*

Αποστολέας Θέμα: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες  (Αναγνώστηκε 114867 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος change73

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 462
  • Mπορώ,παρακαλώ, να έχω κι εγώ το λόγο;
    • Προφίλ
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Απάντηση #294 στις: Αύγουστος 19, 2009, 06:59:23 μμ »
Eχεις δικιο marion!Οι περισσοτεροι στηριζουμε τις ελπιδες μας στα περσινα δεδομενα.Εσυ ομως οσο αφορα τουλαχιστον ωρομισθια στην αττικη θα επρεπε να'σαι πιο αισιοδοξη...
"Ζεις μόνο μια φορά-αλλά αν το κάνεις σωστά,μια φορά είναι αρκετή."  Joe E.Lewis

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:09:48 »

Αποσυνδεδεμένος gelina

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 149
    • Προφίλ
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Απάντηση #295 στις: Αύγουστος 19, 2009, 09:05:17 μμ »
τις ώρες των ωρομισθίων τις συγκεντρώνουν σε 2-3 μέρες ή είναι διασκορπισμένες όλη την εβδομάδα?αν ισχύει το δεύτερο την πάτησα..... ???  :-[
Δύο πράγματα είναι αιώνια: Το σύμπαν και η ανοησία των ανθρώπων… Αν και για το σύμπαν, έχω αρχίσει τελευταία να αμφιβάλλω…
Άλμπερτ Αϊνστάιν

Αποσυνδεδεμένος marion

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1867
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Απάντηση #296 στις: Αύγουστος 19, 2009, 09:17:45 μμ »
Eχεις δικιο marion!Οι περισσοτεροι στηριζουμε τις ελπιδες μας στα περσινα δεδομενα.Εσυ ομως οσο αφορα τουλαχιστον ωρομισθια στην αττικη θα επρεπε να'σαι πιο αισιοδοξη...

Δεν είμαι, καθώς έχω ήδη κάνει τις αντίστοιχες συγκρίσεις τόσο με τον περσυνό πίνακα, όσο και με τον πίνακα του '07, βάσει πάντα της σειράς κατάταξης, που έχω στους τωρινούς πίνακες αναπληρωτών. Μακάρι να πέσω κι έξω, μακάρι! Πάντως είμαι σχεδόν βέβαιη ότι αποκλείεται η βάση για την περιφέρεια της Αττικής να είναι μόλις 15 μόρια, όπως πέρυσι. Υπολογίζω ότι θα κυμανθεί υψηλά.
" Κάθε χώρα έχει την κυβέρνηση που της αξίζει. "

Αποσυνδεδεμένος ΛΩΡΑ

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1989
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Απάντηση #297 στις: Αύγουστος 19, 2009, 09:53:30 μμ »
τις ώρες των ωρομισθίων τις συγκεντρώνουν σε 2-3 μέρες ή είναι διασκορπισμένες όλη την εβδομάδα?αν ισχύει το δεύτερο την πάτησα..... ???  :-[
Αυτό μπορείς να το συνεννοηθείς με τον διευθυντή του σχολείου ή τον υπεύθυνο του προγράμματος και αν είναι συνεννοήσιμος μπορεί να στα μαζέψει σε 3 μέρες συνεχόμενες...Αυτό έκανε ένας φίλος από Θεσ/νικη και πηγαινοερχόταν Θεσ/νικη-Σουφλί.Είχε νοικιάσει και μια τρύπα με 150 ευρώ,αλλά μπορούσε να κ'άνει και τα ιδιαίτερά του στη Θεσ/νίκη!  ;)
Δεν υπάρχει ελευθερία που να μη γνωρίζω.
Ούτε ταπείνωση ή φόβος που να μη μ' έχουν υποτάξει.
Γι'αυτό και ξέρω από αγάπη,
Γι' αυτό δε συλλογίζομαι το σώμα που σου δίνω,
Γι' αυτό προσέχω τόσο τα λόγια που σου λέω.

