*

Αποστολέας Θέμα: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι  (Αναγνώστηκε 15350 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος thlemaxos355

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 270
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Απάντηση #84 στις: Ιανουάριος 06, 2009, 12:33:15 μμ »
Οπλιστείτε ΚΡΙΤΙΚΑ αυτοι θα μας τρελάνουν!!!!

εμεις εχουμε κριτικη και ξερουμε τι γινεται..τα 14χρονα και 15χρονα ομως; ....γιαυτο το καθηκον μας σαν εκπαιδευτικοι και σαν γονεις ειναι να τους ανοιξουμε τα ματια (αφου βγαλουμε βεβαια τη τσιμπλα και απο τους -ελαχιστους-ευτυχως συναδελφους μας)...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:21:23 »

Αποσυνδεδεμένος happiness

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2158
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 19 - Μηχ. Η/Υ & Πληρ. - ΠΠ
    • Προφίλ
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Απάντηση #85 στις: Ιανουάριος 06, 2009, 12:43:14 μμ »
ερωτηση κρισεως....

σημερα θα γινουν πορειες και διαμαρτυριες για τον αστυνομικο που χαροπαλευει; κανενα πανεκπαιδευτικο συλλαλητηριο;
ενάντια σε ποιον να γίνει το συλλαλητήριο; στους συναδέλφους ανωτέρους του που δίνουν τις εντολές γι αυτές τις προβοκάτσιες;

εάν θέλεις να βρεις τις αιτίες των πραγμάτων, βρες ποιον συμφέρουν τα αποτελέσματα.

Αποσυνδεδεμένος maryvas

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1311
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Απάντηση #86 στις: Ιανουάριος 06, 2009, 12:47:27 μμ »
αυτο που καταλαβαινω εγω ειναι οτι η κοινωνια αυτη στο μεγαλυτερο ποσοστο της αγεται κ φερεται. μεχρι 3 μερες πριν για τους περισσοτερους ολοι οι αστυνομικοι ηταν μπατσοι-γουρουνια-δολοφονοι επειδη βρεθηκε καποιος ακατανομαστος που εκανε αυτο το αποτροπαιο εγκλημα. τωρα θα αρχισουμε να λεμε τους καημενους τους αστυνομικους που κανουν τη δουλεια τους κ κινδυνευουν. αυτο επρεπε να το ειχαμε πει απο την αρχη. επειδη βρεθηκε ενας ασυνειδητος δε σημαινει οτι ολοι οι αστυνομικοι ειναι το ιδιο. κ συμφωνω οτι δεν υπαρχει μονο ενας αλλα περισσοτεροι. αλλα το κακο σε αυτον τον κοσμο ειναι οτι μας αρεσουν οι γενικευσεις. βρισκονται εκπαιδευτικοι που δεν κανουν καλα τη δουλεια τους αρα ολοι οι εκπαιδευτικοι ειναι αχρηστοι. υπαρχουν δικηγοροι λαμογια- ολοι οι δικηγοροι ειναι το ιδιο. δικαστες που λαδωνονται αρα ολοι οι δικαστες ειναι διεφθαρμενοι. ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΤΙΣ ΓΕΝΙΚΕΥΣΕΙΣ Κ ΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΚΡΙΤΙΚΑ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ. οσο για τη νεολαια μας που κανει καταληψεις τις συνεχιζουν μονο κ μονο επειδη οι δημοσιογραφοι τους χαιδευουν τα αυτια κ τους παρουσιαζουν ως νεους τσε γκεβαρα. κ ναι υπαρχουν κινητρα για να ξεσηκωθουν τα παιδια αλλα δυστυχως τα περισσοτερα απο αυτα ειναι ανιδεα. λιγα ειναι τα συνειδητοποιημενα. προχθες που ημουν στο μετρο ρωτησα ενα παιδι αν σκοπευουν να συνεχισουν τις καταληψεις κ μου λεει τις 2 πρωτες μερες σιγουρα κ βλεπουμε. κ οταν τον ρωτησα γιατι κανουν καταληψεις, γελασε κ απαντησε οτι δεν ξερει. κ δεν ειναι μονο αυτο το παιδι. εχω ρωτησει  κ αλλα κ εχω συζητησει κ με συναδελφους. κ οπως ειχε πει καποιος συναδελφος αν οντως ειχαν αιτηματα κ εκαναν τις καταληψεις απο ιδεολογια δε θα σταματουσαν τα χριστουγεννα οπως ειχε γινει τοτε καπου γυρω στο 90 που ημουν δημοτικο κ θυμαμαι τον αδερφο μου που πηγαινε γυμνασιο, τοτε που σκοτωθηκε ο τεμπονερας. κ δε τα βαζω αυτη τη στιγμη με τα παιδια αλλα τα βαζω με αυτους που υποκινουν τα παιδια. μπορουν να διαμαρτυρηθουν κ με αλλους τροπους. δεν ειναι το μονο μεσο η καταληψη. κ προλαμβανω τις οποιες ενστασεις λεγοντας οτι δεν ειναι μελημα μου να τελειωσουν οι καταληψεις για να δωσω ασεπ. κ αργοτερα να γινοταν δε θα με χαλουσε

