*

Ψηφοφορία

Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;

Κάτω από 50
1 (2%)
[50,60)
13 (26.5%)
[60,70)
10 (20.4%)
[70, 80)
18 (36.7%)
[80, 90)
5 (10.2%)
Τουλάχιστον 90
2 (4.1%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 49

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;  (Αναγνώστηκε 9747 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος agh

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #28 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 05:34:15 μμ »

Πάντως θέλω να ζητήσω συγνώμη για την ένταση που βγάζω γενικώς στο φόρουμ.
Μια χαρά τα λες, είσαι αξιαγάπητη! Απλά θα κρίνουμε καλύτερα όταν κάτσει η σκόνη από τον διαγωνισμό, θα είμαστε πιο ήρεμοι και θα κρίνουμε καλύτερα. Τι λες;
Eυχαριστώ για τα καλά σου λόγια,αλλά κάποιες στιγμές νιώθω υφαίστειο έτοιμο να εκραγεί...
Εντομεταξύ κ τα MME ανέφεραν πως τα θέματα ήταν βατά για όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θέλω να κατεβάσω γενικό θέμα τι έγινε στον ασεπ για ολους τους κλάδους γιατί όπως έμαθα κ στους φιλολόγους έβαλαν δύσκολη ιστορία,στους φυσικους άκουσα στην tv εύκολα αλλά κάποιος μου είπε δύσκολα,στους νηπιαγωγούς δύσκολη 2η θεματική ενότητα..Τι συμβαίνει???
Αναρωτιέμαι 1η φορά:υπάρχει διαβλητότητα?ή απλά βάλανε δύσκολα ώστε να μην υπάρχουν πολλοί επιτυχόντες?Γιατί δε βγαίνει πουθενά η δυσκολία τους..κ ακόμα κ εδώ στο φόρουμ πάμε να δεχτούμε ότι εντάξει είχαν κάποια δυσκολία αλλά δεν έγινε κ τίποτα...Είναι τόσο πρόχειρος ο διαγωνισμός?
ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΒΗ ΑΥΤΟ?Με ποια λογική?Αν κ μαθηματικός λογική κ σοβαρή απάντηση δε βρίσκω.

Όσο για την κρίση των αποτελεσμάτων έχεις δίκιο,να ηρεμήσουμε αλλά κρατόντας κατα την κρίση μας τη στιγμή που δίναμε κ όχι την εξάσκηση του ματιού στις λυμένες ασκήσεις με αποτέλεσμα να καταλήξει να μας φαίνονται κ εύκολες στο τέλος.

Άλλη απορία που έχω:Πόσοι  απο εμάς κάναμε όλες τις ασκήσεις μόνοι μας έστω κ στο σπίτι για να κρίνουμε ακόμα καλύτερα τη δυσκολία τους?Εγώ προσωπικά τις είδα λυμένες το βράδυ κ όχι όλες.Δήθεν βαρέθηκα αλλά ποιος έμπαινε σ'αυτόν τον γολγοθά,την άλλη μέρα δίναμε διδακτικη.Όταν τις είδα κ πολλές φορές λυμένες είπα εντάξει δεν είναι εντελώς τραγικές...άρχισε να μεταβάλλεται κάπως η άποψη μου αλλά δεν είναι έτσι.Την πιο δύσκολη άσκηση από ολυμπιάδες να δεις λυμένη δεν την κρίνεις το ίδιο αν δεν την προσπαθήσεις μόνος σου.

Περαστικά μας,τι να πω....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος kostas_k

