*

Αποστολέας Θέμα: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια  (Αναγνώστηκε 338130 φορές)

0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος olgalia

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1509
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #1470 στις: Νοέμβριος 16, 2008, 09:22:45 μμ »
Αν δώσουμε Χριστούγεννα, για μένα τελείωσε εδώ η ιστορία..... Είχα άσχημη ψυχολογία και για 2 μήνες δε διάβαζα.... και πάνω που ξαναξεκίνησα αρρώστησε σοβαρά η μάνα μου και τώρα τρέχουμε σε γιατρούς....
Τέλοσπάντων ό,τι είναι να γίνει θα γίνει  :(
Μπορείς να δώσεις μόνο αυτό που έχεις και γι αυτό καλά θα κάνεις να προσπαθήσεις να αποκτήσεις κάτι...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:53:34 »

Αποσυνδεδεμένος zizoulis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 726
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #1471 στις: Νοέμβριος 16, 2008, 09:23:51 μμ »
εγω παντως θα κανω μαυρα χριστουγεννα γιατι θα εχω γραψει χαλια κ θα εχει χαραμιστει τοσος κοπος.....
συμφωνω κι εγω... θα ειναι και προσφατο... παντως δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται φετος που καθυστερησαν τοσο οι αιτησεις να υπαρχει τετοια βιασυνη να γινει γρηγορα ο διαγωνισμος.

Αποσυνδεδεμένος maryk

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1213
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #1472 στις: Νοέμβριος 16, 2008, 09:24:25 μμ »
Πρώτον δεν είναι δυνατόν να έμαθαν Κυριακή ότι ο διαγωνισμός θα γίνει Δεκέμβρη εκτός αν άλλαξαν οι Ελληνικές δημόσιες υπηρεσίες και δουλεύουν και σε μέρες αργίας!Ούτε αύριο είναι δυνατόν να δωθεί απάντηση από ΑΣΕΠ ή ΥΠΕΠΘ λόγω 17 Νοέμβρη!Αν ήταν κάτι γνωστό θα είχε ανακοινωθεί την Παρασκευή επίσημα!Από Τρίτη και βλέπουμε!
Δεύτερον στην ΑΒ σήμερα υπάρχει άρθρο που αναφέρει ότι η ημερομηνία είναι αμφίβολη! http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank16_11_08_840.php !Αναφέρει επίσης το διχασμό ΑΣΕΠ-ΥΠΕΠΘ και στο θέμα του τεστ δεξιοτήτων!Το ΥΠΕΠΘ αναφέρει ως ημερομηνία 30 Νοέμβρη και το ΑΣΕΠ τίποτα!Και η συγκεκριμένη ημερομηνία (που παρεπιπτόντως έχει ανακοινωθεί επίσημα) αμφισβητείται!
Καλύτερα να έχουμε υπομονή και να μην τρέχουμε να αγοράζουμε ό,τι ακούμε!Κερδίζουν πατώντας στην αγωνία μας!
Το σίγουρο είναι πως όταν επίσημα θα υπάρχει ημερομηνία θα το μάθουμε από το φόρουμ!
ΠΕ02

Αποσυνδεδεμένος iridax

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #1473 στις: Νοέμβριος 16, 2008, 09:25:44 μμ »
εγω παντως θα κανω μαυρα χριστουγεννα γιατι θα εχω γραψει χαλια κ θα εχει χαραμιστει τοσος κοπος.....
Έλα βρε Maryva όλοι στην ίδια θέση είμαστε.Και εγώ αν δεν κάνω επανάληψη είναι σαν να μην έχω διαβάσει τίποτα και από ότι φαίνεται θα τα κάνω σαλάτα.Τι να κάνουμε??Απλά θα κάνουμε ότι προλάβουμε!!Don't panic

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:53:34 »

Αποσυνδεδεμένος maryvas

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1311
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #1474 στις: Νοέμβριος 16, 2008, 09:35:28 μμ »
εγω παντως θα κανω μαυρα χριστουγεννα γιατι θα εχω γραψει χαλια κ θα εχει χαραμιστει τοσος κοπος.....
Έλα βρε Maryva όλοι στην ίδια θέση είμαστε.Και εγώ αν δεν κάνω επανάληψη είναι σαν να μην έχω διαβάσει τίποτα και από ότι φαίνεται θα τα κάνω σαλάτα.Τι να κάνουμε??Απλά θα κάνουμε ότι προλάβουμε!!Don't panic

το θεμα ειναι οτι απο ιουνη εχω ξεκινησει διαβασμα, παρατησα τα ιδιαιτερα με σκοπο να ασχολουμαι μονο με αυτο. ακουγοντας το πρωτο διμηνο του 2009, τον καθηγητη να λεει μαρτη για να μην πω κ απριλη, πηγαινα με ρυθμο χελωνας με αποτελεσμα ενα μηνα πριν να μην εχω βγαλει παιδαγωγικα, δεν εχω αγγιξει μεσαιωνικη ιστορια κ τα κειμενα. την ιστορια της νεοελληνικης λογοτεχνιας την εχω βγαλει κουτσα στραβα. στοχος μου ηταν να τελειωσω την υλη μεχρι το δεκεμβρη κ μετα να κανω επαναληψεις. οπως καταλαβαινετε οχι επαναληψεις αλλα ουτε την υλη δε θα βγαλω. τεσπα δεν ειναι καθολου του στυλ μου η απαισιοδοξια κ το αγχος κ μου τη δινει που εχω γινει ετσι. καλη επιτυχια να εχουμε ολοι.εγω παντως ως αντιδραση εχω πιασει τα ντι βι ντι του γκρεις ανατομι (το λατρευω) κ καθομαι κ τα βλεπω. διαβασμα απο τριτη μιας κ αυριο εχω παλι φροντιστηριο

