*

Αποστολέας Θέμα: Πιθανότητες να με καλέσουν ως ωρομίσθια-ολοήμερα στην περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας  (Αναγνώστηκε 955 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος nandy

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 14
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Γεια σας!Είμαι απόφοιτος ΠΕ19 και έκανα φέτος τα χαρτιά μου για αναπληρώτρια-ωρομίσθια (και σε ολοήμερα), για την περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας. Έχω πάρει το πτυχίο μου το 2007 και βρίσκομαι στον πίνακα μηδενικής προυπηρεσίας, καθώς τις δύο προηγούμενες φορές είχα κάνει αίτηση για την περιφέρεια Ηπείρου (όπου οι πληροφορικάριοι είμαστε υπεράριθμοι, οπότε και δε με κάλεσαν).. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχουν πιθανότητες να με καλέσουν φέτος για ωρομίσθια (γιατί για αναπληρώτρια δύσκολο μάλλον...);
Everybody on the earth has a treasure waiting for him!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος vpapadop12

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Γειά σου.
Συγνώμη που θα σε απογοητεύσω αλλά δεν έχεις πολλές ευκαιρίες, ούτε και εγώ φυσικά γιατί και εγώ γράφτηκα φέτος και τελείωσα πέρυσι.
Γιατί στο λέω αυτό? Είναι γιατί το άκουσα να μας το λέει επιτηρητής στις εξετάσεις του ΑΣΕΠ τον Φεβρουάριο, όταν περιμέναμε
να έρθουν τα θέματα στην τάξη.
Μας είπε ο συγκεκριμένος και είναι κάτι που λένε και πολλά άτομα εδώ και καιρό και είναι αδικία:
"Δεν υπάρχει περίπτωση να μπορέσετε να γινετε αναπληρωτές στην Δυτ. Ελλάδα, ή να πάρετε κάποιες ώρες διότι υπάρχουν
πάρα πολλοί εκτός του κλάδου (φυσικοί, κτλ με σεμινάρια υπολογιστών) που σας έχουν πάρει τις θέσεις εδώ και καιρό.
Επίσης υπάρχουν και πάρα πολλοί που βάζουν μέσο για να πάρουν ακόμη και 2 ώρες σε κάτι κατσικοχώρια για να μπορέσουν
να πάρουν μόρια.."
Τώρα τι να σου πω. Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.
 

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32293
  • Τελευταία: HelenK
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159814
  • Σύνολο θεμάτων: 19212
  • Σε σύνδεση σήμερα: 568
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 5
Επισκέπτες: 379
Σύνολο: 384

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.095 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.