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #29 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 08:12:16 μμ »
Εγώ πήγα να δώσω τελείως απροετοίμαστος. Δεν έχω διδάξει ποτέ 3η λυκείου και φέτος πρώτη φορά έχω 2α λυκείου. Πιστεύω όμως πως έγραψα λίγο πάνω από τη βάση.
Έλυσα εύκολα και γρήγορα την άσκηση με τα γραμμικός ανεξάρτητα διανύσματα, όταν μετά από 2-3 λεπτά σκέφτηκα "και τι έγινε που είναι ν-διάστατα? y=λx..." Όπως με την ίδια ευκολία αντιμετώπισα τα i και iii από το α) του 2ου ερωτήματος. Το β του 2ου ερωτήματος με την πρόοδο μου φάνηκε αρκετά απλό, αλλά έπαιρναν κάποιο χρόνο οι πράξεις, ενώ για το γ) έκανα 2 ΘΜΤ αποδυκνύοντας πως υπάρχουν κάποιες χρονικές στιγμές, όχι όμως και ότι απέχουν 3 ώρες μεταξύ τους.
Το 1ο επιλογής... το έλυσα με ευθείες και απόσταση δύο σημείων (κατεύθυνση β' λυκείου) αφού σχηματιζόταν ένα ορθογώνιο.
Το 2ο το άφησα όπως ήταν...
Το 3ο ήταν μία άσκηση του σχολικού, την οποία είχα λύσει λίγες βδομάδες πριν
Για το 4ο, ευτυχώς θυμήθηκα το τρίγωνο του Πασκάλ...
Το 5ο ήθελε πράξεις, οι οποίες δε μου έβγαιναν... και έφαγα αρκετό χρόνο
Το 6ο ήταν εφαρμογή του βιβλίου κατεύθυνσης της β' λυκείου, με μια πολύ μικρή διαφορά στον συντελεστή του χ
Το 7ο μου πήρε όσο χρόνο χρειάστηκα για να το διαβάσω, να κάνω 3 πολλαπλασιασμούς, μία πρόσθεση και μια διαίρεση
Στο 8ο θέτοντας χ=5 έβγαινε ο πρώτος λογάριθμος μεγαλύτερος του 1... επομένως δεν υπήρχε άλλη απάντηση πέραν της πρώτης
Στο 9ο έβαζα κάποιες δεκτές τιμές στο α, και απέρριπτα όποια απάντηση έβγαινε μεγαλύτερη της μονάδας, αλλά λόγο βιασύνης απάντησα το β)
Στο 10 έλυσα την κυβική εξίσωση του 1 και βρήκα τις μιγαδικές ρίζες, οι οποίες υψωμένες στην 3η μου έβγαζαν 1 και -1 ή -1 και -1 δε θυμάμαι ακριβώς, και υψωμένες στην 1000=άρτιος 1+1=2
Το 11 δεν το έλυσα, γιατί δε φτάσαμε ακόμα εκεί, και δεν θυμώμουν τις εξισώσεις των ασύμπτωτων. Είδα όμως πως ήταν άσκηση του βιβλίου κι αυτή! (4 β' ομάδας) επέλεξα όμως στην τύχη το α) και μου βγήκε τελικά σε κακό.
Το 12 δεν το ακούμπησα καν!
Έτσι, χωρίς να έχω κάνει την παραμικρή προετοιμασία, με εμπειρία 2,5 ετών κυρίως σε μαθητές γυμνασίου και α' λυκείου, και θεωρόντας πως από την άσκηση με το αυτοκίνητο δεν παίρνω ούτε μισό μόριο, περιμένω ένα 53,5.

Θεωρώ λοιπόν, πως τα θέματα ήταν πάρα πολλά για να γράψει κάποιος καλά προετοιμασμένος πάνω από 80-90. Όχι όμως και για να πιάσει τη βάση ή ένα 65-70%

Αποσυνδεδεμένος vikoulaki

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2516
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση:ΠΕ03
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #30 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 09:45:54 μμ »
Να και ένας αισιόδοξος στην παρέα.Πραγματικά χαίρομαι και μακάρι να διοριστεις γιατι θα έζησες έστω και μια φορά την ψυχοφθόρα διαδικασία του ασεπ

Συμφωνώ και εγω οτι το 50 μπορούσε κάποιος να το πιάσει αν ήταν καλά προετοιμασμένος και έχοντας πολύ καλή ψυχολογία μέχρι το τέλος της εξέτασης
.Να ομολογήσω εδω οτι είχα διαβάσει αρκετά το τελευταίο τρίμηνο ,τόσο  οσο μου χρειαζόταν για να καλύψω αυτά που ήθελα εγω και οχι θέμα οπως το 1γ, αλλά 50 δεν πιάνω

