*

Αποστολέας Θέμα: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ  (Αναγνώστηκε 1062710 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος victor123

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2243
    • Προφίλ
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Απάντηση #3850 στις: Ιούνιος 14, 2021, 08:38:49 μμ »
Ποσο με συμπαθεις, δεν λεγεται...
Ξυδακι..

Μεγάλη συμπάθεια. Αχαχαχαχαχα. Ρε δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε. Αν και έχουμε "μαλλώσει" ξανά. Απλώς όλων η υπομονή έχει εξαντληθεί και είμαστε έτοιμοι για διαδικτυακό "ξύλο".

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:07:43 »

Αποσυνδεδεμένος ni9os

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 465
  • .
    • Προφίλ
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Απάντηση #3851 στις: Ιούνιος 14, 2021, 08:40:37 μμ »
Εχουμε να χωρισουμε. Εδω διαφωνουμε.
Φυσικα και εχουμε να χωρισουμε.
Ολες οι ειδικοτητες σφαζομαστε.
Θελω να παρει πολλους ΠΕ03.
Δεν θες το ιδιο.
Μην λεμε και υπερβολες...
Ένα από τα σημάδια επερχόμενου νευρικού κλονισμού είναι όταν πιστεύει κανείς ότι η δουλειά του είναι φοβερά σημαντική.

Αποσυνδεδεμένος victor123

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2243
    • Προφίλ
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Απάντηση #3852 στις: Ιούνιος 14, 2021, 08:44:40 μμ »
Εχουμε να χωρισουμε. Εδω διαφωνουμε.
Φυσικα και εχουμε να χωρισουμε.
Ολες οι ειδικοτητες σφαζομαστε.
Θελω να παρει πολλους ΠΕ03.
Δεν θες το ιδιο.
Μην λεμε και υπερβολες...

Αυτή τη σφαγή δεν την θέλεις ούτε εσύ ούτε εγώ αλλά οδηγούμαστε εκεί επειδή είναι περιορισμένος ο αριθμός διορισμών. Αν διόριζε 20000 θα είμασταν αγαπημένοι όλοι μεταξύ μας.

Αποσυνδεδεμένος ni9os

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 465
  • .
    • Προφίλ
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Απάντηση #3853 στις: Ιούνιος 14, 2021, 08:48:13 μμ »
Σωστα.
Ένα από τα σημάδια επερχόμενου νευρικού κλονισμού είναι όταν πιστεύει κανείς ότι η δουλειά του είναι φοβερά σημαντική.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:07:43 »

Αποσυνδεδεμένος gvasilis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3184
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Απάντηση #3854 στις: Ιούνιος 14, 2021, 10:31:17 μμ »
Αυτή τη σφαγή δεν την θέλεις ούτε εσύ ούτε εγώ αλλά οδηγούμαστε εκεί επειδή είναι περιορισμένος ο αριθμός διορισμών. Αν διόριζε 20000 θα είμασταν αγαπημένοι όλοι μεταξύ μας.
α πως! αφού τα κενά είναι 50000!

Αποσυνδεδεμένος μπουμπού

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Απάντηση #3855 στις: Ιούνιος 15, 2021, 09:40:04 πμ »
Καλημέρα σας! Κάποιο μέλος της ομάδας είχε αναφέρει αν θυμάμαι καλά για κατανομή και των 10500 όπως του είπε γνωστό του άτομο. Εγω δυστυχώς επικοινωνήσα με 2 αιρετους  χθες και μου ειπε ότι κατά πάσα πιθανότητα η κατανομή θα αφορά στους 5250...απογοητευση απλα :-[

Αποσυνδεδεμένος Macam

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 346
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Απάντηση #3856 στις: Ιούνιος 15, 2021, 09:55:49 πμ »
Το 99 % των αιρετών ειναι άσχετοι κ πετανε μπαρουφες που είδαν ή άκουσαν απο fb. Αν έπεσες στο 1% οκ.

Αποσυνδεδεμένος vstrom

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 568
  • Impossible is nothing
    • Προφίλ
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Απάντηση #3857 στις: Ιούνιος 15, 2021, 10:02:22 πμ »
Γενικά οι αιρετοί είναι σε "απομόνωση" από την Κεραμεως. Τώρα δεν ξέρω. Αν έχουν κάποια πρόσβαση σε άνθρωπο δίπλα στην Υπουργό και μίλησε μπορει

Αποσυνδεδεμένος koim

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 85
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Απάντηση #3858 στις: Ιούνιος 15, 2021, 10:26:45 πμ »
Τους συμφέρει πολιτικά.. να τραβάει σε βάθος η υπόθεση...θα έχουν αφήγημα και του χρόνου περί διορισμών...Οι προηγούμενοι το τράβηξαν 5 χρόνια... ;D

χθες και μου ειπε ότι κατά πάσα πιθανότητα η κατανομή θα αφορά στους 5250...απογοητευση απλα :-[

