*

Αποστολέας Θέμα: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23  (Αναγνώστηκε 134165 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Thea74

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 102
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Απάντηση #560 στις: Σεπτέμβριος 30, 2022, 11:11:22 μμ »
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.. τώρα πρέπει να ξεσηκωθούν ξανά και να γίνει χαμός... είναι αυτός αριθμός προσλήψεων? στις 7000 μόνο 100? ντροπή!!!! να δω τι θα πουν αύριο πάλι στα κανάλια... και τί έχουμε να περιμένουμε από δω κ πέρα? 50? 60? με το σταγονόμετρο...

πάμε τώρα για γ φάση στις  20 Οκτώβρη σύμφωνα με patreas με Ζέπ, δυεπ,ελαχιστα γενικής κενά
και υπόλοιπα παράλληλης (πιστεύω θα πάρει πολλά)
Αν γνωρίζει κάποιος/α κάτι περισσότερο για ημερομηνία μήπως μετριάσει την απογοήτευση μας

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:15:49 »

Αποσυνδεδεμένος Napa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 33
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Απάντηση #561 στις: Σεπτέμβριος 30, 2022, 11:16:54 μμ »
Εγω απογοητευτηκα. Η καλυψη στην παραλληλη ηταν για κοροιδια  σε πε02 κ σε πε03 κ ισως κ σε αλλους κλαδους. Ελπιζουμε σε μια σωστη γ φαση. Συμφωνω οτι πρεπει ολοι συλλογικα, εκπαιδευτικοι κ γονεις να πραξουμε τα δεοντα.

Αποσυνδεδεμένος ikc

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 465
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • Γραπτος.Εκπαιδευτικων
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Απάντηση #562 στις: Σεπτέμβριος 30, 2022, 11:19:07 μμ »
Nαι αλλά θα σου πει " εχω διορίσει 25.000 δεν νομίζω να πιστεύεις οτι θα παίρνω τα ίδια νούμερα στην αναπλήρωση"...
και αυτά φέτος του... χρόνου με νέους Πίνακες σε Γενική και Ειδική θα μετράς την πτώση σου κατα χιλιάδες θέσεις...
Τα έχει αυτά η "επετηρίδα"... :'(

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.. τώρα πρέπει να ξεσηκωθούν ξανά και να γίνει χαμός... είναι αυτός αριθμός προσλήψεων? στις 7000 μόνο 100? ντροπή!!!! να δω τι θα πουν αύριο πάλι στα κανάλια... και τί έχουμε να περιμένουμε από δω κ πέρα? 50? 60? με το σταγονόμετρο...

Maria_efi

  • Επισκέπτης
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Απάντηση #563 στις: Σεπτέμβριος 30, 2022, 11:22:11 μμ »
Παιδιά παραδοσιακά η γ´ φάση έχει λίγο κόσμο, όπως είχε και η β´. Μην αναμένετε κάτι για γ´ γιατί θα φάμε δεύτερη απογοήτευση. Ας μην πέφτουμε παιδιά. Πόνεσε το σημερινό και κάποιοι ήλπιζαν. Πάμε γερά για τις επόμενες. Καλό κουράγιο! (Παιδιά της ειδικής μην τα παρατάτε, μπορεί να χάθηκε μία μάχη αλλά δε χάθηκε ο πόλεμος).

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:15:49 »

Αποσυνδεδεμένος miki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Γυναίκα
  • :)
    • Προφίλ
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Απάντηση #564 στις: Σεπτέμβριος 30, 2022, 11:43:08 μμ »
Παιδιά παραδοσιακά η γ´ φάση έχει λίγο κόσμο, όπως είχε και η β´. Μην αναμένετε κάτι για γ´ γιατί θα φάμε δεύτερη απογοήτευση. Ας μην πέφτουμε παιδιά. Πόνεσε το σημερινό και κάποιοι ήλπιζαν. Πάμε γερά για τις επόμενες. Καλό κουράγιο! (Παιδιά της ειδικής μην τα παρατάτε, μπορεί να χάθηκε μία μάχη αλλά δε χάθηκε ο πόλεμος).

Μπα μετά το σημερινό δε περιμένω θαύματα.. Αλλά λες, να είμαστε κοντά κ να γίνεται αυτο.. με το σταγονόμετρο. όσο κοντά κ να θεωρούμαστε αν συνεχίσει έτσι με την καινούργια χρονιά και άμα θα μας καλέσουν... τι να πω... Θέλει γερό στομάχι... Μέσα Οκτωβρίου θα είναι η γ φάση η θα παίζουμε πάλι από βδομάδα σε βδομάδα?..

Αποσυνδεδεμένος miki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Γυναίκα
  • :)
    • Προφίλ
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Απάντηση #565 στις: Σεπτέμβριος 30, 2022, 11:45:56 μμ »
πάμε τώρα για γ φάση στις  20 Οκτώβρη σύμφωνα με patreas με Ζέπ, δυεπ,ελαχιστα γενικής κενά
και υπόλοιπα παράλληλης (πιστεύω θα πάρει πολλά)
Αν γνωρίζει κάποιος/α κάτι περισσότερο για ημερομηνία μήπως μετριάσει την απογοήτευση μας

Ελπίζω να μην αρχίσουν πάλι.. 20 Οκτώβρη, 25, 28 κ πάει λέγοντας... γιατί μετα το σημερινό τα νεύρα μας δεν ειναι καλά....