Ομως πρέπει επίσης να ομολογήσω  οτι πρώτα φορά ακούω κάποιον  απροετοίμαστο τελείως και έχοντας διδάξει το πολύ μέχρι Α΄Λυκείου  να γνωρίζει την άσκηση σε ποια σελίδα βιβλίου κατεύθυνσης είναι, σε ποιό συντελεστή διαφέρει . και απο ποιά ενότητα είναι
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 05, 2009, 09:49:44 μμ από vikoulaki »

Αποσυνδεδεμένος kostas_k

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουάριος 06, 2009, 01:16:54 πμ »
vicoulaki, σ'ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, αλλά δεν πιστεύω πως θα διοριστώ. Απλά ελπίζω να είμαι στους επιτυχόντες.
Είπα στην αρχή πως φέτος για πρώτη φορά δουλεύω τη β' λυκείου.ήδη τώρα τελειώνουμε το κεφάλαιο της ευθείας, επομένως ήξερα την εφαρμογή. Όσο για το θέμα με την υπερβολή, απλά από περιέργεια μπήκα στον κώπο να το το ψάξω, κατόπιν εορτής φυσικά.
Επίσης το ότι θεώρησα κάποια κομμάτια εύκολα, το έκανα επειδή έτσι φάνηκαν σε μένα τη στιγμή της εξέτασης. Όπως θεώρησα τα υπόλοιπα δύσκολα, που μπορεί να ήταν εύκολα για κάποιον άλλο.
Ίσως να έπαιζε ρόλο το ότι πήγα να γράψω ελεύθερα χωρίς το άγχος κάποιου καλά προετοιμασμένου. Γιατί όπως λες κι εσύ, η ψυχολογία παίζει μεγάλο ρόλο στην επίλυση ενός θέματος.
Δεν υποστιρίζω πως ήταν εύκολα τα θέματα, απλά πως δεν ήταν και τόσο τραγικά ώστε να πέσει η βάση κάτω από το 70
Καλά αποτελέσματα σε σένα και σε όλους μας!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 06, 2009, 01:30:21 πμ από kostas_k »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος tama

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 739
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #32 στις: Φεβρουάριος 06, 2009, 01:34:31 μμ »
Χωρίς να θέλω να προσβάλω  κανένα, έχω παρατηρήσει ότι όσο νεότερος είναι κανένας τόσο πιο αισιόδοξα βλέπει τα πράγματα (δεν έχει κουραστεί απ την αναμονή ...)Ακόμη  οι περισσότεροι θεωρούν ότι έχουν γράψει ενώ στην πραγματικότητα δεν έχουν..Θυμάμαι ένα νεαρό μαθηματικό στο εξεταστικό, να μου λέει ότι είναι προφανές πως η συνάρτηση δεν είναι παραγ στο πρώτο θεμα και ότι δε χρειάζεται απόδειξη... Παιδιά και εγώ έτσι έχω γράψει πάνω από 80...Λυπαμαι αν κάποιους θίγω.Τα θέματα ήταν ΔΥΣΚΟΛΑ, τελεία και παύλα...

Αποσυνδεδεμένος mac190604

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 266
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση, όπως την έχω φανταστεί!
    • Προφίλ
    • http://lisari.blogspot.com
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #33 στις: Φεβρουάριος 06, 2009, 01:40:08 μμ »
Χωρίς να θέλω να προσβάλω  κανένα, έχω παρατηρήσει ότι όσο νεότερος είναι κανένας τόσο πιο αισιόδοξα βλέπει τα πράγματα (δεν έχει κουραστεί απ την αναμονή ...)Ακόμη  οι περισσότεροι θεωρούν ότι έχουν γράψει ενώ στην πραγματικότητα δεν έχουν..Θυμάμαι ένα νεαρό μαθηματικό στο εξεταστικό, να μου λέει ότι είναι προφανές πως η συνάρτηση δεν είναι παραγ στο πρώτο θεμα και ότι δε χρειάζεται απόδειξη... Παιδιά και εγώ έτσι έχω γράψει πάνω από 80...Λυπαμαι αν κάποιους θίγω.Τα θέματα ήταν ΔΥΣΚΟΛΑ, τελεία και παύλα...

Δεν έχεις άδικο, καλό είναι να τα μελετήσουμε τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας όταν βγουν τα επίσημα... τότε θα τα τσεκάρουμε ξανά και θα δούμε πόσο ανεδαφικά ήταν αυτά που ψηφίζαμε εδώ!

