*

Αποστολέας Θέμα: Προσωρινός Πίνακας Κατάταξης Αναπληρωτών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης  (Αναγνώστηκε 313113 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος roho

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 16
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
paramithi ab akoma den  teleiose to post pws to vgales!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος ioanna89

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3041
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Παιδιά, όταν βγουν καλό είναι να τους αποθηκεύσουμε κατευθείαν στον υπολογιστή. Μην προσπαθούμε να τους ανοίξουμε από το e-aitisi, γιατί θα πέσει...  ;D

Αποσυνδεδεμένος Gi@

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 963
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Νηπιαγωγός!!!
    • Προφίλ
Παιδιά, όταν βγουν καλό είναι να τους αποθηκεύσουμε κατευθείαν στον υπολογιστή. Μην προσπαθούμε να τους ανοίξουμε από το e-aitisi, γιατί θα πέσει...  ;D

και πως κανεις αποθηκευση????
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος Gi@

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 963
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Νηπιαγωγός!!!
    • Προφίλ
paramithi ab akoma den  teleiose to post pws to vgales!!!!!!!!!!!!!!!!


     Στη συνέχεια των αριθμ. Φ.361.1/363/64313/Δ1/16-5-2008 και 64310/Δ2/16-5-2008 εγκυκλίων, σας γνωρίζουμε ότι στην ηλεκτρονική διεύθυνση του ΥΠΕΠΘ http://www.ypepth.gr αναρτώνται οι προσωρινοί πίνακες αναπληρωτών όλων των κλάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης σχολικού έτους 2008-2009, προκειμένου να ενημερωθούν οι υποψήφιοι εκπαιδευτικοί και να υποβάλουν τυχόν ενστάσεις.
     Για διευκόλυνση των ενδιαφερομένων και των υπηρεσιών σας, στο Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα (Ο.Π.Σ.) έχει ήδη καταχωρισθεί ειδικό έντυπο ένστασης, το οποίο θα συμπληρώνεται από κάθε ενδιαφερόμενο, για τυχόν προβλήματα που αφορούν στα στοιχεία τα οποία αποτελούν κριτήριο κατάταξης στον ενιαίο πίνακα αναπληρωτών.
     Για την απάντηση στην ένσταση, μετά τον προσήκοντα έλεγχο, έχει επίσης καταχωρισθεί στο Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα (Ο.Π.Σ.) ειδικό σχετικό έντυπο .
     Διευκρινίζεται ότι η υποβολή των ενστάσεων θα γίνεται στις Δ/νσεις ή τα Γραφεία, στα οποία οι υποψήφιοι υπέβαλαν την αίτηση ένταξης στον ενιαίο πίνακα αναπληρωτών σχολ. έτους 2008-2009.
     Οι τυχόν ενστάσεις πρέπει να υποβληθούν από 18-07-2008 μέχρι και 22-07-2008.
     Οι ενστάσεις θα εξετάζονται αυθημερόν και η απάντηση θα καταχωρείται και στο Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα (Ο.Π.Σ.).
     Για τις περιπτώσεις, που προκύψουν τυχόν προβλήματα, κατά τη διαδικασία των ενστάσεων, θα γίνεται τηλεφωνική επικοινωνία με τις Υπηρεσίες μας για την άμεση αντιμετώπισή τους.
     Τα ανωτέρω έντυπα αναζητούνται στο Πεδίο: «Λοιπές Λειτουργίες» στην επιλογή: «Εκτύπωση απάντησης σε ένσταση εκπαιδευτικού».
     Οι υποψήφιοι εκπαιδευτικοί των κλάδων ΠΕ16.01, ΠΕ16.02 και ΤΕ16 επί του παρόντος θα υποβάλουν τις τυχόν ενστάσεις τους κατά τα ανωτέρω.
     Μετά την έκδοση των αποτελεσμάτων του επικείμενου διαγωνισμού του ΑΣΕΠ για τον κλάδο ΠΕ16.01, επισημαίνεται ότι θα αναρτηθούν νέοι πίνακες, στους οποίους θα περιλαμβάνονται τα μόρια που αντιστοιχούν στις βαθμολογικές μονάδες πάνω από τη βαθμολογική βάση των επιτυχόντων στο διαγωνισμό αυτό και θα μειωθούν στο μισό τα αντίστοιχα μόρια των επιτυχόντων στο διαγωνισμό του ΑΣΕΠ έτους 2001.


