*

Αποστολέας Θέμα: Νέες προσφυγές επιτυχόντων ΑΣΕΠ (κίνηση μετά τον διορισμό των ήδη δικαιωθέντων)  (Αναγνώστηκε 117859 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος chert

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 44
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
μπορεί κάποιος να μου προτείνει σε προσωπικό μνμ κάποιον δικηγόρο αξιόπιστο και όχι καιροσκόπο που ασχολείται με το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος math22

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1856
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Αφου το ειπε το δεξι χερι της νοτοπουλου οτι θα ακολουθησουν και αλλοι διορισμοι απο προσφυγες χαχαχα...

Αποσυνδεδεμένος trikie

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 792
    • Προφίλ
Νέες προσφύγες επιτυχόντων
« Απάντηση #380 στις: Μάιος 04, 2019, 08:01:01 μμ »
Μπορεί και σε μένα να μου στείλει κάποιος σε προσωπικό μήνυμα κάποιον δικηγόρο αξιόπιστο να τον ρωτήσω αν δέχεται τώρα προσφυγές για τον ΑΣΕΠ του 06 κυρίως και του 08. Στον ΑΣΕΠ του 06 είμαι στο 40% και στον ΑΣΕΠ του 08 δεν είμαι στο 40% αλλά είμαι πολύ πιο πάνω από τους τελευταίους πρόσφατους διορισθέντες της ειδικότητάς μου. Ευχαριστώ πολύ.

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2956
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Αφου το ειπε το δεξι χερι της νοτοπουλου οτι θα ακολουθησουν και αλλοι διορισμοι απο προσφυγες χαχαχα...
Ξυπνάδες. Τα ίδια μας λέγανε και το '15 κάτι καλοί συνάδελφοι (μην πω ονόματα...) όπου τώρα έχουν λουφάξει. Κι άμα τύχει να τους ιδείτε ξεχειλίζουν από μνησικακία. Αυτά.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Νέες προσφύγες επιτυχόντων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:54:55 »

Αποσυνδεδεμένος geohap

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Απ: Νέες προσφύγες επιτυχόντων
« Απάντηση #382 στις: Μάιος 05, 2019, 11:04:54 πμ »
O δικηγορος μου σταματησε να δεχεται προσφυγες τελη του 2016...Θεωρουσε τον 1.5 χρονο ως το μεγιστο για προσφυγη...

Μπορεί και σε μένα να μου στείλει κάποιος σε προσωπικό μήνυμα κάποιον δικηγόρο αξιόπιστο να τον ρωτήσω αν δέχεται τώρα προσφυγές για τον ΑΣΕΠ του 06 κυρίως και του 08. Στον ΑΣΕΠ του 06 είμαι στο 40% και στον ΑΣΕΠ του 08 δεν είμαι στο 40% αλλά είμαι πολύ πιο πάνω από τους τελευταίους πρόσφατους διορισθέντες της ειδικότητάς μου. Ευχαριστώ πολύ.

Αποσυνδεδεμένος skathari

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 930
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ποιος είναι αυτός ο δικηγόρος?

Αποσυνδεδεμένος geohap

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Ποιος ειναι ο δικηγορος που δεχεται προσφυγες πλεον ? Αυτο θα ηταν πιο χρησιμο...

Ποιος είναι αυτός ο δικηγόρος?

Αποσυνδεδεμένος pupsi

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 803
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όχι με λόγια, με έργα το άδικο πολέμα....
    • Προφίλ
Ποιος ειναι ο δικηγορος που δεχεται προσφυγες πλεον ? Αυτο θα ηταν πιο χρησιμο...
Νομίζω πως δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή δικηγόρο ς που να αναλαμβάνει προσφυγες με βάση την 527/2015 του ΣΤΕ, παρά μόνο πρόσφυγες με βάση τους τελευταίους διορισμούς για όσους έχουν έννομο συμφέρον!

