*

Ψηφοφορία

ΠΟΣΑ ΛΑΘΗ ΚΑΝΑΤΕ ?

1-5
13 (18.1%)
5-10
45 (62.5%)
10-15
8 (11.1%)
15-20
2 (2.8%)
20 και πανω
4 (5.6%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 71

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ  (Αναγνώστηκε 36896 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Απάντηση #210 στις: Μάρτιος 15, 2009, 03:53:23 μμ »
Eγω συνολικα εγραψα 14,5 σελιδες(εννοωντας μπρος πισω) και αν σας πω οτι εγραψα τα μισα απο αυτα που ηθελα να γραψω;;;τι να πω ο χρονος ηταν λιγος...ειπα οτι θα διαθεσω δυο ωρεσ για καθε ερωτημα και αυτο εκανα δεν μπορουσα κατι αλλο.Αν ειχαμε παραπανω χρονο θα εγραφα πολυ καλυτερα .Εγω την πρωτη μερα ειμαι στο 83.5 και γι αυτο ειμαι απογοητευμενη......τι να πω..παντως μια κοπελα που πηρα στο υπουργιειο παιδειασ την ειπαν οτι εχουν διορθωθει 2000 γραπατα απο την δευτερη μερα και ολα απο πολλαπλης.......εσεισ ερετε τιποτα΄΄εχετε μαθει κατι΄΄α και στα νε ατην εφημεριδα λεει οτι αυτη την χρονια θα προυν συνολικα 8500 ανπληρωτεσ απο πρωτοβαθμια και δευτεροβαθμια
αλλα το ζητημα ειναι ποσοι απο αυτοι ια ειναι νηπιαγωγοι...............

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:34:17 »

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Απάντηση #211 στις: Μάρτιος 15, 2009, 04:27:23 μμ »
sofaki!!! και εγω στα πολλαπλης τόσο έγραψα νομίζω, μπορεί και λιγότερο..Μήπως αυτή η κοπέλα που ρώτησες σου είπε ποια εικόνα έχουν οι διορθωτές απο τα γραπτά;;; :-\ :-\ Το θέμα θα κριθεί απο το πως εχουν γράψει και οι άλλοι..

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Απάντηση #212 στις: Μάρτιος 15, 2009, 04:30:48 μμ »
 κοπελα που μου το ειπε ειναι αυτη την στιγμη μεσα αρα..μπορει ναμας τα επι ι ιδια..ε fragy;;;

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Απάντηση #213 στις: Μάρτιος 15, 2009, 04:37:16 μμ »
sofaki!!! και εγω στα πολλαπλης τόσο έγραψα νομίζω, μπορεί και λιγότερο..Μήπως αυτή η κοπέλα που ρώτησες σου είπε ποια εικόνα έχουν οι διορθωτές απο τα γραπτά;;; :-\ :-\ Το θέμα θα κριθεί απο το πως εχουν γράψει και οι άλλοι..
βασιλικη εσυ πρωτη φορα εδωσες..εγω θεωρω οτι επρεπε να γραψουμε καλυτερα την πρωτη μερα για να εχουμε καποιαελπιδα..δεν ξερω για σενα αλλα το 83.5 εγω πιστευω οτι για μενα επειδη εδωσα πρωτη φορα και δεν εχω μορια ουτε απο προυπηρεσι ουτε απο αλλον ασεπ ειναι πολυ λιγο..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:34:17 »

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Απάντηση #214 στις: Μάρτιος 15, 2009, 04:44:39 μμ »
Πρώτη φορά έδωσα ναι (και δεν είμαι και εγω πολύ αισιόδοξη)..Οτι είναι λίγο το έχω καταλάβει απλά πιστεύω οτι οι ερωτήσεις ανάπτυξης θα καθορίσουν το αποτέλεσμα. Αν είχαμε μια γενική εικόνα για το πως έγραψαν γενικά οι νηπιαγωγοί θα μπορούσαμε να κάνουμε μια πρώτη εκτίμηση...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 15, 2009, 04:48:18 μμ από vasilikiP »

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Απάντηση #215 στις: Μάρτιος 15, 2009, 04:48:59 μμ »
δεν ξερω ρε συ..και εγω την δευτερη ημερα πιστευα οτι ειχα παεί καλυτερα αλλα με αυτα που ακουω..ειχες παει φροντιστηριο;σε ποια πολη σπουδαζες;;

