*

Ψηφοφορία

Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;

Κάτω από 50
1 (2%)
[50,60)
13 (26.5%)
[60,70)
10 (20.4%)
[70, 80)
18 (36.7%)
[80, 90)
5 (10.2%)
Τουλάχιστον 90
2 (4.1%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 49

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;  (Αναγνώστηκε 9746 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος valgoni

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 12:40:59 μμ »
το τι πιστευει κανεις οτι εγγραψε δεν μου λεει κατι ξερω πολλα παιδια που λεγανε οτι γραψανε τελεια στα αλλα ασεπ και οταν εβγαιναν τα αποτελεσματα ειχανε πατωση
μονο στα μαθηματικα μπορεις να εισαι κατα καποιο τροπο συγουρος και στα παιδαγωγικα οταν βγουνε οι απαντησεις στη διδακτικη καλυτερα κρατα μικρο καλαθι
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 05, 2009, 12:43:19 μμ από valgoni »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος mefi

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 104
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 01:09:10 μμ »
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου valgoni και απορώ ακόμη για το πώς μπορούμε να απαντήσουμε για τα παιδαγωγικα αφού δεν έχει δώσει τις επίσημες απαντήσεις ο ΑΣΕΠ.

Αποσυνδεδεμένος agh

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 01:11:31 μμ »
Θα πέσει η βάση αλλά όχι μεχρι το 62, δεδομένου οτι η ανάλογια ακόμα είναι 1 στους 14.
Λογικά γύρω στο 66 με 68 τη βλέπω, το πολύ 65.
μακάρι πάντως να πέσει όσο χρειάζεται για να μπούν όλοι από εσάς.
Eγώ πιστεύω πως η βάση θα πέσει κάτω από 60.Δε συνάντησα κάποιον και συνάντησα πολλούς,γνωστούς κ περαστικούς στο σχολείο που δίναμε να έγραψε με σιγουριά 55.Όι πιο πολλοί παλεύουν για το 50. Επίσης γίνεται και η γνωστή σφαγή στα παιδαγωγικά οπότε τι να λέμε...Η αναλογία είναι 1 στους 14 απο αυτούς που δώσαμε πριν γράψουμε κ διορθωθούν τα γραπτα!Να λέτε μηπως δε βρουν 280 να έχουν περάσει τη βάση.Πόσοι στο σύνολο πιστεύετε ότι γράψανε  70 στην Ελλάδα?Κ συγχρόνως κ 70 διδακτική!Που είναι όλοι αυτοί?Καλά δε μιλάμε για 80...Αλήθεια πόσοι πιστευτε να έγραψαν συγχρόνως 80?Εγω το πολύ 2.

Πάντως η φηφοφορία μέχρι στιγμής σε διαψεύδει! Όλα πάντως είναι πιθανά, εγώ περιμένω να ψηφίσουν τουλάχιστον 100 άτομα, να έχουμε ένα δείγμα για "ασφαλή" συμπεράσματα και υπολογισμούς!
Mακάρι η ψηφοφορία να απεικονίσει την πραγματικότητα.Προσωπικά δεν πιστεύω πως υπάρχει άτομο που έγραψε πάνω από 90 γνωστικό.Κ αν υπάρχει θα ήθελα πολύ να βγει κ να μιλήσουμε.Πάρα πολύ.Γιατί έχει όλο τον θαυμασμό μου κ θα ήθελα πολύ να τον/την γνωρίσω.
*Εγώ πάντως χθες κατα λάθος ψήφισα στην ψηφοφορία των νηπιαγωγων-φιλολόγων..δε θυμάμαι.
Αλλά ειλικρινά όπου κ αν ρωτήσω,τηλ.σε άλλες πόλεις..κ.λ.π...δεν έγραψε κανείς.Δε μπορώ να πιστέψω στην μέχρι τώρα ψηφοφορία τη στιγμή που πήρα τετ α τετ πληροφορίες από τουλάχιστον 100 άτομα.

