*

Αποστολέας Θέμα: Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;  (Αναγνώστηκε 43821 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kateri

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 980
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Απάντηση #154 στις: Νοέμβριος 20, 2006, 03:27:46 μμ »
Έχουν καλέσει κάποιον ΠΕ19-20 από τον πίνακα μηδενικής σε ολοήμερα στην Ήπειρο; (Πρωτοβάθμια Ιωαννίνων, Άρτας, Πρέβεζας, Θεσπρωτίας ).Υπάρχει περίπτωση να καλέσουν κάποιους με μηδενική προϋπηρεσία φέτος;
Κοίτα ακόμη και σήμερα καλούσαν άτομα με προϋπηρεσία...Εγώ είμαι κάπου στην πρώτη εικοσάδα και απ'ότι ξέρω θα αρχίσουν να καλούν Γ' και Δ' Ιωαννίνων...Σήμερα με πήραν και από Πρέβεζα-Θεσπρωτία και δε δέχτηκα επειδή με πήραν Γιάννενα...Αν προκύψουν κενά αργότερα ίσως να φτάσουν και στον πίνακα Γ'.Εμένα πέρισυ με κάλεσαν μέσα Δεκέμβρη...Οπότε υπομονή...Μόνο αυτό μπορείς να κάνεις...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 11:13:09 »

Αποσυνδεδεμένος gatas

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Απάντηση #155 στις: Νοέμβριος 20, 2006, 03:39:48 μμ »
Παράθεση
Κοίτα ακόμη και σήμερα καλούσαν άτομα με προϋπηρεσία...Εγώ είμαι κάπου στην πρώτη εικοσάδα και απ'ότι ξέρω θα αρχίσουν να καλούν Γ' και Δ' Ιωαννίνων...Σήμερα με πήραν και από Πρέβεζα-Θεσπρωτία και δε δέχτηκα επειδή με πήραν Γιάννενα...Αν προκύψουν κενά αργότερα ίσως να φτάσουν και στον πίνακα Γ'.Εμένα πέρισυ με κάλεσαν μέσα Δεκέμβρη...Οπότε υπομονή...Μόνο αυτό μπορείς να κάνεις...
Μήπως μπορείς να θυμηθείς τη θέση είχες πέρυσι στον πίνακα Γ; Είσαι ΠΕ19 ή ΠΕ20; Θα με βοηθούσες αρκετά αν μου απαντούσες. Ευχαριστώ...

Αποσυνδεδεμένος sia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Απάντηση #156 στις: Νοέμβριος 21, 2006, 07:03:12 μμ »
Καλησπέρα και απο εμενα!
Αν μπορει καποιος συναδελφος να με βοηθήσει!
Ειμαι ΠΕ20 περιση δουλευα σε ολοημερο 12 ωρες στην δυτική Θεσσαλονίκη απο 13 ιανουαριου σε 2 σχολεια που ητανε στην ιδια αυλή ουσιαστικά δηλαδή σε ένα!Φέτος με καλεσανε στην ανατολικη(ητανε η πρωτη μου επιλογη) η τοποθετησή μου ήτανε σε 3! σχολεία μακριά το ενα απο το άλλο και εκ των οποίων το ένα είναι η σχολή τυφλών!Δηλαδη θα κανω μαθημα σε παιδια τυφλά!!!!μπορω?εχω τις γνώσεις?Αν αρνηθώ απλά χάνω τισ ώρες?Δεν μπορουν να μου δώσουν κάπου αλλού?
Το άλλο παραξενο που έπαθα ειναι ότι με καλεσαν την περασμενη πεμπτη εκανα τα χαρτια μου και μου ειπανε για την τοποθετηση να παρω την Δευτερα.Πηρα και μου ειπανε δεν εχουνε βγει γιατι τελικα θα παρουν λιγους ακομα και θα βγουν ολα μαζι!ΟΚ.Τελικα εμαθα σημερα το μεσημερι που παω μετα απο 100 τηλεφωνα και μου ελεγαν συνεχεια οτι δεν εχουνε βγει ακομα!παω σημερα σε ενα απο τα σχολεια και ο συναδελφοσ που ητανε εκει μου λεει οτι εχει παει απο χθες και δουλευει κανονικα!!!!!!!αυτος γιατι αποτελει εξερεση?
Συγνωμη αν σας κουρασα αν μπορει κάποιος ας μου πεί τι να κάνω τα εχω παιξει!

