*

Αποστολέας Θέμα: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11  (Αναγνώστηκε 8637 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vasilis1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Φανάριοι Νήσοι
    • Προφίλ
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 27, 2008, 10:04:09 πμ »
Η δεν γνωρίζεις τον τρόπο απόδοσης πιστωσεων του κρατικού προϋπολογισμού ή δεν θελεις.
Οταν υπάρχει συγκεκριμένος αριθμός αυτών και τελικά μεσα απο τους τρόπους που ανέφερα πιο πάνω,οι αναπληρωτες αυτού του κλάδου τραβανε αναλογικα περισσότερες τοτε αυτό τι είναι?
Όταν το λέω νομίζουν ότι είμαι  προκατειλημμένος με τους γυμναστές.Κανονισαν ραντεβού συνάντησης που?

Εκεί που υπάρχουν μαζεμένες πολλές καφετέριες
http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank18_10_08_2021.php

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:47:40 »

Αποσυνδεδεμένος giotamike

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1096
    • Προφίλ
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 27, 2008, 01:34:28 μμ »


Ευχαριστώ για την απάντηση.
Η διαφορά της ιδιοφυίας από τη βλακεία είναι ότι η ιδιοφυία έχει όρια.

Αποσυνδεδεμένος xristosmat

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Άντρας
  • Κλάδος- ...Παιδοτρίβων
    • Προφίλ
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 29, 2008, 09:06:35 μμ »
Πραγματικά απογοητευση, είναι σίγουρο ρε παιδιά αυτό;
Εγώ έχω ξεκινησει εδώ και δυό μήνες καθημερινό διάβασμα , με αυτό που διαβάζω όμως για 48 θέσεις απο τις 150 που ήταν ,μου κόπηκαν τα πόδια.
Μου είναι αδύνατο να συνεχίσω το διάβασμα έτσι... τι άλλο να πω , ....

Είναι επίσημο;  :(
μέσα στα ρούχα μου σε κρύβω σαν φωτιά
να 'χουν να λεν πως δε σε γνώρισα ποτέ
όνειρο είναι η ιστορία μας καρδιά μου
τα ξωτικά γυρνούν τις νύχτες συντροφιά μου

Αποσυνδεδεμένος geo71

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 34
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 29, 2008, 09:51:47 μμ »
Nai >:(

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:47:40 »

Αποσυνδεδεμένος xristosmat

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Άντρας
  • Κλάδος- ...Παιδοτρίβων
    • Προφίλ
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 29, 2008, 10:15:30 μμ »
Αυτό μόνο στην Ελλάδα γίνονται , θέλησα και εγώ να πιστέψω οτι είναι μάταιοι οι γενικοί αφορισμοί για την ψωροκώσταινα , για την αναξιοπιστία ,για την ζωή στο ελλαδιστάν, να σταματήσω να γκρινιάζω δηλαδή και να στρώσω κώλο να διαβάσω επιμελώς πράγματα τα οποία ήδη ξέρω - αλλα που θα πρέπει να ανταγωνιστώ με άλλους συνάδελφους. Τελικά όμως πρέπει να είμαστε η μοναδική χώρα που βγάζει ΦΕΚ και αναλόγως τα τροποποιεί. Εχω σταματήσει να δουλεύω εδώ και μήνες για να επιδοθώ αποκλειστικά στο αντικείμενό μου και έχω κρατήσει κάποια χρήματα απο τις εποχιακές δουλειές που έκανα  για να τα επενδύσω σε βιβλία και φροντιστήρια  , γιατί είχα σκοπό πλέον να προσπαθήσω να  υπηρετήσω την εκπαίδευση μιας και προέρχομαι απο την ελληνική αγορά εργασίας και είδα πόσο μάταιο είναι και εκεί για να κάνεις κάτι ολιστικό ή δημιουργικό στην χώρα μας. Τι μας έμεινε δηλαδή; σκέφτηκα , αφού δεν μας παεί το επιχειρείν, το κακώς εννοούμενο επιχειρείν;   να διδάξουμε αυτό μας έμεινε , να διδάξουμε αυτό   που αγαπήσαμε σε παιδιά , σε μαθητές μιας και ο καταναλωτικός τρόπος ζωής δεν μας ταιριάζει  και να ζήσουμε αξιοπρεπώς.