Αυτά τα λέει στο ΥΠΕΠΘ
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος ioanna89

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3041
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Παιδιά, όταν βγουν καλό είναι να τους αποθηκεύσουμε κατευθείαν στον υπολογιστή. Μην προσπαθούμε να τους ανοίξουμε από το e-aitisi, γιατί θα πέσει...  ;D

και πως κανεις αποθηκευση????

Δεξί κλικ ->αποθήκευση δεσμού ως... ή save link as...

Αποσυνδεδεμένος fivo

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1774
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
εμενα δεν μου ανοιγει καθολου το e-aitisi, σε σας ανοιγει;  ::)
ελεος ενα φαι ειπα να φαω και μου χει κατσει ηδη...  :P

Αποσυνδεδεμένος Gi@

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 963
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Νηπιαγωγός!!!
    • Προφίλ
Πω πω δεστε επισκεπτες αυτό το θέμα...

Πού να ανοίξει το αιτηση μετά???
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος geochem

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1020
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Παιδιά, όταν βγουν καλό είναι να τους αποθηκεύσουμε κατευθείαν στον υπολογιστή. Μην προσπαθούμε να τους ανοίξουμε από το e-aitisi, γιατί θα πέσει...  ;D

και πως κανεις αποθηκευση????

Δεξί κλικ ->αποθήκευση δεσμού ως... ή save link as...

Δεν νομίζω να αποθηκεύονται έτσι.πρέπει να μπεις στον πίνακα και μετά να κάνεις export σε excell

Αποσυνδεδεμένος Lara

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
δεν έχουν βγει ακόμα έτσι, γιατί βλέπω μόνο του 2007-8

Αποσυνδεδεμένος tama

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 739
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Μόλις τώρα μου άνοιξε εμένα... Προσπάθησε ξανά..

Αποσυνδεδεμένος pe06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • "Η διδασκαλία σπάνια ταυτίζεται με τη μάθηση..."
    • Προφίλ
Πότε ανοίγει το e-aitisi, πότε όχι...Χαμός θα γίνει....Δε θ'ανοίγουν οι πίνακες με τίποτε! Κλασικά όπως κάθε χρόνο δηλαδή!!!

Αποσυνδεδεμένος Gi@

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 963
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Νηπιαγωγός!!!
    • Προφίλ
Μόλις τώρα μου άνοιξε εμένα... Προσπάθησε ξανά..

Τι σου άνοιξε το 08-09???
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος ioanna89

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3041
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Παιδιά, όταν βγουν καλό είναι να τους αποθηκεύσουμε κατευθείαν στον υπολογιστή. Μην προσπαθούμε να τους ανοίξουμε από το e-aitisi, γιατί θα πέσει...  ;D

και πως κανεις αποθηκευση????

Δεξί κλικ ->αποθήκευση δεσμού ως... ή save link as...

Δεν νομίζω να αποθηκεύονται έτσι.πρέπει να μπεις στον πίνακα και μετά να κάνεις export σε excell

Αποθηκεύονται... είτε σε html είτε σε συμπιεσμένη μορφή. Μετά μπορείς να τα ανοίξεις από τον υπολογιστή σου με excell.

Αποσυνδεδεμένος si@

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 565
    • Προφίλ
Εμένα οχι... Χαμός!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1158560
  • Σύνολο θεμάτων: 19200
  • Σε σύνδεση σήμερα: 541
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 475
Σύνολο: 482

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.086 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.