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Απάντηση #216 στις: Μάρτιος 15, 2009, 04:53:48 μμ »
Καλα, αυτά που ακούς δεν σημαίνει οτι είναι και σωστά...προσωπικά με πολλές απο τις απαντήσεις που διάβασα στο φορουμ διαφωνώ οριζοντίως και καθέτως...Για να μην πω οτι και μ αυτό που έγραψα και εγω διαφωνώ ;D :P
Έκανα κάποια σεμινάρια(μπορώ να σου πω σε πμ).
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 15, 2009, 08:55:54 μμ από vasilikiP »

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Απάντηση #217 στις: Μάρτιος 15, 2009, 05:07:16 μμ »
ωραια περιμενω πμ για να μου πεις........εγω παλι θεσνικη...τελειωσα..δεν ξερω ρε συ..ενταξει αλλα ειδικα τα τομα που ειναι στο φορουμ εχουν γραψει παρα πολυ καλα τουλαχιστον σο γνωστικο και αρχιζω να αντιλμβανομαι την κατασταση μου...

Αποσυνδεδεμένος fragy

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 323
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Απάντηση #218 στις: Μάρτιος 15, 2009, 05:08:14 μμ »
Εγώ είμαι η φίλη της sofaki. Μια φίλη μου πήρε τηλέφωνο στον ασεπ και της είπαν οτι διόρθωσαν ολα τα γραπτά της πρώτης μέρας και τα 2000 γραπτά της δεύτερης μέρας. Τους ρώτησε για τις βάσεις και της είπαν οτι για διόρισμό μεχρί τώρα κυμαίνονται γύρω στο 89%-91% και για αναπληρωτές στο 81%. Αλλά πιστεύω οτι 5000 γραπτά της δεύτερης μέρα είναι σημαντικό ποσοστό οπότε όλα παίζονται! Τελείωσε καμία Αλεξανδρούπολη ή πήγε φροντιστήριο εκεί;

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Απάντηση #219 στις: Μάρτιος 15, 2009, 05:11:46 μμ »
για διόρισμό μεχρί τώρα κυμαίνονται γύρω στο 89%-91% και για αναπληρωτές στο 81%.

91%  ??? ??? ??? ???
Την προηγούμενη φορά ποιά ήταν η βάση;;;

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Απάντηση #220 στις: Μάρτιος 15, 2009, 05:32:35 μμ »
την προηγουμενη φορα ο 960 ειχε 80 και κατι...ναι αλλ το 91 που σου λεει ειναι με βαση τα 2000 γρπατα απομενουν αλλ 5500...αρα...

Αποσυνδεδεμένος mimi85

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 84
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Απάντηση #221 στις: Μάρτιος 15, 2009, 07:27:14 μμ »
Εγώ είμαι η φίλη της sofaki. Μια φίλη μου πήρε τηλέφωνο στον ασεπ και της είπαν οτι διόρθωσαν ολα τα γραπτά της πρώτης μέρας και τα 2000 γραπτά της δεύτερης μέρας. Τους ρώτησε για τις βάσεις και της είπαν οτι για διόρισμό μεχρί τώρα κυμαίνονται γύρω στο 89%-91% και για αναπληρωτές στο 81%. Αλλά πιστεύω οτι 5000 γραπτά της δεύτερης μέρα είναι σημαντικό ποσοστό οπότε όλα παίζονται! Τελείωσε καμία Αλεξανδρούπολη ή πήγε φροντιστήριο εκεί;
οταν λετε αναπληρωτες δηλαδη??? ο τελευταιος αναπληρωτης που θα εχει 81 ποτε θα τον καλέσουν; το σεπτεμβριο που έρχεται??? ή μηπως την επόμενη χρονια που θα ετοιμαζόμαστε για τον άλλο ασεπ 2010-2011???

