*

Αποστολέας Θέμα: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια  (Αναγνώστηκε 4324448 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ELSA07

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 29
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #13216 στις: Φεβρουάριος 21, 2015, 12:26:57 μμ »
Απαντήσεις μη περιμένετε!!!
Συνεχίστε εσείς τη φαγωμάρα μεταξύ σας. Έγινε όπως βλέπω ένα αγαπημένο σπορ!!!!!!
Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗ ΖΗΣΕΙΣ!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:52:53 »

Αποσυνδεδεμένος rollo_tomassi

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1402
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #13217 στις: Φεβρουάριος 21, 2015, 03:02:24 μμ »
..........." ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ................."

.... Είσαι το ίδιο και χειρότερος με αυτούς που σε ... αδίκησαν .....
Τι να πεις για αυτόν τον άνθρωπο. Χαρακτηρίζει όταν 4 σειρές πριν έχει ποδοσφαιροποιήσει όλο το θέμα.

Στον καθένα μιλάς με τη γλώσσα που καταλαβαίνει.
Στους πολιτικούς για ψήφους.
Για κάποιους άλλους θα κρατήσεις τα έργα σου.
Έλσα έχεις δίκιο. Απλά κάποιοι δεν έχουν άλλο βήμα να μιλήσουν και διαμαρτύρονται εδώ.
Εγώ θα σταματήσω να γκρινιάζω, έχω ήδη έτοιμη την τεκμηρίωση και...
Να δώσω ένα δείγμα δωρεάν; ΠΕ05 4 άτομα πλεόνασμα στη Δράμα (σε σχέση με τις 2 διαπιστωτικές)...
Να συνεχίσω ή θα ταράξω την ψυχραιμία κάποιων;

Αποσυνδεδεμένος forschung

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 344
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #13218 στις: Φεβρουάριος 21, 2015, 07:20:39 μμ »
Να δώσω ένα δείγμα δωρεάν; ΠΕ05 4 άτομα πλεόνασμα στη Δράμα (σε σχέση με τις 2 διαπιστωτικές)...

Πολύ σωστά!
Στη Δράμα σύμφωνα με τις διαπιστωτικές πράξεις υπήρχαν 3 κενά ΠΕ05 (Γαλλικής) και μετατάχθηκαν οι εξής επτά καθηγήτριες Γαλλικής:
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΤΟΥΦΕΞΗ   ΦΩΤΕΙΝΗ
ΜΟΥΖΟΥΚH ΝΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΪΔΟY ΕΥΘΑΛΙΑ
MAQUET-ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ FANNY-ΦΑΝΗ
ΤΣΙΓΚΟΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
ΣΑΜΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Προφανώς οι "υπερβάσεις" (4 άτομα) βρίσκονται ..... στον αέρα!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 21, 2015, 07:24:54 μμ από forschung »

Αποσυνδεδεμένος ELSA07

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 29
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #13219 στις: Φεβρουάριος 21, 2015, 07:27:33 μμ »
Πολύ σωστά!
Στη Δράμα σύμφωνα με τις διαπιστωτικές πράξεις υπήρχαν 3 κενά ΠΕ05 (Γαλλικής) και μετατάχθηκαν οι εξής επτά καθηγήτριες Γαλλικής:
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΤΟΥΦΕΞΗ   ΦΩΤΕΙΝΗ
ΜΟΥΖΟΥΚH ΝΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΪΔΟY ΕΥΘΑΛΙΑ
MAQUET-ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ FANNY-ΦΑΝΗ
ΤΣΙΓΚΟΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
ΣΑΜΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Προφανώς οι υπέρβαση (4 άτομα) βρίσκονται ..... στον αέρα!

Συγγνώμη συνάδελφε που το λέω, αλλά επιτρέπεται να δημοσιεύεις ονόματα συναδέλφων σε αυτό το χώρο, χωρίς να το γνωρίζουν οι συγκεκριμένες συναδέλφισσες; Διατηρώ τις επιφυλάξεις μου!!!
Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗ ΖΗΣΕΙΣ!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:52:53 »

Αποσυνδεδεμένος forschung

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 344
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #13220 στις: Φεβρουάριος 21, 2015, 07:33:07 μμ »
Δεν δημοσιεύω εγώ τα ονόματα των καθηγητριών Γαλλικής που μετατάχθηκαν από τη Δευτεροβάθμια στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση της Περιφερειακής Ενότητα Δράμας - είναι δημοσιευμένα στην "Εφημερίδα της Κυβερνήσεως" - απλά τα αναδημοσιεύω!