Αλλά εντάξει , για 48 θέσεις ; ...λες και με τις 150 είχαμε σοβαρές πιθανότητες θα μου πεις , λες και αμα γράφω όλες αυτές τις παπαριές θα αλλάξει κάτι , πίσω στην μιζέρια λοιπον που τόλμησα ο μαλάκας εγώ ο ρομαντικός να πιστέψω πως εμείς οι άχρηστοι Πι Εψιλον έντεκα  του εκπαιδευτικού κλάδου, χρειαζόμαστε κάπου... Τι να πω , ειλικρινά, είναι σαν να θέλουν μερικούς να μας οδηγήσουν σε πλήρη κατάθλιψη....
μέσα στα ρούχα μου σε κρύβω σαν φωτιά
να 'χουν να λεν πως δε σε γνώρισα ποτέ
όνειρο είναι η ιστορία μας καρδιά μου
τα ξωτικά γυρνούν τις νύχτες συντροφιά μου

Αποσυνδεδεμένος panostsig

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
    • Προφίλ
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 31, 2008, 01:45:05 μμ »
Συνάδελφοι γυμναστές ξυπνήστε. Το πρόβλημα στον κλάδο μας ήταν είναι και θα είναι τα ΤΑΔ. Οι Ταδίτες έρχονται από το πουθενά στον πίνακα αναπληρωτών μαζεύουν μόρια ξεκούραστα και διορίζονται.  Γι’ αυτούς γίνονται οι εκάστοτε ρυθμίσεις (30μηνο ως το 2004, 30μηνο ως το 2008), και γι’ αυτούς θα γίνονται πάντα αν δεν κάνουμε κάτι. Καταλάβετε το πριν είναι αργά. Μην ελπίζετε ούτε σε Τρίτη ώρα Φυσικής Αγωγής στα δημοτικά και γυμνάσια ούτε να εισαχθεί  στο νηπιαγωγείο. Πρέπει να αντιδράσουμε και άμεσα.   

Αποσυνδεδεμένος geo71

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 34
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Απάντηση #20 στις: Σεπτέμβριος 01, 2008, 10:53:18 μμ »
ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΑΠΟ FORUM AlfaVita

   
Re: TAD-ETAD
Απάντηση #12 - Σήμερα στις 20:34 

Οι θέσεις  των  800 και βαλε που  δούλευαν πέρυσι αναπληρωτές  στο  Καλλιπάτειρα  υπάρχουν  ακόμα   συνάδελφοι….                                                                                                       Φτάνει  να  ζητήσουμε  να μας   τις  ξαναδώσουν  και  φέτος  , με  μια  μεγάλη  και  δυναμική   παρουσία   έξω  από  το   υπουργείο   τη  Τετάρτη  στις  9 το  πρωί..

Είτε με  ένα πρόγραμμα αντίστοιχο  του  καλιπάτειρα  με  επιχορήγηση  από τη  ευρωπαϊκή  ένωση .                                                                                                                Είτε  σαν φυσική αγωγή μέχρι να  καθιερωθεί  η  τρίτη ώρα  που  αυτόματα  θα  σημάνει  και  περισσότερους   μόνιμους  διορισμούς.. 

Αν  δε  γίνει  τίποτα  φέτος  η  ώρα  μας θα  πάει  σε άλλη  ειδικότητα…..
Αν  είμαστε  μεγάλος  αριθμός  στη  συγκέντρωση  θα  το  σκεφτούν  περισσότερο…τώρα  που είναι ακόμα  νωρίς.

Ας  μη  ρωτάμε  για  ποιους από μας  χτυπάει  η  καμπάνα  για  φέτος .
Η  καμπάνα  χτυπά  για  όλους  μας….

