*

Αποστολέας Θέμα: Αγγλική φιλολογία με κτατακτήριες  (Αναγνώστηκε 904 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος emel+3

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
    • Προφίλ
Αγγλική φιλολογία με κτατακτήριες
« στις: Οκτώβριος 02, 2008, 08:51:23 πμ »
Καλημέρα σε όλους και καλό μήνα!Υπάρχει κάποιος που να έχει περάσει με κτατακτήριες στο τμήμα αγγλικής γλώσσας και φιλολογίας στην Αθήνα;Αν ναι ,θα ήθελα να ανταλλάξουμε πληρόφορίες σχετικά με τα μαθήματα και τους καθηγητές.Ξέρει κανείς αν δικαιούμαι δωρεάν συγγράμματα;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αγγλική φιλολογία με κτατακτήριες
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:03:31 »

Αποσυνδεδεμένος irene.a

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1013
  • ΠΕ06, I love my job!!
    • Προφίλ
Απ: Αγγλική φιλολογία με κτατακτήριες
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 02, 2008, 09:09:12 πμ »
Τελειωσα τη σχολη, κανονικα περασα, οχι με κατατακτηριες, αλλα νομιζω πως εισαι κανονικη φοιτητρια με ολα τα δικαιωματα, οχι σαν τους ταλαιπωρους του ΔΙΚΑΤΣΑ που ουτε βιβλια δεν παιρνουν. Οποτε λογικα παιρνεις δωρεαν τα βιβλια. Επισης, αν χρειαστεις πληροφοριες για καθηγητες η μαθηματα, αφου ειναι τα ιδια, ρωτα με ο,τι θες, στειλε πμ. Παρε και στη γραμματεια για ο,τι χρειαζεσαι, 7277773 και 7277774 (η εμπειρια μου ειναι οτι στο 774 ειναι πιο ευγενικοι, στο λεω γιατι ξερω ποιος το σηκωνει το τηλεφωνο!  :) ). Καλες σπουδες!!

Αποσυνδεδεμένος emel+3

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
    • Προφίλ
Απ: Αγγλική φιλολογία με κτατακτήριες
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 02, 2008, 10:46:42 πμ »
Ευχαριστω πολύ Irene για την απάντηση και για την προθυμία σου να με βοηθήσεις.Αυτή τη στιγμή υποτίθεται ότι είμαι επι πτυχίω,βλέπεις εχω περάσει αρκετά χρόνια πριν αλλά λογω παιδιών και απόστασης(μένω επαρχία για επαγγελματικούς λόγους) δεν κατάφερα ποτέ να δώσω μάθημα!Φέτος λοιπόν ξεκινάω δυναμικά με σκοπό να τελειώσω το συντομότερο δυνατό.Από  τη γραμματεία δεν έχω και τις καλύτερες εντυπώσεις,όσες φορές χρειάστηκα βοήθεια ακόμη και για τις δηλώσεις μαθημάτων δεν έτυχα καλής εξυπηρέτησης.Τώρα πλέον οι δηλώσεις γίνονται μεσω internet.Ως  επι πτυχίω πόσα μαθήματα μπορώ να δηλώσω;Τί ισχύει γενικά με την παρακολούθηση μαθημάτων;Είναι όντως υποχρεωτική και με εργασίες όπως περιγράφεται στον οδηγό σπουδών;Τελευταία ερώτηση πώς μπορώ να μάθω το βασικό σύγγραμμα για κάθε μάθημα και πού μπορώ να βρίσκω σημειώσεις απο τα μαθήματα;Συγνώμη αν σε ζάλισα

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 739
Σύνολο: 741

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.068 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.