*

Αποστολέας Θέμα: Προσωρινός Πίνακας Κατάταξης Αναπληρωτών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης  (Αναγνώστηκε 314272 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mentoras

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 225
    • Προφίλ
Οι υπολοιπες ειδικοτητες ποτε θα βγουν?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Panickos κ εγώ στο ίδιο τηλ πήρα κ μου είπε ότι δεν ξέρει κάτι για φυσιολογική απόκλιση που αναφέρθηκε προς τα κάτω. Μου είπε να πάω στη δευτεροβάθμια να γίνει ο έλεγχος κ αν δεν είναι έτσι να κάνω ένσταση. Τη ρώτησα αν ισχύει κάτι άλλο πέρα από το δια 100 πρωτοβάθμια 87.5 δευτεροβάθμια κ μου είπε όχι. Εσύ έχεις κρατήσει κάτι άλλο από την επικοινωνία μαζί της?
Τι να σου πω. Ένας κύριος μου είπε να πολλαπλασιάσω τα δεκαδικά με το 30. Μετά όταν ξανα-ξανα-ξαναπήρα ενώ ο συγκεκριμένος υπάλληλος ήταν εκεί δε μου μίλησε και παίζανε σπασμένο τηλέφωνο με την κοπέλα. :o Ζητούσα διευκρίνηση και δε μου απαντούσανε ευθέως. Το μόνο που λέγανε είναι ότι το σύστημα δεν κάνει λάθος. Ωραία, το σύστημα δεν κάνει λάθος. Οι ώρες είναι περασμένες σωστά (το τσέκαρα). Άρα, γιατί βγαίνουν διαφορετικά μόρια; Γιατί δεν μας λένε πώς να τα υπολογίσουμε, να γλιτώσουν και το πρήξιμο; Τι είναι πια; Κρατικό μυστικό;
Αύριο θα πάω στη Δευτεροβάθμια να δω τι θα γίνει κι αν χρειαστεί να κάνω ένσταση. Μου είπαν να πάρω και τις βεβαιώσεις προυπηρεσίας μαζί μου (μόνο που από την Πρωτοβάθμια δεν την έχω ακόμα!). Anyway, θα δούμε.

Αποσυνδεδεμένος catwoman2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1549
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
βεβαιωση προυπηρεσίας απο Πρωτοβαθμια αργουμε να παρουμε ή δινουν αυθημερον?
Σιχαίνομαι την εκπαιδευση. Λατρεύω την διδασκαλία.

Αποσυνδεδεμένος demdem

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 23
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Καλησπέρα σε όλες και όλους σας! Περίεργη η καθυστέρηση ανάρτησης του πίνακα αναπληρωτών για τον κλάδο ΠΕ01-Θεολόγων.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γνωρίζει κανείς για ποιό λόγο καθυστερούν?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Καλησπέρα σε όλες και όλους σας! Περίεργη η καθυστέρηση ανάρτησης του πίνακα αναπληρωτών για τον κλάδο ΠΕ01-Θεολόγων.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γνωρίζει κανείς για ποιό λόγο καθυστερούν?

Μάλλον επειδή δεν βγήκαν τα οριστικά αποτελέσματα του ΑΣΕΠ σας
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος mentoras

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 225
    • Προφίλ
Κοιταζω τους πινακες δευτεροβαθμιας, με μηδενικη και με, προυπηρεσια στο e-aitisi.
Δεν εχουν αναρτηθει ολες οι ειδικοτητες? Ποτε θα υπαρχουν ολες?

Αποσυνδεδεμένος ts

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 40
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Έχω μια απορία αν κάποιος έχει γράψει στον ασεπ(μαζί  με την προσαύξηση πτυχίου) 60,86 κ δεν έχει καθόλου μόρια προυπηρεσίας, στον "Πίνακα Κατάταξης Αναπληρωτών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης "   πόσα μόρια θα πρέπει να έχει;  5,86 ή αφαιρείται η προσαύξηση πτυχίου;   ??? ???

