*

Αποστολέας Θέμα: Μεταθέσεις 2010  (Αναγνώστηκε 339525 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Zois

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 91
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Απάντηση #1316 στις: Μάρτιος 30, 2010, 02:17:50 μμ »
Αντε παιδία κουράγιο ... Δύο και σήμερα ...
Ας αργήσουν να βγούν αλλά ας είναι καλές για όλους μας.
Γιατί αλλιώς μας βλέπω να γυρίζουμε μαζί με το αρνί την Κυριακή ...  :D
Κουράγιο ... και καλό διάβασμα ...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:59:36 »

Αποσυνδεδεμένος ΠΕ0404

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 695
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ask Kosh
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Απάντηση #1317 στις: Μάρτιος 30, 2010, 02:22:50 μμ »
Και τώρα που το σκέφτομαι, την Πέμπτη είναι πρωταπριλιά... Είναι αυτό που λέμε : πλάκα μου κάνεις;;; :) :) :D :D
Εφτά ο τόκος πέντε το φτιασίδι,
σαράντα με το λάδι και το ξύδι
κι αυτός που πίστευε και καρτερούσε,
βουβός φαρμακωμένος στέκει και θωρεί
τη λευτεριά που βγαίνει στο σφυρί.

Αποσυνδεδεμένος LK

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2608
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02 και ΠΕ15(?)
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Απάντηση #1318 στις: Μάρτιος 30, 2010, 02:29:03 μμ »
Εγώ, πάντως, πιστεύω ότι θα βγουν αύριο. Πάντοτε λένε μια μέρα αργότερα απ' αυτό που υπολογίζουν για να μην εκτεθούν. Πιστεύω πως αύριο θα βγουν. Πάω να φτιάξω δυο φαγητά, για να έχω χρόνο αύριο, να κάτσω μπροστά από την οθόνη.  ;D ;D ;D ;D Αυτό το υπουργείο όλο συγκινήσεις μας προσφέρει (μία τ' αποτελέσματα του ΑΣΕΠ, μία οι τοποθετήσεις, μία οι μεταθέσεις).

Μονάχα η πραγματικότητα μπορεί να μας μάθει πώς την πραγματικότητα ν’ αλλάξουμε
                                                           Μ. Μπρεχτ

Αποσυνδεδεμένος AnnaB

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4178
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Απάντηση #1319 στις: Μάρτιος 30, 2010, 02:42:16 μμ »
Και τώρα που το σκέφτομαι, την Πέμπτη είναι πρωταπριλιά... Είναι αυτό που λέμε : πλάκα μου κάνεις;;; :) :) :D :D

Την περασμένη χρονιά για την Α/Βάθμια, Πρωταπριλιά βγήκαν οι βάσεις μεταθέσεων και στην αρχή αυτό έλεγα και εγώ, γιατί από τη χαρά μου δεν το πίστευα ότι είχα πάρει μετάθεση.....
Όσα κομμάτια και αν μπορέσεις να ενώσεις,
δεν θα σου φτάσουν μια στιγμή για να με νιώσεις...

https://www.youtube.com/watch?v=4rU6GYvCqOA

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:59:36 »

Αποσυνδεδεμένος nena8

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Απάντηση #1320 στις: Μάρτιος 30, 2010, 03:06:32 μμ »
Βρε παιδια..υπαρχει περιπτωση να ξερει κανεις κατι σχετικα με το πως πανε τα πραγματα με τον κλαδο των καλλιτεχνικων? Μηπως καταφερουμε με το φιλο μου και γυρισουμε Αθηνα (η εστω πιο κοντα) στη μανουλα του που ειναι κι αρρωστη?
''Es tan corto el amor, y es tan largo el olvido.Porque en noches como ésta la tuve entre mis brazos,mi alma no se contenta con haberla perdido.Aunque éste sea el último dolor que ella me causa,y éstos sean los últimos versos que yo le escribo.''
P.Neruda

Αποσυνδεδεμένος kes

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Απάντηση #1321 στις: Μάρτιος 30, 2010, 03:19:45 μμ »
Κανένα νέο για τους φιλολόγους στη Θεσ/νίκη; Τα παιδιά μου δε θέλουν ούτε ν΄ακούσουν ότι θ΄αλλάξουν για 5η χρινιά σχολείο.

