*

Αποστολέας Θέμα: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009  (Αναγνώστηκε 411380 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος xionati

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 477
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Απάντηση #112 στις: Απρίλιος 13, 2009, 11:43:10 μμ »
Μια απ'τα ίδια! ;DΟνειρεύομαι ότι γράφω ασεπ και ότι δε βρίσκω στυλό και πηγαίνω αργοπορημένη...βίωμα μας έχει γίνει! :-[
νηπιαγωγός

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:07:17 »

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Απάντηση #113 στις: Απρίλιος 14, 2009, 01:17:28 πμ »
Μια απ'τα ίδια! ;DΟνειρεύομαι ότι γράφω ασεπ και ότι δε βρίσκω στυλό και πηγαίνω αργοπορημένη...βίωμα μας έχει γίνει! :-[

Και εγω βλέπω οτι δεν έχω στυλό και με διώχνουν απο την αίθουσα :P :P ή οτι χτυπάει το κινητό μου και πάλι με διώχνουν...

Αποσυνδεδεμένος carina

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 138
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Απάντηση #114 στις: Απρίλιος 14, 2009, 01:29:39 πμ »
Εγώ πάλι δεν το σκέφτομαι καθόλου... γιατί;;;;; Γιατί "κουράστηκα" να το σκέφτομαι... >:( >:( Ακόμα και να σκέφτομαι γενικώς μπορώ να πω... ??? Μπορώ να βάλω κάποιον άλλο να σκέφτεται για μένα και να μη μου πει κανένας όχι;

Απο τη μια πλησιάζει ο καιρός για τις αιτήσεις αναπληρωτών, ωρομισθίων.. Απο την άλλη πλησιάζει ο καιρός για τα αποτελέσματα... Μάλλον θα αρχίσω να "σκέφτομαι" πάλι.. :-\

Αποσυνδεδεμένος jella

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 166
    • Προφίλ
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Απάντηση #115 στις: Απρίλιος 14, 2009, 08:42:40 πμ »
είμαι πρώτη χρονιά αναπληρώτρια και έδωσα 2 φορές ασεπ. αυτή η αναμονή και η αβεβαιότητα μου έχει τσακίσει τα φτερά. η σχολική χρονία τελείωνει και μαζί με την άλλη κοπέλα που είναι και αυτή αναπληρώτρια έχουμε αρχίσει το παραλήρημα. θα με ξαναπάρουν φέτος και αν ναι πού και αν όχι πρέπει να βρω μια δουλειά για να μπορέσω να συντηρηθώ, να πληρώνω το νοίκι. και πως από εκεί που δούλευες στο σχολείο μέσα στη ζωντάνια των παιδιών να γυρίσεις πάλι στον ιδιωτικό τομέα σε μια δουλειά που δεν σε γεμίζει καν?στον ασεπ δεν λεχω ελπίδεσ αλλά ελπίζω να πάρω μόρια για να με ξαναπάρουν αναπληρώτρια. όχι τίποτα άλλο αλλά η επαφή μου με τα παιδιά μου έχει γίνει συνήθεια, είναι σαν το ναρκωτικό μου. όταν ξέρω ότι θα σηκωθώ το πρωί και θα πάω στο σχολείο είμαι μέσα στην τρελή χαρά, με όρεξη και ζωντάνια. πως τα σταματάς όλα αυτά και αρχίζεις πάλι σε κάτι άλλο? δεν ξέρω ίσως είναι η πρώτη χρονιά μου και τα βλέπω πολύ ρομαντικά.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:07:17 »

Αποσυνδεδεμένος MairyLiscious

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1021
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Never give up!
    • Προφίλ
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Απάντηση #116 στις: Απρίλιος 15, 2009, 12:58:58 πμ »
ειμαι σιγουρη οτι θα σε παρουν και του χρονου και μετα πια θα μονιμοποιηθεις ;)
το αξιζεις !
Μαθαίνω σημαίνει οικοδομώ γνώσεις αλληλεπιδρώντας με τους άλλους.

Αποσυνδεδεμένος bikini

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3028
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχε ελπίδα... ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Απάντηση #117 στις: Απρίλιος 15, 2009, 07:18:23 πμ »
Μια απ'τα ίδια! ;DΟνειρεύομαι ότι γράφω ασεπ και ότι δε βρίσκω στυλό και πηγαίνω αργοπορημένη...βίωμα μας έχει γίνει! :-[

Και εγω βλέπω οτι δεν έχω στυλό και με διώχνουν απο την αίθουσα :P :P ή οτι χτυπάει το κινητό μου και πάλι με διώχνουν...



