*

Αποστολέας Θέμα: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια  (Αναγνώστηκε 4357595 φορές)

0 μέλη και 12 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mat

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2134
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #8162 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:35:06 πμ »
Επειδή σύμφωνα με το meteo δεν βλέπω να βρέχει σήμερα και οι θερμοκρασίες θα είναι υψηλές μέχρι και 38 θα φτάσει στην Αττική, εγώ λέω παιδιά να πάτε για κανένα μπανάκι με φίλους ή με την οικογένεια όσο προλαβαίνετε  ;)
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΜΕΡΑ  :)
 
"Υπάρχουν τριών ειδών άνθρωποι. Εκείνοι που βλέπουν, εκείνοι που βλέπουν όταν τους δείχνουν κι εκείνοι που δεν βλέπουν." Λεονάρντο Ντα Βίντσι

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:31:25 »

Αποσυνδεδεμένος greedo

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3580
  • Φύλο: Άντρας
  • Han shot first...
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #8163 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:36:49 πμ »
Επειδή σύμφωνα με το meteo δεν βλέπω να βρέχει σήμερα και οι θερμοκρασίες θα είναι υψηλές μέχρι και 38 θα φτάσει στην Αττική, εγώ λέω παιδιά να πάτε για κανένα μπανάκι με φίλους ή με την οικογένεια όσο προλαβαίνετε  ;)
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΜΕΡΑ  :)
Εγώ πήγα χθές και ήταν πολύ ωραία! Το συνιστώ σε όσους μπορούν!  ;)
  

Αποσυνδεδεμένος PAMELA27

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 280
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #8164 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:38:36 πμ »
εκεινη η γυναικα στον υπουργο κανενα νεο??? Κ ο Μπρατης τωρα εχει τα δικα του σιγα να μην μας δωσει καμια πληροφορια σημερα...

O Μr Αυριο και Αυριο δεν θα βγάλει ανακοίνωση σήμερα;
Ε τότε είναι όντως μια καλή μέρα για να βγούνε σήμερα....
Ο αστρολόγος, η χειρομάντης και η χαρτορίχτρα ταρό του Υπουργού τι λένε; Αμα λείπει και η κυρία (γυναίκα) που απαντάει στο τηλέφωνο....ε τότε του λέει το φλυτζάνι....


Ρε που μπλέξαμε....

ΥΓ. Φανταστείτε τον Αρβι σε ρόλο Μωυσή...μέχρι και ο Θεός θα τον περίμενε  ;D

Πηρα την κυρια αυτη!!!! Υπαρχει δεν ειναι φανταστικο προσωπο...

"Μετα της 12 θα ξερουμε" απαντησε. (θα βγουν ή θα ξερουμε αν θα βγουν δεν πηρα σαφης απαντηση)

Αποσυνδεδεμένος chrysana

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 77
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #8165 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:42:17 πμ »
12 το μεσημερι ή 12 του μηνα;;;;;;;;;;;;;;;;;
Λιγη ντροπη να ειχαν!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:31:25 »

Αποσυνδεδεμένος thetis_05

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 3
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #8166 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:44:38 πμ »
Καποιος χθες εγραφε εδω στο φορουμ,βαζοντας τα με θεους και δαιμονες οτι επιτελους ηρθε η ωρα να μπει μια ταξη σ αυτη τη χωρα και κακως χτυπιομαστε ολοι μας για δηθεν παρανομιες και κακες προθεσεις της κυβερνησης. Θα ηθελα να του πω οτι πλαναται πλανην οικτραν ( οτι πιο ευγενικο μπορεσα να χρησιμοποιησω ), παραθετοντας τη δικια μου εμπειρια που ειναι ακρως αληθης.Οταν στο νομο Πελλας εδωσαν 13 θεσεις στην πρωτοβαθμια,ακριβως οσοι ειναι και οι πλεοναζοντες ΠΕ05 (γαλλικων) στη δευτεροβαθμια, το ΔΣ των γερμανικων ειπε σε επιπεδο περιφερειας ¨πώς ειναι δυνατον να δινεται 13 κενα γαλλικων, οταν αντικειμενικα υπαρχουν μονο 5 ? ¨Η απαντηση ηταν μ αλλα λογια να αγαπιομαστε, του στυλ, αφηστε τωρα τα νουμερα, πρεπει να παρουσιασουμε καποια νουμερα και αλλα τετοια φαιδρα.Αναρρωτιεμαι λοιπον εγω τωρα.Αν κατα λαθος πιασω εγω την Πελλα και παω εκει και μου πουν κυρια μου παρτε 5 ωρες και πολλες σας ειναι.Τι θα γινει? Του χρονου θα με βγαλουν παλι υπεραριθμοι και θα με πεταξουν στη διαθεσιμοτητα? Ελεος ρε παιδια... Ας μην δουλευομαστε μεταξυ μας.Και αν καποιοι ειναι δαχτυλος καποιων ή εξυπηρετουν συγκεκριμενους ας μην υποτιμουν τοσο τη νοημοσυνη μας.Μπορει να μας θελουν μιζερους ή και γραφικους ακομη.Ηλιθιοι ομως? Ειμαστε? Ε, οχι.Δεν θα τους ευχαριστησουμε, γιατι απλα δεν ειμαστε