Αποσυνδεδεμένος npanag

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Απάντηση #222 στις: Μάρτιος 15, 2009, 08:23:49 μμ »
Εγώ είμαι η φίλη της sofaki. Μια φίλη μου πήρε τηλέφωνο στον ασεπ και της είπαν οτι διόρθωσαν ολα τα γραπτά της πρώτης μέρας και τα 2000 γραπτά της δεύτερης μέρας. Τους ρώτησε για τις βάσεις και της είπαν οτι για διόρισμό μεχρί τώρα κυμαίνονται γύρω στο 89%-91% και για αναπληρωτές στο 81%. Αλλά πιστεύω οτι 5000 γραπτά της δεύτερης μέρα είναι σημαντικό ποσοστό οπότε όλα παίζονται! Τελείωσε καμία Αλεξανδρούπολη ή πήγε φροντιστήριο εκεί;

Ρε παιδιά, τί άγρια ραδιο-αρβύλα είναι αυτή; Πήραν και καλά τηλέφωνο στον ΑΣΕΠ κι ο ΑΣΕΠ και καλά απάντησε, μην έχοντας διορθώσει όλα τα γραπτά, αλλά πλήρως ενημερωμένος για τις βάσεις διορισμού των νηπιαγωγών, όπως επίσης και για τις βάσεις αναπλήρωσης των νηπιαγωγών (!!). Δεν έχει άλλη δουλιά να κάνει ο ΑΣΕΠ κι ασχολείται με τις κάτω βάσεις διορισμού και αναπλήρωσης συγκεκριμένα των νηπιαγωγών.

Ψυχραιμία. Τα αποτελέσματα θα βγουν τον Ιούνη, και δεν είναι δυνατόν να διαδίδονται μερικά αποτελέσματα μόλις στα μέσα Μάρτη και μάλιστα και καλά από τον ΑΣΕΠ. Είναι κατανοητή η αγωνία, αλλά οι τερατώδεις διαδόσεις δε βοηθούν κανέναν...

Αποσυνδεδεμένος vasp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1638
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60, ΠΕ 60.50
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ60 - μετα τις απαντησεις ΑΣΕΠ
« Απάντηση #223 στις: Μάρτιος 15, 2009, 08:29:24 μμ »
Εγώ είμαι η φίλη της sofaki. Μια φίλη μου πήρε τηλέφωνο στον ασεπ και της είπαν οτι διόρθωσαν ολα τα γραπτά της πρώτης μέρας και τα 2000 γραπτά της δεύτερης μέρας. Τους ρώτησε για τις βάσεις και της είπαν οτι για διόρισμό μεχρί τώρα κυμαίνονται γύρω στο 89%-91% και για αναπληρωτές στο 81%. Αλλά πιστεύω οτι 5000 γραπτά της δεύτερης μέρα είναι σημαντικό ποσοστό οπότε όλα παίζονται! Τελείωσε καμία Αλεξανδρούπολη ή πήγε φροντιστήριο εκεί;
Ρε παιδιά, τί άγρια ραδιο-αρβύλα είναι αυτή; Πήραν και καλά τηλέφωνο στον ΑΣΕΠ κι ο ΑΣΕΠ και καλά απάντησε, μην έχοντας διορθώσει όλα τα γραπτά, αλλά πλήρως ενημερωμένος για τις βάσεις διορισμού των νηπιαγωγών, όπως επίσης και για τις βάσεις αναπλήρωσης των νηπιαγωγών (!!). Δεν έχει άλλη δουλιά να κάνει ο ΑΣΕΠ κι ασχολείται με τις κάτω βάσεις διορισμού και αναπλήρωσης συγκεκριμένα των νηπιαγωγών.
Ψυχραιμία. Τα αποτελέσματα θα βγουν τον Ιούνη, και δεν είναι δυνατόν να διαδίδονται μερικά αποτελέσματα μόλις στα μέσα Μάρτη και μάλιστα και καλά από τον ΑΣΕΠ. Είναι κατανοητή η αγωνία, αλλά οι τερατώδεις διαδόσεις δε βοηθούν κανέναν...
Καλά δεν είπε κανείς κατι συγκερκριμένο για βάσεις(υποθέσεις κάνουμε) ουτε είναι τόσο απίθανο κάποιος να χει ένα γνωστό στον ΑΣΕΠ και να τον ενημέρωσε για την πορεία των διορθώσεων...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 15, 2009, 08:57:50 μμ από vasilikiP »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162164
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 735
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 752
Σύνολο: 760

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.073 δευτερόλεπτα. 38 ερωτήματα.