Αποσυνδεδεμένος valgoni

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 02:16:19 μμ »
Όσοι δεν έχουν περάσει από τη διαδικασία του ασεπ καλύτερα να μην μιλανε στο σπίτι μου εάν καθίσω να λύσω αυτά τα θέματα και δεν με πιέζει ο χρόνος
φυσικά και θα τα λύσω όλα και θα πω ότι είναι και εύκολα και να πάρω και 90 και 100 όπως πολλοί άλλωστε πιστεύω ότι όλοι γνωρίζαμε κάτι παραπάνω
από αυτά που γράψαμε και επειδή γνωρίζω κάποια άτομα που ξέρω πως διορίστηκαν (ζήτω το ρουσφέτι εδώ στην Ελλάδα) αυτό δεν τους κάνει καλύτερους
μαθηματικούς από κάποιους άλλους που αγωνίζονται με το σπαθί τους και χάνουν χρόνια από τη ζωή τους προσπαθώντας να αποδείξουν το αυτονόητο
και μη μου πείτε ότι κάποιος που είναι επιτυχών δυο και τρεις φόρες λίγο ποιο κάτω από των τελευταίο διορισθέντα δεν είναι ικανός να διοριστεί και έτσι απλά
χάνει τα μόρια του
αυτοι που βάλανε τα θέματα είναι απαράδεκτοι και αμφιβάλω αν ξέρουν από παιδαγωγικά και διδακτική γιατί αν βομβαρδίσεις έναν μαθητή με πολλές και
δύσκολες ερωτήσεις  και περιμένεις να σου απάντηση σε 5 δευτερόλεπτα και εάν δεν σου απαντήσει αυτό σημαίνει ότι είναι κακώς μαθητής
αν θέλουν να επιλέξουν τους καλύτερους να υπάρχει μονό ένας τρόπος διορισμού ας δώσουν όλοι ασεπ να δούμε ποιος είναι ποιο ικανός
μια φίλη μου που είναι δυο χρόνια διορισμένη μου είπε ότι μονό η χαζοί δίνουν ασεπ τελικά είχε δίκιο πως να μην είμαστε χαζοί που ενώ υπάρχει μια μικροί
πόρτα που κάθε δυο χρόνια γίνεται ακόμα ποιο μικρή  και δέκα μεγάλα παράθυρα εμείς οι χαζοί να προσπαθούμε να μπούμε από την πόρτα
συγγνώμη αν σας κούρασα αλλά είμαι αγανακτισμένη και συμπαραστέκομαι σε όσους προσπάθησαν παραμέλησαν οικογένεια και παιδία χάσαμε χρόνια από
τη ζωή τους για να δώσουν ασεπ
εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους όσοι το αξίζουν και εννοώ και αυτούς που δεν θα διοριστούν γιατί σίγουρα από αυτούς πολύ θα το άξιζαν να διοριστούν
αλλά στην Ελλάδα ζούμε.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 05, 2009, 02:19:45 μμ από valgoni »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος mac190604

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 266
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση, όπως την έχω φανταστεί!
    • Προφίλ
    • http://lisari.blogspot.com
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 02:24:12 μμ »
Όσοι δεν έχουν περάσει από τη διαδικασία του ασεπ καλύτερα να μην μιλανε στο σπίτι μου εάν καθίσω να λύσω αυτά τα θέματα και δεν με πιέζει ο χρόνος
φυσικά και θα τα λύσω όλα και θα πω ότι είναι και εύκολα και να πάρω και 90 και 100 όπως πολλοί άλλωστε πιστεύω ότι όλοι γνωρίζαμε κάτι παραπάνω
από αυτά που γράψαμε και επειδή γνωρίζω κάποια άτομα που ξέρω πως διορίστηκαν (ζήτω το ρουσφέτι εδώ στην Ελλάδα) αυτό δεν τους κάνει καλύτερους
μαθηματικούς από κάποιους άλλους που αγωνίζονται με το σπαθί τους και χάνουν χρόνια από τη ζωή τους προσπαθώντας να αποδείξουν το αυτονόητο
και μη μου πείτε ότι κάποιος που είναι επιτυχών δυο και τρεις φόρες λίγο ποιο κάτω από των τελευταίο διορισθέντα δεν είναι ικανός να διοριστεί και έτσι απλά
χάνει τα μόρια του
αυτοι που βάλανε τα θέματα είναι απαράδεκτοι και αμφιβάλω αν ξέρουν από παιδαγωγικά και διδακτική γιατί αν βομβαρδίσεις έναν μαθητή με πολλές και
δύσκολες ερωτήσεις  και περιμένεις να σου απάντηση σε 5 δευτερόλεπτα και εάν δεν σου απαντήσει αυτό σημαίνει ότι είναι κακώς μαθητής
αν θέλουν να επιλέξουν τους καλύτερους να υπάρχει μονό ένας τρόπος διορισμού ας δώσουν όλοι ασεπ να δούμε ποιος είναι ποιο ικανός
μια φίλη μου που είναι δυο χρόνια διορισμένη μου είπε ότι μονό η χαζοί δίνουν ασεπ τελικά είχε δίκιο πως να μην είμαστε χαζοί που ενώ υπάρχει μια μικροί
πόρτα που κάθε δυο χρόνια γίνεται ακόμα ποιο μικρή  και δέκα μεγάλα παράθυρα εμείς οι χαζοί να προσπαθούμε να μπούμε από την πόρτα
συγγνώμη αν σας κούρασα αλλά είμαι αγανακτισμένη και συμπαραστέκομαι σε όσους προσπάθησαν παραμέλησαν οικογένεια και παιδία χάσαμε χρόνια από
τη ζωή τους για να δώσουν ασεπ
εύχομαι καλή επιτυχία σε άλλους όσοι το αξίζουν και εννοώ και αυτούς που δεν θα διοριστούν γιατί σίγουρα από αυτούς πολύ θα το άξιζαν να διοριστούν
αλλά στην Ελλάδα ζούμε.


