*

Αποστολέας Θέμα: Προσωρινός Πίνακας Κατάταξης Αναπληρωτών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης  (Αναγνώστηκε 314181 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μαύρη

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1039
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Εγώ πότε θα γίνω αναπληρώτρια?
    • Προφίλ
παιδια, μιας και γνωριζετε τα πραγματα...η προυπηρεσια 1 μηνα και 9 ημερων (ωρομισθια γαρ) αντιστοιχει σε 1,36 μορια? τα υπολογιζω σωστα?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος pe06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • "Η διδασκαλία σπάνια ταυτίζεται με τη μάθηση..."
    • Προφίλ
Δεν μπορείτε να πάρετε σαν ωρομίσθιοι πάνω από 0,5 μόρια το μήνα σε κάθε βαθμίδα

Σωστά! Η λέξη-κλειδί εδώ είναι η βαθμίδα.

Αποσυνδεδεμένος eles

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 189
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
τα μόριά μου δεν συμφωνούν με αυτά τησ βεβαίωσης! Αυτοί υπέγραψαν ότι έκανα αυτές τις ώρες!

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
παιδια, μιας και γνωριζετε τα πραγματα...η προυπηρεσια 1 μηνα και 9 ημερων (ωρομισθια γαρ) αντιστοιχει σε 1,36 μορια? τα υπολογιζω σωστα?

Ανάλογα πόσες ώρες είχες σε κάθε μήνα. Υπάρχει ένα εξελάκι στα αριστερά για τον υπολογισμό των μορίων ωρομισθίων
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος pe06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • "Η διδασκαλία σπάνια ταυτίζεται με τη μάθηση..."
    • Προφίλ
παιδια, μιας και γνωριζετε τα πραγματα...η προυπηρεσια 1 μηνα και 9 ημερων (ωρομισθια γαρ) αντιστοιχει σε 1,36 μορια? τα υπολογιζω σωστα?

ΠΕ34: 1 μήνας=1 μόριο. 1 ημέρα=0,033 μόρια. (geok τι εννοείς όταν λες πως ο αριθμός των ωρών ανά μήνα επηρεάζει τον υπολογισμό των μορίων?)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 17, 2008, 10:56:48 μμ από pe06 »

Αποσυνδεδεμένος pe06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • "Η διδασκαλία σπάνια ταυτίζεται με τη μάθηση..."
    • Προφίλ
τα μόριά μου δεν συμφωνούν με αυτά τησ βεβαίωσης! Αυτοί υπέγραψαν ότι έκανα αυτές τις ώρες!

Δηλαδή, για να καταλάβω: τα μόρια της βεβαίωσης σου είναι Α. Τα μόρια στον πίνακα είναι Β. Τα μόρια που περίμενες πως θα πάρεις φέτος είναι Γ. Τι ακριβώς δε συμφωνεί??? Το Α με το Β? Το Α με το Γ???

Αποσυνδεδεμένος Μαύρη

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1039
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Εγώ πότε θα γίνω αναπληρώτρια?
    • Προφίλ
παιδια, μιας και γνωριζετε τα πραγματα...η προυπηρεσια 1 μηνα και 9 ημερων (ωρομισθια γαρ) αντιστοιχει σε 1,36 μορια? τα υπολογιζω σωστα?

Ανάλογα πόσες ώρες είχες σε κάθε μήνα. Υπάρχει ένα εξελάκι στα αριστερά για τον υπολογισμό των μορίων ωρομισθίων
ευχαριστω. συνολικα ο χρονος μου ειναι 1 μηνας και 9 μερες. τα υπολογισα ως εξης" 25μερες+9/25. συμφωνειτε?

Αποσυνδεδεμένος Μαύρη

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1039
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Εγώ πότε θα γίνω αναπληρώτρια?
    • Προφίλ
τα μόριά μου δεν συμφωνούν με αυτά τησ βεβαίωσης! Αυτοί υπέγραψαν ότι έκανα αυτές τις ώρες!

Δηλαδή, για να καταλάβω: τα μόρια της βεβαίωσης σου είναι Α. Τα μόρια στον πίνακα είναι Β. Τα μόρια που περίμενες πως θα πάρεις φέτος είναι Γ. Τι ακριβώς δε συμφωνεί??? Το Α με το Β? Το Α με το Γ???

