*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06  (Αναγνώστηκε 49620 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος elizabeth

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 19
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #196 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 07:31:42 μμ »
Σπεύδω να διορθώσω το προηγούμενο post. Συνολικά είναι  950. Ξέχασα να κάνω πρόσθεση μου φαίνεται ή βιάζομαι να αδειάσω τον πίνακα μπας και έρθει νωρίτερα η σειρά μου. Sorry.... :-[ :-[ :-[

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:03:53 »

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #197 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 07:33:41 μμ »
εμεις που μειναμε και βαλαμε μονο ΑΚΩ αναμενουμε... για να δουμε! θα προκυψει τιποτα καλο οπως και περσι;; αν και καλο θα ηταν να μην μας πανε τοσο πισω οσο περσι...  :)

Αγαπητή Planety, μου φαίνεται οτι στο τέλος για να δουλέψουμε θα πρέπει να βάζουμε κουτάκι "δέχομαι και στις υπόλοιπες περιοχές πρωτοβάθμιας/δευτεροβάθμιας" του πλανήτη. Δε ξέρω αν το νικ σου παραπέμπει σε κάτι τέτοιο.  :P

έχει σχέση με τον πλανήτη, ναι! είμαι εκτός αυτού!!!  ;D ;D ωστοσο, να σου πω κάτι... δεν θα χορεύω όπως μου χτυπάνε αυτοί παλαμάκια... Δεν θα δουλέψω όπου θέλουν, με τα λεφτά που θέλουν, για τις ώρες που θέλουν. Όχι, ας επιλέξω και κάτι στη ζωή μου, γιατί όλα πια τα κάνουν για μας, τους πολίτες, για να μας σώσουν!!! το έγραψα και στο facebook σήμερα, δεν θέλουμε άλλο σώσιμο πια, κουραστήκαμε. ας βρεθεί και κανάς πολιτικός που να θέλει να μας καταστρέψει, μπας και δούμε προκοπή!!!

τόσο επίκαιρη ταινια!!!! ας γέλουμε και λιγο!!

http://www.youtube.com/watch?v=XAddKFW5Cuc

http://www.youtube.com/watch?v=_OU9uQJz9RQ&feature=related

και το καλύτερο!

http://www.youtube.com/watch?v=8n_AaCCYQwg&feature=related 

 :)

Πάντως Αγγλικούς και Αγγλικούδες μπορεί να μην έχουμε, αλλά από υπουργάδες και υφυπουργάδες έχουμε. 50 ζωή να 'χουν... μικρό κι ευέλικτο σχήμα.
 ;)
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος luxe

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 267
  • still waiting...
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #198 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 07:36:37 μμ »
Σπεύδω να διορθώσω το προηγούμενο post. Συνολικά είναι  950. Ξέχασα να κάνω πρόσθεση μου φαίνεται ή βιάζομαι να αδειάσω τον πίνακα μπας και έρθει νωρίτερα η σειρά μου. Sorry.... :-[ :-[ :-[

η καινουργια μου σειρα μετα την εκκαθαριση ειναι 62,προσπερασαν 61 ατομα πριν απο εμενα...

Αποσυνδεδεμένος A06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 396
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #199 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 08:43:10 μμ »
Παιδιά λέτε να υπάρξει δ' φάση?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:03:53 »

Αποσυνδεδεμένος planety

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 868
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #200 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 09:05:31 μμ »
Παιδιά λέτε να υπάρξει δ' φάση?

αμε, γιατι να μην υπαρξει;; οι δασκαλοι ποσες εχουν κανει;; εμεις στο πηγαδι κατουρησαμε;; οχι, θελω θετικη σκεψη, θα γινουν κι αλλες φασεις!!! περσι πηρε γυρω στους 1500 συνολικα, οποτε τωρα ειμαστε ακομα στους 950, οποτε εχουμε ακομα. να ευχομαστε μονο να μην παει για πολυ πολυ αργα!
Σ' όποιον αρέσουμε, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε! Χρόνια τώρα...

