*

Αποστολέας Θέμα: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34  (Αναγνώστηκε 260863 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος lenagreca

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Nil desperandum!
    • Προφίλ
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Απάντηση #1008 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 10:32:04 μμ »
Χαχαχαχα!!! Γεια σου ρε kyrdim με τα ωραία blog και το πηγαίο χιούμορ σου (μου επιτρέπεις την οικειότητα!) Ούτε μισό υπο-υπό-υπομόριο σε πληροφορώ.... :P
Il mio lavoro è la mia passione...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:54:31 »

Αποσυνδεδεμένος kyrdim

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 134
    • Προφίλ
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Απάντηση #1009 στις: Οκτώβριος 13, 2009, 11:13:22 μμ »
ok....το περίμενα, τότε γιατί να πάει κανείς ? Μήπως φταίμε και εμείς διότι γεμίζουμε τους κουβάδες τους νερό και δίνουμε πνοή στα θέλω τους ώστε κάποιοι να δείχνουν έργο στις πλάτες μας,
ναι το μόνο που δεν θα χάσω είναι το χιούμορ.

Αποσυνδεδεμένος cara

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Απάντηση #1010 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 12:17:43 πμ »
καλησπερα παιδια και καλη χρονια ξέρει κανεις αν σταματησαν οι αναπληρωσεις? θα καλεσουν αλλους για αναπληρωση ? οι 20 πηγαν ολοι?

Αποσυνδεδεμένος zanzara

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
    • Προφίλ
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Απάντηση #1011 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 10:36:25 πμ »
Καλημέρα. Λοιπόν, Kyrdim δίνουν 8 ευρώ καθαρά (περίπου).Όσο για την Lenagreca ,τι να πώ: τόσα χλμ. δεν μπορώ να φανταστώ με τι κέφι και διάθεση θα κάνει κανείς μάθημα μετά.Εγω με τη σειρά μου αρνήθηκα τις θέσεις στην Α. Αττική  πρωί, πρωί( μετά από έναν απαίσιο ύπνο). Τελικά υπερίσχυσε η αποψή μου ότι για ωρομισθία είναι καλό να είσαι κοντά στο σπίτι σου, ιδιαίτερα όταν έχεις μια ολόκληρη οικογένεια όπου έχεις αναλάβει σχεδόν τα πάντα (παιδιά, σπίτι, φαγητό,εξωσπιτικά!).Πέρυσι δίδασκα πολύ κοντά στο σπίτι μου και ήταν ιδανικά. Απ' την άλλη, ό καθένας επιλέγει και βάζει προτεραιότητες. Φυσικά ρισκάρουμε, όσοι δεν δεχόμαστε μια περιοχή,να μην μας καλέσουν από την άλλη ποτέ! Για να μην νιώθουμε λοιπόν ότι δεν κάναμε καλά-κατόπιν εορτής- να την δεχτούμε, κατά την αποψή μου, καλό είναι να βάζουμε αυτή που επιθυμούμε και μόνο (πέρυσι είχα βάλει μόνο μια περιοχή από την περιφερειά μου!).Και ας επωμιστούμε τις συνέπειες χωρίς γκρίνιες, άλλωστε αυτό είναι ωριμότητα.

Υ.Σ: φέτος είχα βάλει 3 περιοχές!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:54:31 »

Αποσυνδεδεμένος Kekaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 58
    • Προφίλ
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Απάντηση #1012 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 11:45:29 πμ »
Kαλημέρα!!! Η Α' αθηνών δεν??????? Καμμία πληροφορία??? Λέτε να μην έχει ούτε ένα κενό???
Καλούν και από Πειραιά. 7 κενά μου είπαν. Εγώ συνεχίζω να περιμένω την Α'.
   







Αποσυνδεδεμένος zanzara

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
    • Προφίλ
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Απάντηση #1013 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 11:52:28 πμ »
Kαλημέρα!!! Η Α' αθηνών δεν??????? Καμμία πληροφορία??? Λέτε να μην έχει ούτε ένα κενό???
Καλούν και από Πειραιά. 7 κενά μου είπαν. Εγώ συνεχίζω να περιμένω την Α'.
  
Εμένα μου είπαν ότι δεν ξέρουν τα κενά στην Β'Αθηνών και αυτός ήταν ένας από τους λόγους που δεν δέχτηκα την ΑΝ. Αττικής. Τι διάλο γίνεται, οι μεν ξέρουν και οι άλλοι δεν γνωρίζουν; Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τίποτα, μας έχουν τρελλάνει. Kekaki, αφού ήσουν 5η στην Α' μην ανυσηχείς, δεν μπορεί να μην έχουν κανένα κενό. Να είσαι αποφασιστική (δύσκολο, όμως έχεις πολύ καλή σειρά).







« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 14, 2009, 11:55:24 πμ από zanzara »

Αποσυνδεδεμένος Kekaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 58
    • Προφίλ
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Απάντηση #1014 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 11:54:59 πμ »
Kαλημέρα!!! Η Α' αθηνών δεν??????? Καμμία πληροφορία??? Λέτε να μην έχει ούτε ένα κενό???
Καλούν και από Πειραιά. 7 κενά μου είπαν. Εγώ συνεχίζω να περιμένω την Α'.
   
