*

Ψηφοφορία

ΠΙΘΑΝΗ ΒΑΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗΣ (2009-2010)

19,5
20
20,5
21
21,5
22
22,5

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.  (Αναγνώστηκε 366437 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mariagal

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 173
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.
« Απάντηση #1428 στις: Αύγουστος 07, 2009, 09:58:32 μμ »
1324 στον ακαθαριστο...εγω...μα ειναι δυνατο να ρωτατε τετοια πραγματα;!! ???

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος aeee

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1305
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.
« Απάντηση #1429 στις: Αύγουστος 07, 2009, 10:57:58 μμ »
kalispera apo Praga! enhmerw8hka gia th seira mou thlefwnika apo filous, h opoia me apogohteuse, posous peripou na bgalw apo panw mou; 500; gurw sta 27,5 moria exw kai 8esh ston aka8aristo 930 kai kati... na elpizw gia anaplhrwsh sxetika nwris h na to 3exasw;;; Oktobrh h mpa;
kalh epituxia se olous sas!!!!!!!
προσωπικά εγώ εάν είχα τόσα πολλά μόρια θα περίμενα την αναπλήρωση απο  Σεπτέμβρη με κάθε σιγουριά. εμείς τι να πούμε! ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΊΔΑ (ποτέ δε πεθαίνει η ελπίδα παιδιά αρκεί να μην είναι η πεθερά σου ;D)

Αποσυνδεδεμένος billimember

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1098
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.
« Απάντηση #1430 στις: Αύγουστος 07, 2009, 11:12:43 μμ »
καλα ρε παιδια να κλαινε οι χηρες αλλα να κλαινε κ οι παντρεμενες; Ας μου πει καποιος γιατι μετα τις ενστασεις δε βγαλαν οριστικο πε02 αναπληρωτων; εγω εκανα ενσταση για λαθος  προσθεση αλλα δε βλεπω να διορθωθηκε τιποτα. Μηπως το ξεχασαν; τι να πω;

Αποσυνδεδεμένος billimember

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1098
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.
« Απάντηση #1431 στις: Αύγουστος 07, 2009, 11:21:09 μμ »
και μια 2 ερωτηση.Θελω κ εγω να λαβω μερος στο δικαστηριο για τους οαεδιτες. Λογικα οπως ξερω απο αλλες φορες,πρεπει να στειλω  πληρεξουσιο απο συμβολαιογραφο στο δικηγορο που ανελαβε την υποθεση;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος aeee

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1305
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.
« Απάντηση #1432 στις: Αύγουστος 07, 2009, 11:22:40 μμ »
καλα ρε παιδια να κλαινε οι χηρες αλλα να κλαινε κ οι παντρεμενες; Ας μου πει καποιος γιατι μετα τις ενστασεις δε βγαλαν οριστικο πε02 αναπληρωτων; εγω εκανα ενσταση για λαθος  προσθεση αλλα δε βλεπω να διορθωθηκε τιποτα. Μηπως το ξεχασαν; τι να πω;

κλαίνε οι χήρες, κλαίνε και οι παντρεμένες, η ερώτησή μου είναι οι ανύπαντρες τι κάνουν;;; γελάνε;;;;;

Αποσυνδεδεμένος billimember

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1098
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.
« Απάντηση #1433 στις: Αύγουστος 07, 2009, 11:24:52 μμ »
ΜΠΑ με τους οαδιτες μαλλον κλαινε κ αυτες ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος aeee

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1305
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.
« Απάντηση #1434 στις: Αύγουστος 07, 2009, 11:35:49 μμ »