Αποσυνδεδεμένος Mouton

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 70
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #8167 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:48:25 πμ »


Το θέμα είναι ότι δε διαμαρτυρήθηκε για μετακινήσεις καθηγητών σε άλλα μέρη... Όχι αν υποβιβάζονται. Αυτό θα το δούμε μετά. Πάντως είναι ανώτερο επίπεδο το ΑΕΠΠ στο Λύκειο από το KODU στο δημοτικό. Αυτό δεν το συζητάμε...

Αν είσαι πληροφορικός, τότε σίγουρα θα ξέρεις ότι είναι λάθος να συγκρίνονται ανόμοια πράγματα. Αλλά μάλλον θα έχεις συμπλεύσει με τους συναδέλφους στο Στέκι που κάνανε εξαιρετική δουλειά ομολογουμένως. Μακάρι να είχαν προσπαθήσει το 1/10 όταν κινδυνεύαμε να απολυθούμε. Αλλά ήταν σίγουροι πίσω από τα διδακτορικά και τις οργανικές τους. Συνάδελφοι που και 10 ώρες να πάρει η Πληροφορική στο Λύκειο, δύο ώρες στο Γυμνάσιο και να μπει και στο Δημοτικό, πάλι δυσαρεστημένοι θα είναι αν δεν είναι η ΑΕΠΠ πανελλαδικώς εξεταζόμενο. Είναι πολλά τα λεφτά βλέπεις....

Πες τα ρε μάστορα να αγίασει το στόμα σου. Εγω 12 χρόνια τώρα το λέω ότι οι πληροφορικοι είμαστε η χειρότερη φάρα.  Πριν 1 μήνα εν μέσω διαθεσιμοτητων ο κόσμος καιγόταν και οι πληροφορικοι φαγωνομαστε μεταξύ μας εάν οι ΠΕ19 ειναι ανώτεροι απο τους ΠΕ20, εάν οι ΑΣΕΠΙΤΕΣ ειναι οι μόνοι άξιοι να παραμείνουν στην εκπαίδευση. Οταν δε βγήκαν οι εθελοντικές για α δημοτικά οι περισσότεροι "προφεσοροι" τις απαξιωσανε μόλις όμως δέκα δέκα τρεχανε να κάνουνε αίτηση για τις υποχρεωτικές........
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 28, 2013, 11:03:30 πμ από Stelios »

Αποσυνδεδεμένος eirini23

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #8168 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:50:16 πμ »
Γιατί αργούν οι μετατάξεις; Απλούστατο, οι συνεργάτες του Υπουργού, μεταλλαγμένοι πληροφορικοί (ΠΕ03,ΠΕ04,ΠΕοτιδήποτε) γράψανε το αλγόριθμο των μετατάξεων σε QBasic http://en.wikipedia.org/wiki/QBasic, αλλά κάπου έγινε λάθος. Ήρθαν λοιπόν οι (ΠΕ19-20) και λένε ποια είναι αυτή η γλώσσα δεν την ξέρουμε. Ας το γράψουμε σε C++. http://en.wikipedia.org/wiki/C%2B%2B. Μετά ήρθε και ο Παππούς που αναφέρθηκε χθες από την Αργολίδα και ήθελε να μετατάξει τον γιό του στο Άργος, άλλη μια αλλαγή στο κώδικα και η αγωνία μας συνεχίζεται.

