*

Αποστολέας Θέμα: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06  (Αναγνώστηκε 80059 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος el

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 'Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"ΕΛΥΤΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #350 στις: Ιούλιος 10, 2009, 01:32:17 μμ »
Όσοί δεν θα χρειαστεί να ξαναδώσουμε ΑΣΕΠ, λέτε να πάθουμε κανά στερητικό σύνδρομο;
Εγώ είμαι σε φάση που τα βλέπω όλα τόσο μαύρα σε σημείο που αναρωτιέμαι με την γκαντεμιά που με δέρνει μήπως δεν είναι όντως η τελευταία χρονιά που ΄΄εδωσα ΑΣΕΠ. :( ??? ???
cease the day!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:13:38 »

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 615
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση (ΠΕ 06)
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #351 στις: Ιούλιος 10, 2009, 01:33:09 μμ »
Απογοητεύτηκα ξανά!!Είναι όντως χωρίς τις προσαυξήσεις κ εγώ είχα προσαύξηση 4.24 από βαθμό πρυχίου, οπότε πέφτω στα 25.7...Δεν πειράζει, άλλη μια φορά στη ζεστασιά του σπιτιού μου, ελπίζοντας σε πολλές ώρες ωρομισθίας!Σας ευχαριστώ όλους!!!

Αποσυνδεδεμένος evi06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2046
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #352 στις: Ιούλιος 10, 2009, 01:38:07 μμ »
Συγχαρητήρια σε όλους τους διοριστέους!!!! και σε όλους όσοι συμμετείχαμε!

εγώ να δείτε απογοητευση!! :'( :'( :'( :'( :'(
μέσος όρος α'θεματικής 49
και β' θεματικης 85,7!!!!!!!! :'( :'( :'( :'( :'(

δεν μπορώ να καταλαβω τι εφταιξε!!
δλδ. τι μου λένε, ξέρετε να διδάξετε και αναπτύσετε σωστά τις σκέψεις σας στην ειδική διδακτική, αλλά ξέρετε, δεν μπορείτε να κατανοήσετε ένα κείμενο και να γράψετε ένα essay. :-\ :-\ :-\ :-\

Αποσυνδεδεμένος Stavroula.V.

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 407
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #353 στις: Ιούλιος 10, 2009, 01:39:05 μμ »
Επιτυχούσα όχι διοριστέα πάλι (έχασα διορισμο για 5 μόρια..) Στον πίνακα αναπληρωτών μηδενικής προυπηρεσίας μαζεύω 26.5 μόρια, έχω καθόλου ελπίδες?? Επίσης έχω σημειώσει το κουτάκι που λέει ότι αποδέχομαι διορισμό οπουδήποτε!! Παίζει;;;;
Mάλλον εννοείς στον ενιαίο πίνακα αναπληρωτών. Το αν θα σε καλέσυν αναπληρωτή, ή όχι εξαρτάται από το πόσους θα πάρουν. Την χρονιά μετά τον προηγούμενο ΑΣΕΠ είχα τα ίδια με εσένα μόρια και δεν με κάλεσαν. Όμως με πήρε και η πρωτοβάθμια και η δευτεροβάθμια ωρομίσθια και έτσι έγραψα αρκετη προυπηρεσία εκείνη τη χρονια και μετά πήγα αναπληρώτρια. Αν είσαι Αθήνα, είναι ένα σοβρό ενδεχόμενο. Βέβαια τρέχεις σαν τον παλαβό όλη μέρα (μεσημερι δημοτικό και το βράδυ νυχτοκάματο στο ΕΠΑΛ). αλλα΄αξίζει τον κόπο
Noise is relative to the silence preceding it. The more absolute the hush, the more shocking the thunderclap.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:13:38 »

Αποσυνδεδεμένος xerxis

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 105
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #354 στις: Ιούλιος 10, 2009, 01:42:09 μμ »
Καλησπέρα σε όλους,