διαφωνώ, εγώ προσωπικά στηρίζω τον θεσμό του ΑΣΕΠ, απλά γίνεται πολλές φορές με λάθος τρόπο. Ο στόχος του είναι σωστός, είσαι στεναχωρημένη γι αυτό τα βλέπεις όλα μαύρα... σε καταλαβαίνω και εγώ το ίδιο θα ένιωθα... απλά θέλει ηρεμία, προέρχεσαι κάτω από μια μεγάλη ένταση όπως είναι ο διαγωνισμός του Ασεπ.

Αποσυνδεδεμένος mac190604

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 266
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση, όπως την έχω φανταστεί!
    • Προφίλ
    • http://lisari.blogspot.com
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 02:29:07 μμ »
Δε μπορώ να πιστέψω στην μέχρι τώρα ψηφοφορία τη στιγμή που πήρα τετ α τετ πληροφορίες από τουλάχιστον 100 άτομα.

Η αλήθεια είναι ότι η ψηφοφορία δεν απεικονίζει τίποτα αλλά φυσικά είναι και ένα δείγμα... στην ψηφοφορία δεν ξέρουμε κιόλας ποιοι ψηφίζουν και με ποιο σκοπό ψηφίζουν... γι αυτό είπα ότι είμαστε λίγοι ακόμα για να κρίνουμε... αλλά αν εσύ ρώτησες 100 άτομα, θα σου πρότεινα να βάλεις υποψήφια στις επόμενες εκλογές ---->(αστειεύομαι, δεν ειρωνεύομαι)<------ τότε δεχόμαστε την γνώμη σου! Απλά και αυτό μπορεί να προέρχεται από μη αμερόληπτο δείγμα; Σωστά;

Αποσυνδεδεμένος agh

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 02:34:18 μμ »
Όσοι δεν έχουν περάσει από τη διαδικασία του ασεπ καλύτερα να μην μιλανε στο σπίτι μου εάν καθίσω να λύσω αυτά τα θέματα και δεν με πιέζει ο χρόνος
φυσικά και θα τα λύσω όλα και θα πω ότι είναι και εύκολα και να πάρω και 90 και 100 όπως πολλοί άλλωστε

Συμφωνώ σε όλα valgoni.+++++++++
Αλλά προσωπικά εγώ κ ο αδερφός μου(είμαστε μαθηματικοι κ οι 2)δε θα γράφαμε 90-100 ούτε κ στο σπίτι!!!
Η συνέχεια-μη αύξουσα,γραμμικως ανεξάρτητα ήταν καμμένα από χέρι....Άλλο αν τα δεις λυμένα.
Κ τα υπόλοιπα όλα μαζί θα θέλαμε κανένα 7ωρο...Κ δε νομίζω πως είμαστε τόσο άθλιοι μαθηματικοι.'Εχω περάσει κ έχω τελειώσει το μισό μεταπτυχιακό στα καθαρά μαθηματικά στο παρελθον.Έχω κόλλημα με άλγεβρα κ θεωρία αριθμών.Για προσωπικους λόγους το παράτησα στη συνέχεια.
Για δες που βάζω σε αμφισβήτηση την αξία μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
....κ προσπαθώ να βρω αποδείξεις ότι αξίζω!ΑΙΣΧΟς.

