*

Αποστολέας Θέμα: Νομικές ενέργειες κατά του υποχρεωτικού εμβολιασμού των εκπαιδευτικών  (Αναγνώστηκε 107995 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος misanofagos

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 419
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
https://www.alfavita.gr/politiki/353692_boridis-sto-peitharhiko-symboylio-oi-dimosioi-ypalliloi-poy-den-tha-emboliastoyn

Τι έχουμε να πούμε γι'  αυτό;
Εγώ αληθινά έχω απελπιστεί. Αν κάποιος βρεθεί αντιμέτωπος με το πειθαρχικό, πώς θα αντιδράσει;

Το πειθαρχικό είναι το λιγότερο, το ποινικό και το αστικό να φοβάσαι αν πεθάνει ένας εξαιτίας ενός ψεκ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος gf

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 441
  • Γηράσκω αεί διδάσκων
    • Προφίλ
Ποιοι είναι αυτοί οι κάποιοι που τα λένε αυτά Σπουργίτι;
Σε λίγο θα ακούσουμε για τους Ελ και τη λευκή πυραμίδα στην έρημο Τσακλαμακάν.
Αν είναι δυνατόν.

Αποσυνδεδεμένος Σπουργίτι

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 462
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Θεός φυλάξον...λες ότι θα πεθαίνουν μαζικά οι εμβολιασμενοι και θα κατηγορήσουν τους ανεμβολιαστους ?? ( Καλά το ότι θα κατηγορήσουν είναι δευτερεύον )  αλλά αυτό με τους θανάτους έχεις υπόψη κάποια έρευνα η είναι απλά μια σκέψη ??
.

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Είπα ότι θα χτυπήσει το κύμα και εμβολιασμένους. Αλλά θα κατηγορήσουν τους ανεμβολιαστους.
Γιατί δεν λένε στις ανακοινώσεις για τους θανάτους  στατιστικά στοιχεία για εμβολιασμενους και μη;

Δείτε και αυτήν την ενδιαφέρουσα αποψη

https://youtu.be/EMdfmlpyT0g

Αποσυνδεδεμένος seferstas

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 114
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Είπα ότι θα χτυπήσει το κύμα και εμβολιασμένους. Αλλά θα κατηγορήσουν τους ανεμβολιαστους.
Γιατί δεν λένε στις ανακοινώσεις για τους θανάτους  στατιστικά στοιχεία για εμβολιασμενους και μη;

Δείτε και αυτήν την ενδιαφέρουσα αποψη

https://youtu.be/EMdfmlpyT0g
το έχω δει ...Άντε βγάλε άκρη μετά...

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Σπουργίτι

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 462
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ποιοι είναι αυτοί οι κάποιοι που τα λένε αυτά Σπουργίτι;
Σε λίγο θα ακούσουμε για τους Ελ και τη λευκή πυραμίδα στην έρημο Τσακλαμακάν.
Αν είναι δυνατόν.

Αν έχετε υπομονή δείτε το βίντεο
https://odysee.com/Chew-on-this_2_h:b294e14eafb680c269dd95a38ad19ecd13fbd6dd?src=embed

Υπάρχουν και αλλα

Αποσυνδεδεμένος cookie7

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 378
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Είναι ντροπή εν έτει 2021, επιστήμονες να εξευτελίζονται επειδή εκφράζουν αντίθετη άποψη. Επειδή εκφράζουν την άποψή τους στην τελική. Η ανθρωπότητα προχώρησε με τον διάλογο. Ποτέ με τον μονόλογο. Είναι ντροπή όλο αυτό που συμβαίνει. Ιερά Εξέταση νούμερο 2. Ντροπή και αίσχος. Σκοτεινές εποχές για την παρρησία και την πολυφωνία.

Αποσυνδεδεμένος Jarvis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1019
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
το έχω δει ...Άντε βγάλε άκρη μετά...

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το συγκεκριμένο μου το έστειλε ένα γνωστό μου πρόσωπο, ο ορισμός του ψεκασμενου. Μου φάνηκε τόσο αστείο (λέει τραγικά πράγματα), που το έστειλα σε φίλο λοιμωξιολογο. Για να γελάσει κ αυτός. Μου είπε ότι έκλαψε γιατί αυτοί έχουν κάνει τεράστια ζημιά κ αυτός το βλέπει στην πραξη.
Ρωτήστε το γιατρό σας για αυτά, θα σας ξεμπερδέψει.