Αποσυνδεδεμένος anikologr

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 449
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τα αυτοκίνητα...
    • Προφίλ
    • https://docs.google.com/forms/d/1ujwDvvYzRfhjfnvjxJfqLXnHigfiqJZl3tVxaeLOsPM/edit#
Απ: Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #13221 στις: Φεβρουάριος 21, 2015, 09:05:36 μμ »
Συγγνώμη συνάδελφε που το λέω, αλλά επιτρέπεται να δημοσιεύεις ονόματα συναδέλφων σε αυτό το χώρο, χωρίς να το γνωρίζουν οι συγκεκριμένες συναδέλφισσες; Διατηρώ τις επιφυλάξεις μου!!!
Δεν κατάλαβα γιατί είναι παράνομο?
Στοιχεία Εκπαιδευκών αντιτιθέμενων - θιγόμενων από τις υποχρεωτικές μετατάξεις

https://docs.google.com/forms/d/1ujwDvvYzRfhjfnvjxJfqLXnHigfiqJZl3tVxaeLOsPM/edit#

Αποσυνδεδεμένος geo63

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 36
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #13222 στις: Φεβρουάριος 21, 2015, 09:56:14 μμ »
Προβλέπω μήνυση και αγωγή για τουλάχιστον για τα αδικήματα αξιόποινων πράξεων όπως της συκοφαντικής δυσφήμισης και της ψευδούς καταμήνυσης να έρχεται, εάν αντιληφτούν την δημοσίευση οι ονομασθέντες

Σε συνδυασμό με όλα τα προλεχθεντα σε αυτόν τον μίτο περί παρατυπιών, ρουσφετιών  παρανομιών, αδικιών, αδιαφανειών, μεθοδεύσεων και όλων των συναφών μ@λ@κιων

αν φας την μήνυση και την αγωγή απορώ πως θα τα αποδείξεις ότι ισχύουν όλα τα παραπάνω που γράφεις και προφανώς τα συνδέεις.

Ένας δικηγόρος της σειράς και όχι ένας μέσος η άριστος στοιχειοθετεί άνετα τα παραπάνω αδίκημα και το ποιος τα έγραψε είναι το πιο απλό και εύκολο να βρει.

Θεωρώ ότι έχει εκτροχιαστεί το ζήτημα και τίθενται και θέμα προσωπικών δεδομένων που διακινούνται στο διαδίκτυο χωρίς την άδεια  του προσώπου

Άλλο ο διορισμός στο ΦΕΚ και άλλο η συκοφαντική δυσφήμηση και η ψεύδη καταμήνυση που διώκονται ποινικά

Ο διαχειριστής δεν τα βλέπει αυτά?

Το θέμα αποκτά πλέον και άλλου είδους ενδιαφέρον

Αποσυνδεδεμένος sunday

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 617
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #13223 στις: Φεβρουάριος 21, 2015, 10:20:28 μμ »
Μην προσπαθείτε να εκφοβίσετε τον κόσμο, για να μην βγουν τα πραγματικά στοιχεία στην επιφάνεια. Τα ονόματα όλων των μεταταγμένων έχουν δημοσιευθεί στις αντίστοιχες Υπουργικές Αποφάσεις και στα ΦΕΚ, δεν είναι απόρρητα. Ο καθένας μπορεί να κάνει τους πίνακες copy paste σε έναν πίνακα excel και να διαπιστώσει ποιοι και πόσοι μετατάχθηκαν ανά ΠΥΣΠΕ.

