*

Αποστολέας Θέμα: E' Φάση Αναπληρωτών  (Αναγνώστηκε 19394 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Dejavu

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
E' Φάση Αναπληρωτών
« στις: Οκτώβριος 03, 2008, 08:32:14 πμ »
Επειδή θεωρώ πως το 5ο κύμα θα είναι και το καλό άνοιξα καινούριο θέμα....    :)
Πότε λέτε να γίνει; Εγώ υπολογίζω σε 3 βδομάδες.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: E' Φάση Αναπληρωτών
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:23:49 »

Αποσυνδεδεμένος teiresias

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
Απ: E' Φάση Αναπληρωτών
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 03, 2008, 08:45:41 πμ »
Μου αρέσει η αισιοδοξία σου, και συμφωνώ απόλυτα ως προς το χρόνο πραγματοποίησης της Ε φάσης.

Με την ελπίδα ο αριθμός των προσληφθέντων να είναι τουλάχιστον αξιοπρεπής.

Παραθέτω για τους ΠΕ02 έναν εκκαθαρισμένο πίνακα, ο οποίος βασίζεται σε παλαιότερο που χρησιμοποιώ από την 1η φάση γι' αυτό και οι αριθμοί που παραπέμπουν στον ενιαίο δεν αντιστοιχούν στις πρόσφατες ανανεώσεις.
Πάντως η θέση σας στον πίνακα ανταποκρίνεται με σχετική ακρίβεια στην πραγματικότητα. (Τα λάθη είναι ανθρώπινα)
(π.χ μου έχουν ήδη επισημάνει ότι μια εγγραφή αντιστοιχεί σε κοπέλα που την έχουν πάρει αναπληρώτρια σε προηγούμενη φάση, αλλά θεώρησα ότι για ένα άτομο είναι μικρό το κακό).

Αποσυνδεδεμένος utenar

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1545
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: E' Φάση Αναπληρωτών
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 03, 2008, 09:46:57 πμ »
Εγω παντως εχασα 20 χρονια απο τη ζωη μου μεχρι να δημοσιευτει αυτη η φαση. Απο Δευτερα σε Τριτη, απο Τριτη σε Τεταρτη, απο Τεταρτη σε Πεμπτη απογευμα και τελικα πηραν ελαχιστους απο εμας! Αν γινει ετσι και με την επομενη, θ'αφησω ορφανα εξαιτιας προωρου γηρατος.

Αποσυνδεδεμένος Katerina Kfd

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 256
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: E' Φάση Αναπληρωτών
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 03, 2008, 09:55:39 πμ »
Καλημέρα και μπράβο για την αισιοδοξία σου deja vu!teiresias έχω απορία.Ο προηγούμενος πίνακάς σου με έδειχνε 100+.Στον ενιαίο έχω 840 κάτι και η τελευταία της Δ φάσης ήταν 758 απ΄ό,τι είδα.Πήρανε 46 μη τρίτεκνους,αλλά εγώ πέφτω 20+ νούμερα μόνο...Μπορεί κανείς να απαντήσει μήπως στην εξίσωσή μου;;;Φιλόλογος και ξανθιά βλέπετε...teiresias πορείς μήπως να βοηθήσεις;στο δικό σου πίνακα πάντως με δείχνει σε καλύτερη σειρά κ δεν ξέρω γιατί...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: E' Φάση Αναπληρωτών
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:23:49 »

Αποσυνδεδεμένος teiresias

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
Απ: E' Φάση Αναπληρωτών
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 03, 2008, 10:19:43 πμ »
Καλημέρα και μπράβο για την αισιοδοξία σου deja vu!teiresias έχω απορία.Ο προηγούμενος πίνακάς σου με έδειχνε 100+.Στον ενιαίο έχω 840 κάτι και η τελευταία της Δ φάσης ήταν 758 απ΄ό,τι είδα.Πήρανε 46 μη τρίτεκνους,αλλά εγώ πέφτω 20+ νούμερα μόνο...Μπορεί κανείς να απαντήσει μήπως στην εξίσωσή μου;;;Φιλόλογος και ξανθιά βλέπετε...teiresias πορείς μήπως να βοηθήσεις;στο δικό σου πίνακα πάντως με δείχνει σε καλύτερη σειρά κ δεν ξέρω γιατί...

