*

Αποστολέας Θέμα: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο  (Αναγνώστηκε 13240 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος stroumfita

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 543
    • Προφίλ
τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« στις: Ιούνιος 06, 2008, 02:36:28 μμ »
όσοι συντοπίτες βρεθούν ας πουν τη γνώμη τους για ενδεικτικές τιμές γυμνασίου λυκείου

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:48:32 »

Αποσυνδεδεμένος JOHNK

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 01, 2008, 04:26:16 μμ »
όσοι συντοπίτες βρεθούν ας πουν τη γνώμη τους για ενδεικτικές τιμές γυμνασίου λυκείου
γεια σου οι τιμες ποικιλουν.συναδελφοι μαθηαμτικοι παιρνουν 18-20 ευρω την ωρα για δευτερα κ τριτη λυκειου.Αυτοι ομοωσ πανε συστημενοι.Εγω που συνηθως βρισκω απο αγελιεσ εφημεριδων παιρνω 15- 18 ευρω στο λυκειο και 13 ευρω στο γυμνασιο για να ειμαι λιγο πιο ανταγωνιστικος κ εφοσον δεν εχς γνωριμιες.στο γυμνασιο αλλοι συνθωσ παιρνουν 15.δεν ειδα τι κλαδο εισαι αλλα νομιζω ατεσ ειναι οι τιμες
 

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 09, 2008, 06:28:20 μμ »
Αγαπητε Γιαννη. Ειμαι Ηρακλειωτισσα, παιρνω 13 ευρω τα Γυμνασια, με μεγαλη δυσκολια και 15 ευρω το Λυκειο οπου και παλι τους φαινονται πολλα. Αν ανοιξεις τις Κρητικες αγγελιες θα δεις οτι οι περισσοτεροι κυμαινονται γυρω στα 8 με 10 ευρω.   :-\

Αποσυνδεδεμένος JOHNK

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 23, 2008, 02:37:26 πμ »
Αγαπητε Γιαννη. Ειμαι Ηρακλειωτισσα, παιρνω 13 ευρω τα Γυμνασια, με μεγαλη δυσκολια και 15 ευρω το Λυκειο οπου και παλι τους φαινονται πολλα. Αν ανοιξεις τις Κρητικες αγγελιες θα δεις οτι οι περισσοτεροι κυμαινονται γυρω στα 8 με 10 ευρω.   :-\
  Μηπως αυτοι που λες ειναι φοιτητες?Η μηπως κανουν μαθηματα σε γκρουπ και τους παιρνουν λιγοτερα?Παντως απο τουσ συναδελφουσ που ξερω τοσα παινουν.Αυτοι που βαζουν αγγελιες οπως εγω και εσυ αναγκαστιακ  θα βαλουμε χαμηλες τιμες για να ανταγωνιστουμε του σ υπολοιπους στη σελιδα αλλα αν καποιος βρισκει ιδαιτερα απο στομα σε στομα η λογω καλης φημης και καποιων ευχαριστημενων μαθητων οι τιμες ειναι αυτεσ που προανεφερα...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:48:32 »

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 18, 2008, 09:04:46 μμ »
πηρε τ αυτι μου προχθες μια γυρω στα 27 που επαιρνε 25 την ωρα..σαν να εχεις δικιο..εγω παντως δεν κατεβαζω αλλο τις τιμες μου και ας ειμαι 23...καθε φορα πηγαινα με πακο σημειωσεων και βιβλια(εμεις οι φιλολογοι αντιμετωπιζουμε μεγαλο προβλημα με τις σημειωσεις..)και στο μαθημα βεβαια αψογα προετοιμασμενη οχι να το παινευτω...βεβαια απο οτι ξερω εσεις οι μαθηματικοι "χτυπατε" λιγουλακι παραπανω ;)

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 18, 2008, 09:12:30 μμ »
ναι.."βαρατε"ηθελα να πω,αλλα βλεπεις το διαβασμα με εχει "βαρεσει-χτυπησει"για τα καλααααααααααα ??? ??? ??? ??? ???

Αποσυνδεδεμένος Γεωργία Κ.

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 31
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "το δρόμο τον φτιάχνεις καθώς περπατάς"
    • Προφίλ
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 18, 2008, 09:32:21 μμ »
Μια καθηγήτρια στο Παν/μιο με συμβούλευσε να παίρνω όχι κάτω απο 15 euro..
Είναι ,λέει, ότι πρέπει..όσο να ναι παν/μιο βγάλαμε..αμοιβόμαστε και για την προετοιμσία που κάνουμε και πριν το μάθημα..τέλος πάντων δίκη μου γνώμη είναι ότι αυτό είναι ένα καλό ποσό για να σε παιρνούν και στα σοβαρά..

Αποσυνδεδεμένος elbono

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 323
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕΟ2
    • Προφίλ
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 19, 2008, 08:48:17 πμ »
δικιο εχετε βρα παιδια αλλα δεν μπορεις την πρωτη χρονια που δουλευεις την α γυμνασιου να την χρεωνεις 15 ευρω την ωρα???ε???γνωμη μου παντα....

