*

Αποστολέας Θέμα: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΘΑΝΑ ΠΕ70 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ  (Αναγνώστηκε 591 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MAR_ALEXOP

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!
 ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ/ΚΑΜΙΑ ΣΤΑ ΜΕΘΑΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΑ, ΣΠΙΤΙΑ ?


Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Wolowitz

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1183
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ.04.01
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΘΑΝΑ ΠΕ70 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 09, 2022, 06:45:31 μμ »
Έχει μια πολύ ωραία ταβέρνα για καλό και οικονομικό φαγητό, λέγεται Ιππόκαμπος και είναι του Παρασκευά Κουτσίκου.

Αποσυνδεδεμένος Elena.mela

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 3
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΘΑΝΑ ΠΕ70 ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 09, 2022, 09:50:11 μμ »
Θεωρώ η καλύτερη επιλογή για Β΄Πειραια. Ενοχλεί λίγο η μυρωδιά από τα ιαματικά λουτρά αλλά το συνηθίζεις.
Υπάρχει λίγα μέτρα από το δημοτικό σχολείο σπίτι με 4 διαμερίσματα που συνήθως νοικιάζουν εκπαιδευτικοί. Μπορείς να το δεις και στο booking, N&Μ διαμερίσματα. Αλλά υπάρχουν και άλλα που μπορείς να δεις. Τιμές λογικές σε σχέση με Ύδρα ή Σπέτσες.  Ήσυχη πόλη με καλούς ανθρώπους. Η πόλη διαθέτει τα απαραίτητα (σούπερ μάρκετ, αρτοποιείο, κρεοπωλείο). Έχει χάσει την αίγλη του παρελθόντος, αλλά έχει και τις ταβέρνες και καφετέριες της, και οι τουρίστες αραιώνουν από τον Σεπτέμβριο. Εξάλλου αν θέλεις κόσμο σε δέκα λεπτά μπορείς να είσαι στον Πόρο Τα μπάνια σου θα τα συνεχίσεις και τον Σεπτέμβρη.  Και εφόσον έχεις αυτοκίνητο ότι σου λείπει θα το βρεις και στον Γαλατά (υπάρχει Βασιλόπουλος, Σκλαβενίτης, βενζινάδικα). Ο δρόμος όταν στρίβεις πριν τον Γαλατά για Μέθανα είναι λίγο στενός, αλλά δεν έχει κίνηση. Ο δρόμος από Αθήνα προς Μέθανα είναι καλός , λίγο προσοχή θέλει μετά την Αλμυρή γιατί έχει πολλές στροφές. Δεν ξέρω τι άλλο να σου πω. Εγώ πάντως πέρασα μία ωραία χρονιά με καλούς συναδέρφους και τους αγαπημένους μου μαθητές.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158558
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 441
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 247
Σύνολο: 248

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.08 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.