Μήπως είσαι ένα από τα λάθη μου; Δεν ξέρω πώς γίνεται να μην έχεις κατέβει 46 άτομα κάτω. Αυτό θα ήταν το σωστό. Το μόνο που μπορώ να κάνουμε είναι να πάρουμε και μια δεύτερη γνώμη. Όλο και κάποιος φιλόλογος θα έχει κάποιο δικό του πίνακα να μοιραστεί μαζί μας.

Αγαπητοί ΠΕ02 η Ηλέκτρα (εξαιρετικό όνομα) ζητά τη βοήθειά σας... κάντε κάτι!

Αποσυνδεδεμένος Katerina Kfd

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 256
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: E' Φάση Αναπληρωτών
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 03, 2008, 10:28:48 πμ »
Στο δικό σου έχω κατεβεί και είμαι μια χαρά θέση,περίπου στο 60.Το θέμα είναι όμως ότι δεν έχουν φύγει από μπροστά τόσοι πολλοί...ίσως γιατί υπήρχαν πολλοί πιο μπροστά που δεν είχαν βάλει ΝΑΙ σε όλα και κλήθηκαν τώρα που προέκυψαν κενά στις περιοχές προτίμησης;Μόνο έτσι το εξηγώ, δεν μπορώ να βρω κάτι άλλο...Πάντως αν μπορεί κάποιος άλλος ας βοηθήσει με πίνακα.teiresias thanks!

Αποσυνδεδεμένος teri

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 534
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: E' Φάση Αναπληρωτών
« Απάντηση #6 στις: Οκτώβριος 03, 2008, 10:50:50 πμ »
electra έχει να κάνει με το ποιοι είχαν ναι σε όλα και ποιοι όχι. θα σας πω και ένα ευχάριστω. στην περιφέρεια που παρουσιάστηκα εγώ σήμερα έχει άλλα 4 κενά. οπότε σίγουρα θα υπάρξουν και άλλες φάσεις.
Oleum et operam perdidi!

Αποσυνδεδεμένος jimkold

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ε φάση Αναπληρωτών Δ/θμιας
« Απάντηση #7 στις: Οκτώβριος 07, 2008, 11:37:19 πμ »
Μήπως έχει κανείς καμία πληροφορία για την Ε φάση αναπληρωτών Δ/θμιας?
Ξέρω ότι είναι λίγο νωρίς αλλά οποιαδήποτε πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 07, 2008, 12:19:29 μμ από Lenazagor »

Αποσυνδεδεμένος zizoulis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 726
    • Προφίλ
Απ: E' Φάση Αναπληρωτών
« Απάντηση #8 στις: Οκτώβριος 07, 2008, 01:03:14 μμ »
παιδια δε θελω να απογοητευσω κανεναν, αλλα θεωρω οτι η ε φαση οπως και ολες απο δω και περα θα ειναι μικρες. αλλωστε επιβεβαιωθηκα και με τις προβλεψεις μου για τη δ φαση. η ταση εχει ηδη φανει . μην παρασυρομαστε απο τους αναπληρωτες περυσι ( κατι που θα με συνεφερε γιατι θα ημουν μεσα) φετος εχει παρει περισσοτερους μονιμους .