Αποσυνδεδεμένος ΚΠ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 553
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Νομίζω πως δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή δικηγόρο ς που να αναλαμβάνει προσφυγες με βάση την 527/2015 του ΣΤΕ, παρά μόνο πρόσφυγες με βάση τους τελευταίους διορισμούς για όσους έχουν έννομο συμφέρον!
   και φυσικά να υποθέσω ότι έννομο συμφέρον έχει μόνο εκείνος που είναι έστω και μια θέση πάνω από τον τελευταίο διορισθεντα αν κάποιος είναι έστω και μια θέση κάτω δεν έχει καμία τύχη. Ίσως οι μοναδικοί που μπορούν να ελπίζουν σε κάτι να είναι όσοι συμπεριλαμβανονται στο ποσοστό 40% και αυτό γιατί πολύ δύσκολο να δικαιώσει όλους όσους τώρα προσέφυγαν που είναι πάρα πολλοί ίσως και πάνω από 2000. Το θέμα των πολλών προσφυγων λαμβάνει υπόψη το δικαστήριο καθώς είχε ειπωθεί σε δίκη στο παρελθόν και μάλιστα είπαν ότι οι πολλές προσφυγές θέτουν σε κίνδυνο το νέο σύστημα διορισμών 
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 05, 2019, 08:05:41 μμ από ΚΠ »

Αποσυνδεδεμένος geohap

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Μα αυτο σημαινει συμπεριληψη το οποιο νομικα δεν στεκεται...δεν ειναι δικη μου αποψη αλλα του δικηγορου...



Νομίζω πως δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή δικηγόρο ς που να αναλαμβάνει προσφυγες με βάση την 527/2015 του ΣΤΕ, παρά μόνο πρόσφυγες με βάση τους τελευταίους διορισμούς για όσους έχουν έννομο συμφέρον!

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2956
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Μα αυτο σημαινει συμπεριληψη το οποιο νομικα δεν στεκεται...δεν ειναι δικη μου αποψη αλλα του δικηγορου...
Μετά τα profitis, kosgian, kpet, kwas, papgia τώρα geohap. Φίλος κράτα ένα γιατί έχοντας αλλάξει μισή ντουζίνα θα χάσεις κι εσύ τη μπάλα στο τέλος. ;D

Αποσυνδεδεμένος geohap

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Ψαχνεις "πελατακια" ?

Μετά τα profitis, kosgian, kpet, kwas, papgia τώρα geohap. Φίλος κράτα ένα γιατί έχοντας αλλάξει μισή ντουζίνα θα χάσεις κι εσύ τη μπάλα στο τέλος. ;D

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2956
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Ψαχνεις "πελατακια" ?
Ναι, έχω βγάλει τη Νομική του Καποδιστριακού και γυρεύω πελάτες με το ντουφέκι. Ειρήσθω εν παρόδω ο ίδιος σου ο δικηγόρος, ο Κολλύρης, δέχεται αιτήσεις για συμπερίληψη. Δε χρειάζεται ν' ανατρέξεις σε Χατζηφώτη ή σ' άλλους. Επί πλέον τις συμβουλές του δικηγόρου του 36μηνου, του Σπυριδωνίδη, τις γνωρίζομε. Δεν έχει ούτε ένα δικαιωθέντα και μαζεύει προϋπηρεσιάκηδες κι ασεπίτες όλους μαζί για να κομπάζει ότι θα κόψει τους διορισμούς. Χαίρουμαι που πρώτος εσύ τον διαφήμισες και τον πλάσαρες στο pde δήθεν οργισμένος ;D ;D ;D .
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 05, 2019, 08:28:12 μμ από Leon21 »

Αποσυνδεδεμένος geohap

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 81
    • Προφίλ
Κολλυρης , Χατζηφωτης, Σπυριδωνιδη...τρεις διαφημισεις σε ενα μυνημα... ;D


Ναι, έχω βγάλει τη Νομική του Καποδιστριακού και γυρεύω πελάτες με το ντουφέκι. Ειρήσθω εν παρόδω ο ίδιος σου ο δικηγόρος, ο Κολλύρης, δέχεται αιτήσεις για συμπερίληψη. Δε χρειάζεται ν' ανατρέξεις σε Χατζηφώτη ή σ' άλλους. Επί πλέον τις συμβουλές του δικηγόρου του 36μηνου, του Σπυριδωνίδη, τις γνωρίζομε. Δεν έχει ούτε ένα δικαιωθέντα και μαζεύει προϋπηρεσιάκηδες κι ασεπίτες όλους μαζί για να κομπάζει ότι θα κόψει τους διορισμούς. Χαίρουμαι που πρώτος εσύ τον διαφήμισες και τον πλάσαρες στο pde δήθεν οργισμένος ;D ;D ;D .

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160939
  • Σύνολο θεμάτων: 19225
  • Σε σύνδεση σήμερα: 872
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 27
Επισκέπτες: 579
Σύνολο: 606

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.101 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.