Συνάδελφοι, ηρεμήστε!  :o
Δεν είναι φυσιολογικά αυτά τα πράγματα!  ::)
Δεν ανέχομαι πια να περιτριγυρίζομαι από

1) "μαλθακούς"
2) ξερόλες
3) ανθρώπους που κοιτάζουν τους άλλους αφ' υψηλού ._

Αποσυνδεδεμένος MairyLiscious

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1021
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Never give up!
    • Προφίλ
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Απάντηση #118 στις: Απρίλιος 15, 2009, 11:27:20 πμ »
ποιος οριζει τι ειναι φυσιολογικο και μη ....?
ειναι φανερο οτι καποιοι ανθρωποι εχουν πολυ αγχος και το εκδηλωνουν και αλλοι εχουν αγχος δεν το εκδηλωνουν και το αντιμετωπιζουν στον υπνο τους
Μαθαίνω σημαίνει οικοδομώ γνώσεις αλληλεπιδρώντας με τους άλλους.

Αποσυνδεδεμένος N.Π.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1626
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Απάντηση #119 στις: Απρίλιος 15, 2009, 11:55:06 πμ »
Μια απ'τα ίδια! ;DΟνειρεύομαι ότι γράφω ασεπ και ότι δε βρίσκω στυλό και πηγαίνω αργοπορημένη...βίωμα μας έχει γίνει! :-[

Και εγω βλέπω οτι δεν έχω στυλό και με διώχνουν απο την αίθουσα :P :P ή οτι χτυπάει το κινητό μου και πάλι με διώχνουν...



Συνάδελφοι, ηρεμήστε!  :o
Δεν είναι φυσιολογικά αυτά τα πράγματα!  ::)

+++++++++++++++++++
Δεν μπορούμε να αλλάξουμε το χτές...μπορούμε όμως να αλλάξουμε το αύριο...:)

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Απάντηση #120 στις: Απρίλιος 15, 2009, 12:01:40 μμ »
ποιος οριζει τι ειναι φυσιολογικο και μη ....?
ειναι φανερο οτι καποιοι ανθρωποι εχουν πολυ αγχος και το εκδηλωνουν και αλλοι εχουν αγχος δεν το εκδηλωνουν και το αντιμετωπιζουν στον υπνο τους

++++++++
Εννοείται οτι σε καιρό εξετάσεων(και άγχους) έχει τύχει να βλέπουμε τέτοια όνειρα, οχι και σε καθημερινή βάση.. ::) :P

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Απάντηση #121 στις: Απρίλιος 15, 2009, 02:54:13 μμ »
απο τωρα επιασαν ? σκεψου παραμονες τι θα γινει......
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος margaritaroni

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 40
    • Προφίλ
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Απάντηση #122 στις: Απρίλιος 15, 2009, 04:57:33 μμ »
Εγώ σήμερα είδα ότι έχασαν το γραπτό μου και με κάλεσαν να ξαναδώσω...Και εννοείται δεν θυμόμουν τίποτα..Καλά το πόσες φορές έχω δει οτι με διώχνουν από την αιθουσα ή οτι δεν βρίσκω το εξεταστικό κέντρο δεν το συζητω....!!!Στον ξύπνιο προσπαθώ να μην το σκέφτομαι..στον ύπνο όμως τα πράγματα είναι ανεξέλεγκτα....!Παιδιά συνιστώ να το δούμε με χιούμορ, ψυχραιμια τίποτα ασκήσεις χαλάρωσης ε και στο τσακιρ κέφι καμιά γιόγκα!! Καλη μας επιτυχία και καλό πάσχα να έχουμε..Και ευχομαι πέρα από το πρώτο πάσχα(πέρασμα) να "πετύχουμε" και ένα δεύτερο! (Από τον μή διορισμό-στον ποθητό διορισμό!!!!)