Αποσυνδεδεμένος thlemaxos355

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 270
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Απάντηση #87 στις: Ιανουάριος 06, 2009, 01:00:43 μμ »
ενάντια σε ποιον να γίνει το συλλαλητήριο; στους συναδέλφους ανωτέρους του που δίνουν τις εντολές γι αυτές τις προβοκάτσιες;

εάν θέλεις να βρεις τις αιτίες των πραγμάτων, βρες ποιον συμφέρουν τα αποτελέσματα.

Η βασική αρχή της προβοκατορολογίας είναι η εξής :
Οταν σκοτώνουν οι αντίπαλοί μας σκοτώνουν οι αντίπαλοι μας.
Οταν σκοτώνουν οι δικοί μας πάλι σκοτωνουν οι αντίπαλοι μας γιατί αυτοί που παριστάνουν τους δικούς μας είναι προβοκάτορες αντίπαλοί μας.
Οταν όμως πιάνονται οι δικοί μας και αποδεικνύεται ότι ήταν δικοί μας παρ ότι για χρόνια λέγαμε ότι δεν είναι (π.χ 17Ν) κάνουμε το κοροιδο ή με ελαφρά πηδηματάκια από προβοκάτορες τους αναβαθμίζουμε σε λαικούς αγωνιστές.


Αρα συμφωνα με τα παραπανω ο Παυλοπουλος και η Κυβερνηση εδωσαν εντολη σε καποιους να σκοτωσουν αστυνομικους για να ωφεληθουν απο τα αποτελεσματα..αλλα οταν ο αστυνομικος σκοτωνε τον 15χρονο δεν ηταν προβοκατσια για να ωφεληθουν οι αναρχικοι και να τα κανουν γυαλια και καρφια ως ''λαικοι αγωνιστες''

υπογραφη:χανς κριστιαν αντερσεν



Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:21:23 »

Αποσυνδεδεμένος lena!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 467
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Απάντηση #88 στις: Ιανουάριος 06, 2009, 01:02:57 μμ »
Συμφωνώ μαζί σου σε ολα οσα ειπες maryvas, και σε αυτα για τις καταλήψεις.. Απο την αρχη αυτο σκεφτομουνα.
Οπως επισης απο την πρωτη στιγμη που ξεκινησαν τα επεισοδια αισθανομουν ετσι όπως εγραψα πριν και οπως εγραψε η Αγάπη, και αισθανομουν και αισθάνομαι πολλα περισσότερα τα οποια δε θελω να γραψω γιατι θα ξεφυγει πολυ το θεμα.
Δεν ειπα τπτ ομως τοσο καιρο, γιατι εβλεπα την οργη που υπηρχε ακομη και στο forum και σκεφτομουνα ματαιος κοπος, αν μιλησω θα βρω τον μπελα μ, και επειδη ειμαι οξυθυμο ατομο δεν ηξερα αν θα συγκρατηθω, για αυτο και δεν συμμετειχα σε προηγουμενες συζητησεις.

