*

Ψηφοφορία

Σε ποια πόλη θα κάνετε αίτηση?

Αθήνα
10 (27%)
Θεσσαλονίκη
8 (21.6%)
Βόλος
4 (10.8%)
Ηράκλειο
5 (13.5%)
Ιωάννινα
4 (10.8%)
Σάπες
6 (16.2%)
Πάτρα
0 (0%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 37

Η ψηφοφορία έληξε: Ιούνιος 19, 2008, 01:23:06 πμ

Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορία ΠΕ20: Ποιο παράρτημα ΑΣΠΑΙΤΕ θα δηλώσετε στη φετινή αίτηση;  (Αναγνώστηκε 11733 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος aex

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Για σας παιδιά :D Είμαι ΠΕ20 και αναρωτιέμαι αν για εμάς που η πιστοποίηση γνώσης Η/Υ, είναι το ίδιο το πτυχίο, λαμβάνουμε τα 5 μόρια στη συνολική βαθμολογιά για την εισαγωγή σε κάποια ΑΣΠΑΙΤΕ ??? Αν κάποιος το ξέρει σίγουρα, θα με έβγαζε από ένα από τα πολλά μου διλλήματα!!! Ευχαριστώ ;D

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος xyz

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 119
  • ΠΕ17.11-ΠΕ20
    • Προφίλ
Για σας παιδιά :D Είμαι ΠΕ20 και αναρωτιέμαι αν για εμάς που η πιστοποίηση γνώσης Η/Υ, είναι το ίδιο το πτυχίο, λαμβάνουμε τα 5 μόρια στη συνολική βαθμολογιά για την εισαγωγή σε κάποια ΑΣΠΑΙΤΕ ??? Αν κάποιος το ξέρει σίγουρα, θα με έβγαζε από ένα από τα πολλά μου διλλήματα!!! Ευχαριστώ ;D

Ναι, παίρνεις τα 5 μόρια για γνώση χειρισμού Η/Υ.
It's all possible!

Αποσυνδεδεμένος aex

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 171
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ναι, παίρνεις τα 5 μόρια για γνώση χειρισμού Η/Υ.

ευχαριστώ xyz!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 26, 2012, 11:52:26 μμ από Lasid »

Αποσυνδεδεμένος wizzard

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 91
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ 20
    • Προφίλ
Εστειλα σημερα την αίτηση όπως λέει ο ΚΑΥ. Ρε παιδια στην αίτηση που ρωτάει αριθμό δικαιολογητικών και στην παρένθεση θέλει να συμπληρώσουμε τον αριθμό των σελίδων, εγώ έβαλα το άθροισμα των δικαιολογητικών όπως τα περιγράφει η 2η σελίδα της αίτησης. Δεν συμπεριέλαβα στον αριθμό την υπεύθυνη δήλωση και την απόδειξη (εννοείται ότι τα έχω στείλει κ αυτά μαζί).
Λέτε να πειράζει αυτό; Γιατί στον ΚΑΥ, στην 3η σελίδα, στο 2ο άρθρο στα απαιτούμενα δικαιολογητικά έχει κ την απόδειξη κ την δήλωση..

Επίσης, πέρυσι τα αποτελέσματα πότε ανακοινώθηκαν; Θα είναι διαθέσιμα από την κεντρική ιστοσελίδα;

Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος KASIANOS

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 114
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Παιδια υπομονη διαβαστε καλα το ΚΑΥ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ

Αποσυνδεδεμένος solero

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 816
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Εστειλα σημερα την αίτηση όπως λέει ο ΚΑΥ. Ρε παιδια στην αίτηση που ρωτάει αριθμό δικαιολογητικών και στην παρένθεση θέλει να συμπληρώσουμε τον αριθμό των σελίδων, εγώ έβαλα το άθροισμα των δικαιολογητικών όπως τα περιγράφει η 2η σελίδα της αίτησης. Δεν συμπεριέλαβα στον αριθμό την υπεύθυνη δήλωση και την απόδειξη (εννοείται ότι τα έχω στείλει κ αυτά μαζί).
Λέτε να πειράζει αυτό; Γιατί στον ΚΑΥ, στην 3η σελίδα, στο 2ο άρθρο στα απαιτούμενα δικαιολογητικά έχει κ την απόδειξη κ την δήλωση..

Επίσης, πέρυσι τα αποτελέσματα πότε ανακοινώθηκαν; Θα είναι διαθέσιμα από την κεντρική ιστοσελίδα;

Ευχαριστώ.

Εγώ πάλι τα συμπεριέλαβα όλα τα χαρτιά και την υπεύθυνη δήλωση και την απόδειξη στον αριθμό σελίδων..Δεν νομίζω να πειράζει και λάθος να κάναμε εκεί..Έλεος λες να μας την ακυρώσουν γι'αυτό το λόγο?Κουφό θα είναι νομίζω..

