*

Αποστολέας Θέμα: Εκθέσεις βιβλίων αγγλικών την περίοδο του κωρονοϊού  (Αναγνώστηκε 693 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Matina7

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 564
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Εξαιτίας της πανδημίας έχουν σταματήσει οι δια ζώσης εκθέσεις ξενόγλωσσων βιβλίων. Προσωπικά, έχω σταματήσει να ασχολούμαι με τις διαδικτυακές, καθώς με ενδιαφέρει να προμηθεύομαι δωρεάν βιβλία και να ξεφυλλίζω όσα διατίθενται προς πώληση. Τι ισχύει πλέον με τα δωρεάν δείγματα; Ο οίκος Super Course μου στέλνει κατά καιρούς μήνυμα στο κίνητο. Οι άλλοι εκδοτικοί οίκοι ποια πολτική προώθησης ακολουθούν; Κάποτε έπαιρνα καλό υλικό από το Hamilton, αλλά τώρα μόνο προωθητικά email. Γνωρίζετε ποιοι εξακολουθούν να δίνουν δωρεάν υλικό (βιβλία); Αισθάνομαι άβολα να καλέσω έναν-έναν λες και ζητιανεύω... :-[

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος English

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1440
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Εκθέσεις βιβλίων αγγλικών την περίοδο του κωρονοϊού
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 12, 2021, 08:43:00 μμ »
Εξαιτίας της πανδημίας έχουν σταματήσει οι δια ζώσης εκθέσεις ξενόγλωσσων βιβλίων. Προσωπικά, έχω σταματήσει να ασχολούμαι με τις διαδικτυακές, καθώς με ενδιαφέρει να προμηθεύομαι δωρεάν βιβλία και να ξεφυλλίζω όσα διατίθενται προς πώληση. Τι ισχύει πλέον με τα δωρεάν δείγματα; Ο οίκος Super Course μου στέλνει κατά καιρούς μήνυμα στο κίνητο. Οι άλλοι εκδοτικοί οίκοι ποια πολτική προώθησης ακολουθούν; Κάποτε έπαιρνα καλό υλικό από το Hamilton, αλλά τώρα μόνο προωθητικά email. Γνωρίζετε ποιοι εξακολουθούν να δίνουν δωρεάν υλικό (βιβλία); Αισθάνομαι άβολα να καλέσω έναν-έναν λες και ζητιανεύω... :-[
Καλησπέρα! Πώς πας στο νέο σχολείο-α; Η αλήθεια είναι πως κι εγώ μια φορά παρακολούθησα διαδικτυακή έκθεση βιβλίου. Οk, βολική αλλά άλλο πράγμα να ξεφυλλίσεις τα βιβλία. H Hamilton κάτι δίνει δωρεάν και σίγουρα και άλλοι εκδοτικοί, με περιορισμό λογικά στο τι και την ποσότητα. H Εxpress νομίζω στέλνει μια ολοκληρωμένη σειρά ανά έτος. Γιατί να νιώθεις ότι ζητιανεύεις; Κάνε ένα τηλεφώνημα και θα σου πουν.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159787
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 621
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 563
Σύνολο: 566

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.079 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.