Αποσυνδεδεμένος kateri

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 980
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Απάντηση #157 στις: Νοέμβριος 21, 2006, 10:47:20 μμ »
Παράθεση
Κοίτα ακόμη και σήμερα καλούσαν άτομα με προϋπηρεσία...Εγώ είμαι κάπου στην πρώτη εικοσάδα και απ'ότι ξέρω θα αρχίσουν να καλούν Γ' και Δ' Ιωαννίνων...Σήμερα με πήραν και από Πρέβεζα-Θεσπρωτία και δε δέχτηκα επειδή με πήραν Γιάννενα...Αν προκύψουν κενά αργότερα ίσως να φτάσουν και στον πίνακα Γ'.Εμένα πέρισυ με κάλεσαν μέσα Δεκέμβρη...Οπότε υπομονή...Μόνο αυτό μπορείς να κάνεις...
Μήπως μπορείς να θυμηθείς τη θέση είχες πέρυσι στον πίνακα Γ; Είσαι ΠΕ19 ή ΠΕ20; Θα με βοηθούσες αρκετά αν μου απαντούσες. Ευχαριστώ...
Είμαι ΠΕ20,πέρισυ ήμουν κοντά στο 900 στον πίνακα Γ'...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 11:13:09 »

Αποσυνδεδεμένος tasos78

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 56
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Απάντηση #158 στις: Νοέμβριος 21, 2006, 11:30:23 μμ »
Καλησπέρα και απο εμενα!
Αν μπορει καποιος συναδελφος να με βοηθήσει!
Ειμαι ΠΕ20 περιση δουλευα σε ολοημερο 12 ωρες στην δυτική Θεσσαλονίκη απο 13 ιανουαριου σε 2 σχολεια που ητανε στην ιδια αυλή ουσιαστικά δηλαδή σε ένα!Φέτος με καλεσανε στην ανατολικη(ητανε η πρωτη μου επιλογη) η τοποθετησή μου ήτανε σε 3! σχολεία μακριά το ενα απο το άλλο και εκ των οποίων το ένα είναι η σχολή τυφλών!Δηλαδη θα κανω μαθημα σε παιδια τυφλά!!!!μπορω?εχω τις γνώσεις?Αν αρνηθώ απλά χάνω τισ ώρες?Δεν μπορουν να μου δώσουν κάπου αλλού?
Το άλλο παραξενο που έπαθα ειναι ότι με καλεσαν την περασμενη πεμπτη εκανα τα χαρτια μου και μου ειπανε για την τοποθετηση να παρω την Δευτερα.Πηρα και μου ειπανε δεν εχουνε βγει γιατι τελικα θα παρουν λιγους ακομα και θα βγουν ολα μαζι!ΟΚ.Τελικα εμαθα σημερα το μεσημερι που παω μετα απο 100 τηλεφωνα και μου ελεγαν συνεχεια οτι δεν εχουνε βγει ακομα!παω σημερα σε ενα απο τα σχολεια και ο συναδελφοσ που ητανε εκει μου λεει οτι εχει παει απο χθες και δουλευει κανονικα!!!!!!!αυτος γιατι αποτελει εξερεση?
Συγνωμη αν σας κουρασα αν μπορει κάποιος ας μου πεί τι να κάνω τα εχω παιξει!


Καλησπέρα sia.  Εκανα τα χαρτιά μου την περασμένη Παρασκευή και μου είπαν οτι απο αυτή τη Δευτέρα θα βγάλουν τις τοποθετήσεις για όλους τους πληροφορικούς. Όντως σήμερα Τρίτη με πήραν τηλέφωνο να περάσω να παραλάβω τα χαρτιά της τοποθέτησής μου, κσι σπο αύριο ξεκινάω μάθημσ.
Τώρα για αυτό που λές με την σχολή τυφλών μου κάνει εντύπωση! Νομίζω οτι ανήκει στα ειδικά σχολεία! Λιγό πιο κάτω προς την παραλία έχει ένα δημοτικό. Μήπως σε πήραν εκεί? Σίγουρα σου είπαν για τα τυφλά παιδιά?


Η περιοχή αυτή (σχολή τυφλών) που ανήκε όταν συμπλήρωσες την αίτησή σου? Χαριλάου?????
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 21, 2006, 11:32:44 μμ από tasos78 »

Αποσυνδεδεμένος gatas

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Απάντηση #159 στις: Νοέμβριος 21, 2006, 11:53:22 μμ »
Παράθεση
Είμαι ΠΕ20,πέρισυ ήμουν κοντά στο 900 στον πίνακα Γ'...
Σε ευχαριστώ πολύ kateri κάπου εκεί είμαι εγώ φέτος!Ελπίζω κάτι να γίνει έστω και αργότερα θα δείξει!!Σε είχαν καλέσει στο νομό Ιωαννίνων;

Αποσυνδεδεμένος kateri

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 980
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Απάντηση #160 στις: Νοέμβριος 22, 2006, 02:15:50 μμ »
Παράθεση
Είμαι ΠΕ20,πέρισυ ήμουν κοντά στο 900 στον πίνακα Γ'...
Σε ευχαριστώ πολύ kateri κάπου εκεί είμαι εγώ φέτος!Ελπίζω κάτι να γίνει έστω και αργότερα θα δείξει!!Σε είχαν καλέσει στο νομό Ιωαννίνων;
Πέρυσι έκανα χαζομάρα και δεν είχα δηλώσει και τους γειτονικούς νομούς και θα με καλούσαν σίγουρα και νωρίτερα...Οπότε στο νομό Ιωαννίνων ήμουν...Καλή επιτυχία σου εύχομαι και γερά νεύρα....