ευχαριστω. συνολικα ο χρονος μου ειναι 1 μηνας και 9 μερες. τα υπολογισα ως εξης" 25μερες+9/25. συμφωνειτε?

Αποσυνδεδεμένος eles

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 189
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
τα μόρια της βεβαίωσης είναι Α. τα μόρια που περίμενα να πάρω είναι Α. τα μόρια που πήρα τελικά είναι Β. (για να μην πω τίποτα άλλο)

Αποσυνδεδεμένος pe06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • "Η διδασκαλία σπάνια ταυτίζεται με τη μάθηση..."
    • Προφίλ
Αφού η βεβαίωσή σου λέει πως έχεις πχ 100 μόρια & δε σου τα έχουν περάσει όλα στον πίνακα, τότε είσαι ένα κλασσικό παράδειγμα συναδέλφου που θα κάνει ένσταση. Θα προσκομίσεις τη βεβαίωσηθα διορθώσουν το λάθος τους & όλα μέλι-γάλα!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 17, 2008, 11:09:11 μμ από pe06 »

Αποσυνδεδεμένος eles

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 189
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Mακάρι! για το αν γίνεται  δεκτή η ένσταση πότε ενημερωνόμαστε; ξέρει κανείς;

Αποσυνδεδεμένος may22

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 36
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Βρε παιδιά να ρωτήσω κι εγώ κάτι άσχετο που είμαι πρωτάρα σε αυτούς τους πίνακες..
Τι είναι ειδική κατηγορία? Γιατί εγώ τελειωσα πέρσι και είμαι σειρά 530κάτι και μια άλλη που ξέρω
τελείωσε πέρσι μετά από μένα και με πολύ πιο χαμηλό γενικό και είναι τρίτη στον κατάλογο..
Απίστευτο...!

Αποσυνδεδεμένος apostolisd

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 463
  • Στρατακης:Λυκουρέντζε μου να σ φιλήσω για ΟΑΕΔίτες
    • Προφίλ
'Εχει τύχει η δευτ/θμια να γράψει στη βεβαίωση λιγότερες ώρες από τις δεδουλευμένες,και το διόρθωσαν μετά από διαμαρτυρία της εκπαιδ. 'Εχει τύχει στα αποτελέσματα του προηγούμενου ΑΣΕΠ στη στήλη με τα μόρια της πραγματικής προυπ. να βάλουν 3,5 μόρια παραπάνω (δεν το έχουν διόρθωσει ακόμα και ο εκπαιδ. δεν έκανε κάτι) αλλά μετά στους πίνακες αναπλ. είχε τη σωστή προϋπ.

'Οποιος ξέρει ωρομίσθιους εκπαιδευτικούς με παραπάνω από 11 ωρες ,μπορεί να κάνει ανώνυμη καταγγελία
Το επίκοτον του προσώπου λίαν παρά φύσιν

Αποσυνδεδεμένος pe06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 601
  • "Η διδασκαλία σπάνια ταυτίζεται με τη μάθηση..."
    • Προφίλ
Mακάρι! για το αν γίνεται  δεκτή η ένσταση πότε ενημερωνόμαστε; ξέρει κανείς;
Θα πάς από αύριο ως τις 22/7 στη Δ/νση που κατέθεσες την αίτησή σου. Πάρε ένα τηλ να ρωτήσεις μήπως χρειάζονται & τίποτε άλλα χαρτιά (κανένα πτυχίο, καμιά ταυτότητα επικυρωμένη, κλπ). Το ΥΠΕΠΘ λέει πως οι ενστάσεις θα επεξεργάζονται αυθημερόν, αυτό δεν ξέρω αν συνεπάγεται πως εσύ η ίδια θα ενημερώνεσαι τότε. Ίσως να σου πουν ΟΚ προφορικά & να περιμένεις μετά τους οριστικούς πίνακες να δεις το διορθωμένο αριθμό μορίων. Ειλικρινά δεν ξέρω κάτι περισσότερο για το θέμα των ενστάσεων & πώς εξελίσσεται...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32288
  • Τελευταία: Dialeimma
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159500
  • Σύνολο θεμάτων: 19211
  • Σε σύνδεση σήμερα: 322
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 146
Σύνολο: 147

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.121 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.