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Απάντηση #8 στις: Αύγουστος 20, 2008, 05:24:20 μμ »
το προβλημα ειναι ο ανταγωνισμος...οσο υπαρχουν ατομα (λεω ατομα γιατι πολλοι απο οσους διαφημιζονται ως καθηγητες και κανουν ιδιατερα εχουν βγαλει λυκειο η καποια σχολη χωρις στον ηλιο μοιρα και κανουν αυτη τη δουλει επειδη κανεις δεν τους ελεγχει) που αναλαμβανουν μαθητες για ενα κομματι ψωμι....εμεις θα εχουμε  προβλημα μεχρι να βγαλουμε φημη,μερα απο αρκετα χρονακια και παλι δεν θα μπορουμε να παιρνουμε οσα θελουμε γιατι θα εξακολουθουν να υπαρχουν αυτοι που προαναφερα...

Αποσυνδεδεμένος virgi

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 371
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Απάντηση #9 στις: Αύγουστος 20, 2008, 05:57:42 μμ »
Παιδια εγω παιρνω 10 ευρω την ωρα και παλι πολλα τους φαινονται! Αλλα ποσο πια να το κατεβασεις? Κι εγω με καθηγητες που εχω μιλησει μου χουν πει να μη ριχνω την τιμη και να παιρνω ακομα και 15 ευρω. Κι ετσι ειναι δηλαδη γιατι αυτη ειναι η δουλεια μας και πρεπει να αμοιβομαστε κανονικα. Αλλιως δε μας παιρνουν και στα σοβαρα, οπως ειπε και καποιος συναδελφος.

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Απάντηση #10 στις: Αύγουστος 21, 2008, 08:13:43 μμ »
Γιωτα μου παιρνεις λιγα και αν εισαι και μικρη στην ηλικια αυτο ειναι κακο γιατι θα πιστεψουν οτι δεν εχεις δουλεια και γι αυτο παιρνεις λι γα και σιγουρα αυτο δεν ειναι καλο για σενα... ;)αντιθετα αν πιστευεις στην δουλεια σου και ζητας καλη αμοιβη γι αυτη τοτε θα καταλαβουν πως εχουν να κανουν με εναν ικανο και καλο εκπαιδευτικο :D

Αποσυνδεδεμένος Fringer Pint

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Απάντηση #11 στις: Αύγουστος 21, 2008, 08:29:15 μμ »
 εγώ ένα εχω να πώ.. ο καθένας αξιολογεί την δουλειά του κ αναλόγως πράττει..
δε σου λέω να "χτυπάς" 30 ευρώ την ώρα , σίγουρα όχι όμως και να παίρνεις ψίχουλα επειδή είσαι καινούριος..
 χρειάζεται  αυτοπεποίθηση κ εμπιστοσύνη σ'αυτο που είσαι κ κάνεις
..και μη ξεχνάς οτι οι γονείς πάντα παραπονιούνται για τα χρηματα και κοιτάνε να το συμφέρον τους..
 η γνώμη μου ειναι -και στο λέω εκ πειρας- όχι κάτω απο 15 κ αν τους αρέσει.. μη μασάς..αυτοπεποίθηση λέμε..
"I find television very educating. Every time somebody turns on the set, I go into the other room and read a book."
Groucho Marx

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Απάντηση #12 στις: Αύγουστος 27, 2008, 05:24:41 μμ »
συναδελφοι και παλι γεια σας :)θα ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας για το ποιες εφημεριδες πιστευετε οτι σας φερνουν τους περισσοτερους μαθητες :-\

Αποσυνδεδεμένος Fringer Pint

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: τιμές για ιδιαίτερα στο Ηράκλειο
« Απάντηση #13 στις: Αύγουστος 27, 2008, 09:40:13 μμ »
συναδελφοι και παλι γεια σας :)θα ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας για το ποιες εφημεριδες πιστευετε οτι σας φερνουν τους περισσοτερους μαθητες :-\
εγώ προσωπικά δεν έχω δουλέψει μέσω εφημερίδων..ξεκίνησα μεσω γνωστών -απο στόμα σε στόμα- με τρία ιδιαίτερα.. κ έπειτα , αφού έμειναν ευχαριστημένοι οι γονείς με τη δουλειά που έκανα βρέθηκα να έχω δέκα ιδιαίτερα..
το καλύτερο είναι να δουλεύεις με" κλίκες" ή "κύκλο" και αυτό είναι κατι που θα το πετύχεις μόνη σου..ο πρώτος χρόνος είναι δυσκολος..
 αν είσαι καλή στη δουλειά σου θα φτάσεις στο 2ο κιόλας χρόνο να απορρίπτεις ιδιαίτερα επειδή δε προλαβαίνεις..!!! :)
"I find television very educating. Every time somebody turns on the set, I go into the other room and read a book."
Groucho Marx

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32327
  • Τελευταία: pante96
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161772
  • Σύνολο θεμάτων: 19234
  • Σε σύνδεση σήμερα: 463
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 330
Σύνολο: 331

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.06 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.