Η  αναπλήρωση  φεύγει…..η  ωρομισθία έρχεται….

Αποσυνδεδεμένος vasilis1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Φανάριοι Νήσοι
    • Προφίλ
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Απάντηση #21 στις: Οκτώβριος 27, 2008, 09:59:58 μμ »
Να χαίρεστε  την εκπαιδευτική σας ιδιότητα:
 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΠΕΙΓΩΝ
                                               ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 27/11/08[/color] (ο ανθρωπος μάλλον ζει σε παράλληλο συμπαν)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
 
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.  ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ.
ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/10/2008 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΩΝ 200 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΩΝ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ,  ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ.
ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΚΑΤΑΦΥΓΕΤΕ ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙΤΕ.
 Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥ ΚΑΙ Η ΑΙΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΛΕΤΕ ΜΕ e-mail ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΚΛΙΚ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ e-mail ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ. ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ ΣΤΟ e-mail ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥ.
 
ΑΦΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΥΤΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/11/2008 ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΚΑΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΥΠ.Ε.Π.Θ.
 ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΚΑΙ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΙ ΓΙΑΤΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΕΡΑΣΗ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.     
-         Τα χρήματα για την υπόθεση πρέπει να κατατεθούν ονομαστικά, στον εξής λογαριασμό Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος 139/949276-33 στο όνομα Μελέτιος Μουστάκας του Στυλιανού.
-         Θα πρέπει επίσης να αποστείλετε το κάτωθι δελτίο συμπληρωμένο:
 
ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ (Εντολέας)
 
 
-         Τα δελτία μαζί με τα καταθετήρια στην Τράπεζα θα σταλούν με e-mail στο kondyli......office@gmail.com
-         Άλλως, αν δηλαδή, δεν υπάρχει e-mail, στην εξής ταχυδρομική διεύθυνση.
 
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧ. ΚΟΝΔΥΛΗΣ
ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΦΙΛΟΛΑΟΥ 127
116 32 ΑΘΗΝΑ
 
-         Όλα τα ανωτέρω θα πρέπει να έχουν ολοκληρωθεί μέχρι και την Παρασκευή 31/10/2008 για να προλάβουμε τις προθεσμίες.

Προσοχή ΔΕΝ τα έγραψε αλβανος λαθρομετανάστης αλλά εκπαιδευτικός (τρομάρα μας)

Αλλα σαυτό το μπουρδ.. ο που ζούμε μάλλον θα τους τακτοποιήσουν και αυτούς

και το λινκ:
http://www.athlitiko.gr/
Όταν το λέω νομίζουν ότι είμαι  προκατειλημμένος με τους γυμναστές.Κανονισαν ραντεβού συνάντησης που?

Εκεί που υπάρχουν μαζεμένες πολλές καφετέριες
http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank18_10_08_2021.php

Αποσυνδεδεμένος dana73

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
  • pe_60
    • Προφίλ
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Απάντηση #22 στις: Νοέμβριος 06, 2008, 10:28:28 μμ »
mporei kapoios na moy pei an exoyn kalesei fetos orosmisthious pe11 opoudipote stin ellada? eyxaristw poly
Μποζάκι

Αποσυνδεδεμένος giotamike

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1096
    • Προφίλ
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Απάντηση #23 στις: Νοέμβριος 06, 2008, 11:05:15 μμ »
1.Ωρομίσθιους έχουν καλέσει σε όλη την Ελλάδα.

2.Την εκπαιδευτική μας κοινότητα την χαιρόμαστε πάρα πολύ και ακόμα περισσότερο γιατί δεν έχουμε τύπους σαν και εσένα. Πριν λοιπόν κάνεις μάθημα ορθογραφίας σε συναδέλφους, που είναι άκρως αγενές και στη συγκεκριμένη περίπτωση πρόκειται για λάθη εκ' παραδρομής ή βιασύνης, μάθε και εσύ να βάζεις τόνους, γιατί είναι απαραίτητοι.

