*

Αποστολέας Θέμα: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20  (Αναγνώστηκε 89712 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος root

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 284
  • ----
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Απάντηση #84 στις: Νοέμβριος 03, 2009, 10:21:08 πμ »
α) οι διοριζομενοι με 40 % πρεπει πριν την εγκυκλιο οπως και εμεις
να εχουν γραφτει σε ΦΕΚ ?? εχει γινει ?

Δεν νομίζω γιατί πριν την εγκύκλιο δεν ξέρουν πόσοι και ποιοι θα κάνουν τα χαρτιά τους.Γιαυτό και στην  εγκύκλιο θα καλούν σχεδόν τους τριπλούς από αυτούς που θέλουν.

β)γιατι δεν βγαζουν οι αρχιμετεωρολογοι του υπεπθ αν αντιμετωπιζουν προβλημα ξεχωριστη εγκυκλιο για τους ΑΣΕΠ... που στο κατω κατω δεν φταινε σε τιποτα


Ίσως γιατί στην επιλογή περιοχών προηγούνται οι άλλοι και η επιλογή περιοχών είναι κοινή....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:07:06 »

Αποσυνδεδεμένος fortran

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 100
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Απάντηση #85 στις: Νοέμβριος 03, 2009, 10:33:10 πμ »
SHITLIST


1) Ανδρεας Λυκουρεντζος με την τροπολογια του εκανε ανω κατω το συμπαν
2)Κωνσταντινος Καραμανλης... δεν μπορουσε ο παπ*(ας να κανει εκλογες ενα μηνα μετα ?
3)Αννα Διαμαντοπουλου ...μας εχει γραμμενους συνολικα..και εφαρμοζει την τακτικη περιμενε και στα *)(*( μου


 ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος agatha14

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 342
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Απάντηση #86 στις: Νοέμβριος 03, 2009, 12:27:22 μμ »
Καλά κρασιά...
Πήρα κι εγώ τώρα τηλέφωνο. Σήμερα δε νομίζω, μου λέει. Ρωτάω αν έχουν εξεταστεί οι ενστάσεις και μου λέει ναι, αλλά δίνουμε περιθώριο μήπως την έστειλε κάποιος με το ταχυδρομείο! Δηλαδή για ποια μέρα λέω προσανατολίζεστε; Ε, δεν ξέρω, μέχρι την Παρασκευή θα έχει βγει...  >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος outsider

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
  • Think open!
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Απάντηση #87 στις: Νοέμβριος 03, 2009, 12:33:33 μμ »
Έτσι για να φτιάξουμε τη διάθεση...

Σκέφτεται η Υπουργός: "Να τα βγάλω σήμερα για τους Πληροφορικούς;". Ρίχνει μια ματιά στις περιοχές διορισμού, τι να δει, βουνά, νησιά, δυσπρόσιτα...

Οπότε λοιπόν λέει: "Άσε μωρέ και έχει χαλάσει και ο καιρός, που να τρέχουν  τώρα τα παιδιά μέσα στα χιόνια, έχουν βγει και απαγορευτικά στα λιμάνια... Άσε καλύτερα όταν στρώσει ο καιρός... από άνοιξη και μετά..."

 ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 17:07:06 »

Αποσυνδεδεμένος kateri

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 980
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Απάντηση #88 στις: Νοέμβριος 03, 2009, 12:34:08 μμ »
Καλά κρασιά...
Πήρα κι εγώ τώρα τηλέφωνο. Σήμερα δε νομίζω, μου λέει. Ρωτάω αν έχουν εξεταστεί οι ενστάσεις και μου λέει ναι, αλλά δίνουμε περιθώριο μήπως την έστειλε κάποιος με το ταχυδρομείο! Δηλαδή για ποια μέρα λέω προσανατολίζεστε; Ε, δεν ξέρω, μέχρι την Παρασκευή θα έχει βγει...  >:( >:( >:(

Αν είναι δυνατόν!!!Ό,τι να'ναι λέει ο κάθε υπάλληλος ίσως και ο ίδιος υπάλληλος!!!!

Και γω μόλις πήρα και τη ρώτησα αν είναι έτοιμοι οι οριστικοί πίνακες,μου λέει ακόμη εξετάζουμε τις ενστάσεις και όσον αφορά στην εγκύκλιο "ελπίζουμε μέχρι την Παρασκευή να βγει"

Πλάκα μας κάνουν!!!

agatha14 δε γίνεται να στείλουν ένσταση με το ταχυδρομείο!Η ένσταση υποβάλλεται ηλεκτρονικά ΜΟΝΟ συμπληρώνοντας το έντυπο στο Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα του ΥΠΕΠΘ...