Αποσυνδεδεμένος sia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Απάντηση #161 στις: Νοέμβριος 22, 2006, 02:51:04 μμ »
Σε ευχαριστώ taso78 για την απαντησή σου.
Σήμερα πήγα εκ νέου στη πρωτοβάθμια ανατολικής Θεσσαλονίκης και τελικα άλλαξα σχολειο.Η θέση μου ήτανε 25 και ο συναδελφος που είχε ενημερωθεί απο την δευτέρα ήτανε κάπου στο 19(ετσί τουλάχιστον μου είπαν!)Η σχολή τυφλών ήτανε για 4 ώρες και φυσικά ήτανε για τυφλούς!Τελικά άλλαξα σχολεία και ειμαι σε 2 αντι 3 αλλα ειναι στην τουμπα!

Αποσυνδεδεμένος ek Π20

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • život je brutálně nepravděpodobné
    • Προφίλ
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Απάντηση #162 στις: Νοέμβριος 22, 2006, 08:34:28 μμ »
καλησπέρα sia θα μπορούσες να μου πεις τι σειρά έχεις φέτος;και τη σειρα που είχες πέρυσι.θα με βοηθούσες πάρα πολύ.
ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος cookie2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 273
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Απάντηση #163 στις: Νοέμβριος 23, 2006, 10:41:20 πμ »
χτες ειχαμε ευχαριστα απο τη Δ/μια Αρτας!Κάλεσαν τον αντρα μου (εγω διοριστηκα το καλοκαιρι) στα ολοημερα για 6 ωρες. Θα του δωσουν κι αλλες λογικα, απ οτι εχω καταλαβει, εγκρινονται λιγες λιγες οι ώρες, δηλ υπαρχουν κενα αλλα πρεπει να εγκριθουν τα χρηματα.... κατι τετοιο...
φετος ποσες ωρες ειναι μεγιστο? 10??? γιατι περυσι ηταν 12 σε εμας

Αποσυνδεδεμένος matina

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 548
  • ΠΕ 86
    • Προφίλ
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Απάντηση #164 στις: Νοέμβριος 25, 2006, 11:07:49 πμ »
Το μέγιστο είναι 12 ώρες στην πρωτοβάθμια και 11 στη δευτεροβάθμια ( εκτός ΠΔΣ που είναι 10). Απλά κάποιες διευθύνσεις και καλά για να δώσουν την ευκαιρία σε περισσότερο κόσμο δίνουν λιγότερες ώρες.

Αποσυνδεδεμένος cookie2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 273
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Απάντηση #165 στις: Νοέμβριος 25, 2006, 11:23:30 πμ »
Aυτο όμως δεν ειναι δικαιο γιατι αλλοι εχουν 12 ωρες ::)

Αποσυνδεδεμένος vasilis1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Φανάριοι Νήσοι
    • Προφίλ
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Απάντηση #166 στις: Νοέμβριος 25, 2006, 01:45:06 μμ »
Ενω είναι δίκαιο άλλοι να έχουν πολλές ώρες και άλλοι να μην έχουν καμία.Καλά θα ήταν να υπάρχει μια κοινη πολιτική σε όλες τις περιφέρειες
Όταν το λέω νομίζουν ότι είμαι  προκατειλημμένος με τους γυμναστές.Κανονισαν ραντεβού συνάντησης που?

Εκεί που υπάρχουν μαζεμένες πολλές καφετέριες
http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank18_10_08_2021.php

Αποσυνδεδεμένος flair

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 647
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πότε θα καλέσουν ειδικότητες στα Ολοήμερα;
« Απάντηση #167 στις: Νοέμβριος 25, 2006, 10:08:58 μμ »
Με τις 8 ώρες δίνεται η δυνατότητα να αποκτήσουν μόρια περισσότεροι, ενώ όσοι έχουν 12 ώρες, είναι μεν λιγότεροι, αλλά παίρνουν περισσότερα μόρια. Το καθένα έχει τα θετικά και τα αρνητικά του...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32321
  • Τελευταία: ikaramper
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161455
  • Σύνολο θεμάτων: 19232
  • Σε σύνδεση σήμερα: 417
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 406
Σύνολο: 418

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.078 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.