Αποσυνδεδεμένος MairyLiscious

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1021
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Never give up!
    • Προφίλ
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Απάντηση #89 στις: Ιανουάριος 06, 2009, 01:08:07 μμ »
μια μικρή διευκρινηση για τη maryvas χωρις έντονο υποκριτικο υφος ετσι ? απλα το αναφερω μην υπαρξουν παρεξηγησεις γιατι μεσω μηνυματων μερικες φορες υπαρχουν....
απλα με διαχωριζω απο αυτες τις γενικευσεις στις οποιες αναφερεσαι
δεν ειμαι τωρα υπερ των αστυνομικων πάντα ήμουν ....και υπερ των αστυνομικων και υπερ των παιδιων ολοι ειναι ανθρωποι με ονειρα και στοχους για ενα καλυτερο αυριο αν οχι για εκεινους για τα παιδια τους ΕΣΤΩ
και πριν με το θανατο του παιδιου ουτε τη μια πλευρα κατηγορησα ουτε την αλλη ακριβως γιατι δεν μου αρεσουν οι γενικευσεις..... οσον αφορα τις καταληψεις των παιδιων επειδη γραφεις οτι υποκινουνται ...γνωμη μου -----> δεν υποκινουνται απλα εχουν βολευτει σε αυτο το μπαχαλο τα παιδια μας δεν εχουν μαθει να ζουν μεσα σε προγραμμα( και φυσικα υπαρχουν οι εξαιρεσεις ετσι )αλλα οταν βλεπουν γυρω τους το βολεμα αυτο προσπαθουν και τα ιδια καπως να τα βολεψουν χωρις να κουραστουν χωρις να ξενυχτησουν πανω απο βιβλια αλλα με ποτα και μηχανακια και τεμπελια...
ετσι εχουν μαθει για τον Έλληνα γιατι δεν τους μιλησε και κανεις για τον Έλληνα που εδωσε τη ζωη του για να ναι εκεινα ελευθερα... και αν τους μιλησε δεν τον ακουσαν καν ...ισως γιατι δεν τα προσεγγισε ποτε κανεις με τροπο που να αγαπησουν τα ιδια τον τοπο τους την ιστορια τους...σιγουρα υπαρχουν και τα παιδια που ξερουν για αυτον τον Ελληνα αλλα ειναι λιγα πολυ λιγα τι να σου κανουν και αυτα?


θυμαμαι οταν πηγαινα γυμνασιο επαιζα ενα παιχνιδι με τις μερες και τις εβδομαδες... προσπαθουσα να βρω μια εβδομαδα που να καναμε και τις 5 μερες μάθημα ... δεν υπηρχε..........ποτε..... παντα κατι γινοταν....και μιλαμε για 1995...τότε....φαντασου τωρα τι μαθημα κανουν......
πολλά τα προβληματα πολλές οι αιτιες το θεμα ειναι τι κανει ο καθενας γιαυτα....? εχει αγριεψει πολυ ο κοσμος μας και το χειροτερο ξεχασαν ολοι γιατι ηρθαν στη γη.....για ποιο λογο γεννηθηκαν? θυμούνται ? ξερουν???
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 06, 2009, 01:16:02 μμ από MairyLiscious »
Μαθαίνω σημαίνει οικοδομώ γνώσεις αλληλεπιδρώντας με τους άλλους.

Αποσυνδεδεμένος MairyLiscious

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1021
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Never give up!
    • Προφίλ
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Απάντηση #90 στις: Ιανουάριος 06, 2009, 01:14:07 μμ »
Συμφωνώ μαζί σου σε ολα οσα ειπες maryvas, και σε αυτα για τις καταλήψεις.. Απο την αρχη αυτο σκεφτομουνα.
Οπως επισης απο την πρωτη στιγμη που ξεκινησαν τα επεισοδια αισθανομουν ετσι όπως εγραψα πριν και οπως εγραψε η Αγάπη, και αισθανομουν και αισθάνομαι πολλα περισσότερα τα οποια δε θελω να γραψω γιατι θα ξεφυγει πολυ το θεμα.
Δεν ειπα τπτ ομως τοσο καιρο, γιατι εβλεπα την οργη που υπηρχε ακομη και στο forum και σκεφτομουνα ματαιος κοπος, αν μιλησω θα βρω τον μπελα μ, και επειδη ειμαι οξυθυμο ατομο δεν ηξερα αν θα συγκρατηθω, για αυτο και δεν συμμετειχα σε προηγουμενες συζητησεις.

κι εγω κρατηθηκα πολυ εκεινες τις μερες να μην μιλησω...
αλλα σημερα δεν αντεξα αλλο με όσα γραψατε με εμπνευσατε και δεν υπαρχει λογος να υπαρχουν εντασεις και εγω νευριαζω πολυ ευκολα αλλα καλο ειναι να ελεγχουμε λιγο το θυμο και για μενα το λεω πρωτα γιατι καλο ειναι να ακουγεται καθε αποψη οπως ελεγε και ο Βολταιρος μπορει να μην συμφωνω με οσα λες αλλα θα δωσω και τη ζωη μου για να χεις το δικαιωμα να τα λες
Μαθαίνω σημαίνει οικοδομώ γνώσεις αλληλεπιδρώντας με τους άλλους.