Αποσυνδεδεμένος troll

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 906
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #8169 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:50:55 πμ »
;D  ;D  ;D  ;D
Πρέπει να νευριάσουμε... /  Όταν είσαι
άξιος είσαι ΠΑΝΤΟΥ, Επιλεκτικά άξιος δεν υπάρχει.
(Και ακέραιος.. βεβαίως - βεβαίως)

Αποσυνδεδεμένος perastikos_kav

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2181
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #8170 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:51:11 πμ »
Νικήτα το γιατί το υπουργείο έδωσε λίγα πλεονάσματα στον κλάδο σας δεν μπορώ να το πω με σιγουριά. Υποθέτω με βάση αυτά που ξέρω οτι σας υπολόγισε αρκετές ώρες ιστορίας. Έτσι μπορεί να είναι συνάδελφοι σου στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ, αλλά να εκτιμήθηκε οτι θα χρειαστούν να καλύψουν ώρες και θα συμπληρώσουν ωράριο (έγινε σε αρκετά ΠΥΣΔΕ αυτό), οπότε... Επίσης μπορεί μεσοπρόθεσμα να σχεδιάζουν όντως αύξηση των ωρών στο Γυμνάσιο για να συνδεθεί η φοίτηση στο γυμνάσιο με πιστοποιητικό αγγλικών. Το πρόγραμμα στο γυμνάσιο ήταν ένας συμβιβασμός για να αποφευχθεί κάποια σύγκρουση με ειδικότητες που βγαίναν χαμένες από τις αλλαγές, γι' αυτό και γυρίσαμε στα παλιά. Δεν ξέρουμε τι θα γίνει του χρόνου και του παραχρόνου όμως.Τώρα το γιατί δεν έκαναν οι συνάδελφοι σου αίτηση μάλλον κάτι αντίστοιχο θα γνώριζαν. 2-3 γνωστούς-ές που έχω φροντίσαν να μάθουν αν θα καλύπτουν ωράριο και επειδή έμαθαν οτι θα καλύπτουν δεν έκαναν αίτηση.

Αποσυνδεδεμένος ieremias

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #8171 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:52:08 πμ »


Το θέμα είναι ότι δε διαμαρτυρήθηκε για μετακινήσεις καθηγητών σε άλλα μέρη... Όχι αν υποβιβάζονται. Αυτό θα το δούμε μετά. Πάντως είναι ανώτερο επίπεδο το ΑΕΠΠ στο Λύκειο από το KODU στο δημοτικό. Αυτό δεν το συζητάμε...

Αν είσαι πληροφορικός, τότε σίγουρα θα ξέρεις ότι είναι λάθος να συγκρίνονται ανόμοια πράγματα. Αλλά μάλλον θα έχεις συμπλεύσει με τους συναδέλφους στο Στέκι που κάνανε εξαιρετική δουλειά ομολογουμένως. Μακάρι να είχαν προσπαθήσει το 1/10 όταν κινδυνεύαμε να απολυθούμε. Αλλά ήταν σίγουροι πίσω από τα διδακτορικά και τις οργανικές τους. Συνάδελφοι που και 10 ώρες να πάρει η Πληροφορική στο Λύκειο, δύο ώρες στο Γυμνάσιο και να μπει και στο Δημοτικό, πάλι δυσαρεστημένοι θα είναι αν δεν είναι η ΑΕΠΠ πανελλαδικώς εξεταζόμενο. Είναι πολλά τα λεφτά βλέπεις....

Είμαι πληροφορικός, έχω κάνει και ΑΕΠΠ και KODU και χελωνίτσα και πασχαλίτσα  ;D και επιμένω ότι είναι απέιρως δυσκολότερο το ΑΕΠΠ. Τ Ε Λ Ο Σ!

