*

Τελευταία νέα

• Προσλήψεις 815 εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, στην Γενική Εκπαίδευση ως προσωρινών αναπληρωτών με σχέση εργασίας Ιδιωτικού Δικαίου Ορισμένου Χρόνου για το διδακτικό έτος 2022-2023
  • Προσλήψεις 2.631 εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, στην Ειδική Αγωγή και Εκπαίδευση, καθώς και μελών Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΕΕΠ) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (ΕΒΠ) ως προσωρινών αναπληρωτών
  • Πρόσκληση εκπ. στην ενισχυτική διδασκαλία 2022-2023
  • Προσλήψεις 2.253 εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, στη Γενική Εκπαίδευση και στα Μουσικά Σχολεία, καθώς και στο Μεταλυκειακό έτος - Τάξη μαθητείας, ως προσωρινών αναπληρωτών
  • Πρόσκληση μόνιμων εκπαιδευτικών Αβάθμιας - Ββάθμιας Εκπαίδευσης για υποβολή αιτήσεων απόσπασης στις Περιφερειακές Δ/νσεις Αβάθμιας - Ββάθμιας Εκπαίδευσης
  • Αποστολέας Θέμα: Εγγραφή για πρώτη φορά στους πίνακες ειδικής αγωγής  (Αναγνώστηκε 556 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sofia.ath

• Νέο μέλος
    • *
    • Λατρεύω την εκπαίδευση
      • Προφίλ
    Καλησπέρα! Πρόκειται να υποβάλλω για πρώτη φορά αίτηση για να ενταχθώ στους πίνακες ειδικής αγωγής. Έχω πραγματοποιήσει εγγραφή στον οπσυδ, όπως επίσης κι έχω ανεβάσει τα αρχεία μου (πτυχίο, ξένη γλώσσα κλπ), όμως μου εμφανίζει ότι απαιτείται επικαιροποίηση στοιχείων, κάτι που δε με αφήνει να κάνω, δεν υπάρχει δηλαδή κάποια αντίστοιχη επιλογή. Επιπλέον θέλω να αλλάξω τη διεύθυνση μόνιμης κατοικίας, κάτι που επίσης δε με αφήνει να κάνω. Γνωρίζει μήπως κάποιος γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό ; Οποιαδήποτε βοήθεια θα είναι πολύτιμη! :)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

• Ιστορικό μέλος
    • Λατρεύω την εκπαίδευση
      • Προφίλ
      • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

noone

• Επισκέπτης
    Απ: Εγγραφή για πρώτη φορά στους πίνακες ειδικής αγωγής
    « Απάντηση #1 στις: Μάιος 15, 2022, 06:38:58 μμ »
    .
    « Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 15, 2022, 06:51:50 μμ από noone »

Pde.gr, © 2005 - 2022