*

Αποστολέας Θέμα: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων  (Αναγνώστηκε 263663 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 689
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #378 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 11:08:52 πμ »
mother29 πρέπει να καταλάβεις πως σε κάθε φάση παίρνουν 20% τρίτεκνους.

άρα, πρέπει να τους συνυπολογίσεις και αυτούς!!!  όμως ξέρεις πόσοι από αυτούς είναι μπροστά σου; όσοι περισσότεροι, τόσο καλύτερα για σένα....ώστε να μη σε περάσουν τρίτεκνοι που βρίσκονται πίσω σου...μακάρι όλοι να είναι μπροστά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:57:39 »

Αποσυνδεδεμένος tinkerbel

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #379 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 11:13:02 πμ »
Kαλημέρα και από εμένα. Έχω σειρά 116 στον καθαρό πίνακα στο sunfiles. Πιστεύετε ότι θα είμαι  στη β΄φάση;

Αποσυνδεδεμένος mother29

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 156
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #380 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 11:14:35 πμ »
οκ το επιασα επιτελους!!!παω να μετρησω τριτεκνους!!!! >:(ευχαριστω παιδες!

Αποσυνδεδεμένος eles

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 189
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #381 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 11:15:54 πμ »
Kαλημέρα και από εμένα. Έχω σειρά 116 στον καθαρό πίνακα στο sunfiles. Πιστεύετε ότι θα είμαι  στη β΄φάση;
ειναι σχεδον σιγουρο!  :)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 10:57:39 »

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #382 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 11:17:51 πμ »
 
καλημερα συναδερφοι!ειμαι καινιυργια στο forum...πολυ ευχαριστα τα σημερινα νεα του alfavita.εγω περυσι δουλεψα απο την πρωτη φαση με σειρα στον ενιαιο πινακα 422.φετος η σειρα μου ειναι 595(αφου πατωσα στον ΑΣΕΠ -ειλικρινα δεν ειχα κουραγιο να διαβασω τέταρτη φορα).ειδα ομως στο sunfile οτι τοποθετουμαι γυρω στο 215 μετά την εκκαθάριση των πινάκων,ενω υπολογιζα κοντα στο 150 .αυτό γιατί?μπαίνουν και οι τριτεκνοι μέσα?anyway.να ελπίζω στη 2η ή στην 3η φάση αναπληρωτων?

Υπάρχουν 30 άτομα μέσα την κανονική σειρά, μέχρι το 403 που κλήθηκε, που δεν έφυγαν γιατί προφανώς δεν είχαν βάλει το κουτάκι.

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #383 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 12:50:36 μμ »
παιδια ακουστε τι συμβαινει.οσο εμεις αγωνιουμε για τις επερχομενες φασεις αναπληρωτων φιλολογων αρκετες δευτεροβαθμιες καιμσυγκεκριμενα της ανατολικης θεσσαλονιης [ροχωρουν σε ανθεση της ιστοριας σε αγγλικουδες και γερμανικουδες!!!η  συγκεκριμενα ξερω για 14 ατομα.η κατασταση εχει φτασει στο απροχωρητο!τι προτεινετε?ειμαι εξω φρενων.....!!!
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #384 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 01:04:34 μμ »
παιδια συγγνωμη για την αγανακτηση μου.πριν αναφερομουν σε 14 ωρες και οχι σε 14 ατομα και στγκεκριμενα στο 31ο γυμνασιο θεσσαλονικης.ρωτησα και η απαντηση ηταν πως δε στελνουν φιλολογους.προσωπικα καταλαβαινω το συμπληρωμα ωραριου ομως στομ μαθημα της ιστοριας συμβαινει συστηματικα εδω και χρονια η αναθεση της σε ξενογλωσσεες ειδικοτητες.ας ξυπνησουμε επιτελους, μας τρωνε της θεσεις, ενω εμεις δινουμε ιστορια στον ασεπ.ελεος!
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος kwnstantina

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 135
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #385 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 01:05:52 μμ »
Παιδιά, καλησπέρα!!!! Μετά από πολύ άγχος επιτελούς θα αρχίσουν πάλι οι φάσεις!!! Επειδη είμαι καινούρια, μπορεί κάποιος να μου πει αν με θέση 227 στον εκκαθαρισμένο πίνακα από τα sunfiles έχω ελπίδες για Β φάση???????? ή να περιμένω την Γ????

