*

Αποστολέας Θέμα: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019  (Αναγνώστηκε 3346805 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος serton

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 512
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #12432 στις: Μάρτιος 09, 2021, 03:17:05 μμ »
Το αν θα κοπω σε μιαν εξεταση για το proficiency, δεν θα εχει το ιδιο κοστος για την επαγγελματικη κι οχι μονο ζωη μου.
Σου απαντησα οτι στο προγραμμα της ΝΔ δεν υπαρχει αναφορα για γραπτο.
Το τι με συμφερει ή οχι, το ξερω εγω.
Αν ηθελαν να γραψουν για γραπτο ΑΣΕΠ, ας το εγραφαν! Παλι πρωτο κομμα θα ηταν. Να ντραπηκαν; Σ´το ξαναγραφω. Αυτη η ταση να ανοιγω τα θαμνοφυλλα, με φερνει πιο κοντα στην παρανοια.

Με συγχωρειτε για το ασχετο του θεματος.
 
,

Μα το εχουν αναφερει ισως οχι γραπτως στο κειμενο που παρεθεσες αλλα δημοσιως ουκ ολιγες φορες ..αλλα και μεσα απο το κειμενο βγαινει νοημα αλλιως τι σοι αλλαγη θα υπαρχει εφοσον τα τωρινα θα συνυπολογιζονται...τι σε συμφερει δεν με ενδιαφερει να σου πω την αληθεια αλλα εχω "αντικειμενικα " κριτηρια-οπως εγραψες πριν ειρωνικοτατα -να το αντιληφθω απο αυτα που λες ασε που και παραπανω το ανεφερες οταν ειπες  -επισης ευκρινεστατα -οτι το θεωρεις αντικειμενικοτερο του γραπτου ..Οι υπολοιπες εξετασεις μπορει να μην κρινουν αμεσα τη ζωη σου αλλα την κρινουν εμμεσα εφοσον αποτελουν μερος του συστηματος διορισμου εκτος κι αν δεν εδωσες ποτε για αυτα αλλα εχεις -εσυ ή οποιος αλλος- τα προφισιενσι τυπου χωρις γραμματικη προφορικα και εκθεση , ημαρτον Παναγια μου τι δινεις τελικα , ή μεταπτυχιακα του κιλου... επισης εφοσον το εχουν πει αρκετες φορες δεν βλεπω καμια ντροπη εκ μερους τους μιας κι εθεσες και το ρητορικο ερωτημα...Το κλεινω κι εγω εδω ζητωντας συγγνωμη απο τους υπολοιπους που εχουν δικιο οτι ξεφυγαμε..αλλωστε δεν εχω και τιποτα αλλο να πω .δεν θα συνεχισω το δεν θα γινει ασεπ, οχι θα γινει
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 09, 2021, 03:18:36 μμ από serton »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 16:52:29 »

Συνδεδεμένος victor123

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2248
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #12433 στις: Μάρτιος 09, 2021, 03:19:47 μμ »
 
,

Μα το εχουν αναφερει ισως οχι γραπτως στο κειμενο που παρεθεσες αλλα δημοσιως ουκ ολιγες φορες ..αλλα και μεσα απο το κειμενο βγαινει νοημα αλλιως τι σοι αλλαγη θα υπαρχει εφοσον τα τωρινα θα συνυπολογιζονται...τι σε συμφερει δεν με ενδιαφερει να σου πω την αληθεια αλλα εχω "αντικειμενικα " κριτηρια-οπως εγραψες πριν ειρωνικοτατα -να το αντιληφθω απο αυτα που λες ασε που και παραπανω το ανεφερες οταν ειπες  -επισης ευκρινεστατα -οτι το θεωρεις αντικειμενικοτερο του γραπτου ..Οι υπολοιπες εξετασεις μπορει να μην κρινουν αμεσα τη ζωη σου αλλα την κρινουν εμμεσα εφοσον αποτελουν μερος του συστηματος διορισμου εκτος κι αν δεν εδωσες ποτε για αυτα αλλα εχεις -εσυ ή οποιος αλλος- τα προφισιενσι τυπου χωρις γραμματικη προφορικα και εκθεση , ημαρτον Παναγια μου τι δινεις τελικα , ή μεταπτυχιακα του κιλου... επισης εφοσον το εχουν πει αρκετες φορες δεν βλεπω καμια ντροπη εκ μερους τους μιας κι εθεσες και το ρητορικο ερωτημα...