Αποσυνδεδεμένος Αγάπη

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2282
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ......της συννεφιάς ρηγόπουλο.....
    • Προφίλ
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Απάντηση #91 στις: Ιανουάριος 06, 2009, 01:15:04 μμ »
Πιστεύω ότι λόγω δουλειάς,ξέρουμε λίγο καλύτερα τη νεολαία από ότι τη ξέρουν οι δηοσιογράφοι και οι πολιτικοί.
Όταν είμαστε στο σχολείο,θέλουμε να ακούμε από τους καθηγητές αυτά που μας αρέσουν,αυτά που μας ξεσηκώνουν,κάποιοι το έχουν και στο χαρακτήρα τους.
Όταν όμως μεγαλώνουμε και πρέπει να παλέψουμε για τη ζωή μας,για τη δουλειά μας,για την ασφάλειά μας,για τη σύνταξή μας, τι λέμε?
"θυμάστε τον τάδε καθηγητή, που μας πίεζε? μαλάκα τον ανεβάζαμε,μαλάκα τον κατεβάζαμε,που να τον άκουγα τότε?"
"μου τα έλεγε εμένα ο πατέρας μου,αλλά δεν άκουγα τότε....."

Έτσι και τώρα.
Είναι καλοί όσοι τους λεν αυτά που θέλουν να ακούσουν.
Όταν θα ξυπνήσουν τα παιδιά θα είναι αργά.


Δε θέλω του κισσού το πλάνο ψήλωμα,σε ξένα αναστηλώματα δεμένο.
Θέλω να είμαι ένα καλάμι,ένα χαμόκλαδο,μα όσο ανεβαίνω,μόνος ν' ανεβαίνω.

Αποσυνδεδεμένος SUPERGIRL27

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Απάντηση #92 στις: Ιανουάριος 06, 2009, 01:18:16 μμ »
Όσο για τις πορείες που κάποιοι ανέφεραν, ότι πρέπει να πραγματοποιήσουν οι αστυνομικοί, πρέπει να ξέρετε ότι δεν μπορούν να τις κάνουν..Απαγορεύεται! Γνωστός μου, έχει μιά φίλη αστυνομικό και μου το είπε..


Δηλαδή οι αστυνομικοί πιστεύεις ότι μπορούνε να τους δολοφονούνε και να μην μπορούνε να διαμαρτυρηθούνε...πριν 3 χρόνια είχε γίνει πορεία αστυνομικών οι οποίοι έχουνε συνδικαλιστικά όργανα και εάν θες πάρε και ρώτα την Ενωση Αστυνομικών.. σε όλα τα επαγγέλματα υπάρχουνε συνδικαλιστικά όργανα που υπερασπίζονται το σώμα τους.. και βέβαια μπορούνε να κατέβουνε και να διαμαρτυρηθούνε.. πριν ένα μήνα ήτανε ο Αλέξης, η Κωνσταντίνα Κούνεβα, τώρα ένα άλλο παιδί 21 χρονών, αύριο?... και μιλάμε ακόμα για το ποιοι πρέπει και ποιοι μπορούνε να κατέβουνε στις πορείες...!!!
στο μυαλό είναι ο στόχος, το νου σου ε;

Αποσυνδεδεμένος MairyLiscious

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1021
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Never give up!
    • Προφίλ
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Απάντηση #93 στις: Ιανουάριος 06, 2009, 01:20:40 μμ »
+++ φωνω Αγάπη και για μενα καθηγητης με τα ολα του δεν ειναι αυτος που το παιζει κολληταρι με το μαθητη και στριβουνε τσιγαρο ..... ειναι αυτος που θα του μαθει εστω 5 πραγματα να παει παρακατω σαν ανθρωπος να βρει τον εαυτο του να δημιουργησει και να εξελιχθει μα πανω απο ολα θα του μαθει τι σημαινει Ανθρωπος.
Μαθαίνω σημαίνει οικοδομώ γνώσεις αλληλεπιδρώντας με τους άλλους.

Αποσυνδεδεμένος maryvas

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1311
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Απάντηση #94 στις: Ιανουάριος 06, 2009, 01:23:42 μμ »
ναι εννοειται maryloucious, δεν αναφερομουν σε καποιον συγκεκριμενα. οταν λεω οτι υποκινουνται οι καταληψεις δεν εννοω απαραιτητα οτι τους λενε :"ελατε παιδια καντε καταληψη". οταν ομως οι καθηγητες καθονται απραγοι κ δεν τους μιλουν κ δεν τους συμβουλευουν ή οταν οι δημοσιογραφοι τα παρουσιαζουν ολα οπως θελουν ειναι κ αυτο μια εμμεση υποκινηση. κ παρολο που δε μου αρεσουν οι γενικευσεις δυστυχως πολλοι καθηγητες βολευονται με τις καταληψεις για να κανουν τις διακοπες τους. ξερω συγκεκριμενο καθηγητη ο οποιος πρωτοστατουσε στις πορειες κ το απογευμα εκανε σε αυτα τα παιδια ιδιαιτερο με 50 ευρω την ωρα. δηλαδη αυτο δεν ειναι κοροιδια? η μαθητρια μου, που ευτυχως ειναι αρκετα ωριμη μου ελεγε οτι οταν το σχολειο τους πηγε να κανει καταληψη επειδη η τυροπιτα ειναι στρογγυλη κ οχι τετραγωνη κ αρα δεν ξερουν τα παιδια απο πού να αρχισουν να την τρωνε οι καθηγητες γελουσαν κ ευτυχως βρεθηκε μια καθηγητρια να τους συμμορφωσει. κ να μου το θυμηθειτε οτι μολις βγει απο το υπεπθ ανακοινωση να σταματησουν οι καταληψεις γιατι αλλιως θα κανουν σκ μαθηματα κ θα χαθουν οι εκδρομες οι καταληψεις θα σταματησουν. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ετσι ειναι τα πραγματα