Αποσυνδεδεμένος Travel Girl

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 250
    • Προφίλ
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Απάντηση #566 στις: Σεπτέμβριος 30, 2022, 11:46:17 μμ »
Μην ξεχνάτε πως εντός της χρονιάς θα δοθούν σταδιακά και τα νέα Τμήματα Ένταξης.. Αυτό δεν μας πληροφόρησαν από το Υπουργείο στην έναρξη της σχολικής χρονιάς;;

Αποσυνδεδεμένος Galactica

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Απάντηση #567 στις: Οκτώβριος 01, 2022, 01:20:05 πμ »
πάμε τώρα για γ φάση στις  20 Οκτώβρη σύμφωνα με patreas με Ζέπ, δυεπ,ελαχιστα γενικής κενά
και υπόλοιπα παράλληλης (πιστεύω θα πάρει πολλά)
Αν γνωρίζει κάποιος/α κάτι περισσότερο για ημερομηνία μήπως μετριάσει την απογοήτευση μας

Έχει αναφερθεί ο patreas σε ημερομηνία γ' φάσης; ελπίζω να γίνει σύντομα...!  :'(

Αποσυνδεδεμένος Castor

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Απάντηση #568 στις: Οκτώβριος 01, 2022, 01:59:15 πμ »
Γεια σας συνάδελφοι!

Με πήραν στην Γ' Κυκλάδων(ΠΕ02) και απ'οτι είδα στον πίνακα πρέπει να είμαι ο μοναδικός φιλόλογος γενικής που τοποθετήθηκε εκεί.

Επειδή είναι η πρώτη φορά που αναλαμβάνω ως αναπληρωτής οποιαδήποτε πληροφορία ( σπίτια, σχολεία κτλ.) θα μου ήταν υπερπολύτιμη.

Επίσης θα ήθελα να σας ρωτήσω αν πάρω τηλ. στη Δευτεροβάθμια τη Δευτέρα, υπάρχει περίπτωση να μου πουν σε ποιο νησί τοποθετήθηκα για να επισπεύσω τις διαδικασίες μετακίνησης μιας και είμαι από τη Βόρεια Ελλάδα; Φαντάζομαι ότι θα μου πουν διότι 1 κενό θα υπήρχε λογικά για να πάρουν μόνο εμένα...


Αποσυνδεδεμένος trust no one

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3963
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ86 (ΠΕ19)
    • Προφίλ
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Απάντηση #569 στις: Οκτώβριος 01, 2022, 02:23:33 πμ »
Ανανεώθηκε ο εκκαθαρισμένος πίνακας αναπληρωτών μετά τη σημερινή φάση:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ij8xKq1UWe20v-ZCQQLkc6UgRY3Tmm45ULVjhZnhCFY/edit?usp=sharing

Αποσυνδεδεμένος anaek

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 45
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Απάντηση #570 στις: Οκτώβριος 01, 2022, 02:25:46 πμ »
μπορουμε να βρουμε καπου τα κενα?


Αποσυνδεδεμένος Lucifer

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 615
    • Προφίλ
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Απάντηση #571 στις: Οκτώβριος 01, 2022, 07:38:05 πμ »
Ελπίζω να μην αρχίσουν πάλι.. 20 Οκτώβρη, 25, 28 κ πάει λέγοντας... γιατί μετα το σημερινό τα νεύρα μας δεν ειναι καλά....
Αρχές Νοέμβρη η επόμενη φάση, αφού βγουν οι νέες αποφάσεις για την Παράλληλη...

Αποσυνδεδεμένος Marphil

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 525
  • Φύλο: Γυναίκα
  • «Κάθε πρόχειρη γραφή [θέλει] τον Πικιώνη της»
    • Προφίλ
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Απάντηση #572 στις: Οκτώβριος 01, 2022, 07:55:28 πμ »
Γεια σας συνάδελφοι!

Με πήραν στην Γ' Κυκλάδων(ΠΕ02) και απ'οτι είδα στον πίνακα πρέπει να είμαι ο μοναδικός φιλόλογος γενικής που τοποθετήθηκε εκεί.

Επειδή είναι η πρώτη φορά που αναλαμβάνω ως αναπληρωτής οποιαδήποτε πληροφορία ( σπίτια, σχολεία κτλ.) θα μου ήταν υπερπολύτιμη.

Επίσης θα ήθελα να σας ρωτήσω αν πάρω τηλ. στη Δευτεροβάθμια τη Δευτέρα, υπάρχει περίπτωση να μου πουν σε ποιο νησί τοποθετήθηκα για να επισπεύσω τις διαδικασίες μετακίνησης μιας και είμαι από τη Βόρεια Ελλάδα; Φαντάζομαι ότι θα μου πουν διότι 1 κενό θα υπήρχε λογικά για να πάρουν μόνο εμένα...



Καλή αρχή! Να καλέσεις στη ΔΔΕ! Μην αγχώνεσαι! Τα πράγματα στη Γ Κυκλάδων είναι χαλαρά, σπίτι θα βρεις εύκολα (συνήθως ενοικιαζόμενα δωμάτια), οι ρυθμοί ζωής κυλούν διαφορετικά εκεί! 😊

Αποσυνδεδεμένος miki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Γυναίκα
  • :)
    • Προφίλ
Απ: B Φάση Αναπληρωτών 2022-23
« Απάντηση #573 στις: Οκτώβριος 01, 2022, 08:19:10 πμ »
Ανανεώθηκε ο εκκαθαρισμένος πίνακας αναπληρωτών μετά τη σημερινή φάση:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ij8xKq1UWe20v-ZCQQLkc6UgRY3Tmm45ULVjhZnhCFY/edit?usp=sharing
Ευχαριστούμε πολύ για άλλη μια φορά!!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158552
  • Σύνολο θεμάτων: 19199
  • Σε σύνδεση σήμερα: 575
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 16
Επισκέπτες: 508
Σύνολο: 524

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.111 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.