Αποσυνδεδεμένος marathes

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #201 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 11:45:20 μμ »
Σπεύδω να διορθώσω το προηγούμενο post. Συνολικά είναι  950. Ξέχασα να κάνω πρόσθεση μου φαίνεται ή βιάζομαι να αδειάσω τον πίνακα μπας και έρθει νωρίτερα η σειρά μου. Sorry.... :-[ :-[ :-[
959.Ειναι και της ειδικης αγωγης.

Αποσυνδεδεμένος vaso84

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #202 στις: Νοέμβριος 12, 2011, 10:55:56 πμ »
Παιδιά λέτε να υπάρξει δ' φάση?

αμε, γιατι να μην υπαρξει;; οι δασκαλοι ποσες εχουν κανει;; εμεις στο πηγαδι κατουρησαμε;; οχι, θελω θετικη σκεψη, θα γινουν κι αλλες φασεις!!! περσι πηρε γυρω στους 1500 συνολικα, οποτε τωρα ειμαστε ακομα στους 950, οποτε εχουμε ακομα. να ευχομαστε μονο να μην παει για πολυ πολυ αργα!

ki ego pisteuo oti sigoura tha ginei ki alli fasi, apla isos tora na arxisoun na pairnoun ligoterous kathe fora. exo fili sto 1800 kati pou einai pepeismeni oti tha douleuei kai fetos. emena me piran euvoia kai nomizo oti einai to kalitero pou tha mporousa na petixo, mias kai eimai apo volo kai distixos ooooooli i thessalia den evgale katholou kena i atimi!!! oikonomika ennoeitai pos de tha tin vgazo, alla toulaxiston de tha eimai samothraki pou imoun persi...

Αποσυνδεδεμένος A06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 396
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #203 στις: Νοέμβριος 12, 2011, 11:10:40 πμ »
ki ego pisteuo oti sigoura tha ginei ki alli fasi, apla isos tora na arxisoun na pairnoun ligoterous kathe fora. exo fili sto 1800 kati pou einai pepeismeni oti tha douleuei kai fetos. emena me piran euvoia kai nomizo oti einai to kalitero pou tha mporousa na petixo, mias kai eimai apo volo kai distixos ooooooli i thessalia den evgale katholou kena i atimi!!! oikonomika ennoeitai pos de tha tin vgazo, alla toulaxiston de tha eimai samothraki pou imoun persi...
Παράθεση

τότε γιατί να ξενιτευτείς, αξίζει τον κόπο?....τα μόρια δεν μετράνε...Εγώ έβαλα μόνο τον νομό μου και δεν με έχουν καλέσει αλλά δεν το μετανιώνω κιόλας....αλλά αναρωτιέμαι πως τα βγάζουν πέρα συνάδελφοι που αναγκάζονται να φύγουν απο το μέρος τους....με 500ευρω

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #204 στις: Νοέμβριος 12, 2011, 11:15:42 πμ »
ki ego pisteuo oti sigoura tha ginei ki alli fasi, apla isos tora na arxisoun na pairnoun ligoterous kathe fora. exo fili sto 1800 kati pou einai pepeismeni oti tha douleuei kai fetos. emena me piran euvoia kai nomizo oti einai to kalitero pou tha mporousa na petixo, mias kai eimai apo volo kai distixos ooooooli i thessalia den evgale katholou kena i atimi!!! oikonomika ennoeitai pos de tha tin vgazo, alla toulaxiston de tha eimai samothraki pou imoun persi...
Παράθεση

τότε γιατί να ξενιτευτείς, αξίζει τον κόπο?....τα μόρια δεν μετράνε...Εγώ έβαλα μόνο τον νομό μου και δεν με έχουν καλέσει αλλά δεν το μετανιώνω κιόλας....αλλά αναρωτιέμαι πως τα βγάζουν πέρα συνάδελφοι που αναγκάζονται να φύγουν απο το μέρος τους....με 500ευρω
βοηθουν και οι γονεις........ακομα στην ελλαδα δεν εχει τελειωσει η πονηρια ....................εχω γνωστους που οι γονεις τους λενε, πηγαινε τωρα που δεν παει κανενας ειναι ευκαιρια, δεν ξερεις αυριο μπορει να αλλξουν τα πραγματα και να μπεις στο δημοσιο...................................δεν αλλαζει ο ελληνας, εχει την κουτοπονηρια στο DNA του