Σχετικά με τα αποτελέσματα του ΑΣΕΠ για ΠΕ06 θα ήθελα να ρωτήσω, στην 1 Θεματική Ενότητα :
Μαθ1 Α' Γνωστικό Αγγλικής Γλώσσας = τα κείμενα πολλαπλών επιλογών (ερώτημα 1 & 3) ;;;;
Μαθ2 Β' Γνωστικό Αγγλικής Γλώσσας = το 2ο ερώτημα ανάπτυξης θέματος ;;;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Αποσυνδεδεμένος el

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 'Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"ΕΛΥΤΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #355 στις: Ιούλιος 10, 2009, 01:42:52 μμ »
Επιτυχούσα όχι διοριστέα πάλι (έχασα διορισμο για 5 μόρια..) Στον πίνακα αναπληρωτών μηδενικής προυπηρεσίας μαζεύω 26.5 μόρια, έχω καθόλου ελπίδες?? Επίσης έχω σημειώσει το κουτάκι που λέει ότι αποδέχομαι διορισμό οπουδήποτε!! Παίζει;;;;

Έχεις σίγουρα πιθανότητες για ωρομισθία.Για αναπλήρωση ο τελευταίος φέτος είχε περίπου 28 οπότε ποτέ δεν ξέρεις... ;)Α!Σημειωτέον οτι φέτος δεν θα είσαι στον μηδενικής προυπηρεσ'ιας γιατί με τα μόρια του ασεπ μπαίνεις στον ενιαίο πίνακα αναπληρωτών
cease the day!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Stavroula.V.

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 407
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #356 στις: Ιούλιος 10, 2009, 01:43:14 μμ »
Όσοί δεν θα χρειαστεί να ξαναδώσουμε ΑΣΕΠ, λέτε να πάθουμε κανά στερητικό σύνδρομο;
Εγώ είμαι σε φάση που τα βλέπω όλα τόσο μαύρα σε σημείο που αναρωτιέμαι με την γκαντεμιά που με δέρνει μήπως δεν είναι όντως η τελευταία χρονιά που ΄΄εδωσα ΑΣΕΠ. :( ??? ???
Όχι γιατί στο χειρότερο σενάριο που θα μας καθυστερήσουν πάνω από δυο χρόνια, θα έχουμε μαζέψει πολυυυυ προυπηρεσία από το αναπληρωτηλίκη που δεν θα χρειαστεί να ξαναδώσουμε...εκτος αν πάμε από βίτσιο
(καλώς εχόντων των πραγμάτων και δεν κατακληστεί ο πίνακας από τους ΟΑΕΔιτες)
Noise is relative to the silence preceding it. The more absolute the hush, the more shocking the thunderclap.

Αποσυνδεδεμένος kaffedaki

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 195
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #357 στις: Ιούλιος 10, 2009, 01:43:25 μμ »
να ρωτήσω πάλι ευγενικά pde-ακια μου.
προσπαθώ να υπολογίσω τα μόρια μου για αναπλήρωση: στον προηγούμενο ασεπ ήμουν αποτυχούσα μετράει και ο προ-προηγούμενος ασεπ;
σε αντίθετη περίπτωση υπολογίζω μόνο τα φετινά και προσθέτω τον αριθμό που αναγράφεται στο πεδίο 12 (σύνολο μονάδων προσάυξησης);
σας μερσώ ;)