Εμένα μου είπαν ότι δεν ξέρουν τα κενά στην Β'Αθηνών και αυτός ήταν ένας από τους λόγους που δεν δέχτηκα την ΑΝ. Αττικής. Τι διάλο γίνεται, οι μεν ξέρουν και οι άλλοι δεν γνωρίζουν; Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τίποτα, μας έχουν τρελλάνει. Kekaki, αφού ήσουν 5η στην Α' μην ανυσηχείς, δεν μπορεί να μην έχουν κανένα κενό. Να είσαι αποφασιστική (δύσκολο, όμως έχεις πολύ καλή σειρά).


Πως είναι δυνατόν να μην ξέρουν στην Β'τα κενά ?? εμένα με κάλεσαν προχθές για σχολεία στο μαρούσι, ερυθραία και νέα ιωνία.





Αποσυνδεδεμένος zanzara

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
    • Προφίλ
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Απάντηση #1015 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 12:00:10 μμ »
Kαλημέρα!!! Η Α' αθηνών δεν??????? Καμμία πληροφορία??? Λέτε να μην έχει ούτε ένα κενό???
Καλούν και από Πειραιά. 7 κενά μου είπαν. Εγώ συνεχίζω να περιμένω την Α'.
   
Εμένα μου είπαν ότι δεν ξέρουν τα κενά στην Β'Αθηνών και αυτός ήταν ένας από τους λόγους που δεν δέχτηκα την ΑΝ. Αττικής. Τι διάλο γίνεται, οι μεν ξέρουν και οι άλλοι δεν γνωρίζουν; Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τίποτα, μας έχουν τρελλάνει. Kekaki, αφού ήσουν 5η στην Α' μην ανυσηχείς, δεν μπορεί να μην έχουν κανένα κενό. Να είσαι αποφασιστική (δύσκολο, όμως έχεις πολύ καλή σειρά).


Πως είναι δυνατόν να μην ξέρουν στην Β'τα κενά ?? εμένα με κάλεσαν προχθές για σχολεία στο μαρούσι, ερυθραία και νέα ιωνία.


Μου έρχεται να φαω τα μουστάκια μου! >:( Μου είπαν ότι η μια πριν από εμένα είναι υπό πρόσληψη, μετά έρχεται ένας ακόμη και μετά εγω. Αλλά δεν ξέρουν (λέει ) αν θα χρειαστούν άλλους  και πότε θα τους καλέσουν!!!




Αποσυνδεδεμένος Kekaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 58
    • Προφίλ
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Απάντηση #1016 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 12:05:21 μμ »
   Πιστεύω ότι θα σε καλέσουν. Την Α' την δήλωσες? γιατί εάν έκλεισε προς το παρον η Β' θα σε καλέσουν από την Α'. Ρώτα την θέση σου στον πίνακα τους

Αποσυνδεδεμένος kyrdim

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 134
    • Προφίλ
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Απάντηση #1017 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 02:24:37 μμ »
Αυτό θυμίζει εκλογές .... και ποιός τελικά θα πάρει την έδρα, μην ανησυχείς μακάρι να είχα και εγώ μονοψήφιο !!!!
Και εγώ δήλωσα μία και μόνη περιοχή....τα ρίσκα που λέμε.
Το 8,00 είναι σίγουρο? Διότι ένας δντης γυμνασίου μου είπε 7,00 μικτά = 6,00 καθαρά ... Δηλαδή πήραμε αύξηση!!!!
Να μαζευτούμε να κάνουμε πάρτυ, 8,00 ευρώ = 4 μπύρες, βάλτε εσείς το φαγητό εγώ κερνάω τα ποτά...σα, δεν ντρέπονται λέω εγώ.

Αποσυνδεδεμένος Kekaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 58
    • Προφίλ
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Απάντηση #1018 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 02:58:58 μμ »
8 euro 4 μπύρες! ! τι λες? που??

Αποσυνδεδεμένος kyrdim

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 134
    • Προφίλ
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Απάντηση #1019 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 03:18:29 μμ »
Έχεις δίκιο ανέβηκαν και αυτές...

Αποσυνδεδεμένος tiziano

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Απάντηση #1020 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 10:52:15 μμ »
Βρε παιδιά για να καταλάβω, αν κάποιας της έχουν δώσει 2 ώρες από μια δευτεροβάθμια και τις αποδεχτεί τότε αποκλείεται να της προτείνουν π.χ. άλλες 4 ώρες από μια άλλη δευτεροβάθμια της περιφέρειας που είχε δηλώσει στην αίτηση ωρομισθίων; δηλαδή η αποδοχή της 2 ωρών στη Β' θεσσαλονίκης την αποκλείει αν προκύψουν 4 ώρες στην Γ' θεσσαλονίκης ενώ είναι ψηλά στη λίστα ωρομισθίων;

Αποσυνδεδεμένος zanzara

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
    • Προφίλ
Απ: Καθηγητές ιταλικών ΠΕ34
« Απάντηση #1021 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 10:59:28 μμ »
Άντε να σκάσει και το χειλάκι μας! Έγω σας λεω ότι με 8 ευρώ μπορείτε να αγοράσετε ρούχα ,να φάτε σουβλάκι και να πιείτε στην υγειά μου και μια μπύρα. Το ρούχο θα το πάρετε από το Μοναστηράκι (1 ευρώ το Levis αυθεντικό  και καινούργιο με την ετικέτα του παρακαλώ, αν είστε τυχερός). Άντε, μου θέλετε και σπατάλες!!!   

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32307
  • Τελευταία: Alexandrop
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160801
  • Σύνολο θεμάτων: 19223
  • Σε σύνδεση σήμερα: 488
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 446
Σύνολο: 456

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.072 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.