*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06  (Αναγνώστηκε 49921 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος daffodils

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 614
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #168 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 02:23:27 μμ »
Εγώ έχω βάλει μόνο ΑΚΩ και έτσι ελπίζω σε μια φάση ββάθμιας. 'Ετσι μου είχε συμβεί και πέρισι, μόνο λίγο νωρίτερα.  ::) ::) :-[
To see the World in a Grain of Sand And Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand And Eternity in an hour.
                 WILLIAM BLAKE

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:27:07 »

Αποσυνδεδεμένος luxe

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 268
  • still waiting...
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #169 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 03:06:02 μμ »
Δεν με πήραν ούτε εμένα....  Τι να κάνουμε παιδιά είναι ρίσκο όταν δεν βάζεις τικ στο κουτάκι...

του χρονου κουτακι δαγκωτο...δεν την ξαναπαταω ετσι...δουλευουν ατομα που ειναι 700 θεσεις πανω απο μενα και οχι εγω,αλλα εγω φταιω..

Δε νομίζω οτι το να έχουμε ενοχές και να κατηγορούμε τους εαυτούς μας, βοηθάει τη κατάσταση.
Και συγχαρητήρια σε όσους προσελήφθησαν.  :)

σε αυτη τη φαση μονο τον εαυτο μου κατηγορω δυστυχως,γιατι δηλωσα κανα 2 νομους και ουτε το χ,οποτε δεν ειναι οτι το υπουργειο δεν πηρε αρκετους,αλλα εγω συμπληρωσα την αιτηση με πολλη αφελεια τελικα..

Αποσυνδεδεμένος luxe

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 268
  • still waiting...
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #170 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 03:16:20 μμ »
Εγώ έχω βάλει μόνο ΑΚΩ και έτσι ελπίζω σε μια φάση ββάθμιας. 'Ετσι μου είχε συμβεί και πέρισι, μόνο λίγο νωρίτερα.  ::) ::) :-[

να περιμενω δηλαδη λες και 1 ακομα φαση β/βαθμιας,εστω ΑΜΩ?
πιστευεις οτι μπορει να γινει?

Αποσυνδεδεμένος daffodils

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 614
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #171 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 03:37:59 μμ »
Εγώ έχω βάλει μόνο ΑΚΩ και έτσι ελπίζω σε μια φάση ββάθμιας. 'Ετσι μου είχε συμβεί και πέρισι, μόνο λίγο νωρίτερα.  ::) ::) :-[

να περιμενω δηλαδη λες και 1 ακομα φαση β/βαθμιας,εστω ΑΜΩ?
πιστευεις οτι μπορει να γινει?
Τί να σου πω! Τα φετινά είναι απρόβλεπτα. Το θέμα δεν είναι αν υπάρχουν κενά αλλά πότε και αν θα καλυφθούν. Αν θυμάμαι καλά πέρισι πήραν μόνο 1 άτομο ΑΜΩ στη ββάθμια και καλούσαν ΑΚΩ ως το Μάρτιο. Απλά τα άτομα ήταν λιγοστά κάθε φορά.
To see the World in a Grain of Sand And Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand And Eternity in an hour.
                 WILLIAM BLAKE

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:27:07 »

Αποσυνδεδεμένος luxe

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 268
  • still waiting...
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #172 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 03:40:03 μμ »
Εγώ έχω βάλει μόνο ΑΚΩ και έτσι ελπίζω σε μια φάση ββάθμιας. 'Ετσι μου είχε συμβεί και πέρισι, μόνο λίγο νωρίτερα.  ::) ::) :-[

να περιμενω δηλαδη λες και 1 ακομα φαση β/βαθμιας,εστω ΑΜΩ?
πιστευεις οτι μπορει να γινει?
Τί να σου πω! Τα φετινά είναι απρόβλεπτα. Το θέμα δεν είναι αν υπάρχουν κενά αλλά πότε και αν θα καλυφθούν. Αν θυμάμαι καλά πέρισι πήραν μόνο 1 άτομο ΑΜΩ στη ββάθμια και καλούσαν ΑΚΩ ως το Μάρτιο. Απλά τα άτομα ήταν λιγοστά κάθε φορά.

κι εγω θυμαμαι φαση α/βαθμιας ΑΜΩ  τον Ιανουαριο,και οτι καλουσαν ως το Μαρτιο..