Αποσυνδεδεμένος Aκριβή

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 256
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 19
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #8172 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:53:04 πμ »
Αν είσαι πληροφορικός, τότε σίγουρα θα ξέρεις ότι είναι λάθος να συγκρίνονται ανόμοια πράγματα. Αλλά μάλλον θα έχεις συμπλεύσει με τους συναδέλφους στο Στέκι που κάνανε εξαιρετική δουλειά ομολογουμένως. Μακάρι να είχαν προσπαθήσει το 1/10 όταν κινδυνεύαμε να απολυθούμε. Αλλά ήταν σίγουροι πίσω από τα διδακτορικά και τις οργανικές τους. Συνάδελφοι που και 10 ώρες να πάρει η Πληροφορική στο Λύκειο, δύο ώρες στο Γυμνάσιο και να μπει και στο Δημοτικό, πάλι δυσαρεστημένοι θα είναι αν δεν είναι η ΑΕΠΠ πανελλαδικώς εξεταζόμενο. Είναι πολλά τα λεφτά βλέπεις....

Συγνώμη για το off topic

Καλημέρα συνάδελφε gioas,

εάν και δεν βρισκόμαστε στο σωστό θέμα για να συζητάμε ζητήματα που άπτονται των ειδικοτήτων μας δεν μπορώ να αφήσω ασχολίαστο το τελευταίο σου μήνυμα.  Πιστεύω ότι εάν έχεις κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα με τους ανθρώπους που απαρτίζουν το στέκι των πληροφορικών θα έπρεπε να απευθυνθείς σε αυτούς.  Δεν θεωρώ ότι είναι έντιμο να αφήνεις σκιές και να κατηγορείς ανθρώπους που προσπαθούν για το μέλλον της πληροφορικής στην εκπαίδευση.  Ουσιαστικά γράφεις ότι το κάνουν για ιδιοτελείς σκοπούς και ότι στο νου τους έχουν τα μαύρα χρήματα των ιδιαίτερων μαθημάτων.  Αυτό καταλαβαίνω εγώ από το post σου.  Εάν πράγματι το πιστεύεις μπες στο στέκι και κατηγόρησε τους ευθέως και επώνυμα και όχι με έμμεσο τρόπο μέσω κάποιου άλλου forum και ανώνυμα.






Αποσυνδεδεμένος sunday

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 617
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #8173 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:55:59 πμ »
Καποιος χθες εγραφε εδω στο φορουμ,βαζοντας τα με θεους και δαιμονες οτι επιτελους ηρθε η ωρα να μπει μια ταξη σ αυτη τη χωρα και κακως χτυπιομαστε ολοι μας για δηθεν παρανομιες και κακες προθεσεις της κυβερνησης. Θα ηθελα να του πω οτι πλαναται πλανην οικτραν ( οτι πιο ευγενικο μπορεσα να χρησιμοποιησω ), παραθετοντας τη δικια μου εμπειρια που ειναι ακρως αληθης.Οταν στο νομο Πελλας εδωσαν 13 θεσεις στην πρωτοβαθμια,ακριβως οσοι ειναι και οι πλεοναζοντες ΠΕ05 (γαλλικων) στη δευτεροβαθμια, το ΔΣ των γερμανικων ειπε σε επιπεδο περιφερειας ¨πώς ειναι δυνατον να δινεται 13 κενα γαλλικων, οταν αντικειμενικα υπαρχουν μονο 5 ? ¨Η απαντηση ηταν μ αλλα λογια να αγαπιομαστε, του στυλ, αφηστε τωρα τα νουμερα, πρεπει να παρουσιασουμε καποια νουμερα και αλλα τετοια φαιδρα.Αναρρωτιεμαι λοιπον εγω τωρα.Αν κατα λαθος πιασω εγω την Πελλα και παω εκει και μου πουν κυρια μου παρτε 5 ωρες και πολλες σας ειναι.Τι θα γινει? Του χρονου θα με βγαλουν παλι υπεραριθμοι και θα με πεταξουν στη διαθεσιμοτητα? Ελεος ρε παιδια... Ας μην δουλευομαστε μεταξυ μας.Και αν καποιοι ειναι δαχτυλος καποιων ή εξυπηρετουν συγκεκριμενους ας μην υποτιμουν τοσο τη νοημοσυνη μας.Μπορει να μας θελουν μιζερους ή και γραφικους ακομη.Ηλιθιοι ομως? Ειμαστε? Ε, οχι.Δεν θα τους ευχαριστησουμε, γιατι απλα δεν ειμαστε