Αποσυνδεδεμένος μπουμπού

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Απάντηση #3859 στις: Ιούνιος 15, 2021, 10:46:27 πμ »
Μακάρι να πέταξαν απλά μπαρούφες.. Εξάλλου κ αυτοί είπαν ακούγεται ότι θα βγει δια 2 και η κατανομή... Δυστυχώς μου είπε ο ένας εκ των 2 αιρετών ,τους συμφέρει αυτό πολιτικά για να πουλάνε ελπίδα.. Ποια ελπίδα του λεω άνθρωπε μου;; Εμενα με τον τρόπο αυτό μου την διαλύει την ελπίδα δεν μου την πουλάει... Αν θέλει να είναι μάγκας 10500 διορισμους φέτος. Ήδη άργησαν.. Κ μετα προ εκλογών βγάλε κ άλλες θέσεις!! 10500 θέσεις είναι αυτές συγκεκριμένα.. Μαγικά θα κανει; τι ελπίδα; συγκεκριμένο νούμερο... Τι να το ανακοίνωσεις σαν κυβέρνηση τώρα μαζι κ παρε διορισμενους σε 2 φάσεις.. Τι μετα;; Ίσα ίσα να ησυχάσουμε. Εγω με το φτωχό μου μυαλό, αν τελικά δεν ανακοίνωσει εξαρχής κατανομή, για ενα μόνο λόγο θεωρώ ότι θα το κάνει. Για να μη δεσμευτεί να διορισει την επόμενη χρονιά.. Αλλιώς τι; Σκέφτονται να προσθέσουν κ αλλα άτομα;; Η έγκριση αυτή δεν είναι μια; Σαν νομοθετική πράξη εννοώ;; (Δεν ξερω αν τα λεω κ σωστά) τι κουλά είναι αυτά;; πάντα σε προκηρύξεις του ΑΣΕΠ εξαρχής δεν ξέραμε συνολικές προσλήψεις ανα κλάδο απλά ξεκαθαριζαν ότι θα γίνουν σε 2 σχολικες χρονιες;; Σε τι χρόνια τύχαμε βρε συνάδερφοι.. Σας έπρηξα αλλά τους σιχάθηκα.. Ανάλγητο υπουργειο που περιφρονει το λιγότερο τους ανθρώπους που εργάζονται γι αυτό.

Αποσυνδεδεμένος koim

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 85
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Απάντηση #3860 στις: Ιούνιος 15, 2021, 11:14:32 πμ »
Είναι κοντά όμως η ώρα που η προπαγάνδα δίνει τη θέση της στη πραγματικότητα... 8)


Μακάρι να πέταξαν απλά μπαρούφες.. Εξάλλου κ αυτοί είπαν ακούγεται ότι θα βγει δια 2 και η κατανομή... Δυστυχώς μου είπε ο ένας εκ των 2 αιρετών ,τους συμφέρει αυτό πολιτικά για να πουλάνε ελπίδα.. Ποια ελπίδα του λεω άνθρωπε μου;; Εμενα με τον τρόπο αυτό μου την διαλύει την ελπίδα δεν μου την πουλάει... Αν θέλει να είναι μάγκας 10500 διορισμους φέτος. Ήδη άργησαν.. Κ μετα προ εκλογών βγάλε κ άλλες θέσεις!! 10500 θέσεις είναι αυτές συγκεκριμένα.. Μαγικά θα κανει; τι ελπίδα; συγκεκριμένο νούμερο... Τι να το ανακοίνωσεις σαν κυβέρνηση τώρα μαζι κ παρε διορισμενους σε 2 φάσεις.. Τι μετα;; Ίσα ίσα να ησυχάσουμε. Εγω με το φτωχό μου μυαλό, αν τελικά δεν ανακοίνωσει εξαρχής κατανομή, για ενα μόνο λόγο θεωρώ ότι θα το κάνει. Για να μη δεσμευτεί να διορισει την επόμενη χρονιά.. Αλλιώς τι; Σκέφτονται να προσθέσουν κ αλλα άτομα;; Η έγκριση αυτή δεν είναι μια; Σαν νομοθετική πράξη εννοώ;; (Δεν ξερω αν τα λεω κ σωστά) τι κουλά είναι αυτά;; πάντα σε προκηρύξεις του ΑΣΕΠ εξαρχής δεν ξέραμε συνολικές προσλήψεις ανα κλάδο απλά ξεκαθαριζαν ότι θα γίνουν σε 2 σχολικες χρονιες;; Σε τι χρόνια τύχαμε βρε συνάδερφοι.. Σας έπρηξα αλλά τους σιχάθηκα.. Ανάλγητο υπουργειο που περιφρονει το λιγότερο τους ανθρώπους που εργάζονται γι αυτό.

Αποσυνδεδεμένος μπουμπού

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Απάντηση #3861 στις: Ιούνιος 15, 2021, 11:25:34 πμ »
Δηλαδή τι εννοείτε;

Αποσυνδεδεμένος Logikos-3

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Απάντηση #3862 στις: Ιούνιος 15, 2021, 11:34:57 πμ »
Άλλο φρούτο μας προέκυψε εδώ μέσα.. Μετα την περίφημη Ασεπουλα ήρθε και η Μπουμπού....Και εμένα μου είπε ο φίλος του φίλου του μπατζανακη... Καλυτερα να κλειδώσει το νήμα και να ανοίξει οταν βγει η κατανομη.. Ελεος με τον καθε πληροφοριοδοτη εδώ μεσα που δεν ξέρει την τύφλα του...

Αποσυνδεδεμένος μπουμπού

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 85
    • Προφίλ
Απ: Οργανικά κενά και κατανομή για 2ΓΕ
« Απάντηση #3863 στις: Ιούνιος 15, 2021, 11:55:26 πμ »
Για ηρέμησε κάπως κάπου κάποιε κάποτε.. Ανταλλαγές πληροφορίων δεν κάνουμε εδώ μέσα;;; Είχα μια πληροφορία και τη μοιράστηκα.. Αγενέστατο σχόλιο.. Κ η πληροφορία που δίνω θα ήθελα πολύ να είναι ψευδής. Εξάλλου δυσανασχετησα με τους αιρετους που μου το είπαν.. Σπάσανε τα νεύρα όλων μας κ η ειρωνεία παει σύννεφο.η δική σου συνεισφορά εξυπνάκια ποια είναι; έχεις καμιά καλύτερη πληροφορια;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159500
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 322
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 179
Σύνολο: 180

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.115 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.