Δεν κατάλαβα ποια είναι η συκοφαντική δυσφήμιση; Το να αναφέρει κάποιος ονομαστικά ποιοι μετατάχθηκαν σε μία συγκεκριμένη περιοχή, ενώ τα ονόματα έχουν δημοσιευθεί σε επίσημα έγγραφα;

Μήπως κάποιοι για κάποιο λόγο ντρέπονται για τη μετάταξή τους;

Προβλέπω μήνυση και αγωγή για τουλάχιστον για τα αδικήματα αξιόποινων πράξεων όπως της συκοφαντικής δυσφήμισης και της ψευδούς καταμήνυσης να έρχεται, εάν αντιληφτούν την δημοσίευση οι ονομασθέντες

Σε συνδυασμό με όλα τα προλεχθεντα σε αυτόν τον μίτο περί παρατυπιών, ρουσφετιών  παρανομιών, αδικιών, αδιαφανειών, μεθοδεύσεων και όλων των συναφών μ@λ@κιων

αν φας την μήνυση και την αγωγή απορώ πως θα τα αποδείξεις ότι ισχύουν όλα τα παραπάνω που γράφεις και προφανώς τα συνδέεις.

Ένας δικηγόρος της σειράς και όχι ένας μέσος η άριστος στοιχειοθετεί άνετα τα παραπάνω αδίκημα και το ποιος τα έγραψε είναι το πιο απλό και εύκολο να βρει.

Θεωρώ ότι έχει εκτροχιαστεί το ζήτημα και τίθενται και θέμα προσωπικών δεδομένων που διακινούνται στο διαδίκτυο χωρίς την άδεια  του προσώπου

Άλλο ο διορισμός στο ΦΕΚ και άλλο η συκοφαντική δυσφήμηση και η ψεύδη καταμήνυση που διώκονται ποινικά

Ο διαχειριστής δεν τα βλέπει αυτά?

Το θέμα αποκτά πλέον και άλλου είδους ενδιαφέρον

« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 21, 2015, 10:22:42 μμ από teacher_ »

Αποσυνδεδεμένος anikologr

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 449
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τα αυτοκίνητα...
    • Προφίλ
    • https://docs.google.com/forms/d/1ujwDvvYzRfhjfnvjxJfqLXnHigfiqJZl3tVxaeLOsPM/edit#
Απ: Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #13224 στις: Φεβρουάριος 21, 2015, 10:34:13 μμ »
Προβλέπω μήνυση και αγωγή για τουλάχιστον για τα αδικήματα αξιόποινων πράξεων όπως της συκοφαντικής δυσφήμισης και της ψευδούς καταμήνυσης να έρχεται, εάν αντιληφτούν την δημοσίευση οι ονομασθέντες

Σε συνδυασμό με όλα τα προλεχθεντα σε αυτόν τον μίτο περί παρατυπιών, ρουσφετιών  παρανομιών, αδικιών, αδιαφανειών, μεθοδεύσεων και όλων των συναφών μ@λ@κιων

αν φας την μήνυση και την αγωγή απορώ πως θα τα αποδείξεις ότι ισχύουν όλα τα παραπάνω που γράφεις και προφανώς τα συνδέεις.

Ένας δικηγόρος της σειράς και όχι ένας μέσος η άριστος στοιχειοθετεί άνετα τα παραπάνω αδίκημα και το ποιος τα έγραψε είναι το πιο απλό και εύκολο να βρει.

Θεωρώ ότι έχει εκτροχιαστεί το ζήτημα και τίθενται και θέμα προσωπικών δεδομένων που διακινούνται στο διαδίκτυο χωρίς την άδεια  του προσώπου

Άλλο ο διορισμός στο ΦΕΚ και άλλο η συκοφαντική δυσφήμηση και η ψεύδη καταμήνυση που διώκονται ποινικά

Ο διαχειριστής δεν τα βλέπει αυτά?

Το θέμα αποκτά πλέον και άλλου είδους ενδιαφέρον
Πες μας τι πίνεις...
Στοιχεία Εκπαιδευκών αντιτιθέμενων - θιγόμενων από τις υποχρεωτικές μετατάξεις

https://docs.google.com/forms/d/1ujwDvvYzRfhjfnvjxJfqLXnHigfiqJZl3tVxaeLOsPM/edit#

Αποσυνδεδεμένος rollo_tomassi

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1402
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #13225 στις: Φεβρουάριος 21, 2015, 10:52:40 μμ »
Ο διαχειριστής δεν τα βλέπει αυτά?
Μάλλον με πολύ ενδιαφέρον αγαπητέ μου.