Αποσυνδεδεμένος adioristi78

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #358 στις: Ιούλιος 10, 2009, 01:45:09 μμ »
Επιτυχούσα όχι διοριστέα πάλι (έχασα διορισμο για 5 μόρια..) Στον πίνακα αναπληρωτών μηδενικής προυπηρεσίας μαζεύω 26.5 μόρια, έχω καθόλου ελπίδες?? Επίσης έχω σημειώσει το κουτάκι που λέει ότι αποδέχομαι διορισμό οπουδήποτε!! Παίζει;;;;
Mάλλον εννοείς στον ενιαίο πίνακα αναπληρωτών. Το αν θα σε καλέσυν αναπληρωτή, ή όχι εξαρτάται από το πόσους θα πάρουν. Την χρονιά μετά τον προηγούμενο ΑΣΕΠ είχα τα ίδια με εσένα μόρια και δεν με κάλεσαν. Όμως με πήρε και η πρωτοβάθμια και η δευτεροβάθμια ωρομίσθια και έτσι έγραψα αρκετη προυπηρεσία εκείνη τη χρονια και μετά πήγα αναπληρώτρια. Αν είσαι Αθήνα, είναι ένα σοβρό ενδεχόμενο. Βέβαια τρέχεις σαν τον παλαβό όλη μέρα (μεσημερι δημοτικό και το βράδυ νυχτοκάματο στο ΕΠΑΛ). αλλα΄αξίζει τον κόπο
Δεν έχω πρόβλημα αρκεί να γεμίσω το..."κοντέρ" με μόρια. Στον επόμενο ΑΣΕΠ θα έχω σίγουρα 4.57 μόρια αφού θα μετρήσει και το μεταπτυχιακό μου, οπότε ό,τι πάρω κ από ωρομισθία ευπρόσδεκτο!!! Από Αθήνα είμαι, το "σοβαρό ενδεχόμενο" στο οποίο αναφέρεσαι αφορά την περίπτωση της ωρομισθίας ή της αναπλήρωσης;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Αποσυνδεδεμένος Stavroula.V.

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 407
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #359 στις: Ιούλιος 10, 2009, 01:45:56 μμ »
Συγχαρητήρια σε όλους τους διοριστέους!!!! και σε όλους όσοι συμμετείχαμε!

εγώ να δείτε απογοητευση!! :'( :'( :'( :'( :'(
μέσος όρος α'θεματικής 49
και β' θεματικης 85,7!!!!!!!! :'( :'( :'( :'( :'(

δεν μπορώ να καταλαβω τι εφταιξε!!
δλδ. τι μου λένε, ξέρετε να διδάξετε και αναπτύσετε σωστά τις σκέψεις σας στην ειδική διδακτική, αλλά ξέρετε, δεν μπορείτε να κατανοήσετε ένα κείμενο και να γράψετε ένα essay. :-\ :-\ :-\ :-\
Σου λένε απλά οτι αυτος ο διαγωνισμός είναι φτιαγμένος για να απορρίπτει και όχι για να δω΄σει στους συμμετέχοντες την δυνατότητα να δείξουν την αξία τους
Noise is relative to the silence preceding it. The more absolute the hush, the more shocking the thunderclap.

Αποσυνδεδεμένος el

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 'Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"ΕΛΥΤΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #360 στις: Ιούλιος 10, 2009, 01:45:59 μμ »
Καλησπέρα σε όλους,

Σχετικά με τα αποτελέσματα του ΑΣΕΠ για ΠΕ06 θα ήθελα να ρωτήσω, στην 1 Θεματική Ενότητα :
Μαθ1 Α' Γνωστικό Αγγλικής Γλώσσας = τα κείμενα πολλαπλών επιλογών (ερώτημα 1 & 3) ;;;;
Μαθ2 Β' Γνωστικό Αγγλικής Γλώσσας = το 2ο ερώτημα ανάπτυξης θέματος ;;;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Ανάποδα!Μαθ 1 έκθεση κ μαθ2 πολλαπλης(ερώτημα 1 κ 3)
cease the day!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος solil

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #361 στις: Ιούλιος 10, 2009, 01:46:20 μμ »
Συγχαρητήρια σε όλους τους διοριστέους!!!! και σε όλους όσοι συμμετείχαμε!

εγώ να δείτε απογοητευση!! :'( :'( :'( :'( :'(
μέσος όρος α'θεματικής 49
και β' θεματικης 85,7!!!!!!!! :'( :'( :'( :'( :'(

δεν μπορώ να καταλαβω τι εφταιξε!!
δλδ. τι μου λένε, ξέρετε να διδάξετε και αναπτύσετε σωστά τις σκέψεις σας στην ειδική διδακτική, αλλά ξέρετε, δεν μπορείτε να κατανοήσετε ένα κείμενο και να γράψετε ένα essay. :-\ :-\ :-\ :-\

Εμένα από την άλλη μου λένε ότι ξέρω να γράφω αλλά στη διδασκαλία είμαι μέτρια... Ούτε κι εγώ μπορώ να καταλάβω τι έφταιξε στην Ειδ. Διδ. (γιατί αυτός ο βαθμός φταίει που δε διορίζομαι από φέτος), γιατί χρησιμοποίησα πράγματα από το μεταπτυχιακό που κάνω (στη Διδακτική), με αναφορές σε βιβλία κ.τ.λ. Ειλικρινά δε ξέρω τι ζητάνε πια.