Αποσυνδεδεμένος GRETEL

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 92
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Απάντηση #1322 στις: Μάρτιος 30, 2010, 03:27:08 μμ »
Βρε παιδια..υπαρχει περιπτωση να ξερει κανεις κατι σχετικα με το πως πανε τα πραγματα με τον κλαδο των καλλιτεχνικων? Μηπως καταφερουμε με το φιλο μου και γυρισουμε Αθηνα (η εστω πιο κοντα) στη μανουλα του που ειναι κι αρρωστη?

Πόσα χρόνια, πού έχεις οργανική, πόσα μόρια?

Αποσυνδεδεμένος nena8

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Απάντηση #1323 στις: Μάρτιος 30, 2010, 03:45:12 μμ »
Βρε παιδια..υπαρχει περιπτωση να ξερει κανεις κατι σχετικα με το πως πανε τα πραγματα με τον κλαδο των καλλιτεχνικων? Μηπως καταφερουμε με το φιλο μου και γυρισουμε Αθηνα (η εστω πιο κοντα) στη μανουλα του που ειναι κι αρρωστη?

Πόσα χρόνια, πού έχεις οργανική, πόσα μόρια?

Εγω ειμαι αλλος κλαδος, αδιοριστη, αλλα εκεινος ειναι 2 χρονια κερκυρα και μαζι με την προυπηρεσια εχει συνολο περιπου 10...Το ξερω οτι για Αθηνα ειναι ακομα νωρις αλλα τουλαχιστον να πλησιασουμε καπως.. :(
''Es tan corto el amor, y es tan largo el olvido.Porque en noches como ésta la tuve entre mis brazos,mi alma no se contenta con haberla perdido.Aunque éste sea el último dolor que ella me causa,y éstos sean los últimos versos que yo le escribo.''
P.Neruda

Αποσυνδεδεμένος soul

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1081
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Απάντηση #1324 στις: Μάρτιος 30, 2010, 03:50:30 μμ »
Έκείνοι που ήταν σίγουροι και από έγκυρη πηγή ότι οι μεταθέσεις θα έβγαιναν Μ.Τρίτη, δεν έχουν κάποιο νεότερο;
“Η ευτυχία δημιουργεί φίλους, Η δυστυχία τους δοκιμάζει”

Αποσυνδεδεμένος nena8

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Απάντηση #1325 στις: Μάρτιος 30, 2010, 03:51:50 μμ »
Βρε παιδια..υπαρχει περιπτωση να ξερει κανεις κατι σχετικα με το πως πανε τα πραγματα με τον κλαδο των καλλιτεχνικων? Μηπως καταφερουμε με το φιλο μου και γυρισουμε Αθηνα (η εστω πιο κοντα) στη μανουλα του που ειναι κι αρρωστη?

Πόσα χρόνια, πού έχεις οργανική, πόσα μόρια?

Εγω ειμαι αλλος κλαδος, αδιοριστη, αλλα εκεινος ειναι 2 χρονια κερκυρα και μαζι με την προυπηρεσια εχει συνολο περιπου 10...Το ξερω οτι για Αθηνα ειναι ακομα νωρις αλλα τουλαχιστον να πλησιασουμε καπως.. :(

Διορθωνω, 14 μορια συνολικα..
''Es tan corto el amor, y es tan largo el olvido.Porque en noches como ésta la tuve entre mis brazos,mi alma no se contenta con haberla perdido.Aunque éste sea el último dolor que ella me causa,y éstos sean los últimos versos que yo le escribo.''
P.Neruda

Αποσυνδεδεμένος GRETEL

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 92
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Απάντηση #1326 στις: Μάρτιος 30, 2010, 03:59:36 μμ »
Βρε παιδια..υπαρχει περιπτωση να ξερει κανεις κατι σχετικα με το πως πανε τα πραγματα με τον κλαδο των καλλιτεχνικων? Μηπως καταφερουμε με το φιλο μου και γυρισουμε Αθηνα (η εστω πιο κοντα) στη μανουλα του που ειναι κι αρρωστη?

Πόσα χρόνια, πού έχεις οργανική, πόσα μόρια?

Εγω ειμαι αλλος κλαδος, αδιοριστη, αλλα εκεινος ειναι 2 χρονια κερκυρα και μαζι με την προυπηρεσια εχει συνολο περιπου 10...Το ξερω οτι για Αθηνα ειναι ακομα νωρις αλλα τουλαχιστον να πλησιασουμε καπως.. :(

Διορθωνω, 14 μορια συνολικα..