Και εμένα ξέρετε που πάει το μυαλό μου...στα ασφαλιστικά μέτρα!Για ποιον άλλο λόγο να περιμένουν τον ταχυδρόμο;;;;
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 03, 2009, 12:36:42 μμ από kateri »

Αποσυνδεδεμένος katia1983

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 47
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Απάντηση #89 στις: Νοέμβριος 03, 2009, 12:35:23 μμ »
Καλά κρασιά...
Πήρα κι εγώ τώρα τηλέφωνο. Σήμερα δε νομίζω, μου λέει. Ρωτάω αν έχουν εξεταστεί οι ενστάσεις και μου λέει ναι, αλλά δίνουμε περιθώριο μήπως την έστειλε κάποιος με το ταχυδρομείο! Δηλαδή για ποια μέρα λέω προσανατολίζεστε; Ε, δεν ξέρω, μέχρι την Παρασκευή θα έχει βγει...  >:( >:( >:(

Αυτό που πραγματικά μου κάνει εντύπωση είναι ότι σε άλλες ειδικότητες κατά την διάρκεια των ενστάσεων έβγαινε η εγκύκλιος. Πραγματικά αυτή η καθυστέρηση μου εχει σπασει τα νεύρα...  :-X

Αποσυνδεδεμένος kateri

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 980
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Απάντηση #90 στις: Νοέμβριος 03, 2009, 12:44:17 μμ »
Α και ξέχασα να πω ότι μου είπε: "η εγκύκλιος έχει προωθηθεί στην υπουργό για υπογραφή"

Απ'τη μία δεν έχουν εξετάσει τις ενστάσεις λέει, απ΄την άλλη ότι περιμένουν την υπογραφή...Ό,τι να'ναι όμως!

Και η Άννα τι περιμένει;Ωραίες προτεραιότητες βάζει το ΥΠΕΠΘ πάντως στις υπογραφές,δεν μπορώ να πω  :-X

Αποσυνδεδεμένος aktorion

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Απάντηση #91 στις: Νοέμβριος 03, 2009, 12:52:08 μμ »
SHITLIST


1) Ανδρεας Λυκουρεντζος με την τροπολογια του εκανε ανω κατω το συμπαν
2)Κωνσταντινος Καραμανλης... δεν μπορουσε ο παπ*(ας να κανει εκλογες ενα μηνα μετα ?
3)Αννα Διαμαντοπουλου ...μας εχει γραμμενους συνολικα..και εφαρμοζει την τακτικη περιμενε και στα *)(*( μου


 ;D ;D ;D

Δεν το περίμενα αυτό από εσένα ρε fortran. Ξέχασες τον τιτανομέγιστο Μπράτη  (Πού ξέρεις μπορεί να ρίξει και κατά εδώ ένα βλέφαρο ο Don Kixot και τοτε...)


Α και ξέχασα να πω ότι μου είπε: "η εγκύκλιος έχει προωθηθεί στην υπουργό για υπογραφή"

Απ'τη μία δεν έχουν εξετάσει τις ενστάσεις λέει, απ΄την άλλη ότι περιμένουν την υπογραφή...Ό,τι να'ναι όμως!

Και η Άννα τι περιμένει;Ωραίες προτεραιότητες βάζει το ΥΠΕΠΘ πάντως στις υπογραφές,δεν μπορώ να πω  :-X
Αγχώνεσαι πολύ. Εγώ απο τότε που πήρα ενα τήλ. και ο κυριουλης μου τα έλεγε τωρα βγαινουν, αλλα, επειδη,αφου... το παράτησα το άθλημα του τηλεφώνου. Δεν πρόκειτε να μας σπάσουν αυτοί τα νεύρα, we must survive...

Αποσυνδεδεμένος Don Quixote

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Απάντηση #92 στις: Νοέμβριος 03, 2009, 01:20:36 μμ »
SHITLIST


1) Ανδρεας Λυκουρεντζος με την τροπολογια του εκανε ανω κατω το συμπαν
2)Κωνσταντινος Καραμανλης... δεν μπορουσε ο παπ*(ας να κανει εκλογες ενα μηνα μετα ?
3)Αννα Διαμαντοπουλου ...μας εχει γραμμενους συνολικα..και εφαρμοζει την τακτικη περιμενε και στα *)(*( μου


 ;D ;D ;D

Δεν το περίμενα αυτό από εσένα ρε fortran. Ξέχασες τον τιτανομέγιστο Μπράτη  (Πού ξέρεις μπορεί να ρίξει και κατά εδώ ένα βλέφαρο ο Don Kixot και τοτε...)

Το είδα.  ;D ;D ;D
Νούμερο 1 έπρεπε να είναι ο Δημήτρης στην λίστα!!! Και να οι αποδείξεις:


-Όταν μπει το μάθημα της πληροφορικής, οι δάσκαλοι θα το πάρουν ε Μαριέττα μου;


-Αρουλη είπαμε ε; Τους δασκάλους και τα μάτια σου. Και αυτοί οι πληροφορικοί. Σιγά σιγά να φεύγουν από τα δημοτικά. Κοίτα σου πήρα και δωράκι.