Αποσυνδεδεμένος vikoulaki

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2516
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση:ΠΕ03
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουάριος 06, 2009, 06:34:48 μμ »
kostas_k δεν μου 'έγινε μάθημα το πάθημα του ασεπ να διαβάζω πιο προσεχτικά την εκφώνηση.Διάβασα οτι εκανες Α΄Λυκείου και οχι Β΄
Τέλος πάντων δεν είναι εκει το θέμα μας

Γιατί αργούν να δώσουν απαντήσεις απο τον ασεπ?Γιατι η ΕΜΕ ακόμη μια φορά δεν παίρνει θέση/?Αυτό με προβληματίζει αυτή την στιγμή

Οσο για την βάση πιστεύω οτι στα 3500 άτομα θα βρεθούν 300 άτομα που να έχουν γράψει πολύ καλά και μάλιστα πάνω απο 70 μέσο όρο
Ο μεγάλος συνοστισμός θα είναι στο 55-65

Αποσυνδεδεμένος kostas_k

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #35 στις: Φεβρουάριος 07, 2009, 01:56:43 πμ »
vikoulaki  δε λέμε κάτι διαφορετικό νομίζω... Είπα πως κάποιος καλά προετοιμασμένος δύσκολα θα έγραφε 80-90... αλλά μπορούσε να πιάσει ένα 65-70%. Αυτή την εντύπωση είχα την ώρα που έγραφα.
Άλλωστε κι εγώ μέσα στο συνοστισμό που γράφεις θα είμαι, ίσως και πιο χαμηλά!
Διαβάζοντας κανείς όμως τα σχόλια, βγάζει το συμπέρασμα πως ελάχιστοι έχουν πιάσει τη βάση. Αυτό το ενδεχόμενο φυσικά θα με βόλευε προσωπικά, αλλά δεν έχω τέτοιες αυταπάτες, ούτε είμαι τόσο αισιόδοξος!
Έχουμε και την ίδια σχεδόν απορία! Όχι απλά γιατί αργούν οι απαντήσεις, αλλά και γιατί δεν βγήκαν έστω τη δευτέρα μετά τον διαγωνισμό...

Αποσυνδεδεμένος mac190604

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 266
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση, όπως την έχω φανταστεί!
    • Προφίλ
    • http://lisari.blogspot.com
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #36 στις: Φεβρουάριος 07, 2009, 04:27:01 πμ »
Μια απορία... όταν βάζουν τα θέματα, δεν έχουν έτοιμες και τις απαντήσεις; Ασεπ εσένα ρωτάω... «φωνή βοώντος εν τη ερήμω»
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 07, 2009, 04:28:59 πμ από mac190604 »

Αποσυνδεδεμένος k.d.pe03

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #37 στις: Φεβρουάριος 08, 2009, 01:05:33 μμ »
θυμάστε τον διαγωνισμό του 2005?
ακύρωσαν,δέχτηκαν ως σωστές πάνω από μία απαντήσεις κλπ!
και φυσικά ζητάμε απαντήσεις από παιδαγωγικά και γνωστικό αντικείμενο!
πότε επιτέλους θα βγάλουν απαντήσεις στην ειδική διδακτική?οι εξεταζόμενοι, δηλαδή εμείς,μετά από ένα δυο ΑΣΕΠ που κόβονται στην ειδική διδακτική,μαθαίνουν τελικά τι πρέπεινα γράψουν!εγώ προσωπικά πήγα φροντιστήριο!αυτοί εκεί στο ΑΣΕΠ ακόμη δεν μάθανε τι πρέπει να γράψουν στην ειδική διδακτική?πότε επιτέλους θα μας βγάλουν και απαντήσεις στην ειδική διδακτική?

