμοια προβλήματα και δεν έπαθα σοκ....και πάλι όμως είναι απογοητευτικό  :-[..τσπ...τουλάχιστον να γίνει εγκαίρως μην χάσω κι άλλες προθεσμίες
άσε τα πράγματα να συμβαίνουν, το καθένα στον καιρό του, και μην προσπαθείς να σπρώξεις το ποτάμι....

Αποσυνδεδεμένος δηιάνειρα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1141
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος baxalakis

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 498
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Πλεον ισοτιμια θα παιρνει και η Λευκωσια και η Βουλγαρια και η Αγγλια Συναφεια ομως μονο τα Ελληνικα μτπχ

Αποσυνδεδεμένος δηιάνειρα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1141
    • Προφίλ
μόνο τα διετή με πρακτική εννοείς

Αποσυνδεδεμένος albertos

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 125
    • Προφίλ
Και αυτα που ξεκινανε απο τον 10/2015

Αποσυνδεδεμένος marilou1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 345
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Να πιστεύεις...
    • Προφίλ
Πλεον ισοτιμια θα παιρνει και η Λευκωσια και η Βουλγαρια και η Αγγλια Συναφεια ομως μονο τα Ελληνικα μτπχ
Τι εννοείς;;

Αποσυνδεδεμένος premnt017

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 497
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Και εκεί που πήραμε την αναγνώριση ΔΟΑΤΑΠ και κάναμε χαρά ήρθε το ΙΕΠ να τα ανατρέψει όλα....
Έκανα αίτηση στη διδε 17/8 και μου ειπαν όλα καλά, ο τίτλος είναι μέσα στη λίστα και 21/8 με πήραν τηλ να καταθέσω συμπληρωματικά και την αναλυτική. :'(
Πιστεύω ότι θα με απορρίψουν.

Αποσυνδεδεμένος kinegiros

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3567
    • Προφίλ
Και εκεί που πήραμε την αναγνώριση ΔΟΑΤΑΠ και κάναμε χαρά ήρθε το ΙΕΠ να τα ανατρέψει όλα....
Έκανα αίτηση στη διδε 17/8 και μου ειπαν όλα καλά, ο τίτλος είναι μέσα στη λίστα και 21/8 με πήραν τηλ να καταθέσω συμπληρωματικά και την αναλυτική. :'(
Πιστεύω ότι θα με απορρίψουν.

ψυχραιμία, φέτος θα πάρεις προσωρινή συνάφεια είπαμε

Αποσυνδεδεμένος marilou1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 345
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Να πιστεύεις...
    • Προφίλ
Και εκεί που πήραμε την αναγνώριση ΔΟΑΤΑΠ και κάναμε χαρά ήρθε το ΙΕΠ να τα ανατρέψει όλα....
Έκανα αίτηση στη διδε 17/8 και μου ειπαν όλα καλά, ο τίτλος είναι μέσα στη λίστα και 21/8 με πήραν τηλ να καταθέσω συμπληρωματικά και την αναλυτική. :'(
Πιστεύω ότι θα με απορρίψουν.
Βρε παιδιά θα μας τρελάνουν τελείως οι διευθύνσεις;;;; Καθεμία δρα όπως της έρθει;;;
Εμένα δεν με πήραν καν τηλέφωνο και όταν απο πρωτοβουλία δική μου πήγα να την καταθέσω μου είπαν οτι δεν χρειάζεται (επέμενα και την πήραν) διοτι το υπουργείο εχει στείλει στις διευθύνσεις τους μεταπτυχιακούς τίτλους που δε θα περάσουν απο επιτροπή στο ΙΕΠ!!!
Θα μας τρελάνουν σε λίγο και δε θα παίρνουμε ούτε καν πιστοποιητικά υγείας λόγω ανίατης τρέλας...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160929
  • Σύνολο θεμάτων: 19225
  • Σε σύνδεση σήμερα: 872
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 17
Επισκέπτες: 512
Σύνολο: 529

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.054 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.