Αποσυνδεδεμένος ypernouli

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Έχω μια απορία αν κάποιος έχει γράψει στον ασεπ(μαζί  με την προσαύξηση πτυχίου) 60,86 κ δεν έχει καθόλου μόρια προυπηρεσίας, στον "Πίνακα Κατάταξης Αναπληρωτών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης "   πόσα μόρια θα πρέπει να έχει;  5,86 ή αφαιρείται η προσαύξηση πτυχίου;   ??? ???

Στον πίνακα αναπληρωτών δεν υπολογίζονται οι προσαυξήσεις από μεταπτυχιακά, πτυχίο κτλ.

Αποσυνδεδεμένος charm_quark

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 377
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ04.01
    • Προφίλ
Στον πίνακα αναπληρωτών δεν υπολογίζονται οι προσαυξήσεις από μεταπτυχιακά, πτυχίο κτλ.

Πρέπει να είναι ο μοναδικός πίνακας απο τον οποίο γίνονται προσλήψεις που δεν υπολογίζονται τα επιπλεόν προσόντα (μεταπτυχιακό, διδακτορικό κτλ κτλ)..... αλλα είναι ακριβώς όπως το λές! ;D

Τα πάντα όλα... και τα κοάλα τίποτα;;


Αποσυνδεδεμένος kakar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 477
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠE0402
    • Προφίλ
Κάνω εδώ την ερώτησή μου γιατί αφορά τον Πίνακα Αναπληρωτών που θα βγεί ούτως ή άλλως σε λίγες μέρες. Αυτός ο Πίνακας αφορά τη πρόσληψη αναπληρωτών το σχολικό έτος 2010-2011. Με δεδομένο ότι δεν προστίθενται ξανά προυπηρεσίες, αυτό σημαίνει ότι για τη σχολική χρονιά 2011-2012 ο πίνακας θα είναι ο ίδιος ακριβώς ή όσοι έχουν μόρια από ΑΣΕΠ 2009 θα μειωθούν στο μισό και αυτοί που έχουν από 2007 θα τα χάσουν?

Αποσυνδεδεμένος ka69

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
Aπό τη στιγμή που δεν έχει γίνει ασεπ υπολογίζονται τα μόρια κανονικά ,δηλαδή τα μόρια πάνω από τη βάση του ασεπ 2009 και δια δύο του 2007(χωρίς προσαυξήσεις μεταπτυχιακών, πτυχίου..) και φυσικά οι μήνες προυπηρεσίας. Δεν έχει αλλάξει κάτι για τα επόμενα δύο χρόνια..

Αποσυνδεδεμένος vagus venato

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 72
    • Προφίλ
Καλησπέρα!!

Παιδιά που ακριβώς αντιστοιχούν τα μόρια προϋπηρεσίας μονίμου εκπαιδευτικού και γιατί βρίσκεται στο πίνακα ενιαίου διορισμού, εφόσον κάποιος είναι ήδη μόνιμος εκπαιδευτικός?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 10, 2011, 04:40:34 μμ από vagus venato »
Όσο ζω...μαθαίνω και όσο μαθαίνω...ζω!!

adigoni

  • Επισκέπτης
Τηλεφωνώ για να ρωτήσω σχετικά με τη νέα ανακοίνωση του ενιαίου πίνακα αναπληρωτών, κανείς δεν το σηκώνει.....Έχω την αίσθηση ότι έχει δοθεί αυτή η σχετική εντολή.....Καλή σας μέρα....μπαινοβγαίνω ταυτόχρονα με τις δουλίτσες....Οι έξυπνοι.....σου λέει, Σαββατοκύριακο, τριήμερο έρχεται, ποιος βλάκας θα ασχοληθεί....ας περάσουμε και κανά δύο τρία ονόματα στο ντούκου....

Αποσυνδεδεμένος dimmag

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ03
    • Προφίλ
Καλησπέρα!!

Παιδιά που ακριβώς αντιστοιχούν τα μόρια προϋπηρεσίας μονίμου εκπαιδευτικού και γιατί βρίσκεται στο πίνακα ενιαίου διορισμού, εφόσον κάποιος είναι ήδη μόνιμος εκπαιδευτικός?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Μόνιμος που παραιτήθηκε

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159560
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 355
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 22
Επισκέπτες: 332
Σύνολο: 354

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.117 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.