*

Αποστολέας Θέμα: Προκήρυξη για νέους πίνακες διορισμών/προσλήψεων Ειδικής Αγωγής 2019  (Αναγνώστηκε 655501 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ragazza

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 105
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Εγώ δεν είπα ότι μετράει. Σας είπα κάνω μόνο τις μετατροπές. Το τι δηλώνετε, το ξέρετε όσοι διαβάσατε την εγκύκλιο.
σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος ΛΕΤΑ

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ

Βοήθεια !!στο κουτάκι εκπαιδευτική προϋπηρεσία ,τί βάζουμε στην αιτηση ΑΣΕΠ; εχω μονο στη γενική εκπαίδευση προϋπηρεσία  οχι στην ειδική .  την γράφω και ας ειναι στην γενική ;  ;  το μονο προσόν μου για να μπω στον πίνακα ειναι το σεμινάριο  που το δηλώνω πιο κάτω στα προςθετα προςοντα άρα τι κανω ; help

Αποσυνδεδεμένος kinegiros

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3567
    • Προφίλ
Βοήθεια !!στο κουτάκι εκπαιδευτική προϋπηρεσία ,τί βάζουμε στην αιτηση ΑΣΕΠ; εχω μονο στη γενική εκπαίδευση προϋπηρεσία  οχι στην ειδική .  την γράφω και ας ειναι στην γενική ;  ;  το μονο προσόν μου για να μπω στον πίνακα ειναι το σεμινάριο  που το δηλώνω πιο κάτω στα προςθετα προςοντα άρα τι κανω ; help
Ναι την γράφεις

Αποσυνδεδεμένος Lilykol

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 57
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
1. Το σεμινάριο των 400 ωρών επιλέγεται στα "Πρόσθετα προσόντα" και ύστερα τσεκάρεται στο πεδίο "Πιστοποιημένη επιμόρφωση ΑΕΙ διάρκειας τουλάχιστον 300 ωρών";

2. Η προϋπηρεσία από 8/11/2018 έως 24/5/2019 είναι καθαρά 6 μήνες. Έτσι δεν είναι;

3. Τα πεδία που δεν συμπληρώνονται, όπως τέκνα και αναπηρία, θα μείνουν κενά, θα γραφτεί 0 ή παύλα;
Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος math22

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1855
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Υπαρχει καποιος που κατεθεσε δευτερο μεταπτυχιακο στην διευθυνση;

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10795
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
2. Η προϋπηρεσία από 8/11/2018 έως 24/5/2019 είναι καθαρά 6 μήνες. Έτσι δεν είναι;
Είναι 6 μήνες και 16 μέρες (6,533 μήνες) αλλά εφόσον δεν μπορείτε να δηλώσετε δεκαδικά θα γράψεις 6 μήνες.

Αποσυνδεδεμένος lela

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 60
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Kαλησπέρα συνάδελφοι και καλή επιτυχία σε όλους. Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει στο εξής: το proficiency του πανεπιστημίου του Michigan πώς το δηλώνουμε στο μητρώο του Ασέπ;Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Αποσυνδεδεμένος afriendforyou

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 617
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Δεν νομίζω να χρειάζεται να το δηλώσεις στο μητρώο του ΑΣΕΠ

Αποσυνδεδεμένος The walking dead

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 149
    • Προφίλ
Ερώτηση:Τα στοιχεία που είναι περασμένα στον ΟΠΣΥΔ ήδη ΑΦΜ,ταυτότητα, Διεύθυνση πρέπει να τα ξαναγράψουμε στην υποενότητα 1?Υπέθεσα πως όχι αφού δεν είναι προσόντα, αλλά στη διεύθυνση μου είπαν να καταθέσω και μία φωτοτυπία ταυτότητας

Αποσυνδεδεμένος Marigo

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 481
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Το 3ευρω παράβολο γιατι ειναι αφού η προκήρυξη δεν αφορά μόνο διορισμούς αλλά και αναπληρωτες

Αποσυνδεδεμένος abovo

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 34
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Συνάδελφοι γεια σας,

στην επιλογή των πρόσθετων προσόντων στο κουτάκι ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΤΥΧΙΟ ΑΕΙ υπήρχε και η επιλογή για  το 2 μεταπτυχιακό. Αυτό τώρα φαίνεται να έχει αφαιρεθεί και μένει ως επιλογή ΜΟΝΟ για 2ο πτυχιο ΑΕΙ και όχι για 2ο μεταπτυχιακό τίτλο.

Θεωρώ πως είναι σημαντικό.
 'Οσους σας ενδιαφέρει, τσεκάρετέ το.

Αποσυνδεδεμένος kinegiros

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3567
    • Προφίλ
Συνάδελφοι γεια σας,

στην επιλογή των πρόσθετων προσόντων στο κουτάκι ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΤΥΧΙΟ ΑΕΙ υπήρχε και η επιλογή για  το 2 μεταπτυχιακό. Αυτό τώρα φαίνεται να έχει αφαιρεθεί και μένει ως επιλογή ΜΟΝΟ για 2ο πτυχιο ΑΕΙ και όχι για 2ο μεταπτυχιακό τίτλο.

Θεωρώ πως είναι σημαντικό.
 'Οσους σας ενδιαφέρει, τσεκάρετέ το.
Ποτέ δεν ήταν επιλογή, 2ο πτυχίο ήταν πάντα εκεί, αλλά αντέγραψαν από την εγκύκλιο τον ορισμό του ο οποίος συνυπήρχε με τον ορισμό του 2ου μεταπτυχιακού. Αφού βουηξε ο τόπος έσβησαν το άχρηστο κομμάτι.

Αποσυνδεδεμένος abovo

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 34
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ποτέ δεν ήταν επιλογή, 2ο πτυχίο ήταν πάντα εκεί, αλλά αντέγραψαν από την εγκύκλιο τον ορισμό του ο οποίος συνυπήρχε με τον ορισμό του 2ου μεταπτυχιακού. Αφού βουηξε ο τόπος έσβησαν το άχρηστο κομμάτι.

Σε ευχαριστώ πολύ για την επισήμανση.

Επειδή μας απασχολεί πολλούς τη γνώμη έχεις για το εάν πρέπει να δηλωθεί το σεμινάριο της ε.α. μαζί με το μεταπτυχιακό στα πρόσθετα προσόντα;

Αποσυνδεδεμένος math22

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1855
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ειναι απιστευτο αυτο που γινεται.Εντολη απο υπουργειο δεν εχει ερθει ακομα για τιποτα.Απο την αλλη το υπουργειο επιμενει πως ειδικη θα παμε με νεους πινακες.Μπαχαλο...Οι υπαλληλοι δεν γνωριζουν βασικα πραγματα και δικαιολογημενα.Απορω πως θα περασει το πτυχιο αγγλικων toiec που ειναι με σκορ;Δηλαδη ξερει πως αν πιασω σκορ 600 ειναι επιπεδο c1 ή απλα θα δει οτι γραφω c1 και θα το περασει;Eιναι αστεια ολα αυτα.Προκειται για την πιο αχρηστη προκηρυξη που βγηκε ποτε.Τρεχουμε να καταθεσουμε και στο τελος θα εφαρμοστει για ελαχιστους διορισμους στο μελλον
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 15, 2019, 11:49:08 πμ από math22 »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158556
  • Σύνολο θεμάτων: 19199
  • Σε σύνδεση σήμερα: 441
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 373
Σύνολο: 374

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.116 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.