Αποσυνδεδεμένος agh

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #38 στις: Φεβρουάριος 08, 2009, 01:47:58 μμ »
θυμάστε τον διαγωνισμό του 2005?
ακύρωσαν,δέχτηκαν ως σωστές πάνω από μία απαντήσεις κλπ!
και φυσικά ζητάμε απαντήσεις από παιδαγωγικά και γνωστικό αντικείμενο!
πότε επιτέλους θα βγάλουν απαντήσεις στην ειδική διδακτική?οι εξεταζόμενοι, δηλαδή εμείς,μετά από ένα δυο ΑΣΕΠ που κόβονται στην ειδική διδακτική,μαθαίνουν τελικά τι πρέπεινα γράψουν!εγώ προσωπικά πήγα φροντιστήριο!αυτοί εκεί στο ΑΣΕΠ ακόμη δεν μάθανε τι πρέπει να γράψουν στην ειδική διδακτική?πότε επιτέλους θα μας βγάλουν και απαντήσεις στην ειδική διδακτική?
Μήπως πάνε σε 2-3 ή και περισσότερα φροντιστήρια κ μπερδευτηκαν για το σωστό?
Τι να πω κ γω!!!!Φέτος από Νοέμβρη κ μετά βάλθηκαν να μας σπάσουν τα νεύρα!!!!
Μαλλώνουν ποιες απαντήσεις να βγάλουν σωστές ή μας γράφουν εντελώς?

Αποσυνδεδεμένος k.d.pe03

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #39 στις: Φεβρουάριος 08, 2009, 11:24:28 μμ »
λες aqh να συμβαίνει κάτι τέτοιο?
τώρα που το λες είχα στο φροντιστήριο συμμαθητή έναν τύπο 47 χρονών!λες να ήταν ο μικρότερος από την επιτροπή που θα βάζανε τα θέματα στην ειδική διδακτική και να τον στείλανε για να μάθουν και αυτοί τι πρέπει να γράψουν?χαχαχαχχααχαχαχ πλάκα θα έχει!
λοιπόν παιδιά όταν βγουν τα αποτελέσματά μας και δω τι έγραψα ειδική διδακτική,αν ο βαθμός είναι μεγάλος, θα σας πω που πήγα ώστε να πάτε και εσείς!

Αποσυνδεδεμένος agh

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #40 στις: Φεβρουάριος 09, 2009, 01:29:06 πμ »
λες aqh να συμβαίνει κάτι τέτοιο?
τώρα που το λες είχα στο φροντιστήριο συμμαθητή έναν τύπο 47 χρονών!λες να ήταν ο μικρότερος από την επιτροπή που θα βάζανε τα θέματα στην ειδική διδακτική και να τον στείλανε για να μάθουν και αυτοί τι πρέπει να γράψουν?χαχαχαχχααχαχαχ πλάκα θα έχει!
λοιπόν παιδιά όταν βγουν τα αποτελέσματά μας και δω τι έγραψα ειδική διδακτική,αν ο βαθμός είναι μεγάλος, θα σας πω που πήγα ώστε να πάτε και εσείς!

Χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!Τι γέλιο έριξα βραδιάτικα k.d.pe03!!!!!!!!!!!
Δε μπορώ να σταματήσω!!!!!!!!!!!!!!
Πολύ πετυχημένο!!!!!Να'σαι καλά!!!!!!!!
Σταματάω,το σκέφτομαι κ ξαναγελάω.....

Το γελάμε,το γελάμε,....αλλά όλα πρέπει να τα περιμένουμε!

Πως τη σκέφτηκες αυτή την ατάκα...ΑΠΑΙΧΤΗ.

Αποσυνδεδεμένος mac190604

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 266
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση, όπως την έχω φανταστεί!
    • Προφίλ
    • http://lisari.blogspot.com
Απ: ΠΕ03 - Πόσο πιστεύετε ότι γράψατε στα παιδαγωγικά - ειδική διδακτική;
« Απάντηση #41 στις: Φεβρουάριος 15, 2009, 09:51:08 μμ »
Αρχίζετε να σχηματίζεται κορυφή στο διάστημα 70-80 σύμφωνα με τις απαντήσεις σας έτσι όπως αποτυπώνονται μέχρι τώρα. Φαίνεται τελικά ότι στα παιδαγωγικά δεν πήγαμε και άσχημα, αν συγκρίνουμε και από τον προηγούμενο διαγωνισμό του Ασεπ

Συνεχίστε να ψηφίζετε!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159864
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 602
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 405
Σύνολο: 417

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.092 δευτερόλεπτα. 38 ερωτήματα.