Αποσυνδεδεμένος tonik

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1332
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: E' Φάση Αναπληρωτών
« Απάντηση #9 στις: Οκτώβριος 07, 2008, 01:13:29 μμ »
Zizoulis, για τους αριθμούς αναπληρωτών των επόμενων φάσεων θα συμφωνήσω μαζί σου...Πολύ θα ήθελα να διαφωνήσω (γιατί και εγώ θα ήμουν εντός με τα περσινά δεδομένα), αλλα δυστυχώς... Για το πότε θα γίνει η Ε΄φάση όμως, ακούστηκε σε άλλο φόρουμ ότι ίσως θα γίνει στο τέλος της εβδομάδας. Προσωπικά δεν έχω πληροφόρηση.
Η διαίρεση της αιωνιότητας σε δευτερόλεπτα, ώρες, μέρες και χρόνια, δεν έχει σημασία πλέον,
καθώς πρωταγωνιστικό ρόλο παίζει η τελειότητα της κάθε στιγμής.

Αποσυνδεδεμένος klairh

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 38
    • Προφίλ
Απ: E' Φάση Αναπληρωτών
« Απάντηση #10 στις: Οκτώβριος 07, 2008, 01:43:17 μμ »
παιδια δε θελω να απογοητευσω κανεναν, αλλα θεωρω οτι η ε φαση οπως και ολες απο δω και περα θα ειναι μικρες. αλλωστε επιβεβαιωθηκα και με τις προβλεψεις μου για τη δ φαση. η ταση εχει ηδη φανει . μην παρασυρομαστε απο τους αναπληρωτες περυσι ( κατι που θα με συνεφερε γιατι θα ημουν μεσα) φετος εχει παρει περισσοτερους μονιμους .
Να ρωτήσω, γιατί με καίει,πόσο μικρή υπολογίζεται να είναι η Ε' φάση;Σαν τη Δ' ή ακόμα χειρότερα;

Αποσυνδεδεμένος zizoulis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 726
    • Προφίλ
Απ: E' Φάση Αναπληρωτών
« Απάντηση #11 στις: Οκτώβριος 07, 2008, 01:55:32 μμ »
για το ποτε θα γινει η ε φαση δεν εχω πληροφορηση. παντως σιγουρα μεσα στο μηνα θα υπαρξει αλλη μια φαση και μετα πιστευω θα αρχισουν τα 20 και τα 10 ατομα αναλογα με τα κενα  που θα προκυπτουν.

Αποσυνδεδεμένος klairh

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 38
    • Προφίλ
Απ: E' Φάση Αναπληρωτών
« Απάντηση #12 στις: Οκτώβριος 07, 2008, 02:11:50 μμ »
για το ποτε θα γινει η ε φαση δεν εχω πληροφορηση. παντως σιγουρα μεσα στο μηνα θα υπαρξει αλλη μια φαση και μετα πιστευω θα αρχισουν τα 20 και τα 10 ατομα αναλογα με τα κενα  που θα προκυπτουν.
Δηλαδή η Ε',αν κατάλαβα καλά,θα είναι πάλι γύρω στους 50.Το εύχομαι γιατί είμαι στο 21 του εκκαθαρισμένου.Αν την πατήσω και πάλι...τι να πω!Εύχομαι να ερθει για όλους μας αυτό που περιμένουμε γιατί έχουμε ταλαιπωρηθεί αρκετά,νομίζω.

Αποσυνδεδεμένος zizoulis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 726
    • Προφίλ
Απ: E' Φάση Αναπληρωτών
« Απάντηση #13 στις: Οκτώβριος 07, 2008, 02:21:58 μμ »

 
[/quote] λογικα θα εισαι στην ε φαση. παντως σιγουρα θα σε παρουν για αναπληρωση. πιστευω οτι συνολικα σε ολες τις υπολοιπες φασεις εως το τελος της σχολικης χρονιας θα παρουν αλλα 90-100 ατομα.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32315
  • Τελευταία: mixalios11
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161209
  • Σύνολο θεμάτων: 19229
  • Σε σύνδεση σήμερα: 747
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 552
Σύνολο: 567

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.115 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.