Πραγματικά είναι απορίας άξιον ο βαθμός της προσωπικής υπεροψίας που κουβαλάνε κάποιοι "εκπαιδευτικοί" θεωρώντας τον εαυτό τους ως καλύτερο ή πιο μορφωμένο ανάλογα την ειδικότητα στην οποία ανήκουν. Τα λόγια είναι περιττά, το κόμπλεξ που κουβαλάνε δεν έχει μέτρο. Ασχολήσου λοιπόν εσύ με την τελειότητα του κλάδου και άσε τους ΠΕ-11 εκεί που είναι.

Όταν βέβαια θα μας πεις και την ειδικότητα στην οποία ανήκεις, θα σου πω και εγώ για τα στραβά και τα αστεία αυτής, γιατί αν νομίζεις ότι τα ορθογραφικά λάθη των ΠΕ-11 είναι τα μοναδικά στραβά της εκπαίδευσης, μάλλον είσαι μακριά νυχτωμένος.

Προς το παρόν το μόνο που αξίζει είναι συγχαρητήρια για την απαξίωση και αδιαφορία που έδωσαν όλα τα μέλη του PDE στα βλακώδη μηνύματα που παραθέτεις.   

Η διαφορά της ιδιοφυίας από τη βλακεία είναι ότι η ιδιοφυία έχει όρια.

Αποσυνδεδεμένος giotamike

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1096
    • Προφίλ
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Απάντηση #24 στις: Νοέμβριος 06, 2008, 11:14:55 μμ »
Εγω ως ωρομίσθιος παλιότερα ειχα ψηφήσει και πέρυσι φίλη  νοσηλεύτρια ειχε ψηφήσει και αυτη ωρομίσθια (για την δευτεροβάμια μιλώ)

Ορίστε και ο αλάνθαστος γραμματιζούμενος κριτής. Σε μια σειρά έχει κάνει 5 λάθη εκ' των οποίων τα 2 είναι επαναλαμβανόμενα.

Ειδικότερα:

Λάθος -> Σωστό

Εγω    =     Εγώ

ειχα    =     είχα

ψηφήσει = ψηφίσει

αυτη    =    αυτή

δευτεροβάμια = δεν υπάρχει σε κανένα λεξικό


Έχουμε που έχουμε τα προβλήματά μας, ασχολούμαστε τώρα και με αυτά.

Να σε χαίρεται η εκπαιδευτική σου κοινότητα.

Σταματάω εδώ. Αρκετά.

Η διαφορά της ιδιοφυίας από τη βλακεία είναι ότι η ιδιοφυία έχει όρια.

Αποσυνδεδεμένος vasilis1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Φανάριοι Νήσοι
    • Προφίλ
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Απάντηση #25 στις: Νοέμβριος 07, 2008, 01:39:27 πμ »
Σιγά μην σκίσεις το καλσόν
Εγω δεν δημοσίευσα άρθρο κάτι σαν δελτίο τύπου αρα άστοχη η σύγκριση.
Αυτοί εισαστε σχεδόν όλοι σου αρέσει δεν σου αρέσει.
εγώ τουλάχιστον δεν γράφω δύο λέξεις το λεπτό σε πληκτρολόγιο
Εντάξει giota5?
Όταν το λέω νομίζουν ότι είμαι  προκατειλημμένος με τους γυμναστές.Κανονισαν ραντεβού συνάντησης που?

Εκεί που υπάρχουν μαζεμένες πολλές καφετέριες
http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank18_10_08_2021.php

Αποσυνδεδεμένος giotamike

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1096
    • Προφίλ
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Απάντηση #26 στις: Νοέμβριος 07, 2008, 08:54:03 πμ »
Τι να πεις τώρα, άστο καλύτερα.

Πριν κρίνεις τους άλλους όμως κοίτα τον εαυτό σου. Τα ορθογραφικά λάθη είναι λάθη και αν θέλεις να το παίζεις γραμματιζούμενος και αλάνθαστος θα πρέπει να είσαι εσύ πρώτα να γράφεις σωστά, παντού.