Οι θέσεις των Γαλλικών στις περισσότερες Διευθύνσεις δεν συμβαδίζουν με τα πραγματικά κενά. Στη Χαλκιδική που φέτος ήμουν με απόσπαση και γνωρίζω την κατάσταση, έδωσαν 10 πλεονάζοντες και 10 κενά στην Πρωτοβάθμια, ενώ χρειάζονται μόνο 3 εκπαιδευτικοί στα Δημοτικά και είμαι σίγουρη γι΄αυτό που λέω.

Αποσυνδεδεμένος ieremias

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #8174 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:57:32 πμ »


Το θέμα είναι ότι δε διαμαρτυρήθηκε για μετακινήσεις καθηγητών σε άλλα μέρη... Όχι αν υποβιβάζονται. Αυτό θα το δούμε μετά. Πάντως είναι ανώτερο επίπεδο το ΑΕΠΠ στο Λύκειο από το KODU στο δημοτικό. Αυτό δεν το συζητάμε...

Αν είσαι πληροφορικός, τότε σίγουρα θα ξέρεις ότι είναι λάθος να συγκρίνονται ανόμοια πράγματα. Αλλά μάλλον θα έχεις συμπλεύσει με τους συναδέλφους στο Στέκι που κάνανε εξαιρετική δουλειά ομολογουμένως. Μακάρι να είχαν προσπαθήσει το 1/10 όταν κινδυνεύαμε να απολυθούμε. Αλλά ήταν σίγουροι πίσω από τα διδακτορικά και τις οργανικές τους. Συνάδελφοι που και 10 ώρες να πάρει η Πληροφορική στο Λύκειο, δύο ώρες στο Γυμνάσιο και να μπει και στο Δημοτικό, πάλι δυσαρεστημένοι θα είναι αν δεν είναι η ΑΕΠΠ πανελλαδικώς εξεταζόμενο. Είναι πολλά τα λεφτά βλέπεις....

Πες τα ρε μάστορα να αγίασει το στόμα σου. Εγω 12 χρόνια τώρα το λέω ότι οι πληροφορικοι είμαστε η χειρότερη φάρα.  Πριν 1 μήνα εν μέσω διαθεσιμοτητων ο κόσμος καιγόταν και οι πληροφορικοι φαγωνομαστε μεταξύ μας εάν οι ΠΕ19 ειναι ανώτεροι απο τους ΠΕ20, εάν οι ΑΣΕΠΙΤΕΣ ειναι οι μόνοι άξιοι να παραμείνουν στην εκπαίδευση. Οταν δε βγήκαν οι εθελοντικές για α δημοτικά οι περισσότεροι "προφεσοροι" τις απαξιωσανε μόλις όμως δέκα δέκα τρεχανε να κάνουνε αίτηση για τις υποχρεωτικές........

Ξεχνάς και τη διαμάχη για τις "καθαρές" σχολες πληροφορικής και τις "μπασταρδεμένες"...
Πόσες ενώσεις έχουμε; 2; ΠΕΚΑΠ , ΕΠΥ; Έχουμε βγάλει κι άλλες; Γι αυτό μας πετάνε όξω...
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 28, 2013, 11:04:20 πμ από Stelios »

Αποσυνδεδεμένος Ilek05

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 111
  • Που θα μας στείλουν φέτος;
    • Προφίλ
Απ: Μετάταξη απο Δευτεροβάθμια σε Πρωτοβάθμια
« Απάντηση #8175 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:59:08 πμ »
Και σε άλλες περιοχές έγινε το ακριβώς αντίθετο... Πολύ λίγα κενά, πολύ λιγότερα από τους πλεονάζοντες, και που σίγουρα δεν φτάνουν.Ούτε για τα δημοτικά αλλά ούτε για τα μικρά γυμνάσια στα οποία οι καθηγητές βγήκαν υπεράριθμοι...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160917
  • Σύνολο θεμάτων: 19225
  • Σε σύνδεση σήμερα: 872
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 858
Σύνολο: 870

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.06 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.