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #386 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 01:11:20 μμ »
συγγνωμη αλλα διαβασατε τι εγραψα?μας τρωνε ωρες!δεν καλουν ωρομισθιους η αναπληρωτες φιλολογους και προτιμουν ξενογλωσσους στη θεση μας!ποιος περιμενουμε να ενδιαφερθει γι αυτο το ζητημα?και περυσι στο λυκειο που ημουν η ιστορια διδασκοταν απο αγγλικου!ειμαστε αξιοι της μοιρας μας....
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος aeee

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1305
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #387 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 01:30:30 μμ »
παιδια συγγνωμη για την αγανακτηση μου.πριν αναφερομουν σε 14 ωρες και οχι σε 14 ατομα και στγκεκριμενα στο 31ο γυμνασιο θεσσαλονικης.ρωτησα και η απαντηση ηταν πως δε στελνουν φιλολογους.προσωπικα καταλαβαινω το συμπληρωμα ωραριου ομως στομ μαθημα της ιστοριας συμβαινει συστηματικα εδω και χρονια η αναθεση της σε ξενογλωσσεες ειδικοτητες.ας ξυπνησουμε επιτελους, μας τρωνε της θεσεις, ενω εμεις δινουμε ιστορια στον ασεπ.ελεος!

σχεδόν στην πλειοψηφία των σχολείων την ιστορία την κάνουν οι των ξένων γλωσσών, μόνο στην 3η λυκείου που το απαγορεύει ο νόμος η ιστορία διδάσκεται από φιλολόγους. Αυτό είναι μία μεγάλη πληγή που εξυπηρερεί πολλούς δυστυχώς. όμως αυτό το τόπικ είναι για άλλο θέμα και οι δαχειριστες θα μας κάνουν παρατήρηση. Σηκώνει όχι απλά συζήτηση αλλα ενεργοποίηση εκ μέρους όλων.

Αποσυνδεδεμένος mimelismoni

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
  • "παντ΄ανοιχτα παντ΄αγρυπνα τα ματια της ψυχης μου"
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #388 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 01:33:19 μμ »
συγνωμη εχεις δικιο.δεν ξερω πως να ανοιξω καινουριο θεμα.αυριο πρωι ενδεχεται με μερικα ατομα στις 10 το πρωι να παμε στη δευτεροβαθμια διευθυνση ανατολικης θεσσαλονικης για να ζητησουμε το λογο.ασκοπο η οχι εχω γινει εξω φρενων!κατα τη γνωμη μου παντως συνδεεται αμεσα με τη β φαση αναπληρωτων για τι θα επαιρναν περισσοτερους.ας ξυπνησουμε!μας δουλευουν.η απαντηση του σχολειου ηταν οτι δεν εστειλαν φιλολογους!!!
http://filologoi02.webnode.gr/ το επισημο site του Πανελληνιου Συλλογου Αναπληρωτων Φιλολογων,παρακαλω οι Φιλολογοι πατηστε στο λινκ,εγγραφειτε στο Συλλογο και παρτε μερος στο Φορουμ.Μας αφορα ολους!

Αποσυνδεδεμένος kwnstantina

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 135
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #389 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 01:44:01 μμ »
Safws k exeis dikio, oti afora k ti B fasi, alla pros to paron eimaste oloi se mia fasi me to computer dipla mas gia na doume an mpainoume sti B fasi i oxi... Xreiazontai pantws kapoies kiniseis se auto to thema. Egw perisi imoun se sxoleio tis artas k istoria ekane i kathigitria germanikwn... Alla pros to paron as doume ti tha ginei me ti B fasi, posous tha paroun ktl

Αποσυνδεδεμένος aeee

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1305
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #390 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 01:46:15 μμ »
συγνωμη εχεις δικιο.δεν ξερω πως να ανοιξω καινουριο θεμα.αυριο πρωι ενδεχεται με μερικα ατομα στις 10 το πρωι να παμε στη δευτεροβαθμια διευθυνση ανατολικης θεσσαλονικης για να ζητησουμε το λογο.ασκοπο η οχι εχω γινει εξω φρενων!κατα τη γνωμη μου παντως συνδεεται αμεσα με τη β φαση αναπληρωτων για τι θα επαιρναν περισσοτερους.ας ξυπνησουμε!μας δουλευουν.η απαντηση του σχολειου ηταν οτι δεν εστειλαν φιλολογους!!!
τίποτε δεν είναι άσκοπο όταν αγωνιζόμαστε για το καλύτερο!!! Συμφωνω μαζι σου

Αποσυνδεδεμένος Kekaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 58
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων
« Απάντηση #391 στις: Σεπτέμβριος 09, 2009, 01:46:43 μμ »
Γεια σας παιδιά! Είμαι ΠΕ34 ιταλικής, πρώτη φορά ασεπ και δεν ξέρουμε τι μας γίνεται. Πόσους αναπληρωτές - ωρομίσθιους θα καλέσουν κλπ. Θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι κανένας ξενόγλωσσος δεν χαίρεται με την ιδέα να διδάξει ιστορία. Δεν είναι το αντικείμενο του δεν το σπούδασε λοιπόν, σπαταλά πολλές ώρες για να προετοιμαστεί κλπ. Οπότε δεν φέρουμε καμμία ευθύνη. Μαζί σας στις διαμαρτυρίες ..

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32329
  • Τελευταία: kblala
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1162170
  • Σύνολο θεμάτων: 19242
  • Σε σύνδεση σήμερα: 810
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 752
Σύνολο: 766

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.06 δευτερόλεπτα. 36 ερωτήματα.