Αποσυνδεδεμένος agh

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 02:43:52 μμ »
Δε μπορώ να πιστέψω στην μέχρι τώρα ψηφοφορία τη στιγμή που πήρα τετ α τετ πληροφορίες από τουλάχιστον 100 άτομα.

Η αλήθεια είναι ότι η ψηφοφορία δεν απεικονίζει τίποτα αλλά φυσικά είναι και ένα δείγμα... στην ψηφοφορία δεν ξέρουμε κιόλας ποιοι ψηφίζουν και με ποιο σκοπό ψηφίζουν... γι αυτό είπα ότι είμαστε λίγοι ακόμα για να κρίνουμε... αλλά αν εσύ ρώτησες 100 άτομα, θα σου πρότεινα να βάλεις υποψήφια στις επόμενες εκλογές ---->(αστειεύομαι, δεν ειρωνεύομαι)<------ τότε δεχόμαστε την γνώμη σου! Απλά και αυτό μπορεί να προέρχεται από μη αμερόληπτο δείγμα; Σωστά;
Δεν ξέρω...είμαι τόσο εκτός πραγματικότητας???Μπορεί τι να πω.Το 'δείγμα' ήταν από φροντιστήρια,παλιους συμφοιτητες,φίλους κ δικοί μου κ του αδερφού μου κ της ξαδέρφης μου που επίσης είναι μαθηματικός.Ασε που έκανα 'έρευνα' στο σχολείο..περιμένοντας καμιά 1-1,5 ώρες τον αδερφό μου έξω απ'το σχολέιο μετα τα παιδαγωγικά.Τι να πω,μπήκα σε προβληματισμό.Θα το ψάξω ακόμα καλύτερα όχι τίποτα άλλο,αλλά δε θέλω να είμαι εκτός πραγματικότητας.


Πάντως θέλω να ζητήσω συγνώμη για την ένταση που βγάζω γενικώς στο φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος mac190604

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 266
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση, όπως την έχω φανταστεί!
    • Προφίλ
    • http://lisari.blogspot.com
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 02:48:52 μμ »

Πάντως θέλω να ζητήσω συγνώμη για την ένταση που βγάζω γενικώς στο φόρουμ.
Μια χαρά τα λες, είσαι αξιαγάπητη! Απλά θα κρίνουμε καλύτερα όταν κάτσει η σκόνη από τον διαγωνισμό, θα είμαστε πιο ήρεμοι και θα κρίνουμε καλύτερα. Τι λες;

Αποσυνδεδεμένος mac190604

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 266
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση, όπως την έχω φανταστεί!
    • Προφίλ
    • http://lisari.blogspot.com
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 02:51:17 μμ »


 Μια φίλη μου ενώ επιτυχούσα μη διοριστέα  χωρίς καμία ώρα προϋπηρεσία είναι διορισμένη και πολύ άλλοι που ούτε καν πέρασαν από τι διαδικασία του ασεπ είναι διορισμένοι  αυτός είναι ο θεσμός του άσεπ

Δε το κατάλαβα... μου το εξηγείς λίγο καλύτερα;

Αποσυνδεδεμένος valgoni

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 02:51:50 μμ »
διαφωνώ, εγώ προσωπικά στηρίζω τον θεσμό του ΑΣΕΠ, απλά γίνεται πολλές φορές με λάθος τρόπο. Ο στόχος του είναι σωστός, είσαι στεναχωρημένη γι αυτό τα βλέπεις όλα μαύρα... σε καταλαβαίνω και εγώ το ίδιο θα ένιωθα... απλά θέλει ηρεμία, προέρχεσαι κάτω από μια μεγάλη ένταση όπως είναι ο διαγωνισμός του Ασεπ.