Αποσυνδεδεμένος marathes

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #173 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 03:44:36 μμ »
Παιδια καλησπερα!Συγχαρητηρια σε οσους προσληφθηκαν!Εγω απο θεσνικη...Ειχα βαλει περισυ μονο πληρους με σειρα 1240κατι...Νομιζα οτι σαν ωρομισθια θα ειχα 12 ωρες και δε ρισκαρα μειωμενου απο 5-15....Οταν συνειδητοποιησα ο,τι καταργειται τυπικα ο ωρομισθιος,χτυπουσα το κεφαλι μου...!Ομως μου βγηκε σε καλο γιατι με καλεσαν την τσικνοπεμπτη(!) πληρους στην δευτεροβαθμια κομοτηνης...τα λεφτα θα ηταν ιδια αν πηγαινα μειωμενου το νοεμβρη....+οτι γνωρισα και μια αλλη πολη!Φετος ομως που επεσε ο μισθος ειναι καλυτερα πληρους κ σπιτι σου με 600ε(15 ωρες) παρα πληρους μακρια με 830..230ε σιγουρα θα εχεις στα νοικια,χωρια τους λογαριασμους...Οποτε εβαλα κουτακι για πληρους παντου και μειωμενου εβαλα μονο θεσνικη-κιλκις-σερρες(επειδη δεν εχουν διοδια)...Με προσπερασαν ομως...οποτε ελπιζω κ εγω για ββαθμια...!Μα ειναι δυνατον οι σερρες να μην παρουν ουτε εναν μειωμενου??????????Επαθα πλακα!Τοσα χρονια ωρομισθια εκει βολευομουν!Πολλα σχολεια...Δεν ξερω τι παιζει....Μαλλον δε δοθηκαν αποσπασεις...

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #174 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 03:47:40 μμ »
Παιδια καλησπερα!Συγχαρητηρια σε οσους προσληφθηκαν!Εγω απο θεσνικη...Ειχα βαλει περισυ μονο πληρους με σειρα 1240κατι...Νομιζα οτι σαν ωρομισθια θα ειχα 12 ωρες και δε ρισκαρα μειωμενου απο 5-15....Οταν συνειδητοποιησα ο,τι καταργειται τυπικα ο ωρομισθιος,χτυπουσα το κεφαλι μου...!Ομως μου βγηκε σε καλο γιατι με καλεσαν την τσικνοπεμπτη(!) πληρους στην δευτεροβαθμια κομοτηνης...τα λεφτα θα ηταν ιδια αν πηγαινα μειωμενου το νοεμβρη....+οτι γνωρισα και μια αλλη πολη!Φετος ομως που επεσε ο μισθος ειναι καλυτερα πληρους κ σπιτι σου με 600ε(15 ωρες) παρα πληρους μακρια με 830..230ε σιγουρα θα εχεις στα νοικια,χωρια τους λογαριασμους...Οποτε εβαλα κουτακι για πληρους παντου και μειωμενου εβαλα μονο θεσνικη-κιλκις-σερρες(επειδη δεν εχουν διοδια)...Με προσπερασαν ομως...οποτε ελπιζω κ εγω για ββαθμια...!Μα ειναι δυνατον οι σερρες να μην παρουν ουτε εναν μειωμενου??????????Επαθα πλακα!Τοσα χρονια ωρομισθια εκει βολευομουν!Πολλα σχολεια...Δεν ξερω τι παιζει....Μαλλον δε δοθηκαν αποσπασεις...
και η πελλα που παντα ειχε κενα φετος εβαλαν τους μονιμους να συμπληρωνουν ωραριο σε 3 σχολεια

Αποσυνδεδεμένος marathes

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #175 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 03:49:19 μμ »
Συγγνωμη....μειωμενου κ σπιτι σου ηθελα να γραψω!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος marathes

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #176 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 03:51:25 μμ »
Παιδια καλησπερα!Συγχαρητηρια σε οσους προσληφθηκαν!Εγω απο θεσνικη...Ειχα βαλει περισυ μονο πληρους με σειρα 1240κατι...Νομιζα οτι σαν ωρομισθια θα ειχα 12 ωρες και δε ρισκαρα μειωμενου απο 5-15....Οταν συνειδητοποιησα ο,τι καταργειται τυπικα ο ωρομισθιος,χτυπουσα το κεφαλι μου...!Ομως μου βγηκε σε καλο γιατι με καλεσαν την τσικνοπεμπτη(!) πληρους στην δευτεροβαθμια κομοτηνης...τα λεφτα θα ηταν ιδια αν πηγαινα μειωμενου το νοεμβρη....+οτι γνωρισα και μια αλλη πολη!Φετος ομως που επεσε ο μισθος ειναι καλυτερα πληρους κ σπιτι σου με 600ε(15 ωρες) παρα πληρους μακρια με 830..230ε σιγουρα θα εχεις στα νοικια,χωρια τους λογαριασμους...Οποτε εβαλα κουτακι για πληρους παντου και μειωμενου εβαλα μονο θεσνικη-κιλκις-σερρες(επειδη δεν εχουν διοδια)...Με προσπερασαν ομως...οποτε ελπιζω κ εγω για ββαθμια...!Μα ειναι δυνατον οι σερρες να μην παρουν ουτε εναν μειωμενου??????????Επαθα πλακα!Τοσα χρονια ωρομισθια εκει βολευομουν!Πολλα σχολεια...Δεν ξερω τι παιζει....Μαλλον δε δοθηκαν αποσπασεις...
και η πελλα που παντα ειχε κενα φετος εβαλαν τους μονιμους να συμπληρωνουν ωραριο σε 3 σχολεια
Μα ουτε 1 ρε συ??????????ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟλα ειναι καλυμενα στις σερρες?Απιθανο μου φαινεται!