Αποσυνδεδεμένος seferstas

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 114
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Το συγκεκριμένο μου το έστειλε ένα γνωστό μου πρόσωπο, ο ορισμός του ψεκασμενου. Μου φάνηκε τόσο αστείο (λέει τραγικά πράγματα), που το έστειλα σε φίλο λοιμωξιολογο. Για να γελάσει κ αυτός. Μου είπε ότι έκλαψε γιατί αυτοί έχουν κάνει τεράστια ζημιά κ αυτός το βλέπει στην πραξη.
Ρωτήστε το γιατρό σας για αυτά, θα σας ξεμπερδέψει.
Δηλαδή αυτός ο Αντωνίου λέει ψέματα ? Και που ξέρουμε ότι π.χ. δεν λέει ο Μοσιαλος .. οι γνώμες των φίλων  γιατρών διαφέρουν ...είναι κάποιοι υπέρ ..και άλλοι το βλέπουν σαν απλη γρίπη που πρέπει να εμβολιάζονται οι ευπαθείς ... 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Jarvis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1019
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Δηλαδή αυτός ο Αντωνίου λέει ψέματα ? Και που ξέρουμε ότι π.χ. δεν λέει ο Μοσιαλος .. οι γνώμες των φίλων  γιατρών διαφέρουν ...είναι κάποιοι υπέρ ..και άλλοι το βλέπουν σαν απλη γρίπη που πρέπει να εμβολιάζονται οι ευπαθείς ... 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν ξέρω γιατί τα λέει.. Οι γνώμες για τον εμβολιασμό τον μαζικό, ναι μπορεί να διαφέρουν. Δε λέει για αυτό όμως αυτός, λέει για γενικά, θεμελιωμενα ας πουμε, πραγματα ότι δεν ισχυουν.
Η μόνη λυση ειναι να ακουμε έναν δικό μας γιατρό που ξέρουμε κ εμπιστευόμαστε.

Αποσυνδεδεμένος Σπουργίτι

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 462
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Δεν ξέρω γιατί τα λέει.. Οι γνώμες για τον εμβολιασμό τον μαζικό, ναι μπορεί να διαφέρουν. Δε λέει για αυτό όμως αυτός, λέει για γενικά, θεμελιωμενα ας πουμε, πραγματα ότι δεν ισχυουν.
Η μόνη λυση ειναι να ακουμε έναν δικό μας γιατρό που ξέρουμε κ εμπιστευόμαστε.
Δεν νομίζω ένας απλός οικογενειακός γιατρός να είναι πιο ειδικός από έναν  διδάκτορα μοριακης ανοσολογιας.


Αποσυνδεδεμένος Σπουργίτι

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 462
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Είναι ντροπή εν έτει 2021, επιστήμονες να εξευτελίζονται επειδή εκφράζουν αντίθετη άποψη. Επειδή εκφράζουν την άποψή τους στην τελική. Η ανθρωπότητα προχώρησε με τον διάλογο. Ποτέ με τον μονόλογο. Είναι ντροπή όλο αυτό που συμβαίνει. Ιερά Εξέταση νούμερο 2. Ντροπή και αίσχος. Σκοτεινές εποχές για την παρρησία και την πολυφωνία.
Όταν δεν μπορείς να αντικρούσεις αυτά που λέει κάποιος, αποδομεις την προσωπικότητα του. Από αυτό μπορείς να καταλάβεις ότι ο συνομιλητής  δεν έχει επιχειρήμ ατα

Αποσυνδεδεμένος Jarvis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1019
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Δεν νομίζω ένας απλός οικογενειακός γιατρός να είναι πιο ειδικός από έναν  διδάκτορα μοριακης ανοσολογιας.
Διδακτορικά έχει κ η κουτσή Μαρία πλέον. Τεσπα, δεν είπα ότι δεν ξέρει αυτός τα σωστά. Είπα ότι δεν τα λεει.

Αποσυνδεδεμένος Σπουργίτι

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 462
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Συγκλονιστικά στοιχεία δείχνουν νέες μελέτες τις τελευταίες εβδομάδες: το 99% των ανθρώπων έχουν ήδη αντισώματα κατά του covid χωρις να χρειάζεται ο εμβολιασμός. Bhakdi: σταματήστε τώρα τον εμβολιασμό! https://www.facebook.com/544279432776242/videos/1220376948398340/

Περιμένουμε εναν έντιμο επιστημονικό διάλογο με όλες τις απόψεις και όχι ψεκασμένες θεωρίες ότι οι αρνητές του κορονοεμβολιου φταίνε για κύματα πανδημίας ακόμα και την οικονομική καταστροφη των επιχειρήσεων

Αποσυνδεδεμένος Σπουργίτι

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 462
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Άραγε τον Πολακη θα τον θέσουν διαθεσιμότητα;;; Δήλωσε ότι θα συνεχίσει να χειρουργεί ανεμβολιαστος


 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159445
  • Σύνολο θεμάτων: 19210
  • Σε σύνδεση σήμερα: 381
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 18
Επισκέπτες: 296
Σύνολο: 314

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.064 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.