Δε με εκπλήσσει η στάση σου. Η τρομοκράτηση ήταν το αγαπημένο χόμπι των προηγούμενων, ε λογικό να έρχεσαι κι εσύ με κεκτημένη ταχύτητα. Για να μην παρεξηγηθώ, δεν περιμένω και πολλά περισσότερα από τους νυν.
Πρόκειται λοιπόν για πίνακες ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΕΝΟΥΣ στις ιστοσελίδες κάθε ΔΔΕ. Είναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΕΣ οι ΔΔΕ να δημοσιεύουν τα στοιχεία αυτά, προκειμένου να μπορούν συνάδελφοι να κάνουν ένσταση ακόμα και ονομαστική σε άλλο συνάδελφο.
Οι πηγές λοιπόν είναι οι αιτήσεις εθελοντικής μετάταξης του 2013, οι αιτήσεις μετάθεσης του 2013 και για μια συγκεκριμένη ειδικότητα και οι αιτήσεις βελτίωσης που νόμιζα ότι τις είχα χάσει, αλλά γκες γουάτ. Τις έχω κι αυτές και θα τις βάλω κι αυτές να τσιμπήσω κι άλλα ΠΥΣΔΕ προέλευσης και μόρια (μεταθέσεων και όχι υποχρ. μετατάξεων)
Το τραγικό λάθος (μάλλον δεν μπορούσε κι αλλιώς) του προηγούμενου ΚΑΘΕΣΤΩΤΟΣ ήταν ότι έβγαλε και τα ΑΜ σε κάθε απόφαση. Οπότε ήταν πολύ εύκολο με συγκεκριμένη εντολή στο excel να συνδυάσεις πίνακες.
Όλα νομιμότατα. Αυτό που έπρεπε να κάνει το ΥΠΟΠΑΙΘ, το κάνουμε εμείς. Δεν πειράζει...
Επίσης λαθάκια (ακούσια πάντα....) έκανε η κουστωδία του Α.Λ. και με τα πλεονάσματα.
Και όχι μόνο στη 2η φάση (1ες ενστάσεις) που καλύφθηκαν εκ των υστέρων με τη 2η διαπιστωτική, αλλά ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΦΑΣΗ, όπου δόθηκαν μετατάξεις από ΠΥΣΔΕ με 0 πλεόνασμα. Ξαναλέω. Στην 1η φάση. Όχι τη 2η αμέσως πριν τη 2η διαπιστωτική

υ.γ. πσυχρεμοία φίλε μου geo, πσυχρεμεία...
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 21, 2015, 10:59:47 μμ από rollo_tomassi »

Αποσυνδεδεμένος ELSA07

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 29
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #13226 στις: Φεβρουάριος 21, 2015, 11:34:06 μμ »
Μην προσπαθείτε να εκφοβίσετε τον κόσμο, για να μην βγουν τα πραγματικά στοιχεία στην επιφάνεια. Τα ονόματα όλων των μεταταγμένων έχουν δημοσιευθεί στις αντίστοιχες Υπουργικές Αποφάσεις και στα ΦΕΚ, δεν είναι απόρρητα. Ο καθένας μπορεί να κάνει τους πίνακες copy paste σε έναν πίνακα excel και να διαπιστώσει ποιοι και πόσοι μετατάχθηκαν ανά ΠΥΣΠΕ.

Δεν κατάλαβα ποια είναι η συκοφαντική δυσφήμιση; Το να αναφέρει κάποιος ονομαστικά ποιοι μετατάχθηκαν σε μία συγκεκριμένη περιοχή, ενώ τα ονόματα έχουν δημοσιευθεί σε επίσημα έγγραφα;

Μήπως κάποιοι για κάποιο λόγο ντρέπονται για τη μετάταξή τους;

Ναι όπως τα λες, επίσημα έγγραφα του κράτους... εσύ τι ακριβώς αντιπροσωπεύεις;;; Τι είσαι ακριβώς... δικηγόρος; Ξέρεις ότι ακόμη και σε μία αγωγή που γίνεται και εμπλέκονται και άλλα άτομα, οφείλει το δικαστήριο να κοινοποιήσει το έγγραφο στα άτομα αυτά; Πρόσεχε τι γράφεις και ποιούς αναφέρεις ερήμην τους, θα βρεις κανένα μπελά για συκοφαντική δυσφήμιση!!!!!!