Δεν κατάλαβες καλά δεν είμαι κατά του ασεπ αλλά της υποβαθμίσεις του ασεπ
Το ότι το ασεπ έχει καταντήσει το 40 τις εκατό όλων των προσλήψεων αυτό δεν σου λέει τίποτα. Μια φίλη μου ενώ επιτυχούσα μη διοριστέα  χωρίς καμία ώρα προϋπηρεσία είναι διορισμένη και πολύ άλλοι που ούτε καν πέρασαν από τι διαδικασία του ασεπ είναι διορισμένοι  αυτός είναι ο θεσμός του άσεπ

Αποσυνδεδεμένος valgoni

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 02:59:22 μμ »
Δε το κατάλαβα... μου το εξηγείς λίγο καλύτερα;
συγνωμη δεν μπορω να σου το εξηγησω καλυτερα
Δεν τα βαζω μαζι σου αλλα με καποιους αλλους που λενε οτι ηταν
πανευκολα και για να μην τα λυσουμε ολα τα θεμετα δεν έιμαστε
καλοι μαθηματικοι

Αποσυνδεδεμένος mac190604

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 266
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση, όπως την έχω φανταστεί!
    • Προφίλ
    • http://lisari.blogspot.com
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #26 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 03:03:35 μμ »
διαφωνώ, εγώ προσωπικά στηρίζω τον θεσμό του ΑΣΕΠ, απλά γίνεται πολλές φορές με λάθος τρόπο. Ο στόχος του είναι σωστός, είσαι στεναχωρημένη γι αυτό τα βλέπεις όλα μαύρα... σε καταλαβαίνω και εγώ το ίδιο θα ένιωθα... απλά θέλει ηρεμία, προέρχεσαι κάτω από μια μεγάλη ένταση όπως είναι ο διαγωνισμός του Ασεπ.

Δεν κατάλαβες καλά δεν είμαι κατά του ασεπ αλλά της υποβαθμίσεις του ασεπ
Το ότι το ασεπ έχει καταντήσει το 40 τις εκατό όλων των προσλήψεων αυτό δεν σου λέει τίποτα. Μια φίλη μου ενώ επιτυχούσα μη διοριστέα  χωρίς καμία ώρα προϋπηρεσία είναι διορισμένη και πολύ άλλοι που ούτε καν πέρασαν από τι διαδικασία του ασεπ είναι διορισμένοι  αυτός είναι ο θεσμός του άσεπ

Τελικά δεν μου το εξήγησες, απλά έκανες αντιγραφή επικόλληση... ότι είσαι υπέρ του Ασεπ το κατάλαβα, σε ενοχλεί ότι ο Ασεπ είναι το 40% των διορισμών και αυτό το κατάλαβα, όμως ότι μια φίλη σου είναι ενώ είναι μη διοριστέα αλλά έχει διοριστεί χωρίς μια ώρα προϋπηρεσίας δεν το κατάλαβα. Και οι άλλοι που δεν πέρασαν από αυτή την διαδικασία πως διορίστηκαν, για εξήγησε το μου!

Αποσυνδεδεμένος mac190604

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 266
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση, όπως την έχω φανταστεί!
    • Προφίλ
    • http://lisari.blogspot.com
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #27 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 03:07:54 μμ »
Δε το κατάλαβα... μου το εξηγείς λίγο καλύτερα;
συγνωμη δεν μπορω να σου το εξηγησω καλυτερα
Δεν τα βαζω μαζι σου αλλα με καποιους αλλους που λενε οτι ηταν
πανευκολα και για να μην τα λυσουμε ολα τα θεμετα δεν έιμαστε
καλοι μαθηματικοι

Αυτό δε το είπε κανείς, τουλάχιστον μέσα εδώ στο forum, ούτε το άφησε ως υπονοούμενο... απλά κάποιοι βάζουν ψηλά το πήχη της δυσκολίας για τους δικούς λόγους και κάποιοι όχι! Το ξέρω ότι δεν τα έχεις μαζί μου όπως και εγώ δεν τα έχω μαζί σου, απλά προσπαθούμε να ξετυλίξουμε το κουβάρι του ΑΣΕΠ που τόσο μας έχει δυσκολέψει κατά καιρούς, για να καταλήξουμε σε κάποια συμπεράσματα, αυτό είναι όλο!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159864
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 602
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 441
Σύνολο: 455

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.12 δευτερόλεπτα. 37 ερωτήματα.