Αποσυνδεδεμένος MairyLiscious

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1021
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Never give up!
    • Προφίλ
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Απάντηση #95 στις: Ιανουάριος 06, 2009, 01:30:10 μμ »
ετσι ακριβως οπως τα λες.....δυστυχως.....
και τωρα που πες τυροπιτα πεινασα κιολας και καταπιαστηκκα με το θεμα οποτε σας αφηνω για μεσημεριανο φαγητουλι και διαβασμα........καλη συνεχεια και καλη δυναμη σε ολους!
Μαθαίνω σημαίνει οικοδομώ γνώσεις αλληλεπιδρώντας με τους άλλους.

Αποσυνδεδεμένος Αγάπη

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2282
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ......της συννεφιάς ρηγόπουλο.....
    • Προφίλ
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Απάντηση #96 στις: Ιανουάριος 06, 2009, 01:30:23 μμ »
Να προσθέσω και κάτι ακόμη.
Αυτά τα παιδιά που κλείνουν τα σχολεία και τα πανεπιστήμια,είναι και αγροτών παιδιά.
Δεν έχουν όλοι οι φοιτητές ευγενική καταγωγή,ούτε προέρχονται όλοι από αστικές οικογένειες.
Είναι και παιδιά αγροτών,που το έχουν κάνει έθιμο πλέον να κλείνουν τους δρόμους κάθε χειμώνα,αφού τότε κάθονται.
Είναι και παιδά αγροτών,που γεμίζουν τα καφενεία τα πρωινά.
Είναι και παιδιά αγροτών,που κυκλοφοράν με πανάκριβα αυτοκίνητα,αλλά κλαίγονται για τα λεφτά που θα τους κόψουν.
Εγώ ως φυσικός πήρα καμία επιδότηση? όταν σπούδαζα ή με το τέλος των σπουδών μου?

Οι γονείς κλείνουν τους δρόμους και τα παιδιά τα σχολεία.
Έτσι είναι αυτά.
Ας μην τους κακοφαίνεται λοιπόν.



ΥΓ : Ο Αυτιάς όταν μιλούσε με την αδερφή του παιδιού σήμερα της είπε,
όταν η κοπέλα τρελαμένη από την οργή ούρλιαζε όσα σκεφτόμαστε όλοι (ότι για όλα φταίνε οι δημοσιογράφοι),
"αναλαμβάνω τις ευθύνες μου"

κύριε Αυτιά,σας είμαστε υπόχρεοι
αν ήταν το δικό σας παιδί στην εντατική,τι θα λέγτε?
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 06, 2009, 01:38:04 μμ από Αγάπη »


Δε θέλω του κισσού το πλάνο ψήλωμα,σε ξένα αναστηλώματα δεμένο.
Θέλω να είμαι ένα καλάμι,ένα χαμόκλαδο,μα όσο ανεβαίνω,μόνος ν' ανεβαίνω.

Αποσυνδεδεμένος lena!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 467
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: νεος πυροβολισμος μαθητη στο περιστερι
« Απάντηση #97 στις: Ιανουάριος 06, 2009, 01:53:00 μμ »
Παράθεση
εμεις εχουμε κριτικη και ξερουμε τι γινεται..τα 14χρονα και 15χρονα ομως;
Εκτός απο τα 15 χρονα , ειναι και αλλοι που επηρεαζονται, αλλιως δε θα ειχε φτασει η κοινωνια μας στο σημερινο σημείο.

Και κατι τελευταιο
Η εξουσια των δημοσιογραφων ειναι μεγαλυτερη από την εξουσια των αστυνομικων
ίσως μεγαλυτερη και απο την εξουσια των πολιτικων.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 721
Σύνολο: 724

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.071 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.