Φτάνει. Το γράφουν τόσα άτομα και σας λένε πως έχετε ξεφύγει απ το θέμα και δεν καταλαβαίνετε. Κάνετε σαν μωρά που  θέλουν πάντα να μιλάνε τελευταία. Όποιος θέλει να συζητήσει για καινούργιο σύστημα ας ανοίξει άλλο ποστ. Έλεος πια.

Αποσυνδεδεμένος kindergarten

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 396
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #12434 στις: Μάρτιος 09, 2021, 03:20:49 μμ »
Συγγνωμη. Παρασυρθηκα.

Αποσυνδεδεμένος kapoioskapoukapote

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2377
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήτω η παιδεία (μας)!
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #12435 στις: Μάρτιος 09, 2021, 03:22:30 μμ »
Βρε συνάδελφοι...λίγο ώπα!
Εδώ έχουμε γίνει ψυχασθενείς περιμένοντας κάποια σοβαρή είδηση ή πληροφορία για τους διορισμούς και εσείς μαλώνετε για το νέο σύστημα που θα έρθει.
Ήμαρτον δηλαδή. Σεβαστείτε λίγο.
Οι άνθρωποι γεννιούνται αμόρφωτοι, όχι ηλίθιοι. Γίνονται ηλίθιοι με την εκπαίδευση.
Μπέρτραντ Ράσελ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 16:52:29 »

Αποσυνδεδεμένος serton

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 512
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #12436 στις: Μάρτιος 09, 2021, 03:22:39 μμ »
Φτάνει. Το γράφουν τόσα άτομα και σας λένε πως έχετε ξεφύγει απ το θέμα και δεν καταλαβαίνετε. Κάνετε σαν μωρά που  θέλουν πάντα να μιλάνε τελευταία. Όποιος θέλει να συζητήσει για καινούργιο σύστημα ας ανοίξει άλλο ποστ. Έλεος πια.

Καλα μην εξαπτεσαι συναδελφε ολοι εχουν κατα καιρους ξεφυγει καποιες στιγμες κι εσυ καποτε που ρωτουσες για την προυπηρεσια των ιδιωτικων..δεν ειναι θεμα ποιος θελει να μιλησει τελευταιος αλλα οταν κατηγορουμαι και με ειρωνευονται  απαντω ..ζητησαμε συγνωμη το κλεινουμε μη μας παρετε και το κεφαλι..

Συνδεδεμένος victor123

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2248
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #12437 στις: Μάρτιος 09, 2021, 03:32:22 μμ »
Καλα μην εξαπτεσαι συναδελφε ολοι εχουν κατα καιρους ξεφυγει καποιες στιγμες κι εσυ καποτε που ρωτουσες για την προυπηρεσια των ιδιωτικων..δεν ειναι θεμα ποιος θελει να μιλησει τελευταιος αλλα οταν κατηγορουμαι και με ειρωνευονται  απαντω ..ζητησαμε συγνωμη το κλεινουμε μη μας παρετε και το κεφαλι..

Έψαξες να βρείς πριν απο πόσο καιρό τα ποστ μου για να μου πείς οτι και εγώ το έκανα (γιατί με 22 μηνύματα που έχεις το nick σου είναι καινούργιο). Επαληθεύεις αυτά που έγραψα έτσι. Οκ. Δεν χρειάζεται συγνώμμη και σωστά είπες ας σταματήσει εδώ.

Αποσυνδεδεμένος evangelia 77

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1354
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #12438 στις: Μάρτιος 09, 2021, 10:14:23 μμ »
Επί της ουσίας.  Μόλις διάβασα στο fb ότι επιστράφηκαν τα 20€ της ένστασης για τη 2Γ/2019 σε συνάδελφο.

Αποσυνδεδεμένος Blake

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 363
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #12439 στις: Μάρτιος 09, 2021, 10:33:21 μμ »

Ευχσριστούμε πολύ συνάδελφε. Επιτέλους, κάτι επί της ουσίας...

Αποσυνδεδεμένος Serraios

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1555
  • Φύλο: Άντρας
  • Όνειρα κόντρα στην φθορά..
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #12440 στις: Μάρτιος 09, 2021, 10:42:07 μμ »
Επί της ουσίας.  Μόλις διάβασα στο fb ότι επιστράφηκαν τα 20€ της ένστασης για τη 2Γ/2019 σε συνάδελφο.