Αποσυνδεδεμένος LK

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2613
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02 και ΠΕ15(?)
    • Προφίλ
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Απάντηση #123 στις: Απρίλιος 15, 2009, 05:11:17 μμ »
Εγώ δεν έχω καθόλου άγχος για τ' αποτελέσματα. Αυτό, βέβαια, δεν οφείλεται στο γεγονός ότι είμαι βέβαιη για τον εαυτό μου, αλλά γιατί σε διαγωνισμούς όπου τα θέματα τα βάζουν ανίδεοι (όπως φάνηκε) και τα διορθώνουν πιο ανίδεοι τι να προβλέψεις. Έχω απορία να δω το βαθμό μου στην ειδική διδακτική, πάντως

Μονάχα η πραγματικότητα μπορεί να μας μάθει πώς την πραγματικότητα ν’ αλλάξουμε
                                                           Μ. Μπρεχτ

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Απάντηση #124 στις: Απρίλιος 15, 2009, 06:37:00 μμ »
Παιδιά, όσοι έχετε άγχος, έχει δίκιο σ' αυτά που σας λέει ο Μαρκός.
Σιγά να μη καθόμαστε να βλέπουμε και εφιάλτες για αυτούς. (τους ΑΣΕΠιτζήδες και αυτούς του υπουργείου).
Δεν αξίζουν το κόπο να χαλάμε τη ζαχαρένια μας γι αυτούς.
Εγώ ψιλοαπάντησα σε μια σύμβουλο, και πολύ το ευχαριστήθηκα.
Μου κάνει μια "μα δεν είναι δυνατόν να κάνουν τα παιδιά 2 ώρες συνεχόμενες) για ολοήμερο, (οπότε να πηγαίνω 2 μέρες, σε ένα μέρος που είναι 85 χιλιόμετρα από το σπίτι μου) και τις λέω "δηλαδή εσάς αν σας έλεγαν να δουλεύετε και να βγάζετε κι από τη τσέπη σας θα το δεχόσασταν?"
Αντε γιατί σα πολλά μας τα είπαν οι διευθυντάδες και οι λοιποί.
Ο φόβος πηγαίνει μέχρι σ' ένα ορισμένο όριο. Όταν ζοριστεί πολύ, ο οποιοσδήποτε άνθρωπος, ακόμα και ο πιο φιλήσυχος, θα αντιδράσει.
Και το σχοινί το έχουν παρατραβήξει προ πολλού.
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος blondie_82

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 49
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "χαμογελω και προχωραω..."
    • Προφίλ
Απ: Ημερομηνία αποτελεσμάτων?
« Απάντηση #125 στις: Απρίλιος 17, 2009, 11:45:10 πμ »
Γεια σας παιδια!βλεπω και που δωσαμε το μυαλο μας εκει!!εγω μπορω να πω το ειχα ξεχασει (και το ειχα "γραψει" !!) εδω και πολυ καιρο!ελεγα και λεω ακομα πωσ "ο,τι εγινε,εγινε.δεν αλλαζει κατι τωρα" και προχωραω.θα ξαναασχοληθω οταν βγουν τα αποτελεσματα.μια και ολοι λετε για ονειρα να σας πω κι εγω την εμπειρια μου να γελασετε!!ε,αφου περιμενω λεω τα αποτελεσματα,δεν πιανω καμια δουλεια?πηγα που λετε σε ενα ασφαλιστικο γραφειο γραμματειακη υποστηριξη.το κλιμα,το αφεντικο,τα λεφτα,ενσημα,τα παντα καλα!και θα μου πειτε τι σχεση εχει αυτο?ελα ομωσ που για τη δουλεια επρεπε να παω αθηνα καποιες μερες στα κεντρικα γραφεια της αλυσιδας να το πω ετσι για να μου δειξουν ενα προγραμμα που χρησιμοποιουν!ε,αγχωθηκα τοοοοσο πολυ(γιατι ηταν πολλα και δυσκολα)που το πρωτο βραδυ ειδα οτι εδινα ΑΣΕΠ!!!!!και δεν ηταν μονο αυτο!ειδα λεει οτι απαντησα μονο στο ενα απο τα θεματα και βγηκα γιατι σε κανενα απο τα αλλα δεν ηξερα να απαντησω!βγαινω απο την αιθουσα και συνειδητοποιω οτι θυμαμαι μια απαντηση για τα θεματα που δεν απαντησα!και απο το αγχος στο ονειρο και την προσπαθεια να με αφησουν να ξαναμπω στην αιθουσα ξυπνησα καταϊδρωμενη!!!ελλεινο ε?το πρωτο πραγμα που με αγχωσε απο τη στιγμη που εδωσα ΑΣΕΠ,μου τον θυμισε αμεσως!τι να πεις!παιδια Ο,ΤΙ ΕΓΙΝΕ,ΕΓΙΝΕ!θα το μαθουμε με τα αποτελεσματα!!!ΠΕΡΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ!!!ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!ΦΙΛΙΑ!
ΠΕ60

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 673
Σύνολο: 674

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.079 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.