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.
« Απάντηση #1435 στις: Αύγουστος 07, 2009, 11:54:27 μμ »
Παιδιά συγνώμη για το άσχετο αλλά μόλις παρατήρησα κάτι στον ενιαίο αναπληρωτών ΠΕ02 και απόρησα! Πώς γίνεται άτομο που στον περσινό ενιαίο είχε 11,59 μόρια, δεν είναι τρίτεκνη, ούτε ανήκει σε ειδική κατηγορία, να εμφανίζει προϋπηρεσία για το έτος 2008-09 8.936 μόρια, χωρίς να είναι από δυσπρόσιτο; Η συγκεκριμένη πέρυσι έλεγε στον κόσμο ότι είναι αναπληρώτρια κάπου σε σχολείο στη Στερεά, αλλά προσωπικά δεν την είχα πιστέψει γιατί τα μόριά της ήταν πολύ λίγα! Τι γίνεται;  ???
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 08, 2009, 01:24:48 πμ από AntreaEirini »

Αποσυνδεδεμένος aeee

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1305
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.
« Απάντηση #1436 στις: Αύγουστος 08, 2009, 12:10:55 πμ »
Παιδιά συγνώμη για το άσχετο αλλά μόλις παρατήρησα κάτι στον ενιαίο αναπληρωτών ΠΕ02 και απόρησα! Πώς γίνεται άτομο που στον περσινό ενιαίο είχε 11,59 μόρια, δεν είναι τρίτεκνη, ούτε ανήκει σε ειδική κατηγορία, να εμφανίζει προϋπηρεσία για το έτος 2008-09 8.836 μόρια, χωρίς να είναι από δυσπρόσιτο; Η συγκεκριμένη πέρυσι έλεγε στον κόσμο ότι είναι αναπληρώτρια κάπου σε σχολείο στη Στερεά, αλλά προσωπικά δεν την είχα πιστέψει γιατί τα μόριά της ήταν πολύ λίγα! Τι γίνεται;  ???
όπως στα είπε είναι. Οι τρίτεκνοι πηγαίνουν αναπληρωτές και με πολύ λιγότερα μόρια και 5 εάν θυμάμαι καλά
Συγγνώμη τώρα είδα ότι είπες ότι δεν είναι τρίτεκνη. τότε μάλλον είανι ειδική κατηγορία και απλά δεν θέλει να μαθευτεί το πρόβλημα της. ή να είναι σε εκκλησιαστικό λύκειο. ή σε ειδικό σχολείο εφόσον πληρεί τις προϋποθέσεις
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 08, 2009, 12:15:34 πμ από aeee »

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.
« Απάντηση #1437 στις: Αύγουστος 08, 2009, 12:16:16 πμ »
Παιδιά συγνώμη για το άσχετο αλλά μόλις παρατήρησα κάτι στον ενιαίο αναπληρωτών ΠΕ02 και απόρησα! Πώς γίνεται άτομο που στον περσινό ενιαίο είχε 11,59 μόρια, δεν είναι τρίτεκνη, ούτε ανήκει σε ειδική κατηγορία, να εμφανίζει προϋπηρεσία για το έτος 2008-09 8.836 μόρια, χωρίς να είναι από δυσπρόσιτο; Η συγκεκριμένη πέρυσι έλεγε στον κόσμο ότι είναι αναπληρώτρια κάπου σε σχολείο στη Στερεά, αλλά προσωπικά δεν την είχα πιστέψει γιατί τα μόριά της ήταν πολύ λίγα! Τι γίνεται;  ???
όπως στα είπε είναι. Οι τρίτεκνοι πηγαίνουν αναπληρωτές και με πολύ λιγότερα μόρια και 5 εάν θυμάμαι καλά
Συγγνώμη τώρα είδα ότι είπες ότι δεν είναι τρίτεκνη. τότε μάλλον είανι ειδική κατηγορία και απλά δεν θέλει να μαθευτεί το πρόβλημα της.

Μα δεν είναι σημειωμένη στον περσινό ενιαίο ως ειδική κατηγορία!

Αποσυνδεδεμένος arist2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.
« Απάντηση #1438 στις: Αύγουστος 08, 2009, 12:57:10 πμ »
μπορεί να ήταν αναπληρωτρια σε σχολείο ειδικής αγωγής...να εχει κάνει σεμινάριο...μπορεί επίσης να ήταν σε εκκλησιαστικό....