Αποσυνδεδεμένος vaso84

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #205 στις: Νοέμβριος 12, 2011, 11:18:01 πμ »
ki ego pisteuo oti sigoura tha ginei ki alli fasi, apla isos tora na arxisoun na pairnoun ligoterous kathe fora. exo fili sto 1800 kati pou einai pepeismeni oti tha douleuei kai fetos. emena me piran euvoia kai nomizo oti einai to kalitero pou tha mporousa na petixo, mias kai eimai apo volo kai distixos ooooooli i thessalia den evgale katholou kena i atimi!!! oikonomika ennoeitai pos de tha tin vgazo, alla toulaxiston de tha eimai samothraki pou imoun persi...
Παράθεση

τότε γιατί να ξενιτευτείς, αξίζει τον κόπο?....τα μόρια δεν μετράνε...Εγώ έβαλα μόνο τον νομό μου και δεν με έχουν καλέσει αλλά δεν το μετανιώνω κιόλας....αλλά αναρωτιέμαι πως τα βγάζουν πέρα συνάδελφοι που αναγκάζονται να φύγουν απο το μέρος τους....με 500ευρω

persi me to epidoma dusprositou epairna 770 kai an skefteis oti i zoi sti samothraki den exei na sou prosferei kai tpt, ta lefta mou eftanan. fetos i alitheia einai pos tha einai duskola, alla opos eipa sti magnisia piran 1 mono atomo ki auto sta nisia. theoro pos de mporo na kano kati allo para oikonomia pros to paron... ki an ta pragmata zorisoun toso polu tote palia mou texni koskino (idiaitera kai frontistiria)...

Αποσυνδεδεμένος A06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 396
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #206 στις: Νοέμβριος 12, 2011, 11:33:06 πμ »
Χωρίς να είμαι σίγουρη φέτος δεν νομίζω να είναι ο μισθός 770 με τις περικοπές!!Φαντάσου ότι ο ΑΚΩ θα πάιρνει νομίζω 900 κάτι...άρα ο ΑΜΩ?

Αποσυνδεδεμένος marathes

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #207 στις: Νοέμβριος 12, 2011, 03:50:46 μμ »
Χωρίς να είμαι σίγουρη φέτος δεν νομίζω να είναι ο μισθός 770 με τις περικοπές!!Φαντάσου ότι ο ΑΚΩ θα πάιρνει νομίζω 900 κάτι...άρα ο ΑΜΩ?
O ΑΚΩ 830!Το ειπαν εδω και καιρο ο καψαλακης και ο μπρατης στο fbk...

Αποσυνδεδεμένος vaso84

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 22
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #208 στις: Νοέμβριος 12, 2011, 05:22:45 μμ »
ki ego pisteuo oti sigoura tha ginei ki alli fasi, apla isos tora na arxisoun na pairnoun ligoterous kathe fora. exo fili sto 1800 kati pou einai pepeismeni oti tha douleuei kai fetos. emena me piran euvoia kai nomizo oti einai to kalitero pou tha mporousa na petixo, mias kai eimai apo volo kai distixos ooooooli i thessalia den evgale katholou kena i atimi!!! oikonomika ennoeitai pos de tha tin vgazo, alla toulaxiston de tha eimai samothraki pou imoun persi...
Παράθεση

τότε γιατί να ξενιτευτείς, αξίζει τον κόπο?....τα μόρια δεν μετράνε...Εγώ έβαλα μόνο τον νομό μου και δεν με έχουν καλέσει αλλά δεν το μετανιώνω κιόλας....αλλά αναρωτιέμαι πως τα βγάζουν πέρα συνάδελφοι που αναγκάζονται να φύγουν απο το μέρος τους....με 500ευρω
βοηθουν και οι γονεις........ακομα στην ελλαδα δεν εχει τελειωσει η πονηρια ....................εχω γνωστους που οι γονεις τους λενε, πηγαινε τωρα που δεν παει κανενας ειναι ευκαιρια, δεν ξερεις αυριο μπορει να αλλξουν τα πραγματα και να μπεις στο δημοσιο...................................δεν αλλαζει ο ελληνας, εχει την κουτοπονηρια στο DNA του