Το τεράστιο πρόβλημα στον κλάδο ΠΕ08 Καλλιτεχνικών είναι ότι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ούτε σε νομούς πλησίον Αθήνας και θεσσαλονίκης.

Αμα θέλεις 70 μόρια για να έρθεις σε αστικό κέντρο βράσε. Αν δεν μπει η ειδικότητα στα Δημοτικά να ανοίξουν οργανικές, ούτε στη σύνταξη δεν θα δούμε το σπιτάκι μας.

Αποσυνδεδεμένος nena8

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Απάντηση #1327 στις: Μάρτιος 30, 2010, 04:04:39 μμ »
Βρε παιδια..υπαρχει περιπτωση να ξερει κανεις κατι σχετικα με το πως πανε τα πραγματα με τον κλαδο των καλλιτεχνικων? Μηπως καταφερουμε με το φιλο μου και γυρισουμε Αθηνα (η εστω πιο κοντα) στη μανουλα του που ειναι κι αρρωστη?

Πόσα χρόνια, πού έχεις οργανική, πόσα μόρια?

Εγω ειμαι αλλος κλαδος, αδιοριστη, αλλα εκεινος ειναι 2 χρονια κερκυρα και μαζι με την προυπηρεσια εχει συνολο περιπου 10...Το ξερω οτι για Αθηνα ειναι ακομα νωρις αλλα
 τουλαχιστον να πλησιασουμε καπως.. :(

Διορθωνω, 14 μορια συνολικα..

Το τεράστιο πρόβλημα στον κλάδο ΠΕ08 Καλλιτεχνικών είναι ότι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ούτε σε νομούς πλησίον Αθήνας και θεσσαλονίκης.

Αμα θέλεις 70 μόρια για να έρθεις σε αστικό κέντρο βράσε. Αν δεν μπει η ειδικότητα στα Δημοτικά να ανοίξουν οργανικές, ούτε στη σύνταξη δεν θα δούμε το σπιτάκι μας.

Ωχ, να μην του το πω καλυτερα και ας περιμενουμε τα αποτελεσματα.Αυτο με τα δημοτικα παντως δεν το καταλαβαινω...γιατι να υπαρχουν μονο ωρομισθιοι και οχι οργανικες? Αδικια...(μια απο τις πολλες)
''Es tan corto el amor, y es tan largo el olvido.Porque en noches como ésta la tuve entre mis brazos,mi alma no se contenta con haberla perdido.Aunque éste sea el último dolor que ella me causa,y éstos sean los últimos versos que yo le escribo.''
P.Neruda

Αποσυνδεδεμένος sakis

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 46
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Απάντηση #1328 στις: Μάρτιος 30, 2010, 04:10:13 μμ »
για ΠΕ19 ΠΕ20 λίγεςςςςςςςςςςς μεταθέσεις.....η Μακεδονία με κιάλια.......δεν μπορώ να πω τιποτα άλλο......προσπαθούν να τις βγάλουν ή αύριο ή πέμπτη   

Αποσυνδεδεμένος boldboy

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 433
  • Όχι άλλο κάρβουνο...
    • Προφίλ
Απ: Μεταθέσεις 2010
« Απάντηση #1329 στις: Μάρτιος 30, 2010, 04:13:42 μμ »
για ΠΕ19 ΠΕ20 λίγεςςςςςςςςςςς μεταθέσεις.....η Μακεδονία με κιάλια.......δεν μπορώ να πω τιποτα άλλο......προσπαθούν να τις βγάλουν ή αύριο ή πέμπτη  
Πες και τίποτε άλλο βρε συνάδελφε, δεν τρέχει και τίποτα, δε μας ακούνε  ;D
Όταν λέμε λίγες τί εννοούμε ακριβώς;
Οι μετακινήσεις προς τα που κυρίως;

Mathematician1977 βάλε Χάρυ Κλυν βρε!!!! ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 30, 2010, 04:29:12 μμ από boldboy »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160926
  • Σύνολο θεμάτων: 19225
  • Σε σύνδεση σήμερα: 872
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 22
Επισκέπτες: 746
Σύνολο: 768

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.089 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.