Αποσυνδεδεμένος wizzard

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 91
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ 20
    • Προφίλ
Εστειλα σημερα την αίτηση όπως λέει ο ΚΑΥ. Ρε παιδια στην αίτηση που ρωτάει αριθμό δικαιολογητικών και στην παρένθεση θέλει να συμπληρώσουμε τον αριθμό των σελίδων, εγώ έβαλα το άθροισμα των δικαιολογητικών όπως τα περιγράφει η 2η σελίδα της αίτησης. Δεν συμπεριέλαβα στον αριθμό την υπεύθυνη δήλωση και την απόδειξη (εννοείται ότι τα έχω στείλει κ αυτά μαζί).
Λέτε να πειράζει αυτό; Γιατί στον ΚΑΥ, στην 3η σελίδα, στο 2ο άρθρο στα απαιτούμενα δικαιολογητικά έχει κ την απόδειξη κ την δήλωση..

Επίσης, πέρυσι τα αποτελέσματα πότε ανακοινώθηκαν; Θα είναι διαθέσιμα από την κεντρική ιστοσελίδα;

Ευχαριστώ.

Εγώ πάλι τα συμπεριέλαβα όλα τα χαρτιά και την υπεύθυνη δήλωση και την απόδειξη στον αριθμό σελίδων..Δεν νομίζω να πειράζει και λάθος να κάναμε εκεί..Έλεος λες να μας την ακυρώσουν γι'αυτό το λόγο?Κουφό θα είναι νομίζω..

Δεν ξέρω solero, τι να πω...

Αποσυνδεδεμένος mairi_PE20

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 75
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλησπέρα! Θέλω τη βοήθεια σας. Έχει ένα πρόβλημα το word και δεν μπορώ να ανοίξω τα αρχεία για την ασπαιτε. Μπορεί κάποιος να μου στείλει την διεύθυνση της ασπαιτε για να ταχυδρομήσω την αίτηση;
Θα στείλω την αίτηση, την υπεύθυνη δήλωση, το πτυχίο, αγγλικά και την απόδειξη των 50€, σωστά;
Πού θα στείλω τα 50€? Είναι κάποιο παράβολο?
Ευχαριστώ πολύ!

Αποσυνδεδεμένος anmais

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 182
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Καλησπέρα! Θέλω τη βοήθεια σας. Έχει ένα πρόβλημα το word και δεν μπορώ να ανοίξω τα αρχεία για την ασπαιτε. Μπορεί κάποιος να μου στείλει την διεύθυνση της ασπαιτε για να ταχυδρομήσω την αίτηση;
Θα στείλω την αίτηση, την υπεύθυνη δήλωση, το πτυχίο, αγγλικά και την απόδειξη των 50€, σωστά;
Πού θα στείλω τα 50€? Είναι κάποιο παράβολο?
Ευχαριστώ πολύ!

"...πρέπει  από 28-5-08 έως και 18-6-08 να αποστείλουν ταχυδρομικά και μόνο με συστημένη επιστολή (με την ένδειξη Επιλογή υποψηφίων ΕΠΠΑΙΚ) τα δικαιολογητικά τους, αποκλειστικά στη Γραμματεία του Ε.Π.ΠΑΙ.Κ. της Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. στην  Αθήνα (Ν.Ηράκλειο Αττικής, Σταθμός Ε.Η.Σ «Ειρήνη», Τ.Κ 14121). "
Όσο για την τραπεζική απόδειξη πρέπει να πας στην Εθνική Τράπεζα και να καταθέσεις στον λογαριασμό της ΑΣΠΑΙΤΕ το ποσό των 50Ε.Θα σου δώσουν μία απόδειξη,αυτήν θα στείλεις
Σαν να 'ταν χτες...

Αποσυνδεδεμένος mairi_PE20

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 75
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Σ' ευχαριστώ πολύ. Τον λογαριασμό της ασπαιτε; Ταυτότητα χρειάζεται να στείλουμε;

Αποσυνδεδεμένος dolphin

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 28
  • Be realist, demand the impossible:)
    • Προφίλ
.  Απόδειξη Τραπεζικής Κατάθεσης
         Η Απόδειξη Τραπεζικής Κατάθεσης για την  διαδικασία επιλογής επισυνάπτεται στην Αίτηση: Οι υποψήφιοι οφείλουν να προσκομίσουν Απόδειξη Τραπεζικής Κατάθεσης του ποσού των 50 ευρώ στην Εθνική Τράπεζα, στο Λογαριασμό της ΑΣΠΑΙΤΕ με αριθ-μό 154/54501287, με το όνομα του υποψηφίου και με την ένδειξη: «Διαδικασία ε-πιλογής-ΕΠΠΑΙΚ». Σημειώνεται επίσης για τους Εισακτέους, ότι θα πρέπει να καταβά-λουν ανά εξάμηνο φοίτησης, με την εγγραφή τους σε αυτό, το ποσό των 200 ευρώ.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159803
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 554
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 460
Σύνολο: 469

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.085 δευτερόλεπτα. 36 ερωτήματα.