Αν ειναι αλήθεια που λογικα δεν εχει κανενα λογο να πει ψεμματα τοτε φτανει σχεδον στο τελος η 2ΓΕ..
Οποτε απλα δεν ανακοινωνουν την 1ΓΕ για να μην εχουμε αλλαγες κλπ
Σευχαριστουμε συναδελφε!
Χαμογέλα ρε.. τι σου ζητάνε;

Αποσυνδεδεμένος nikolas1989

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 180
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #12441 στις: Μάρτιος 09, 2021, 10:44:30 μμ »
Αν ειναι αλήθεια που λογικα δεν εχει κανενα λογο να πει ψεμματα τοτε φτανει σχεδον στο τελος η 2ΓΕ..
Οποτε απλα δεν ανακοινωνουν την 1ΓΕ για να μην εχουμε αλλαγες κλπ
Σευχαριστουμε συναδελφε!

ετσι ακριβως. θα μου κανει εντυπωση να βγαλουν τελικους πινακες πριν την ληξη του σχ ετους

Συνδεδεμένος victor123

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2248
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #12442 στις: Μάρτιος 09, 2021, 10:49:53 μμ »
Αν ειναι αλήθεια που λογικα δεν εχει κανενα λογο να πει ψεμματα τοτε φτανει σχεδον στο τελος η 2ΓΕ..
Οποτε απλα δεν ανακοινωνουν την 1ΓΕ για να μην εχουμε αλλαγες κλπ
Σευχαριστουμε συναδελφε!

Δεν ξέρουμε σίγουρα. Αυτό νομίζω δείχνει ότι δικαιώθηκε η συγκεκριμένη ένσταση. Μπορεί να ήταν ή πρώτη από τις 12000+ ενστάσεις που έχουν γίνει, μπορεί η τελευταία. Δεν δείχνει σίγουρα ότι τελειώνει η 2ΓΕ.

Αποσυνδεδεμένος Serraios

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1555
  • Φύλο: Άντρας
  • Όνειρα κόντρα στην φθορά..
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #12443 στις: Μάρτιος 09, 2021, 10:58:03 μμ »

Δεν ξέρουμε σίγουρα. Αυτό νομίζω δείχνει ότι δικαιώθηκε η συγκεκριμένη ένσταση. Μπορεί να ήταν ή πρώτη από τις 12000+ ενστάσεις που έχουν γίνει, μπορεί η τελευταία. Δεν δείχνει σίγουρα ότι τελειώνει η 2ΓΕ.

Εχεις δικιο, απλα ενας συναδελφος ειχε γραψει στο φβ οτι ο ΑΣΕΠ τον ενημερωσε οτι τα λεφτα της ενστασης δεν μπαινον απευθειας την στιγμη της δικαιωσης αλλα περιμενεις ενα διαστημα και μετα, ενα διαστημα που μπορει να ειναι και 3μηνες. Επίσης πρωτα κλείνει ολη η ομαδα ενστασεων παρομοια με την δικια σου και μετα δινεται εντολη. Αρα σίγουρα μιλάμε οτι εχουν κλεισει ομαδες! Τέλος οι 12.000 ενστασεις που εγιναν στην πλειοψηφια τους ανηκουν στο παραβολο και σιγουρα ειναι αυτη που εκλεισαν πρωτη, οποτε σημαινει οτι παει πολυ καλα η φαση!
Χαμογέλα ρε.. τι σου ζητάνε;

Αποσυνδεδεμένος evangelia 77

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1354
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #12444 στις: Μάρτιος 09, 2021, 11:04:40 μμ »
Παραθέτω το κείμενο του συναδέλφου από το fb.

Μόλις παρατήρησα ότι επιστράφηκε το 20€ της ένστασης για την 2ΓΕ/2019
Τον νου σας...
Update: Επειδή βλέπω πολύ άγχος, οι ενστασεις είναι χιλιάδες. Σιγά σιγά θα τις δουν και όσες είναι αποδεκτές θα πιστωθει το 20€ της ένστασης. Δεν θα αποδοθούν όλα μαζί. Απλά λοιπόν θέλει την προσοχή μας.
Το σημαντικότερο είναι να βγει η ΚΑΤΑΝΟΜΗ! Γιατί αν δεν είναι όπως πρέπει ΟΣΕΣ ενστασεις και να κερδίσουμε θα βρεθούμε προ εκπλήξεως!

Αποσυνδεδεμένος kindergarten

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 396
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 2ΓΕ/2019
« Απάντηση #12445 στις: Μάρτιος 09, 2021, 11:11:24 μμ »
Ευαγγελια, ποια σελιδα ειναι αυτη στο fb;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32292
  • Τελευταία: johntsoum
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159732
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 376
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 299
Σύνολο: 313

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.108 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.