Αποσυνδεδεμένος SilverPhoenix

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #177 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 03:54:38 μμ »
Κι επισης παλι με προσπερασαν,αλλα μειωμενου ειχα βαλει μονο την περιοχη μου, Γ' Αθηνας...και ξερω οτι υπαρχουν κενα, δεν καταλαβαινω γιατι δεν παιρνουν! :-\

Πριν μερικα χρονια, ακομα και μεχρι περυσι, το σκεφτομουν το πιο μακρια, αν και δεν εβαζα ποτε κουτακι-κι ουτε σκοπευω-δηλωνα αρκετα μερη. Τωρα, με χαμηλοτερους μισθους κι οπως ειναι τα πραγματα, δε συμφερει με τιποτα! :-\

Ελπιζω να γινει κι αλλη φαση ΑΚΩ...καλη μας υπομονη σε ολους! Και συγχαρητηρια σε οσους κληθηκαν σημερα, με το καλο, παιδια! :)
Dream a little dream of me...

Αποσυνδεδεμένος marathes

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #178 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 04:03:36 μμ »
Κι επισης παλι με προσπερασαν,αλλα μειωμενου ειχα βαλει μονο την περιοχη μου, Γ' Αθηνας...και ξερω οτι υπαρχουν κενα, δεν καταλαβαινω γιατι δεν παιρνουν! :-\

Πριν μερικα χρονια, ακομα και μεχρι περυσι, το σκεφτομουν το πιο μακρια, αν και δεν εβαζα ποτε κουτακι-κι ουτε σκοπευω-δηλωνα αρκετα μερη. Τωρα, με χαμηλοτερους μισθους κι οπως ειναι τα πραγματα, δε συμφερει με τιποτα! :-\

Ελπιζω να γινει κι αλλη φαση ΑΚΩ...καλη μας υπομονη σε ολους! Και συγχαρητηρια σε οσους κληθηκαν σημερα, με το καλο, παιδια! :)Παντως η πρωτοβαθμια αποκλειεται να ξαναπαρει ΑΚΩ...Ουτε περισυ πηρε....Ασε που σκεφτομαι οτι φετος συνεννοουνται με ββαθμια και δεν πολυπιστευω να κανει κ η ββαθμια ΑΚΩ...Και οι 2 φασεις ΑΚΩ και των 2 συνεπεσαν!!!!!!!!Νομιζω πως αυτο λεει κατι...

Αποσυνδεδεμένος luxe

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 268
  • still waiting...
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #179 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 04:09:41 μμ »
κι εμενα μου ειχαν πει στο νομο μου 2 κενα ΑΜΩ β/βαθμιας,δεν ξερω τωρα αν ισχυουν ακομα,θα παω να ρωτησω.αν ισχυουν,θα τα περιμενω κι αυτα..

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #180 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 04:38:46 μμ »
Δεν με πήραν ούτε εμένα....  Τι να κάνουμε παιδιά είναι ρίσκο όταν δεν βάζεις τικ στο κουτάκι...

του χρονου κουτακι δαγκωτο...δεν την ξαναπαταω ετσι...δουλευουν ατομα που ειναι 700 θεσεις πανω απο μενα και οχι εγω,αλλα εγω φταιω..

Δε νομίζω οτι το να έχουμε ενοχές και να κατηγορούμε τους εαυτούς μας, βοηθάει τη κατάσταση.
Και συγχαρητήρια σε όσους προσελήφθησαν.  :)

σε αυτη τη φαση μονο τον εαυτο μου κατηγορω δυστυχως,γιατι δηλωσα κανα 2 νομους και ουτε το χ,οποτε δεν ειναι οτι το υπουργειο δεν πηρε αρκετους,αλλα εγω συμπληρωσα την αιτηση με πολλη αφελεια τελικα..

Εγώ πάντως θυμάμαι οτι άλλες χρονιές, υπήρχαν 40 κουτάκια για αναπληρωτές, οπότε υπήρχε και η δυνατότητα κάποιος να δηλώσει περισσότερες περιοχές. Φέτος ήταν 30. Για ποιό λόγο? Μήπως και γι' αυτό φταίνε οι αναπληρωτές?
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος constantina

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 162
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φαση Αναπληρωτων ΠΕ06
« Απάντηση #181 στις: Νοέμβριος 11, 2011, 04:44:33 μμ »
περιμενουμε τιποτα ακομα???ο τελευταιος να κλεισει την πορτα

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162223
  • Σύνολο θεμάτων: 19245
  • Σε σύνδεση σήμερα: 567
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 23
Επισκέπτες: 527
Σύνολο: 550

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.086 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.