Τι να λέει άραγε και στην Διαμαντοπούλου και είναι όλο χαρά;


Sorry για το off topic παιδιά. Καλό και γρήγορο διορισμό να έχετε όλοι!!!

Αποσυνδεδεμένος kateri

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 980
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Απάντηση #93 στις: Νοέμβριος 03, 2009, 02:04:40 μμ »
Και κάτι της τελευταίας στιγμής...από γνωστό σε γραφείο Β'Βαθμιας...

Ζητήσανε από τα γραφεία να αποσταλλούν με fax τυχόν ενστάσεις που εκκρεμούν μέχρι σήμερα στις 15:00, για την κύρωση των πινάκων!

Το έγγραφο εστάλη σήμερα μετά τις 12...

Αυτά...Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία  ;D ;D ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 03, 2009, 02:08:12 μμ από kateri »

Αποσυνδεδεμένος aktorion

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 71
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Απάντηση #94 στις: Νοέμβριος 03, 2009, 02:43:34 μμ »
Και κάτι της τελευταίας στιγμής...από γνωστό σε γραφείο Β'Βαθμιας...

Ζητήσανε από τα γραφεία να αποσταλλούν με fax τυχόν ενστάσεις που εκκρεμούν μέχρι σήμερα στις 15:00, για την κύρωση των πινάκων!

Το έγγραφο εστάλη σήμερα μετά τις 12...

Αυτά...Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία  ;D ;D ;D

Άμα ισχύει αυτό, τότε μέχρι μεθαύριο θα πρέπει να τους βγάλουν τους ερμους τους πίνακες. Πάντως μέχρι σήμερα έχουν σπάσει όλα τα deadlines οπότε δεν είμαι και τόσο αισιόδοξος... :-\

Αποσυνδεδεμένος outsider

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
  • Think open!
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Απάντηση #95 στις: Νοέμβριος 04, 2009, 10:31:12 πμ »
Μόλις πήρα στο γνωστό τηλ. και ο γνωστός κυριούλης μου είπε ότι κατά πάσα πιθανότητα η εγκύκλιος θα βγει μέχρι το τέλος της εβδομάδας. Του είπα βέβαια ότι τα ίδια έλεγαν και για την προηγούμενη εβδομάδα, και μου απάντησε ότι λόγω του μεγάλου πλήθους των ενστάσεων υπάρχει η καθυστέρηση. Επίσης σε ερώτησή μου για το αν είναι σίγουρο οτι θα βγουν αυτή την εβδομάδα μου απάντησε (τι άλλο) ότι δεν μπορεί να το βεβαιώσει. Τέλος του είπα πως, όπως λένε οι ίδιοι, οι ενστάσεις εξετάζονται αυθημερόν και μου απάντησε πάλι πως λόγω του μεγάλου πλήθους δεν έχουν προλάβει.

Αποσυνδεδεμένος agatha14

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 342
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Απάντηση #96 στις: Νοέμβριος 04, 2009, 10:37:03 πμ »
Μόλις πήρα στο γνωστό τηλ. και ο γνωστός κυριούλης μου είπε ότι κατά πάσα πιθανότητα η εγκύκλιος θα βγει μέχρι το τέλος της εβδομάδας. Του είπα βέβαια ότι τα ίδια έλεγαν και για την προηγούμενη εβδομάδα, και μου απάντησε ότι λόγω του μεγάλου πλήθους των ενστάσεων υπάρχει η καθυστέρηση. Επίσης σε ερώτησή μου για το αν είναι σίγουρο οτι θα βγουν αυτή την εβδομάδα μου απάντησε (τι άλλο) ότι δεν μπορεί να το βεβαιώσει. Τέλος του είπα πως, όπως λένε οι ίδιοι, οι ενστάσεις εξετάζονται αυθημερόν και μου απάντησε πάλι πως λόγω του μεγάλου πλήθους δεν έχουν προλάβει.

Μόλις τώρα πήρα κι εγώ και άκουσα ακριβώς τα ίδια!

Αποσυνδεδεμένος kateri

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 980
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος διορισμού ΠΕ19-ΠΕ20
« Απάντηση #97 στις: Νοέμβριος 04, 2009, 10:40:43 πμ »
Μάλιστα...Πρώτη φορά τόσο καιρό για εξέταση των ενστάσεων!

Οπότε την Παρασκευή και ΑΝ...

Μας βλέπω να μας πιάνουν τα Χριστούγεννα...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162187
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 17
Επισκέπτες: 640
Σύνολο: 657

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.117 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.