Το μόνο που είναι άστοχο είναι οι γενικεύσεις και τα αστεία συμπεράσματα που εξάγεις. Όχι μόνο αστεία, αλλά και βλακώδη. Γιατί αν δεν είναι βλακώδη, τότε και ο δικός σου ο κλάδος να σε χαίρεται και η δική σου εκπαιδευτική ιδιότητα είναι για... να την χαιρόμαστε.

Τώρα σχετικά με το πόσες λέξεις το λεπτό γράφεις, δεν απασχολεί κανέναν ιδιαίτερα. Γράφε και 100, κοίτα όμως και κανένα λεξικό πρώτα ή τουλάχιστον μην το παίζεις γνωστικός και μορφωμένος.

Σχετικά με το giota5, ήταν αναμενόμενο αφού δεν έχεις τι άλλο να πεις να αρχίσεις και χαρακτηρισμούς άσχετους με το θέμα. Λυπάμαι, αλλά εκεί δεν πρόκειται να σε ακολουθήσω, είναι δικό σου το πεδίο οπότε γράψε ότι θέλεις.

Δεν νομίζω ότι επιτρέπεται ανάμεσα σε συναδέλφους να υπάρχει απαξίωση και κατηγοριοποίηση λόγω της κατεύθυνσης εις την οποία ανήκουν. Θεωρώ, ότι όλοι, ο καθένας από την πλευρά του έχουμε ως αποστολή την εκπαίδευση των νέων, όπου το κύριο "ΜΑΘΗΜΑ" , είναι η καλλιέργεια των ανθρώπων. Ο κάθε ένας από εμάς μπορεί να παράγει έργο, ανεξάρτητα από την ειδικότητα στην οποία ανήκει. Πιστεύω, ότι η συνεργασία μεταξύ των εκπαιδευτικών και οι κοινές προσπάθειες είναι μονόδρομος για την αποτελεσματικότερη απόδοση του βασανισμένου πια σχολείου.
Η διαφορά της ιδιοφυίας από τη βλακεία είναι ότι η ιδιοφυία έχει όρια.

Αποσυνδεδεμένος vasilis1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Φανάριοι Νήσοι
    • Προφίλ
Απ: 48 οι θέσεις στον ΑΣΕΠ για τους ΠΕ11
« Απάντηση #27 στις: Νοέμβριος 07, 2008, 03:11:26 μμ »
Μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα.
Ανθρωπέ μου στην ουσία:
Κοιτάξτε πως θα βελτιωθείτε και δεν θα είστε στην θέση που έχετε βρεθεί και ακούστε καμία αντίθετη άποψη.
Όσο για το θέμα των γενικεύσεων διάβασε τα μηνύματά σου και κρίνε τους υπόλοιπους μετά
ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΑΙΟ

ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΦΡΟΥΤΟ ΠΟΥ ΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΤΩΝ ΤΑΔ ΔΕΝ  ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΩΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΩΣ ΑΠΛΟΙ ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ αλλά μετά θέλουν με τα μόρια που αποκτούν να διοριστούν ως γυμναστές και όχι ΩΣ  ΤΑΔΙΤΕΣ ειναι λογικό?
Μηπως να διώξουμε και κανένα άλλο εκπαιδευτικό μη ΠΕ11 για να σας βολέψουμε ακόμα περισσότερο.
Δυστυχώς δεν είμαστε όλοι χαζοί,μπορούμε να κρίνουμε και να ΣΑΣ κρινουμε
(Ξέρω  τον τρόπο του Word αλλά προτιμώ να ξεχνώ τους τόνους από το να ξεχνώ την πραγματικότητα)
Όταν το λέω νομίζουν ότι είμαι  προκατειλημμένος με τους γυμναστές.Κανονισαν ραντεβού συνάντησης που?

Εκεί που υπάρχουν μαζεμένες πολλές καφετέριες
http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank18_10_08_2021.php

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159839
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 589
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 594
Σύνολο: 603

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.106 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.