Αποσυνδεδεμένος maryk

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1213
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #1475 στις: Νοέμβριος 16, 2008, 09:38:41 μμ »
διαβασμα απο τριτη μιας κ αυριο εχω παλι φροντιστηριο
Καλά εσείς κάνετε μάθημα και 17 Νοέμβρη;;;;
ΠΕ02

Αποσυνδεδεμένος LK

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2613
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02 και ΠΕ15(?)
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #1476 στις: Νοέμβριος 16, 2008, 09:39:51 μμ »
Κάνε περικοπές στην ύλη Maryvas, για να προλάβεις και κινήσου πιο πρακτικά. Δεν είναι ανάγκη να τα διαβάσεις όλα άψογα. Ο πρώτος στόχος είνια να πιάσουμε μόρια. Σιγά μην κανείς μας πιστεύει ότι θα είναι στου 480.

Μονάχα η πραγματικότητα μπορεί να μας μάθει πώς την πραγματικότητα ν’ αλλάξουμε
                                                           Μ. Μπρεχτ

Αποσυνδεδεμένος Supreme

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1037
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #1477 στις: Νοέμβριος 16, 2008, 09:41:26 μμ »
Δεν πειράζει βρε παιδιά.Θα είμαστε προετοιμασμένοι για όλα και σε όλα στον επόμενο  :P

Αποσυνδεδεμένος DOG

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 480
  • Φύλο: Άντρας
  • Νυχτα ξελογιαστρα,νυχτα ομορφη.......
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #1478 στις: Νοέμβριος 16, 2008, 09:58:21 μμ »
παντως πρεπει να πουν συντομα την ημερομηνια να κανουμε κ εμεις ενα προγραμματισμο...αμα ειναι κ τον κανουν απριλη να βρουμε καμια καινουρια δουλεια,αν ειναι αρχες γεναρη,να στρωθουμε κ να μπουμε στην τελικη ευθεια...δεν γινεται να μη μπορει τοσος κοσμος να κανει επιλογες κ προγραμματισμο γιατι περιμενει καποιους αργοσχολους κ golden boys να βγαλουν μια απλη ημερομηνια....ελεος πια....

Αποσυνδεδεμένος maryvas

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1311
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #1479 στις: Νοέμβριος 16, 2008, 09:59:45 μμ »
Κάνε περικοπές στην ύλη Maryvas, για να προλάβεις και κινήσου πιο πρακτικά. Δεν είναι ανάγκη να τα διαβάσεις όλα άψογα. Ο πρώτος στόχος είνια να πιάσουμε μόρια. Σιγά μην κανείς μας πιστεύει ότι θα είναι στου 480.

ναι αυτο εχω σκοπο να κανω. σας ευχαριστω για την υποστηριξη. οσο για την ερωτηση αν εχουμε αυριο μαθημα, μου κανουν μαθημα δεν κανω. οποτε σε τμηματα του ασεπ δε νομιζω οτι παιζει ρολο 17 νοεμβρη κτλ. ειδικα οταν ο καθηγητης ερχεται απο αθηνα για διημερο. κανουμε καθε φορα μαθημα κυριακη κ δευτερα περιπου μια φορα το μηνα

Αποσυνδεδεμένος N.Π.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1626
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #1480 στις: Νοέμβριος 16, 2008, 10:08:24 μμ »
Το σίγουρο είναι, ότι αν γίνει ο διαγωνισμός 20 Δεκέμβρη, θα ανακοινωθεί επίσημα ώς 20 του μήνα, δηλαδή Πέμπτη..Μή στενοχωριέστε, σίγουρος δεν νιώθεις ούτε όταν διαβάζεις 1 χρόνο..Πολλά παίζουν το ρόλο τους. Θα δοκιμάσουμε και ότι γίνει..
Δεν μπορούμε να αλλάξουμε το χτές...μπορούμε όμως να αλλάξουμε το αύριο...:)

Αποσυνδεδεμένος Stratilio

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 416
  • Φύλο: Άντρας
  • Αιτία ελομένου. Θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #1481 στις: Νοέμβριος 16, 2008, 10:25:05 μμ »
Καλα βρε παιδιά ! Περιμένετε να ανακοινωθεί πρώτα επίσημα η ημερομηνία.Μη χάνετε από τώρα το κουράγιο σας !

Αποσυνδεδεμένος Rwxanh

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1501
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση -ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #1482 στις: Νοέμβριος 16, 2008, 10:34:54 μμ »
Τώρα μόλις άκουσα διαφήμιση για το Έθνος που έλεγε ότι θα έχουν στο ένθετο την Τρίτη πότε θα διαγωνιστούν οι εκπαιδευτικοί. Οπότε μάλλον είναι σίγουρο
Μονάχη έγνοια η γλώσσα μου στις αμμουδιές του Ομήρου...

Αποσυνδεδεμένος Ioli

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 345
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΑΣΕΠ 2008 - ΠΕ02 Υλη κ ημερομηνια
« Απάντηση #1483 στις: Νοέμβριος 16, 2008, 10:52:46 μμ »
Μου έρχεται το εγκεφαλικό το νιώθω.Και με την οικογενειακή προδιάθεση που έχω δε θα τη βγάλω καθαρή!!
La vita e bella

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162170
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 20
Επισκέπτες: 794
Σύνολο: 814

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.056 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.