ΛΟΥΙΣ ΓΚΑΡΘΙΑ ΜΟΝΤΕΡΟ
(ΓΡΑΝΑΔΑ 1958)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:09:48 »

Αποσυνδεδεμένος gelina

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 149
    • Προφίλ
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Απάντηση #298 στις: Αύγουστος 19, 2009, 10:31:18 μμ »
ΛΩΡΑ μου σε -ξανα-ευχαριστώ πολύ.... :D σαν το φίλο σου με βλέπω να νοικιάζω σπίτι σε αθήνα και να πηγαινοέρχομαι. αχ τι κανουμε για τα άτιμα τα μόρια
Δύο πράγματα είναι αιώνια: Το σύμπαν και η ανοησία των ανθρώπων… Αν και για το σύμπαν, έχω αρχίσει τελευταία να αμφιβάλλω…
Άλμπερτ Αϊνστάιν

Αποσυνδεδεμένος change73

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 462
  • Mπορώ,παρακαλώ, να έχω κι εγώ το λόγο;
    • Προφίλ
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Απάντηση #299 στις: Αύγουστος 20, 2009, 12:00:17 μμ »
Eχεις δικιο marion!Οι περισσοτεροι στηριζουμε τις ελπιδες μας στα περσινα δεδομενα.Εσυ ομως οσο αφορα τουλαχιστον ωρομισθια στην αττικη θα επρεπε να'σαι πιο αισιοδοξη...

Δεν είμαι, καθώς έχω ήδη κάνει τις αντίστοιχες συγκρίσεις τόσο με τον περσυνό πίνακα, όσο και με τον πίνακα του '07, βάσει πάντα της σειράς κατάταξης, που έχω στους τωρινούς πίνακες αναπληρωτών. Μακάρι να πέσω κι έξω, μακάρι! Πάντως είμαι σχεδόν βέβαιη ότι αποκλείεται η βάση για την περιφέρεια της Αττικής να είναι μόλις 15 μόρια, όπως πέρυσι. Υπολογίζω ότι θα κυμανθεί υψηλά.
Ως 'hero member' φανταζομαι πως γνωριζεις περισσοτερα!Ευχαριστω για την προσγειωση.Αν ειναι να κυνηγησω πδσ εστω και σε συνδυασμο με φροντιστηρια.
"Ζεις μόνο μια φορά-αλλά αν το κάνεις σωστά,μια φορά είναι αρκετή."  Joe E.Lewis

Αποσυνδεδεμένος katerina ioanna

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 40
    • Προφίλ
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Απάντηση #300 στις: Αύγουστος 20, 2009, 12:51:29 μμ »
Γνωρίζει κανείς με πόσα μόρια πήραν πέρσι τον τελευταίο ωρομίσθιο στο νομό λασιθίου; υπάρχει κάποια διεύθυνση που μπορώ να κοιτάξω;

Αποσυνδεδεμένος mariagal

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 173
    • Προφίλ
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Απάντηση #301 στις: Αύγουστος 20, 2009, 01:11:03 μμ »
παρε τηλ στη δευτεροβαθμια λασιθιου. πολυ εξυπηρετικοι!

Αποσυνδεδεμένος maryvas

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1311
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Απάντηση #302 στις: Αύγουστος 20, 2009, 01:19:22 μμ »
Γνωρίζει κανείς με πόσα μόρια πήραν πέρσι τον τελευταίο ωρομίσθιο στο νομό λασιθίου; υπάρχει κάποια διεύθυνση που μπορώ να κοιτάξω;

δεν ξερω για το λασιθι συγκεκριμενα παντως ο τελευταιος ωρομισθιος περυσι στην κρητη ειχε 10,8 μορια

Αποσυνδεδεμένος tonik

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1332
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Απάντηση #303 στις: Αύγουστος 20, 2009, 01:37:07 μμ »
Γνωρίζει κανείς με πόσα μόρια πήραν πέρσι τον τελευταίο ωρομίσθιο στο νομό λασιθίου; υπάρχει κάποια διεύθυνση που μπορώ να κοιτάξω;

δεν ξερω για το λασιθι συγκεκριμενα παντως ο τελευταιος ωρομισθιος περυσι στην κρητη ειχε 10,8 μορια

Πράγματι, και είναι ο τελευταίος που κλήθηκε στο Λασίθι.
Η διαίρεση της αιωνιότητας σε δευτερόλεπτα, ώρες, μέρες και χρόνια, δεν έχει σημασία πλέον,
καθώς πρωταγωνιστικό ρόλο παίζει η τελειότητα της κάθε στιγμής.