προσωπικα δεν εχω δεχθει βοηθεια απο τους γονεις μου εδω και χρονια! ακομη και φοιτητρια δουλευα, οχι επειδη το ειχαμε αναγκη αλλα απο πεποιθηση. η μαμα μου ζει μονη της μιας και ο μπαμπας μου εχει πεθανει και φυσικα δε προκειται να ζητησω τωρα. ομως ακομη κι ετσι, πιστευω οτι εχεις αδικο να κρινεις κι αυτους που τους βοηθουν οι γονεις. το θεωρω αγωνια για τα παιδια τους και οχι κουτοπονηρια. και το judgement-παντα προς τους αλλους- ειναι αλλο ενα χαρακτηριστικο του ελληνα μη ξεχνας! ο καθενας κοιταζει να κανει το καλυτερο που μπορει, κι εφοσον δε βλαπτει καποιον τριτο, δε το θεωρω επιληψιμο...

Αποσυνδεδεμένος marathes

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #209 στις: Νοέμβριος 12, 2011, 05:29:52 μμ »
ki ego pisteuo oti sigoura tha ginei ki alli fasi, apla isos tora na arxisoun na pairnoun ligoterous kathe fora. exo fili sto 1800 kati pou einai pepeismeni oti tha douleuei kai fetos. emena me piran euvoia kai nomizo oti einai to kalitero pou tha mporousa na petixo, mias kai eimai apo volo kai distixos ooooooli i thessalia den evgale katholou kena i atimi!!! oikonomika ennoeitai pos de tha tin vgazo, alla toulaxiston de tha eimai samothraki pou imoun persi...
Παράθεση

τότε γιατί να ξενιτευτείς, αξίζει τον κόπο?....τα μόρια δεν μετράνε...Εγώ έβαλα μόνο τον νομό μου και δεν με έχουν καλέσει αλλά δεν το μετανιώνω κιόλας....αλλά αναρωτιέμαι πως τα βγάζουν πέρα συνάδελφοι που αναγκάζονται να φύγουν απο το μέρος τους....με 500ευρω
βοηθουν και οι γονεις........ακομα στην ελλαδα δεν εχει τελειωσει η πονηρια ....................εχω γνωστους που οι γονεις τους λενε, πηγαινε τωρα που δεν παει κανενας ειναι ευκαιρια, δεν ξερεις αυριο μπορει να αλλξουν τα πραγματα και να μπεις στο δημοσιο...................................δεν αλλαζει ο ελληνας, εχει την κουτοπονηρια στο DNA του

προσωπικα δεν εχω δεχθει βοηθεια απο τους γονεις μου εδω και χρονια! ακομη και φοιτητρια δουλευα, οχι επειδη το ειχαμε αναγκη αλλα απο πεποιθηση. η μαμα μου ζει μονη της μιας και ο μπαμπας μου εχει πεθανει και φυσικα δε προκειται να ζητησω τωρα. ομως ακομη κι ετσι, πιστευω οτι εχεις αδικο να κρινεις κι αυτους που τους βοηθουν οι γονεις. το θεωρω αγωνια για τα παιδια τους και οχι κουτοπονηρια. και το judgement-παντα προς τους αλλους- ειναι αλλο ενα χαρακτηριστικο του ελληνα μη ξεχνας! ο καθενας κοιταζει να κανει το καλυτερο που μπορει, κι εφοσον δε βλαπτει καποιον τριτο, δε το θεωρω επιληψιμο...
I couldn't agree more!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32313
  • Τελευταία: anikologr3
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161083
  • Σύνολο θεμάτων: 19227
  • Σε σύνδεση σήμερα: 476
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 16
Επισκέπτες: 443
Σύνολο: 459

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.103 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.