*

Αποστολέας Θέμα: Αναλογία προσλήψεων ΠΕ12/ΠΕ17  (Αναγνώστηκε 11514 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

mauros vales

  • Επισκέπτης
Απ: Αναλογία προσλήψεων ΠΕ12/ΠΕ17
« Απάντηση #42 στις: Σεπτέμβριος 28, 2016, 10:53:01 πμ »
Μισό λεπτό ρε παιδιά!!!! Γιατί νομίζω πιαστήκατε από λάθος κουβέντες για να βγάλετε τα εσώψυχά σας...κάνοντας μου επίθεση.
Ξέρω πολύ καλά τι είναι το ΤΣΜΕΔΕ. Η κοπέλα μου αρχιτέκτονας, ο πρώην συνεργάτης και φίλος στο γραφείο τοπογράφος, αδελφικός φίλος από γυμνάσιο πολιτικός μηχανικός. Γενικά ο κύκλος μου πληρώνει ΤΣΜΕΔΕ.Και εγώ έχω πληρώσει ΟΑΕΕ για 4 χρόνια. Δεν είναι το ίδιο άλλα παρόμοιο. Επίσης ξέρω πολύ καλά που έχουν γραμμένη την τεχνική εκπαίδευση. Σε άλλο θέμα ίσα ίσα αναφέρω το πως μπορούμε όλοι οι κλάδοι της τεχνικής εκπαιδευσης να ενωθούμε πριν μας διαλύσουν τελείως. Μέρα παρά μέρα παίρνω τηλέφωνο στο υπουργείο και καλά για να πιέσω...
Απλά χτες βρέθηκα στο παραπάνω θέμα και παρέθεσα κάποια νούμερα από τον ασεπ του 2008 το οποίο ξεκίνησε 12αρης αρχές Σεπτέμβρη. Δλδ αρχές Σεπτέμβρη δεν υπήρχε θέμα με τα ολιγομελή;;; Αν συνεχιστεί αυτό το θέμα από Νοέμβρη για παράδειγμα θα έχει τελειώσει το θέμα με τα ολιγομελή και τις συγχωνεύσεις;;
Ούτε είπα ποτέ να δίνουμε εξετάσεις στο ΤΕΕ για να παίρνουμε ίσα δικαιώματα. Διαβάστε καλύτερα τι γράφω.

Καλή πρόσληψη καταρχάς και τοποθέτηση μας εύχομαι και ήρεμα γιατί μπορεί να βρεθούμε σε κανένα σχολείο και να κάνουμε και παρέα...μικρό το συνάφι μας...στην εκπαίδευση.


 

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αναλογία προσλήψεων ΠΕ12/ΠΕ17
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 21:50:02 »

Αποσυνδεδεμένος anti_08

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 267
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αναλογία προσλήψεων ΠΕ12/ΠΕ17
« Απάντηση #43 στις: Σεπτέμβριος 28, 2016, 11:25:00 πμ »
Μαυρε βαλε κανεις δε σου εκανε επιθεση.  Απλα αλλο πραγμα το ξερω απο αλλους, παρομοιες καταστασεις κτλ και αλλο πραγμα το βιωνω ο ιδιος τα πράγματα. Δεν εχω καμια διαθεση για καμια αντιπαραθεση και απλα εχω να πω οτι ολοι βραζουμε στο ιδιο καζανι και οτι δεν εχει χτυπησει ακομη την πορτα μας, αλλα του διπλανου, δε σημαινει οτι αυριο μεθαυριο δε θα αγγιξει και εμας. 
Καλη τυχη σε ολους μας!,  γιατι αυτο πραγματικα χρειαζομαστε.

mauros vales

  • Επισκέπτης
Απ: Αναλογία προσλήψεων ΠΕ12/ΠΕ17
« Απάντηση #44 στις: Σεπτέμβριος 28, 2016, 11:44:07 πμ »
Ε τώρα χρειαζόταν αυτή η παρατήρηση δλδ;;
Μα ο ίδιος το βιώνω, το βιώνει η κοπέλα που μένουμε μαζί και προχωράμε. Μέσα στο σπίτι το έχω, στα οικονομικά μας.
Αν χωρίσουμε θα σταματήσω να το βιώνω... τι να πω δλδ....


 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159814
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 554
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 516
Σύνολο: 528

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.128 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.