Αποσυνδεδεμένος morgan

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1203
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Απάντηση #304 στις: Αύγουστος 20, 2009, 03:28:59 μμ »
τις ώρες των ωρομισθίων τις συγκεντρώνουν σε 2-3 μέρες ή είναι διασκορπισμένες όλη την εβδομάδα?αν ισχύει το δεύτερο την πάτησα..... ???  :-[

Αυτό είναι μια πονεμένη ιστορία. Εξαρτάται από πολλούς παράγοντες, κυρίως από τον διευθυντή της μονάδας και τη διάθεσή του να βοηθήσει. Επίσης, αν σε καλέσουν στα μισά της χρονιάς και το πρόγραμμα είναι ήδη διαμορφωμένο τότε είσαι αναγκασμένη να το ακολουθήσεις ως έχει, δηλ. το πιθανότερο κάθε μέρα. Εκεί που τα πράγματα είναι πιο χαλαρά είναι στην ενισχυτική το απόγευμα που μπορεί αν θέλει να σε βολέψει σε δυο-τρεις μέρες. Εμένα μου έχουν τύχει όλες οι περιπτώσεις που σου προανέφερα. 
ἔστι δίκης ὀφθαλμός ὅς τὰ πάνθ' ὁρᾷ

Αποσυνδεδεμένος marion

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1867
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Απάντηση #305 στις: Αύγουστος 20, 2009, 03:36:59 μμ »
Eχεις δικιο marion!Οι περισσοτεροι στηριζουμε τις ελπιδες μας στα περσινα δεδομενα.Εσυ ομως οσο αφορα τουλαχιστον ωρομισθια στην αττικη θα επρεπε να'σαι πιο αισιοδοξη...

Δεν είμαι, καθώς έχω ήδη κάνει τις αντίστοιχες συγκρίσεις τόσο με τον περσυνό πίνακα, όσο και με τον πίνακα του '07, βάσει πάντα της σειράς κατάταξης, που έχω στους τωρινούς πίνακες αναπληρωτών. Μακάρι να πέσω κι έξω, μακάρι! Πάντως είμαι σχεδόν βέβαιη ότι αποκλείεται η βάση για την περιφέρεια της Αττικής να είναι μόλις 15 μόρια, όπως πέρυσι. Υπολογίζω ότι θα κυμανθεί υψηλά.
Ως 'hero member' φανταζομαι πως γνωριζεις περισσοτερα!Ευχαριστω για την προσγειωση.Αν ειναι να κυνηγησω πδσ εστω και σε συνδυασμο με φροντιστηρια.

Αν μπορείς να το κάνεις, βεβαίως ασυζητητί. Νομίζω, ότι πιθανότητες για ωρομισθία θα έχεις από την επόμενη σχ. χρονιά, 2010-2011. Καλή τύχη! :)
" Κάθε χώρα έχει την κυβέρνηση που της αξίζει. "

Αποσυνδεδεμένος change73

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 462
  • Mπορώ,παρακαλώ, να έχω κι εγώ το λόγο;
    • Προφίλ
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Απάντηση #306 στις: Αύγουστος 20, 2009, 07:07:45 μμ »
Eυχαριστώ!Επισης!
"Ζεις μόνο μια φορά-αλλά αν το κάνεις σωστά,μια φορά είναι αρκετή."  Joe E.Lewis

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
Απ: Μόρια Ωρομισθίων σε Περιφέρειες
« Απάντηση #307 στις: Αύγουστος 20, 2009, 09:05:46 μμ »
συναδελφοι δεν εχω καταλαβει κατι...πως ακριβως καλουν τους ωρομισθιουςμε βαση τις προτιμησεις.εγω πχ εβαλα πρωτα νομο ηρακλειου,μετα ρεθυμνο και μετα λασιθι .θα πρεπει πρωτα να τελειωσουν οι θεσεις στον 1ο νομο γ να σε πανε στον επομενο κοκ???εγω πχ θελω νομο ηρακλειου αλλα αν ειναι να με παρουν στο τελος εννοειται οτι θα προτιμουσα καποια αλλη θεση σε αλλον νομο...πως παει ακριβως το πραγμα???? :-\ 

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162187
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 651
Σύνολο: 666

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.113 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.