Αποσυνδεδεμένος aristos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2928
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι "δανειστές" επιτρέπουν την ύπαρξη σχολείων;
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.
« Απάντηση #1439 στις: Αύγουστος 08, 2009, 09:29:52 πμ »
Αχ... που είναι ο Αρίστος να σε μαλώσει... ;D Στον καθαρό πρέπει να έχεις γύρω στο 500 σειρά. Λογικά θα προσληφθείς πολύ νωρίς. Πέρυσι με σειρά 480 προσλήφθηκα 9 Σεπτέμβρή. Άρα και φέτος πριν από Οκτώβρη να υπολογίζεις με το καλό :)
...δλδ..εμεις που ΟΥΤΕ στην Πραγα καταφεραμε να ειμαστε, ΟΥΤΕ  στο 930 και κατι ειμαστε...τι πρεπει να κανουμε ??
(...1300...)

1300 κλήσεις και φύγαμε για .... αν/ση!
Σήκωσέ το το γ....... (προς το ΥΠΕΠΘ για το φετινό αριθμό αν/των), δεν μπορώ δεν μπορώ να περιμένω ...!

Καλή κλήρωση είχατε, αν και κινδυνεύετε ως ιδανικοί αυτόχειρες.

Αν δε σε φτάνουν τα χρήματα για Πράγα, έλα Πάτρα..., σε φιλοξενώ. Έχω δωμάτιο για συναγωνιστές.
Πριν απ’ τα μάτια μου ήσουν φως.
Πριν απ’ τον Έρωτα έρωτας
Κι όταν σε πήρε το φιλί,
Γυναίκα ...

Αποσυνδεδεμένος momo

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 263
  • γηράσκω αεί διδασκόμενη..
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.
« Απάντηση #1440 στις: Αύγουστος 08, 2009, 09:58:49 πμ »
κουραγιο συναδελφοι! κατι μου λεει πως φετος θα παρουν αρκετους και σε τμηματα ενταξης (ειδικη αγωγη) ...τι στο καλο ..δεν θα απορροφηθουν κι απο κει;; (ευχομαι μονο να εχουν πανω απο 20 μορια για να δω κι εγω μια ασπρη μερα  ;D)
Θεέ μου, δώσε μου εγκράτεια και υπομονή... ΤΩΡΑ!!!!!

Αποσυνδεδεμένος legend

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 166
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 - Πρόβλεψη για μόρια στο νέο πίνακα αναπληρωτών.
« Απάντηση #1441 στις: Αύγουστος 08, 2009, 10:26:58 πμ »
 Ό,τι μαζέψαμε από ωρομισθία τα κατεθέσαμε στην Τσεχία (πολύ οικονομική όπως φαντάζεστε) ! να μου μείνει μια καλή γεύση από την κατά τα άλλα άσχημη εργασιακή σχέση...
Σας ευχαριστώ για τις προβλέψεις, σε όποια σειρά κι αν βρίσκετε κανείς έχει βρεθεί με κόπο και φαντάζομαι αγωνιά για το τι θα του "ξημερώσει". Τα λεφτά από την αναπλήρωση είναι πιο πολλά ε...μιαμ μιαμ...κάπου θα τα φάμε κι αυτά!
:-)
 Θα μπορούσε να μου απαντήσει κάποιος σε μια -άσχετη με το θέμα της συζήτησης- ερώτηση: για το που θα σε καλέσουν έχει να κάνει με τις προτιμήσεις και τα κενά,σωστά; αν π.χ. σε καλέσουν Δ' Δωδεκανήσου -να τρώμε τα λεφτά μας σε ενοίκια και σε ταξίδια...ΤΕΛΕΙΑ!!!! - τα σχολεία τα επιλέγει κανείς βάσει κοινωνικών κριτηρίων όπως στην ωρομισθία ή βάσει μορίων;
 
"όσο γνωρίζεις πιο καλά τόσο αγαπάς πιο πλέρια"

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32326
  • Τελευταία: Maria Eirini
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161663
  • Σύνολο θεμάτων: 19232
  • Σε σύνδεση σήμερα: 492
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 380
Σύνολο: 380

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.086 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.