Να ρωτήσω και κάτι άλλο: Όπως τα υπολογίζω, θα είμαι μες στους 25 πρώτους στον πίνακα αναπληρωτών. Έχω βάλει "ναι" στο κουτάκι για την αναπλήρωση και στις υπόλοιπες περιοχές της Ελλάδας... Τι θα συμβεί λοιπόν το Σεπτέμβρη; Όποια διεύθυνση αρχίσει να καλεί πρώτη θα με "τσιμπήσει" και μένα, άσχετα αν π.χ. την έχω δηλώσει 30η επιλογή ή δεν την έχω δηλώσει καθόλου;


Αποσυνδεδεμένος Stavroula.V.

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 407
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #362 στις: Ιούλιος 10, 2009, 01:46:54 μμ »
Επιτυχούσα όχι διοριστέα πάλι (έχασα διορισμο για 5 μόρια..) Στον πίνακα αναπληρωτών μηδενικής προυπηρεσίας μαζεύω 26.5 μόρια, έχω καθόλου ελπίδες?? Επίσης έχω σημειώσει το κουτάκι που λέει ότι αποδέχομαι διορισμό οπουδήποτε!! Παίζει;;;;
Mάλλον εννοείς στον ενιαίο πίνακα αναπληρωτών. Το αν θα σε καλέσυν αναπληρωτή, ή όχι εξαρτάται από το πόσους θα πάρουν. Την χρονιά μετά τον προηγούμενο ΑΣΕΠ είχα τα ίδια με εσένα μόρια και δεν με κάλεσαν. Όμως με πήρε και η πρωτοβάθμια και η δευτεροβάθμια ωρομίσθια και έτσι έγραψα αρκετη προυπηρεσία εκείνη τη χρονια και μετά πήγα αναπληρώτρια. Αν είσαι Αθήνα, είναι ένα σοβρό ενδεχόμενο. Βέβαια τρέχεις σαν τον παλαβό όλη μέρα (μεσημερι δημοτικό και το βράδυ νυχτοκάματο στο ΕΠΑΛ). αλλα΄αξίζει τον κόπο
Δεν έχω πρόβλημα αρκεί να γεμίσω το..."κοντέρ" με μόρια. Στον επόμενο ΑΣΕΠ θα έχω σίγουρα 4.57 μόρια αφού θα μετρήσει και το μεταπτυχιακό μου, οπότε ό,τι πάρω κ από ωρομισθία ευπρόσδεκτο!!! Από Αθήνα είμαι, το "σοβαρό ενδεχόμενο" στο οποίο αναφέρεσαι αφορά την περίπτωση της ωρομισθίας ή της αναπλήρωσης;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
διπλή ωρομισθία
Noise is relative to the silence preceding it. The more absolute the hush, the more shocking the thunderclap.

Αποσυνδεδεμένος ΑΝΚΑΛ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 201
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #363 στις: Ιούλιος 10, 2009, 01:47:27 μμ »
καλησπερα σε ολους και απο μενα , συγχαρητηρια στους διοριστεους!
ηθελα να ρωτησω αν ολοι οι διοριστεοι θα διοριστουν φετος η και του χρονου. εχω θεση 153 στους διοριστεους , να περιμενω να διοριστω φετος η του χρονου. επισης τι ακριβως χρειαζεται να κανουμε τωρα, κανουμε τα χαρτια μας για διορισμο.
ευχαριστω

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162165
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 760
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 771
Σύνολο: 780

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.077 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.