*

Αποστολέας Θέμα: Δωρεάν Μεταπτυχιακά  (Αναγνώστηκε 3023 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10795
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Δωρεάν Μεταπτυχιακά
« στις: Αύγουστος 01, 2020, 05:41:24 μμ »
Βρήκα έναν πίνακα που μπορεί να φανεί χρήσιμος σε όσους ψάχνουν δωρεάν μεταπτυχιακά στην Ελλάδα:
https://www.eduguide.gr/grad/table?tuition=onlyfree
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 01, 2020, 05:43:42 μμ από Lasid »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δωρεάν Μεταπτυχιακά
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:54:37 »

Αποσυνδεδεμένος mastori

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δωρεάν Μεταπτυχιακά
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 01, 2020, 10:43:16 μμ »
καλησπέρα, μήπως γνωρίζεις αν το δεύτερο μεταπτυχιακό, εκτός που ότι πρέπει να είναι τουλάχιστον ενός ακαδημαικού έτους, πρέπει να πληρεί άλλες προυποθέσεις? η συνάφεια στο αντικείμενο σου υποθέτω δεν είναι απαραίτητη προυπόθεση. το χρειάζομαι για τις μονάδες του δεύτερου μεταπτυχιακού και μόνο γι αυτό. Μπορείς να με βοηθήσεις ή αν ξέρει κάποιος κάτι άλλο? Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10795
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Δωρεάν Μεταπτυχιακά
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 02, 2020, 01:15:31 πμ »
Δεν υπάρχει καμιά δέσμευση για το δεύτερο μεταπτυχιακό. Όποιο μεταπτυχιακό και να κάνεις θα σου δώσει τις 8 μονάδες.

Αποσυνδεδεμένος mastori

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δωρεάν Μεταπτυχιακά
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 02, 2020, 01:50:13 μμ »
Ωραια, καλο αυτο!! Τωρα πρεπει να βρουμε λεφτά για να το κανουμε online, καλο το δωρεαν αλλα αν δεν ξερεις ουτε αν θα δουλευεις, ουτε σε ποια περιοχη, δε θα μπορεις να το κανεις. Και online δωρεαν δε νομιζω να υπαρχουν. Ευχαριστω για την απαντηση σου🙂

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δωρεάν Μεταπτυχιακά
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:54:37 »

Αποσυνδεδεμένος georgia06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2832
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δωρεάν Μεταπτυχιακά
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 02, 2020, 02:30:19 μμ »
Ωραια, καλο αυτο!! Τωρα πρεπει να βρουμε λεφτά για να το κανουμε online, καλο το δωρεαν αλλα αν δεν ξερεις ουτε αν θα δουλευεις, ουτε σε ποια περιοχη, δε θα μπορεις να το κανεις. Και online δωρεαν δε νομιζω να υπαρχουν. Ευχαριστω για την απαντηση σου🙂
Σωστά νομίζεις. Online δωρεάν δεν υπάρχουν .

Αποσυνδεδεμένος mastori

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δωρεάν Μεταπτυχιακά
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 03, 2020, 10:47:48 πμ »
Καλημερα σας. Δηλ για να κανω δευτερο μεταπτυχιακο δε χρειαζεται να προσεξω κατι συγκεκριμενο?  οποιοδηποτε κανω στην ελλαδα θα ειμαι καλυμμενη? Πρεπει να εχει συγκεκριμενες πιστωτικες μοναδες? Φυσικος ειναι η ειδικοτητα μου και με ενδιαφερει κατι το οποιο να ειναι οικονομικο οσο γινεται και οχι απαιτητικο. Μπορει καποιος συναδελφος να μου προτεινει καποιο? Ευχαριστω και καλο υπολοιπο καλοκαιρι σε ολους!!

Αποσυνδεδεμένος Rapsodos

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 394
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο τρελός που επιμένει στην τρέλα του ειναι σοφός..
    • Προφίλ
Απ: Δωρεάν Μεταπτυχιακά
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 03, 2020, 11:04:01 πμ »
Καλημερα σας. Δηλ για να κανω δευτερο μεταπτυχιακο δε χρειαζεται να προσεξω κατι συγκεκριμενο?  οποιοδηποτε κανω στην ελλαδα θα ειμαι καλυμμενη? Πρεπει να εχει συγκεκριμενες πιστωτικες μοναδες? Φυσικος ειναι η ειδικοτητα μου και με ενδιαφερει κατι το οποιο να ειναι οικονομικο οσο γινεται και οχι απαιτητικο. Μπορει καποιος συναδελφος να μου προτεινει καποιο? Ευχαριστω και καλο υπολοιπο καλοκαιρι σε ολους!!

Οικονομικά και δωρεάν υπάρχουν πολλα το θεμα ειναι σε ποια πόλη εισαι; Εχεις σκοπο να φυγεις η οχι απο εκει για τα επομενα δυο χρονια; Αν σκοπεύεις να φυγεις μπορεις να ξεκινησεις κατι στο ΕΑΠ αλλα εκει πληρώνεις εκτος και αν περνας με 80% και πάνω οποτε ειναι δωρεαν. Επίσης η ηλικία ειναι ενα ζήτημα, ποσο εισαι; Εεχεις ευχερεια με τους Η/Υ?
Μια γαρδένια η καρδιά μου κι όμως άντεξε,
φλόγα αγάπης η χαρά μου, μα δεν βάσταξε..

Αποσυνδεδεμένος mastori

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 4
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δωρεάν Μεταπτυχιακά
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 03, 2020, 01:19:12 μμ »
Θα σου πω μηπως μπορεσει και με βοηθησει καποιος. Δεν ξερω που θα ειμαι και αν θα ειμαι καπου του χρονου, αγνωστο. Δεν ξερω καν ποσο θα πεσω στους  πινακες. Απο υπολογιστες ξερω τα βασικα να χειριζομαι, αυτα που χρησιμοποιησα δηλ κ στο μεταπτυχιακο μου το πρωτο, word, excel, powerpoint. Τον προγραμματισμο δεν τον μπορω καθολου. Ξερω δε θα γλιτωσω στο να πληρωσω, online ψαχνω κατι να κανω, οταν λεω οικονομικο εννοω 3000 εστω, οχι 4 και 5 και 6, δηλ ε δε γινεται. Ψαχνω κατι που να εχει τις εργασιες του, να διαβαζω κανονικα, αλλα οχι να μου βγει ο πατος στα 40 μου. Στο εκπα τωρα εχει ενα αλλα ειναι πολυ ιατρικο. Μπηκα στο σαητ που ανεβασε ο συναδελφος που ανοιξε το θεμα, και με βοηθησε. Αρα, εχει κανει καποιος συναδελφος στο εαπ μεταπτυχιακο που να βγαινει με νορμαλ διαβασμα? Κοιτα, ειναι καθαρα να το κανω για τα μορια του ασεπ, το μονο που θα κοιταξω ειναι να μην εχει προγραμματισμο και τετοια μεσα.  Ελπιζω να μη σας ζαλιζω αλλα και γω ψαχνομαι να δω τι και πως. Εαπ και εκπα απ οτι καταλαβα εχω επιλογες για online, κυπρο ειναι απλησιαστα σε τιμες. Ευχαριστω ολους οπως και να χει!! Δεν ειχα σκοπο να κανω μετσπτυχιακο αλλο, πρεπει κατι να κανω να μαζεψω μορια, ecdl και σεμιναρια, τα καναμε.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158559
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 520
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 13
Επισκέπτες: 534
Σύνολο: 547

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.074 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.