Να ντρέπεσαι εσύ και οι όμοιοι σου που μιλάτε συνεχώς για βύσματα και διασύρετε συναδέλφους που δεν σας έφταιξαν σε τίποτα!!!!!!! Αν το Υπουργείο δεν έκανε σωστά τη δουλειά του, δεν ευθύνονται οι μεταταγμένοι!!! Ξεσπάστε τη πικρία και το θυμό σας αλλού και με άλλο τρόπο. Άντε πια σοβαρευτείτε και φερθείτε σαν ΑΝΘΡΩΠΟΙ και ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΙ...
Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗ ΖΗΣΕΙΣ!

Αποσυνδεδεμένος sunday

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 617
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #13227 στις: Φεβρουάριος 21, 2015, 11:47:58 μμ »
Ναι όπως τα λες, επίσημα έγγραφα του κράτους... εσύ τι ακριβώς αντιπροσωπεύεις;;; Τι είσαι ακριβώς... δικηγόρος; Ξέρεις ότι ακόμη και σε μία αγωγή που γίνεται και εμπλέκονται και άλλα άτομα, οφείλει το δικαστήριο να κοινοποιήσει το έγγραφο στα άτομα αυτά; Πρόσεχε τι γράφεις και ποιούς αναφέρεις ερήμην τους, θα βρεις κανένα μπελά για συκοφαντική δυσφήμιση!!!!!!

Να ντρέπεσαι εσύ και οι όμοιοι σου που μιλάτε συνεχώς για βύσματα και διασύρετε συναδέλφους που δεν σας έφταιξαν σε τίποτα!!!!!!! Αν το Υπουργείο δεν έκανε σωστά τη δουλειά του, δεν ευθύνονται οι μεταταγμένοι!!! Ξεσπάστε τη πικρία και το θυμό σας αλλού και με άλλο τρόπο. Άντε πια σοβαρευτείτε και φερθείτε σαν ΑΝΘΡΩΠΟΙ και ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΙ...

Πρώτα απ' όλα εγώ προσωπικά δεν ανέφερα κάποιον ονομαστικά. Δεύτερον δεν θα μου απαγορέψεις να λέω την άποψή μου, όποιος και να είμαι. Και τέλος μήπως να μας πεις εσύ καλύτερα ποιον αντιπροσωπεύεις και για ποιον λόγο εμπλέκεσαι στη συζήτηση στο παρόν νήμα; Γιατί εγώ αντιπροσωπεύω τον εαυτό μου που έχει θιχθεί από μία άκρως αναξιοκρατική και παράτυπη διαδικασία και όσο θίγονται τα δικαιώματά μου, όχι, δεν θα ντρέπομαι να υποστηρίζω την άποψή μου.

Αποσυνδεδεμένος ELSA07

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 29
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #13228 στις: Φεβρουάριος 21, 2015, 11:57:50 μμ »
Πρώτα απ' όλα εγώ προσωπικά δεν ανέφερα κάποιον ονομαστικά. Δεύτερον δεν θα μου απαγορέψεις να λέω την άποψή μου, όποιος και να είμαι. Και τέλος μήπως να μας πεις εσύ καλύτερα ποιον αντιπροσωπεύεις και για ποιον λόγο εμπλέκεσαι στη συζήτηση στο παρόν νήμα; Γιατί εγώ αντιπροσωπεύω τον εαυτό μου που έχει θιχθεί από μία άκρως αναξιοκρατική και παράτυπη διαδικασία και όσο θίγονται τα δικαιώματά μου, όχι, δεν θα ντρέπομαι να υποστηρίζω την άποψή μου.

1. Δεν θα σου ζητήσω την άδεια να εκφράζω την άποψή μου στο παρόν νήμα!!!
2. Να λες την άποψή σου, χωρίς εμπάθεια όμως!
Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗ ΖΗΣΕΙΣ!

Αποσυνδεδεμένος sunday

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 617
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #13229 στις: Φεβρουάριος 22, 2015, 12:01:39 πμ »
1. Δεν θα σου ζητήσω την άδεια να εκφράζω την άποψή μου στο παρόν νήμα!!!
2. Να λες την άποψή σου, χωρίς εμπάθεια όμως!

Ωραία, σύμφωνοι, τότε κι εγώ δεν θα σου ζητήσω την άδεια για το πώς θα λέω την άποψή μου ούτε θα σου δώσω λογαριασμό ποιος είμαι! Πάμε παρακάτω τώρα...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159610
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 418
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 369
Σύνολο: 369

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.132 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.